Doradztwo Podkategoria: Doradztwo

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · następna strona »
 • Profesjonalna pomoc prawna w Lublinie - adwokat i radca prawny. Kancelaria Lublin »

  Lubelskie kancelarie - profesjonalne usługi prawne w Lublinie. Kancelaria adwokacka i radcy prawnego. Oferta dla klientów indywidualnych, przedsiębiorców i instytucji. Pomoc doświadczonych prawników, konkurencyjne zasady wynagradzania, porady prawne przez Internet.

  Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

  Data dodania: 17 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Poznań »

  Biuro księgowe to prawdopodobnie jeden z najważniejszych współpracowników każdego przedsiębiorstwa. Bez biura rachunkowego działalność jest znacznie utrudniona. Biuro księgowe oblicza podatek, kontaktuje się z urzędem skarbowym oraz sporządza wiele dodatkowych czynności, które standardowo musiałby realizować zatrudniony człowiek. Nasze biuro rachunkowe wykonuje zlecenia w lokalizacji prowadzenia przez Państwa przedsiębiorstwa. Może także wykonywać usługi rachunkowości przez internet lub bezpośrednio w biurze przy ulicy Głównej na Zawadach w Poznaniu. Jeżeli chcesz mieć gwarancje, że Twoje przedsiębiorstwo jest w dobrych rękach odwiedź nasz serwis internetowy.

  Data dodania: 05 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia katowice, szkolenia sprzedaży, miękkie, otwarte, zamknięte, kraków »

  Nasza firma posiada bogate doświadczenie w rozwijaniu umiejętności pracowników i organizacji. Opracowaliśmy skuteczne rozwiązania, pomagające firmom osiągać zamierzone cele biznesowe. Sami nieustannie się rozwijamy, przez co staliśmy się specjalistami w najnowocześniejszych formach przekazywania wiedzy z zakresu komunikacji, umiejętności handlowych, budowania zespołów i zarządzania nimi. Jesteśmy zespołem trenerów z doświadczeniem we współpracy z różnorodnymi branżami i organizacjami. Szkolimy w całej Polsce, współpracujemy z profesjonalnym zespołem trenerów i konsultantów, dzięki czemu oferujemy szeroki zakres usług. Naszym priorytetem jest odpowiadanie na indywidualne, konkretne potrzeby naszych Klientów. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 12 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP Śląsk »

  Firma DBBHP istnieje na rynku dobrych parę lat. Świadczymy usługi z zakresu bhp, przeprowadzamy szkolenia grupowe, doradzamy pracodawcą. świadczymy usługi na zasadzie outsourcingu. Nasze usługi świadczone są na najwyżcszym poziomie. W szczególności zajmujemy się prowadzeniem szkoleń z zakresu bhp. Prowadzimy także pomiary elektryczne.Jeśli chodzi o szkolenia to wstępne i okresowe są w naszych usługach. Szkolenia okresowe są skierowane dla pracowników. Zakres szkoleń specjalistycznych to udzielanie pierwszej pomocy. Obsługujemy Śląsk i Zagłębie z nami czuj się bezpiecznie

  Data dodania: 28 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia angielski »

  Przekłady techniczne angielski, medyczne, prawnicze oraz stron www to jedynie niektóre spośród usług proponowanych przez to biuro tłumaczeń angielskiego. Wykonywane są w języku angielskim a także kilkudziesięciu innych językach całego świata. Złożenie zamówienia to parę prostych czynności: orientacyjna wycena, stworzenie tłumaczenia, opłata. W połączeniu z kontaktem z wykorzystaniem Internetu, nie ma łatwiejszej drogi.

  Data dodania: 19 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Kraków »

  Biuro księgowe Kraków wykonuje swoje usługi na rzecz firm i osób fizycznych począwszy od 1993 roku. Zespół specjalistów pracujący w Luka s.c. posiada dużą wiedzę z zakresu rachunkowości, prawa pracy oraz księgowości oraz kilkunastoletnie doświadczenie w branży. Swoją znajomość przepisów systematycznie poszerzają, biorąc czynny udział w profesjonalnych szkoleniach i wykładach branżowych. Biuro podatkowe Kraków mieści się przy ul. Łukasiewicza 1 na terenie Instytutu Nafty i Gazu w Krakowie. Biura rachunkowe Kraków doradzają również przy otwieraniu nowej działalności tj. jak założyć nową firmę, gdzie należy się udać aby wszystko poszło sprawnie, jaki system opodatkowania wybrać itp., my także świadczymy takie usługi. Nasze usługi księgowe i doradztwo podatkowe dopasowujemy indywidualnie do potrzeb każdego klienta. Jakość naszych usług jest od lat niezmiennie na najwyższym możliwym poziomie.

