Finanse Podkategoria: Finanse

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · następna strona »
 • Rachunek osobisty w SKOK »

  SKOK NIKE to nowoczesna instytucja pożyczkowa oparta w całości na polskim kapitale. W jej ofercie znajdują się najwyżej oprocentowane , lokaty systematycznego oszczędzania najtańsze pożyczki oraz rachunki osobiste.
  Każde ROR posiada dostęp przez sieć internetową. Uzupełnieniem konta osobistego jest darmowa karta płatnicza VISA . Karta jest oczywiście w pełni free. ROR jest najwyżej oprocentowane na rynku. SKOK to nie tylko produkty finansowe. Swoim spółdzielcom oferuje także produkty ubezpieczeniowe i majątkowe. Wśród produktów ubezpieczeniowych największą popularnością cieszą się ubezpieczenia komunikacyjne i majątkowe.
  Produkty majątkowe to głównie sztabki srebrne oraz monety NBP.

  Data dodania: 26 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Konto internetowe, banki online, kredyty »

  Porównanie ofert usług bankowych. Zestawienia kont bankowych, kredytów, ubezpieczenia i wiele innych. Skontaktuj się z doradcą poprzez wypełnienie formularza kontaktowego na stronie lub wyślij wniosek online na interesujący cie produkt finansowy. Na stronie dostępne także narzędzia finansowe, m.in. kalkulatory kredytowe, inne.

  Data dodania: 30 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia Poznań »

  Szukając odpowiedniego ubezpieczenia najczęściej korzystamy z internetu. Oczywistym wydaje się być fakt, że najłatwiej skorzystać z wyszukiwarki. Przykładowo mieszkaniec Poznania wpisując ubezpieczenie Poznań otrzymuje wiele stron z interesującą go frazą. Jesteśmy jedną z agencji ubezpieczeniowych działających na terenie Poznania. Posiadamy ubezpieczenia PZU, Proama i Link4.

  Data dodania: 15 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe konto internetowe, mBank konto »

  Jeżeli myślałeś o założeniu konta internetowego i chciałbyś dowiedzieć się o nich wielu ciekawych informacji, to zapraszamy na nasz blog. Ciekawostki i nowości na temat kont bankowych mBank. Możliwość złożenia wniosku przez internet. Dodatkowo także informacje na temat kredytów, ubezpieczeń oferowanych przez bank.

  Data dodania: 30 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Monety bulionowe - złote i srebrne. »

  Dzisiejsze czasy są bardzo niepewne. Najlepszym sposobem, by zapewnić sobie spokojną przyszłość jest inwestycja w złoto i srebro. Monety bulionowe, to monety lokacyjne produkowane właśnie z tych szlachetnych metali, jakim jest złoto, srebro i często platyna. Najbardziej znane złote i srebrne monety bulionowe produkowane są w kilku krajach. Takich jak Usa, Kanada, Chiny, Australia, Meksyk czy Austria. Do najbardziej znanych monet bulionowych można zaliczyć z pewnością: Maple Leaf, Wiener Philharmoniker, Krugerrand i Liberty Eagle. Te właśnie monety bulionowe są najczęściej nabywane i cenione wśród inwestorów i kolekcjonerów z całego świata.

  Data dodania: 23 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Lokaty »

  Niniejszy portal finansowy zajmuje sie tematyka lokat bankowych. Znajdziesz tutaj informacje dotyczace lokat bankowych takie jak oprocentowanie lokat, rankingi, opinie, porady oraz najlepsze oferty w Polsce. Znajdziesz tutaj najlepsze informacje dotyczace tych instrumentów finansowych. Jezeli interesuje cie korzystne lokaty bankowe to nasz serwis ma wszystko czego potrzebujesz. W dodatku do tego mozesz odwiedzic nasze inne strony które opieraja sie na tematyce kredytów taki jak kredyty gotówkowe lub kredyt hipoteczny.

