Biznes Podkategoria: Biznes

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »
 • Pomysł na biznes »

  Blog ten w całości poświęcony jest tematyce dotyczącej nisz rynkowych. Liczne przewodniki wytłumaczą wszelkie zagadnienia związane z przedmiotem nisz rynkowych. Dostaniesz informacje o niszach rynkowych, zaczynając od podstaw czym jest nisza rynkowa i jak jej szukać, czy nisza, którą wybrałeś będzie dla Ciebie dobra, określanie słów kluczowych, marketing niszowy, konkretne przypadki nisz - case study, pomysły na dochodowy biznes, a skończywszy na zaawansowanych technikach analizy i wyboru nisz rynkowych. Zapraszam do zamieszczania komentarzy pod wpisami, dzięki temu będzie można dokładniej poznać Wasze potrzeby i tym samym zaoferować najwyższej jakości treści, które spełnią Wasze wszystkie oczekiwania.

  Data dodania: 25 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przelewy do Polski »

  Przelewy pieniężne z Anglii do Polski. Prosto, szybko i bezpiecznie. Jednym słowem - Minutka.co.uk! Przekaz z Anglii do Polski jest jedną z form rozliczeń z wysp do Polski realizowanych wyłącznie za pośrednictwem firm finansowych. Polega na przekazaniu na rachunek wskazanego odbiorcy określonej gotówki, zgodnie ze zleceniem zleceniodawcy. Nasza firma jako jedna z nielicznych oddaje w Państwa ręce bezpieczny system do przelewów z UK do kraju. System ten jest tani i szybki. Serdecznie zapraszamy do naszego portalu Dobry kurs wymiany i brak opłat to podstawa naszej działalności.

  Data dodania: 19 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Wrocław »

  Kancelaria Notarialna
  Andrzej Tkaczyński
  Notariusz

  Wrocław ul. Sądowa 14/4

  tel. +48 71 796 25 00
  fax. +48 71 766 25 01

  Na stronie Kancelarii znajdują się dane kontaktowe, informacje na temat dojazdu, godzin otwarcia i dokonywaniu czynności z udziałem notariusza, a także specjalna zakładka poświęcona nowej czynności notarialnej - stwierdzeniu nabycia spadku.
  Zgodnie z art 79 ustawy z dnia 14 lutego 1991 r. - Prawo o notariacie, notariusz:
  * sporządza akty notarialne,
  * sporządza poświadczenia,
  * sporządza protokóły dziedziczenia i akty poświadczenia dziedziczenia
  * przyjmuje na przechowanie dokumenty, pieniądze i papiery wartościowe,
  * spisuje protokoły,
  * sporządza protesty weksli i czeków,
  * doręcza oświadczenia,
  * sporządza wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów,
  * sporządza, na żądanie stron, projekty aktów, oświadczeń i innych dokumentów,
  * sporządza inne czynności wynikające z odrębnych przepisów.
  Notariusz sporządza w szczególności testamenty (także rejestrowane), pełnomocnictwa, umowy małżeńskie majątkowe, umowy o dział spadku i protokoły, oświadczenia o przyjęciu lub odrzuceniu spadku, umowy sprzedaży nieruchomości, umowy spółek.

  Data dodania: 07 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przelewy Do Polski »

  Przelewy do Polski - jaką firmę wybrać, gdzie są najlepsze kursy walut? Przekazuj pieniądze do Polski taniej. Dlaczego masz przepłacać jeśli możesz zrobić to bez zbytnich kosztów. Oferty firm transferujących pieniądze są bardzo różnorodne. Różne kursy walut, różne opłaty, aż ciężko się czasami połapać. Nasz system pozwoli Tobie przejść przez dużą ilość trudnych decyzji w jaki sposób przekazać pieniądze do kraju. W serwisie pokażemy Ci innowacyjne rozwiązania, dzięki którym szybko, bezpiecznie i bez kłopotu zrobisz zagraniczny przelew międzybankowy, uregulujesz rachunki w Polsce, czy spłacisz kredyty ciążące na Tobie w Polsce. Skorzystaj z naszej oferty. Na pewno się nie zawiedziesz.