  Data dodania: 11 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Kraków »

  Nie zgódź się, aby fiskalizm i podatki uprzykrzyły Twój żywot! Biuro rachunkowe Kraków zapewnia Ci pełną i skrupulatną obsługę kwestii związanych z Twoimi finansami. Jesteśmy odpowiedzialni za prawidłowość i rzetelność wykonywanej przez nas pracy. W razie potrzeby, gwarantujemy konsulting i obsługę prawną naszych klientów. Na skutek naszych działań pod żadnym pozorem nie będziesz musiał niepokoić się o finanse swoje lub swojej firmy!

  Data dodania: 14 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Obsługa spółek Kraków »

  Wykonujemy kompleksowe usługi na rzecz firm, instytucji i osób fizycznych. Zadbamy aby rejestracja firmy Kraków przebiegła szybko i sprawnie. Doradzamy w wyborze sposobu opodatkowania, w doborze PKD oraz jaki rodzaj własności firmy najlepiej wybrać. Pomagamy w uzyskaniu dotacji unijnych, aby Twoja działalność się rozszerzała. Kadra specjalistów z zakresu szkoleń zatrudniona przez nas zadba o szkolenia BHP Kraków dla Twoich pracowników. Przeprowadzamy także szkolenia dotyczące ochrony PPOŻ. Posiadamy także zarejestrowane, posiadające NIP, zgłoszone do GUS, gotowe spółki Kraków. Na życzenie klienta zakładamy i rejestrujemy spółki z o.o. wraz ze zgłoszeniem ich do odpowiednich urzędów. Zajmujemy się również pozyskaniem licencji potrzebnych do ich późniejszej działalności.

  Data dodania: 10 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia bhp Warszawa, obsługa bhp »

  Każdy pracodawca ma wobec pracowników obowiązki z zakresu bhp. Obowiązki te są określone w ustawie Kodeks Pracy, zgodnie z którym za stan bhp w przedsiębiorstwie odpowiada pracodawca. Jest on obowiązany do organizowania dla pracowników szkoleń bhp. Każdemu nowemu pracownikowi pracodawca przeprowadza wstępne szkolenia bhp, a po określonym w przepisach czasie wykonuje dla pracowników okresowe szkolenia z tego zakresu. Ważne jest, aby szkolenia były wykonywane terminowo, gdyż za brak lub wykonywanie z opóźnieniem szkoleń bhp pracodawca może zostać ukarany przez Państwową Inspekcję Pracy. W związku z tym dobrym wyjściem dla przedsiębiorstw jest nawiązanie stałej współpracy z firmą Bhpexpert, która wykonuje szkolenia bhp w mieście Warszawa.

  Data dodania: 06 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem odzieży roboczej »

  "Naszą misją jest taniej i lepiej wykonać za Klienta jego czynności pomocnicze, tak by Klient mógł skoncentrować się na głównym celu swojej działalności."

  Wykonujemy kompleksowe usługi obejmujące w szczególności:
  - wynajem odzieży i tekstyliów,
  - wynajem szafek pracowniczych na odzież czystą i brudną,
  - pranie wodne i czyszczenie chemiczne,
  - pranie odzieży roboczej,
  - rental odzieży roboczej,
  - znakowanie odzieży,
  - naszywanie emblematów na odzież,
  - serwisowanie odzieży i tekstyliów – naprawy uszkodzeń, wymiana uszkodzonych zamków i rzepów, prasowanie, maglowanie,
  - odbiór i dostawa do Klienta.


  a także usługi:
  - sprzątania powierzchni biurowych i utrzymania terenów zewnętrznych,
  - transportu na terenie Polski i za granicę kraju

  Data dodania: 15 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Projekt Manager »

  Moje zajęcie można określić jako: freelance internet marketing manager, lub w języku ojczystym menedżer marketingu internetowego do wynajęcia. Na czym to zajęcie polega W dużym skrócie i uproszczeniu, na zarabianiu pieniędZakres moich usług jest bardzo szeroki – pomagam już w fazie opracowywania biznes planu i strategii. Służę radą w kwestiach związanych z niuansami prawnymi w internecie (bazy danych i GIODO, obostrzenia i przepisy w przypadku sprzedaży i promocji oraz reklamacje i zwroty w przypadku sprzedaży przez internet itd.)