  Data dodania: 11 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Giełda podstawy »

  Artykuły o rynku dostarczają nam środki inwestowania na GPW. Start inwestowania na rynkach bywają skomplikowane. Jaką pozycję wybrać aby dała nam podstawową wiedzę o inwestowaniu? Zobacz recenzję najlepszych książek o rynkach. Poznaj możliwości inwestowania. Sprawdzamy rygorystycznie co warto przeczytać a co nie. Jak lokować pieniądze aby nie stracić? Sprawdź co powinno znaleźć się na Twojej półce z książkami. Nastały trudne czasy do inwestowania. Jak zacząć na giełdzie? Z nami wykreujesz własną strategię pomnażania własnych pieniędzy.

  Data dodania: 15 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Poznań »

  Biuro Rachunkowe DOMINUS umieszczone w stolicy Wielkopolski - Poznaniu oferuje szeroki wybór zadań w prowadzeniu rachunkowości i obsłudze personalnej. DOMINUS cechują bardzo dobre doświadczenia oraz profesjonalizm oferowanych zleceń, dlatego, że na rynku biur rachunkowych istniejemy już od roku 2000. Wciągu tych lat udoskonaliliśmy jakość naszych prac, wszystko tak aby nasz Klient był rad z wykonanej przez nas pracy. Nasze prace realizujemy w w. Wielkopolskim.Nasza kancelaria podatkowa wykonuje usługi w zakresie usług rachunkowych m. in. sporządzanie list płac; obsługi personalnej m. in. prowadzenie dokumentacji w sprawach pracowniczych oraz działaności przędsiębirostwa m. in. doradztwo ekonomiczne w zakresie działalności firmy. Każde prace sprawujemy z najwyższą dokładnością, zatem Państwa finanse będą w dobrych rękach.Biuro Rachunkowe PoznańKancelaria Doradztwa Podatkowego i Rachunkowości DOMINUSul. św. Marcin 73/7b61-001 Poznańtel. kom. 790 824 163e-mail: kdpirdominus@biuropodatkowe.orghttp://www.biuropodatkowe.org

  Data dodania: 20 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Raje podatkowe »

  Poszukując ciekawych możliwości obniżenia podatków, warto zerknąć na moment na autorski blog, który zajmuje się między innymi taką tematyką. Prezentowane są w nim właściwości niektórych oaz podatkowych, praktyczne sposoby konstruowania spółek oraz wiele więcej. Zapraszamy.

  Data dodania: 29 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Crowdangels - Twoja platforma inwestycyjna »

  Platforma finansowania społecznościowego. Crowdfunding w Polsce. Pierwszy i jedyny serwis internetowy dający możliwość inwestycji w innowacyjne spółki i ich projekty oraz zakupu udziałów w spółkach z o. o. http://www.crowdangels.pl/page.php?pid=5 Z drugiej strony najlepsza platforma internetowa dająca możliwość spółkom prezentacji innowacyjnych pomysłów oraz zbierania mikroinwestycji w projekt od społeczności internetowej w zamian za udziały w przedsięwzięciu. http://www.crowdangels.pl Masz świetny pomysł na biznes i brak Ci kapitału? Wiesz, że osiągniesz sukces? Zgłoś się do CrowdAngels, zaprezentuj swój pomysł, zaraź ideą społeczność internetową, promuj swój projekt a my dołożymy wszelkich starań aby Twoja zbiórka zakończyła się sukcesem. Crowdfunding w Polsce ? CrowdAngels... finansowanie społecznościowe już w Polsce. Zapraszamy do prezentowania soich pomysłów i do wspierania pomysłów innych. http://www.crowdangels.pl/all_projects.php Inwestując poprzez platformę crowdfundingu crowdangels pomagasz niesamowitym i ambitnym pomysłom zaistnieć i kreujesz nowe miejsca pracy. Kupuj aktywa, kupuj udziały w spółkach poprzez platformę crowdfundingu i osiągaj realne zyski.
  u,

  Data dodania: 11 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sf-online.pl »

  Na skutek komplikacji pieniężnych dużej liczby zakładów pracy, ich mocodawcy zdecydowali wprowadzić kreatywne prowadzenie ksiąg, iżby złagodzić niesprzyjające skutki. W związku z tym sporo firm oferuje opracowanie miarodajnego sprawozdania finansowego danej przedsiębiorstwa. Ze względu na nadmienione zagadnienie dostajemy rzetelny raport finansowy.