  Data dodania: 05 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Transport Białystok »

  Właśnie dostałeś w pracy awans, który wiąże się z przeprowadzką do innego miasta i zastanawiasz się jak zorganizować przenosiny? Nie przejmuj się! Nasza firma Przeprowadzki Transport F. Radzaj z Białegostoku specjalizuje się w organizacji takich przedsięwzięć i oferuje: kompleksowe przeprowadzki białystok, usługi transpotowe białystok, transport mebli białystok, transport pianin i inne usługi z branży przeprowadzek i transportu. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 03 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki Białystok »

  Przyszła wiosna, a wraz z nią rozpoczyna się sezon na przeprowadzki białystok. Gdy planujemy przenosiny, zastanawiamy się, jak je zorganizować, czy zrobić przeprowadzkę we własnym zakresie czy zlecić transport mebli białystok, przewóz naszych rzeczy firmie transportowej i jakie są koszty. Na wszystkie te pytania znajdą Państwo odpowiedź na stronie internetowej firmy Przeprowadzki Transport Białystok F. Radzaj. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z usług fimy.

  Data dodania: 03 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zarabianie na blogu »

  Zarabianie przez Internet stało się teraz niezwykle popularne. To wspaniała metoda na dorzucenie kilku groszy do kieszonkowego czy stypendium, ale także jako praca dorywcza. Jeśli posiadasz własną stronę www, nie będziesz musiał dodawać ją do katagów stron. Sposoby na pracę w sieci opisane są na SEO Blog oraz ebiznesblog.pl.

  Data dodania: 10 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Geovision »

  Strona poświęcona tematyce systemów telewizji dozorowej CCTV opartej na kartach komputerowego zapisu Geovision. Aby zapewnić użytkownikom najwyższą jakość obrazu, karty Geovision wykorzystują zaawansowaną cyfrową kompresji wideo (WAVELET, MPEG-4 lub GeoMPEG-4). Karty Geovision to jeden z tańszych sposobów budowy dużych systemów telewizji przemysłowej. Zdobyliśmy doświadczenie, dzięki któremu możemy sprostać wszystkim wymaganiom naszych klientów oraz zagwarantować kompleksową obsługę. Zachęcam wszystkich do odwiedzenia naszego serwisu na którym znajdą państwo wszystkie potrzebne informacje dotyczące naszych produktów.

  Data dodania: 05 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ściany szklane »

  Jeśli nie wiecie Państwo jak dodać trochę jakości do wnętrza waszego domu lub mieszkania, to wyobraźcie sobie jak by wasze mieszkanie wyglądało gdyby znajdowały się w nim produkty ze szkła takie jak np. balustrady szklane. Z pewnością wystrój domu lub mieszkania zyskał by na jakości. Odwiedzając stronę internetową firmy Lider Szkło znajdziecie najwyżej jakości produkty wykonane ze szkła, a także okucia do szkła. Polecam.

  Data dodania: 08 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Interkomy »

  Strona poświęcona tematyce domofonów analogowych, domofonów cyfrowych, interkomów oraz akcesoriów. Estetyczny wygląd i wysoka jakość zastosowanych materiałów powoduje że nasze produkty są coraz częściej chwalone i wybierane przez klientów. Posiadamy wyspecjalizowany kilkunastoosobowy zespół, który odpowie na wszystkie pytania i doradzi w wyborze odpowiedniego urządzenia. Priorytetem dla nas jest zadowolenie klientów, dlatego też szczególną wagę przywiązujemy do jakości obsługi. Zachęcam wszystkich do odwiedzenia naszego serwisu na którym znajda państwo wszystkie potrzebne informacje na temat najnowszych produktów dostępnych na rynku.

  Data dodania: 08 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Laminat Poliestrowo Szklany »

  Przetwórstwo materiałów poliestrowych od wielu już lat stanowi główny przedmiot działania firmy Buster. W swojej pracy skupiamy się głównie na potrzebach Klientów, dlatego wykorzystujemy tylko sprawdzone materiały, modernizujemy produkcję głównie po to, aby docelowo zaprezentować nabywcom produkty funkcjonalne i zadowalające w każdym calu. W naszej obszernej ofercie dostępne są produkty z przeznaczeniem dla domu, których przykładem są zlewozmywaki wytworzone z żywic poliestrowych. Ich konstrukcja wzmacniana jest włóknem szklanym. Nasze zlewozmywaki można bez problemu zamontować wybierając dowolne kuchnie, gdyż produkowane są one w modelach jedno, 2-komorowych i kątowych.
  Produkujemy również pojemniki do segregowania odpadów i pojemniki na piasek. Mamy także obszerną ofertę produktów przewidzianych dla rolnictwa. Produkujemy wyposażenie budynków inwentarskich, w w tym również zawory wentylacyjne nawiewne, a także koryta paszowe dla zwierząt gospodarskich, gdzie przy produkcji wykorzystuje się polimerobeton. Świadczymy usługę frezowanie CNC, łącznie z cięciem na ploterach kontrolowanych numerycznie. Posiadamy własne biuro konstrukcyjne oraz wypróbowany park maszynowy, i dzięki temu możemy szybko i kompleksowo wykonać każde zlecone nam zamówienie.
  Wytwarzamy również formy, dzięki którym wykonywany jest laminat poliestrowo szklany. Takie formy mogą być stosowane przy produkcji artykułów ze sztucznego marmuru, a także pokryć dachowych. Ponadto w naszej ofercie znajdują się barki turystyczne, jachty szkoleniowe oraz pozostałe produkty wytwarzane na specjalne zamówienia i adresowane do branż powiązanych z przetwórstwem tworzyw sztucznych. Bliższe informacje odnośnie całej naszej oferty dostępne są na naszej stronie www.