  Data dodania: 11 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wyszukanie firm z Chin - firmy z Chin »

  Import z Chin to nie jest jednorazowe zamówienie, dlatego Usługa ChinskieFirmy.pl powstała z myślą o importerach którzy dopiero rozpoczynają współpracę z Chinami lub już importują od jakiegoś czasu. Serwis ChinskieFirmy.pl zajmuje się znajdowaniem Chińskich partnerów biznesowych na potrzeby Polskiego importera. Dzięki Stronie przedsiębiorca może zaoszczędzić Czas i pieniądze gdyż dostarczamy mu w ciągu 72 godzin raport branżowy zawierający listę spółek z którym warto podjąć współpracę. Mamy wieloletnie doświadczenie w Wyszukanie firmy z Chin. Naszym atutem jest szybkość realizacji zlecenia oraz to że mamy własne lokalne biura w Chinach, nasi pracownicy władają językiem chińskim. Zlecenie wyszukania firmy jest tańszym i szybszym rozwiązaniem niż wyjazd na Targi w Chinach i bezpieczniejszym niż wyszukaniem interesującego nas produktu na stronach internetowych b2b na których bardzo często możemy spotkać się z oszustami podszywającymi się pod chińskie fabryki. Raporty są sporządzane przez nasze biura w Chinach, przez ludzi posiadających długoletnie doświadczenie biznesowe jak i kulturowe z lokalnym biznesem na miejscu w Państwie środka.

  Data dodania: 05 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania na sprzedaż i wynajem w Warszawie »

  Firma Primo jest biurem nieruchomości z ogromną wiedza na temat branży nieruchomości. Nasi pracownicy pomagają w poszukiwaniu wymarzonego mieszkania na sprzedaż czy też taniego mieszkania na wynajem. Obsługujemy transakcję od początku do końca. W naszej ofercie znajdują się również ciekawe domy na sprzedaż na Wawrze i Wilanowie oraz domy na wynajem. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

  Data dodania: 04 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Apartamenty »

  O tym, że Teneryfa to wyjątkowa Wyspa, wie każdy, kto choć raz spędził urlop na tym wspaniałym lądzie. Wielu turystów z wakacji przywozi nie tylko cudowne wspomnienia, ale również nieodpartą chęć posiadania własnej nieruchomości, domu, willi, apartamentu lub rezydencji na Teneryfie. Domy na Teneryfie osiagaja powierzchnie zazwyczaj od 100 do 500 m kw. Domy te posiadaja przestronne pokoje, kilka łazienek, kuchnię jak i jadalnię. W okół domy rozlega się piękny taras z ogrodem otoczony dużą roślinnością, gdzie można się zrelaksować jak i miejsca garażowe. Domy wolnostojące posiadają także własny basen, natomiast w domach szeregowych zazwyczaj widnieje basen osiedlowy. Domy na Teneryfie posiadają przeważnie od 3 pokoi zarowno te parterowe jak i dwupoziomowe. Przebywając w domu na Teneryfie, gdzie słońce świeci przez cały rok czujemy się szcześliwi, zadowoleni i bezpieczni, tak jakby wakacje trwały wiecznie.Domy te są zazwyczaj w kolorach pastelowych z dużymi okiennicami przez które możemy podziwiać piękne uroki tejże wyspy. Dzięki słonecznym kolorom nabieramy pozytywnej energii do życia, przypominają nam się wakacje a także czujemy się lepiej. W domach występują często tzw. świetliki które dostarczają więcej światła do pomieszczenia. Otaczająca roślinność domów niejednokrotnie stanowi naturalną granicę działki. Charkterystyczny klimat panujący na Wyspach Kanaryjskich powoduje, że domy te nie posiadają klimatyzacji jak i ogrzewania. Ewentualnie domy położone w wyższych partiach gór posiadają kominek… Dom na Teneryfie

  Data dodania: 15 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zwrot podatku »


  Kiedyś prowadziłem działalność gospodarcza w Anglii. Poprzez to zdecydowałem się na nawiązanie współpracy z pewnym biurem rachunkowym, które wzięło na siebie odpowiedzialność za moje rozliczenia z miejscowym urzędem podatkowym.

  Było bardzo dobre rozwiązanie ponieważ aktualnie mogłem zająć się jedynie moim biznesem. Dzięki temu firma, którą w chwili obecnej prowadzę zaczęła się dynamicznie rozwijać ukazały się nowe zlecenia od innych firm a dochody szybko przekroczyły moje oczekiwania. Po paru miesiącach dochody gotówki zwiększyły się kilkakrotnie i bylem zmuszony do zatrudnienia większej liczby pracowników niż dotychczas. Oczywiście wiązało się to również z większa ilością spraw papierkowych, które w dużej części przejęło w chwili obecnej biuro rachunkowe z którym współpracuję.