  Data dodania: 30 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Crowdsourcing »

  Czy każdego rodzaju ciekawe projekty, które nie posiadają odpowiedniego zaplecza finansowego muszą być skazane na porażkę? Serwis Polakpotrafi.pl pokazuje iż nie! Crowdfunding - finansowanie społecznościowe, które wykorzystywane jest w tym serwisie, daje możliwość realizować szczególnie nieszablonowe projekty. Ciekawe pomysły z branż typu sztuka, wideo lub też gry tam przedstawiane, zaciekawią osoby, które finansowo chętnie je wesprą.

  Data dodania: 07 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Konto Przez Internet »

  Banki, gdyż jest ich dużo i część oferuje coraz to nowe produkty, bardzo często pojawiają się one w spotach reklamowych. O cenie tych reklam krążą legendy, ale widocznie się to kalkuluje, gdyż co pewien czas takich reklam pojawia się sporo. Banki reklamują usługi typu konto, kredyty i usługi wirtualne. Oceny banków to interesująca lektura, ale od razu trzeba powiedzieć, że nie ma w tej chwili jakiś zupełnie niedobrych banków, jak i nie ma banków idealnych - te z czołówki rankingów mają również mniej interesujące produkty w ofercie.

  Data dodania: 30 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kantor internetowy Lowspread. Wymiana walut online: 12 walut, 15 banków, brak opłat »

  Internetowa platforma wymiany walut. Szybka i bezpieczna wymiana walut przez internet.W naszej ofercie 12 walut, posiadamy wybrane konta do bezprowizyjnej wymiany w 15 bankach.Firma z 10-letnim doświadczeniem w branży walutowej.Wejdź i sprawdź sam!

  Data dodania: 06 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kasy fiskalne warszawa »

  Zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą firmy BUCHCOM biuro rachunkowe warszawa. Opisuje nas niezawodność i uczciwość - tak ważne w tej specjalizacji. Nasze biura rachunkowe warszawa zatrudniają najbardziej znanych specjalistów w zakresie księgowości. Księgowość warszawa to ich praca i hobby. Stale więc podwyższają swoje kwalifikacje. Dodatkowo poszerzyliśmy naszą ofertę o kasy fiskalne warszawa. Wystarczy wpisać w google: kasa fiskalna warszawa, biura rachunkowe w warszawie, kasy fiskalne w warszawie lub zajrzeć na stronę buchcom.pl. Najtańsza kasa fiskalna tylko w BUCHCOM.

  Data dodania: 04 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsze konto bankowe »

  Pragniesz założyć własne konto bankowe? Zastanawiasz się w jakim banku? Poznaj najlepsze konta bankowe z dostępem do internetu, poznaj mBank- najchętniej wybierany bank w Polsce.

  eKonto to najlepszy rachunek bankowy z dostępem do internetu. Daje możliwość kontroli nad twoimi personalnymi finansami bez ruszania się z domu. To pierwsze konto bankowe tego typu. mBank od początku podbił i zdominował nim całkowicie rynek bankowości elektronicznej . Cały czas jest najpopularniejszym rachunkiem bankowym pośród Naszych rodaków. Najbardziej znaczącą cechą jest to, że nie wiąże się z żadnymi opłatami. To wszystko wystarczy by uznać eKonto w mBanku za najlepsze darmowe konto bankowe w kraju.

  Jesteś niepełnoletni? Pragniesz założyć własny rachunek bankowy? Szukasz rachunku bankowego dla młodzieży w Twoim wieku? Przed Tobą IzzyKonto, pierwsze bankowe konto dla młodzieży w Twoim przedziale wiekowym . Tak samo jak w przypadku wcześniej zaprezentowanego eKonta otrzymujesz wszystko całkowicie za darmo. Nie płacisz za prowadzenie rachunku, założenie, darmowe są również przelewy.

  Masz już wszystkie informacje dotyczące ofety mBanku. Nie wiesz się jak założyć konto w mBanku. Nie ma nic łatwiejszego. Zajrzyj na Naszą stronę i złoż wniosek online. Zajmie Ci to dosłownie parę minut.
  Później wystarczy czekać na umowę, którą dowiezie Ci kurier. Od tej pory możesz cieszyć się najlepszym kontem bankowym z dostępem do internetu. Zapraszamy!

  Data dodania: 01 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt kupiecki »

  Coraz większa rzesza podmiotów na rynku proponuje ubezpieczenia dla firm. Jest to całkowicie zrozumiałe w dobie globalnego kryzysu, ponieważ zapotrzebowanie na tego typu produkty wzrasta wprost proporcjonalnie do skali zagrożeń wynikających z rozszerzającej się recesji. Z ubezpieczeniami jak i specjalnymi usługami oferowanymi przez firmy je prowadzącymi, powiązane jest też zarządzanie należnościami. Często jest tak, że ktoś bądź my sami jesteśmy winni środki pieniężne, i pomoc fachowców w tej sferze znakomicie upraszcza sprawę. Więcej informacji odnajdziesz na stronie kuke.com.pl.

  Data dodania: 26 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • OC Ubezpieczenie »

  Jeśli zależy Wam na niedrogim a jednocześnie niezawodnym ubezpieczeniu samochodu to zajrzyjcie na oferowany portal internetowy. Jest to strona zrobiona dla kierowców, którzy mają wielkie albo skąpe doświadczenie w podpisywaniu ubezpieczeń komunikacyjnych. To właśnie kierowcy wozów robią ranking ubezpieczycieli pod względem kosztów polis odpowiedzialności cywilnej i autocasco, ażeby każdy mógł przemyśleć u którego ubezpieczyciela zapłaci najmniej za dany samochód. Bez wątpienia stawki różnych ubezpieczycieli różnić się mogą znacznie, zatem powinno się zestawiać ich oferty!

  Data dodania: 13 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • KANTOR BYDGOSZCZ - PLUS -, GDAńSKA 27 »

  Chcesz kupić lub sprzedać waluty w najlepszych negocjowanych cenach ? ZADZWOŃ - 52 3221683, 602 392853, 602 552553.Nasz kantor na ul. Gdańskiej 27 oferuje najwyższe ceny skupu . W ciągłej sprzedaży posiadamy CHF.Zapraszamy do współpracy firmy - wystawiamy faktury . Kantor PLUS istnieje od 1990 roku, co daje gwarancje rzetelnej i profesjonalnej obsługi.

  Data dodania: 23 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Konta Dla Firm »

  Właściwie każda działalność potrzebuje tego, by można było na firmowe konto bezproblemowo wpłacać pieniądze. Klienci mają rozmaite fanaberie – jedni wolą wpłacać gotówkę w banku, inni zrobić przelew bankowy w kasie banku, a gros woli usługi internetowe. Z konta można wypłacać pieniądze w zasadzie na dwa sposoby. Pierwszy to wypłata kartą z bankomatu, drugi to wypłata z kasy banku. Za wypłatę uznaje się także przelanie pieniędzy na konto klienta lub swoje konto osobiste. Dobierając bank dla firmy należy przetestować jak wyglądają wypłaty pieniędzy, trudno bowiem wypłacać 100 tysięcy złotych na opłaty gotówkowe z bankomatu.

  Data dodania: 30 03 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Finanse