  Data dodania: 18 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Oszczędzanie paliwa »

  SUPERTECH oszczędza paliwo (aż do 14 % paliwa) (niska cena benzyny, cena on) oraz obniża emisję spalin o około 80%! Na produkt SUPERTECH jest 5 lat gwarancji. SUPERTECH nadaje się do silników diesla oraz silników benzynowych. Po zakupie naszego produktu cena benzyny już nie będzie straszna! Mamy już ponad 1 000 000 zadowolonych klientów na całym świecie. SUPERTECH umożliwia oszczędzanie paliwa, obniżenie emisji szkodliwych spalin do atmosfery, niższe spalanie paliwa, niższe zużycie paliwa, zwiększenie mocy silnika samochodu i przedłużenie żywotności części silnika pojazdu. Dzięki SUPERETCH można znacząco zmniejszyć koszty utrzymania pojazdu. SUPERTECH to bardziej ekonomiczna i oszczędna jazda samochodem. SUPERTECH jest to urządzenie, które oszczędza paliwo i obniża emisję spalin. SUPERTECH to urządzenie zanurzeniowe, stworzone przez firmę EURO FuelSaver.

  Data dodania: 09 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Aplikacje facebook »

  DOOK to agencja interaktywna typu software house, specjalizująca się w tworzeniu aplikacji mobilnych, stron internetowych oraz aplikacji społecznościowych opartych o Facebooka. Wnikliwie analizujemy potrzeby naszych klientów, by dostarczyć przemyślane i dostosowane produkty. Wykorzystujemy nowoczesne technologie Augmented Reality, Flash czy Ajax. Tworzymy oryginalne, efektywne i efektowne produkty, pamiętając o User-Centered-Design i celach postawionych przez klienta. Zapraszamy do współpracy oraz do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której opisaliśmy dotychczasowe realizacje.

  Data dodania: 24 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Beton towarowy »

  Do niwelacji terenu po rozbiórce konstrukcji jesteś zobligowany by wyszukać przedsiębiorstwo cieszące się nieposzlakowaną opinią i posiadającą potrzebny do takich robót sprzęt. Zlecając niwelację terenu firmie Przemysława Babij możesz być spokojny o to, że roboty ziemne Lębork będą wykonane w pełni profesjonalnie. Na naszej stronie www znajdziesz sporą dozę danych na temat przedsiębiorstwa, oferty oraz zdjęcia koparek, które posiadamy. Pracownicy naszej firmy mają do użytku wyspecjalizowane oraz nowoczesne koparki, koparko-ładowarki a także inny sprzęt budowlany. Sprawdź detale naszej oferty

  Data dodania: 28 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki Wrocław »

  Branża przeprowadzek to niełatwa i odpowiedzialna profesja, wymagająca wielkiego doświadczenia. Firm proponujących podobne usługi jest wiele, ale mało z nich działa tak fachowo jak nasza firma.
  Polecamy przeprowadzki mieszkań, firm, oraz biur. Zrealizowaliśmy już mnóstwo zleceń i to daje nam gwarancje, że niewiele może nas zaskoczyć. Posiadamy nowoczesny sprzęt, a nasze auta są specjalnie przystosowane do transportu mebli. Działamy w całym kraju oraz w Europie zachodniej. Przeprowadzki Wrocław z firmą Mirotrans to perfekcja w konkurencyjnej cenie.

  Data dodania: 11 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Środki czystości »

  Nie spodziewałeś się, że tak nieduża firma potrafi pokryć się grubym prochem? Przewidywałeś, że prosta ścierka sprosta wyzwaniu z utrzymaniem nieskazitelności. Nie przejmuj się. Mamy dla Ciebie wyjście z tej sytuacji. Norenco przybędzie Ci z pomocą. Długoletnie doświadczenie na rynku polskim i norweskim pozwoliło opracować niebywałą ofertę. Firma oferuje nie tylko środki dezynfekcyjne czy maszyny czyszczące. Norenco oferuje Ci równocześnie mycie specjalistyczne, które zagwarantuje higienę na najwyższym poziomie.

  Data dodania: 08 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sprawdź co buduje deweloper w twojej okolicy »

  Twierdzisz że uda Ci się samemu odnaleźć nieruchomość w wielkopolsce? My uważamy że z naszą pomocą znajdziesz jeszcze lepsze mieszkanie marzeń, ponieważ mamy informacje o obecnym stanie rynku deweloperskiego i współpracujemy z deweloper Poznań aby wszelkie wiadomości z naszej strony były jak najbardziej aktualne i najciekawsze. Gwarantujemy Ci że ponowne szukanie mieszkania będzie o wiele prostsze.

  Data dodania: 26 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia ADR »

  Zajmujemy się szkoleniem pracobiorców. Wszystkie nasze kursy prowadzone są profesjonalnie dzięki wykwalifikowanej kadrze dydaktycznej, po naszych zajęciach pracownik jest przygotowany do błyskawicznego podjęcia pracy na swoim stanowisku.
  adr-help.pl to firma która oferuje usługi w obrębie szkoleń transportu drogowego i artykułów niebezpiecznych dla kierowców - ADR, który obejmuje szkolenie podstawowe i przewóz w cysternach.
  Szkolenie certyfikat kompetencji zawodowych na przewóz osób i rzeczy, wykłady trwają trzy dni i następnie klient jest zgłaszany do egzaminu zewnętrznego.
  Szkolenie w obrębie obsługi stacji LPG, które zawiera: artykuły dydaktyczne, opłatę egzaminacyjną do TDT, obiad, dowóz uczestników na miejsce egzaminu.
  Szkolenie napełniania i opróżniania zbiorników transportowych w tym cystern paliwami płynnymi - kl 3.
  Instruktaż obsługi wózków widłowych, w którym zawarty jest praktyczny instruktaż stanowiskowy, dzięki któremu pracobiorca od razu może przystąpić do pracy, również prowadzimy badania psychotechniczne.
  Szkolenie obsługi żurawi samojezdnych i przenośnych HDS - kat. II Ż, w którego opłatę jest wliczone badanie lekarskie, egzamin przed UDT i materiały dydaktyczne.
  Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 21 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • SMS api »

  Usługi jakie kieruje TideMobile do klientów, to wszechstronne narzędzia marketingu mobilnego, realizacje kampanii SMS, a także masowe wysyłki SMS i MMS. Oprogramowanie SMS Sender oraz SMS api, są przede wszystkim stosowane w biznesie, istnieje możliwość podłączenia tych usług do aplikacji takich jak ERP czy CRM. Mechanizm wysyłania hurtowych SMS-ów jest możliwy dzięki automatycznemu mechanizmowi powiązanemu z procesami firmy. Ten zautomatyzowany sposób oszczędza nakład pracy, a masowe SMS-y są wysyłane do grupy zainteresowanych w celu powiadomienia SMS-em. Dzięki tej usłudze, wysyłanie SMS-ów jest szybkie a marketing mobilny jest efektywny.

  Data dodania: 07 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Monety bulionowe - złote i srebrne. »

  Dzisiejsze czasy są bardzo niepewne. Najlepszym sposobem, by zapewnić sobie spokojną przyszłość jest inwestycja w złoto i srebro. Monety bulionowe, to monety lokacyjne produkowane właśnie z tych szlachetnych metali, jakim jest złoto, srebro i często platyna. Najbardziej znane złote i srebrne monety bulionowe produkowane są w kilku krajach. Takich jak Usa, Kanada, Chiny, Australia, Meksyk czy Austria. Do najbardziej znanych monet bulionowych można zaliczyć z pewnością: Maple Leaf, Wiener Philharmoniker, Krugerrand i Liberty Eagle. Te właśnie monety bulionowe są najczęściej nabywane i cenione wśród inwestorów i kolekcjonerów z całego świata.

  Data dodania: 23 12 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biznes