  Przez zwiększenie zleceń cyfra prac przekroczyła nasze najbardziej optymistyczne oczekiwania, które zakładały pierwotnie może ¼ tego co jest dziś. Co ciekawe nasza firma w następnym ciągu bardzo dynamicznie rozwija się dając na dużo kasy na utrzymanie naszych rodzin nas samych. Chciałem tutaj zauważyć że pracownicy, którzy pracują u nas w znaczącej liczbie przypadków korzystają z możliwości zwrotu podatku. zwrot podatku z UKTen zwrot podatku wykonywany jest też przez biuro rachunkowe, z którym współpracujemy do tej pory.

  Data dodania: 12 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Plan rozwoju eksportu, Strategia rozwoju działalności eksportowej »

  Profesjonalny portal skierowany do osób szukających wyczerpujących wiadomości i wsparcia w procesie aplikowania po dotacje. Szerokie zestawienie dotacji obejmujących zarówno środki z funduszy krajowych i źródeł rządowych: dotacje z nfośigw, ekodotacje, dotacje z urzędu pracy jak również granty i dofinansowania pochodzące z środków zagranicznych: dofinansowania unijne, fundusz norweski, program szwajcarski.http://all-grants.pl/tworzenie-i-rozwoj-mikroprzedsiebiorstw.html
  Na stronie przydatne wiadomości znajdą zarówno osoby fizyczne, firmy, jst, ngo.

  Data dodania: 06 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki »

  Nasza własna firma uważana jest za jedną spośród najlepszych w kraju. Miło zapraszamy do naszych usług.W lokalnej propozycji znajdują się transport na terytorium całego kraju, przeprowadzki internacjonalne, magazynowanie, przewóz internacjonalny. Doświadczona instytucja dokonująca generalne usługi transportowe na teranie całej Polski jak i Warszawy, pewne usługi transportowe także przeprowadzkowe. Dysponujemy kompetentny personel także profesjonalnych pracowników. Istniejemy na rynku od czasu kilkunastu lat, wskutek temu zyskaliśmy obfite grono zadowolonych klientów.

  Data dodania: 06 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Detektyw Warszawa »

  Firma Cerber proponuje współpracę w zakresie ochrony osób oraz dóbr. Detektyw zapewnia niezawodność, efektywność działań i najwyższy poziom usług. Zasadniczym obszarem jego działań jest Warszawa. Przedstawiane biuro detektywistyczne poleca ochronę osobistą, a także ochronę budynków o różnym przeznaczeniu. Zalicza się do nich między innymi pensjonaty, hotele, osiedla mieszkaniowe, obiekty przemysłowe itd. Uzupełnieniem oferty są usługi porządkowe obejmujące sprzątanie powierzchni biurowych i mieszkalnych. Pełen zakres usług znajduje się na witrynie www.

  Data dodania: 02 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń »

  Biuro tłumaczeń biznesowych języków europejskich i nie tylko. Zakres kompetencji: tłumaczenia biznesowe, tłumaczenia online, tłumaczenia przysięgłe, tłumaczenia zwykłe, tłumaczenia specjalistyczne. Wszystkie potrzebne informacje znajdą Państwo na stronie www.bizlatica.pl. Każdą wycenę wykonujemy bezpłatnie, wystarczy podesłać materiał. Zapraszamy zespół bizlatica.pl

  Data dodania: 10 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Audyt energetyczny »

  Zagadnienia takie jak audyt efektywności energetycznej bądź też efektywność energetyczna nie stanowią żadnych trudności dla EKOPRODET z Poznania. Ta poznańska firma już od ponad 10 lat wykonuje usługi audytu energetycznego, elektrycznego czy remontowego. Ten okres, oprócz właściwego doświadczenia, zaowocował również zyskaniem prestiżu przez firmę. Audyt energetyczny bądź inne usługi związane z efektywnością energetyczną EKOPRODET wykonuje dla różnego rodzaju Kontrahentów. Są to zarówno spółdzielnie mieszkaniowe, zakłady państwowe i gospodarcze, jak też inwestorzy prywatni. EKOPRODET swą centrale posiada w Poznaniu, jednakże prace oferuje na terenie województwa jak również kraju. Prócz różnego typu audytów, profesjonaliści z poznańskiej firmy wykonują też inne usługi, które mają na celu zwiększenie efektywności energetycznej i efektywne zarządzanie energią.

  Data dodania: 23 03 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo