Opiekunka w Niemczech

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

Bezpośrednie sprawowanie opieki, a w razie potrzeby pielęgnacja osoby starszej i niepełnosprawnej w domu naszego Klienta, pomoc w łazience i toalecie, przygotowanie posiłków( śniadanie, obiad, kolacja), prowadzenie gospodarstwa domowego(sprzątanie, pranie, ewentualne robienie zakupów), wspólne spędzanie czasu, spacery, a w przypadku pielęgnacji-wykonywanie czynności z tym związanych. Opcjonalnie lekkie prace w przydomowym ogrodzie


ZAPEWNIAMY

Legalną pracę na umowę z pracodawca polskim, bezpłatne wyżywienie i zakwaterowanie w miejscu pracy, oddzielny pokój( w niektórych przypadkach również łazienka), wyjazdy na okres 2-3 miesięcy, stały kontakt i opiekę ze strony naszej Firmy, zarobki w przedziale 800-1300 Euro/m-c, zwrot kosztów podróży.

Szczegóły strony www.seniorenservice-mirex.de:

Podlinkuj stronę www.seniorenservice-mirex.de:

Opiekunka w Niemczech

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 23

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Catering na MTP Poznan »

  Organizacja różnego rodzaju przyjęć to poważna i ciężka sprawa do wykonania dla wielu firm. Nasza firma różni się od innych, tym, że do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Robimy wszystko w ten sposób by klient był zarówno zadowolony jak i usatysfakcjonowany naszym pomysłem. W dodatku oferujemy samorealizację artystyczno-organizacyjną ekspertów. Świadczymy usługi cateringowego na terenie Poznania, a także wypożyczamy sprzęt gastronomiczny. Zapraszamy.

  Data dodania: 05 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wirtualne biuro Poznań »

  mBiuro - adres dla Twojej firmy. Chcemy tworzyć wyróżniającą jakość, dzięki inwestycjom w infrastrukturę, najwyższym standardom obsługi klienta oraz innowacyjnym rozwiązaniom dla biznesu. mBiuro to: wirtualne biuro; adres dla firmy; odbiór i przesyłanie korespondencji; skrytka pocztowa; profesjonalna obsługa sekretariatu; obsługa tel. na dedykowanym numerze; biuro na godziny; Internetowy Panel Klienta; sala konferencyjna; gotowe spółki z o.o.

  Data dodania: 04 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Regulamin sklepu internetowego »

  Kancelaria powstała w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, jednakże wobec zmiany prawa wprowadzającej wymóg prowadzenia przez radców prawnych działalności osobiście, wspólnicy Kancelarii postanowili prowadzić dalszą działalność w formie spółki cywilnej, a następnie od roku 2004 w formie spółki partnerskiej. Partnerzy Wojciech Armknecht i Piotr Edmund Fandrey uczestniczą w pracach Kancelarii od momentu jej założenia w 1989 roku. Kancelaria świadczy pomoc prawną od 1989 roku. W tym czasie współpracowaliśmy lub współpracujemy z klientami z wielu branż. Pozwoliło nam to uzyskać wszechstronne doświadczenie w świadczeniu kompleksowej pomocy prawnej dla przedsiębiorców.

  Data dodania: 07 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Środki czystości »

  Dzięki zawartości tej strony można zaznajomić się z artykułami Bio9. Te środki czystości charakteryzuje niezwykle wysoka zawartość mikroorganizmów. Stosuje się je w różnych procesach, np. w trakcie rozruchu oczyszczalni. Każdy ze środków jest wytwarzany z naturalnych składników i bezpieczny dla zdrowia. Omawiane preparaty to przede wszystkim sprawdzone środki do szamb, np. ekologicznych. Mają one za zadanie skuteczną poprawę kondycji biologicznej danego systemu. Artykuły te znajdują zastosowanie w oczyszczalniach ścieków, zwłaszcza przydomowych.

  Data dodania: 11 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przewóz osób »

  Firma transportowa Happy Travel oferuje współpracę w ramach transportu krajowego i międzynarodowego. Naszą specjalnością jest profesjonalny przewóz osób. Zwracamy dużą uwagę na komfort podróży i bezpieczeństwo naszych klientów. Wieloletnie doświadczenie i kompetentna kadra pracowników to nasze mocne strony. Realizujemy usługi na najlepszym poziomie. Swoją ofertę kierujemy przede wszystkim do grup zorganizowanych. Mamy uprawnienia konieczne do wykonywania naszego zawodu. Zapewniamy udaną współpracę i niskie ceny.

  Data dodania: 15 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Komornik grójec »

  Komornik Sadowy przy Sadzie Rejonowym w Grojcu Arkadiusz Ciepieniak od lat prowadzi z powodzeniem Kancelarię komorniczą. Pan Arkadiusz jako komornik grójec wykonuje swoją pracę zgodnie z przepisami kodeksu postępowania cywilnego oraz ustawy o komornikach sądowych i egzekucji. Wszystkie prace są nadzorowane przez prezesa odpowiedniego miejscowo sądu rejonowego, jakim jest ten w Grójcu. Tego typu urzędnicy państwowi są niezwykle potrzebni. Dzięki funkcjonariuszom państwowym rozstrzygane są sprawy cywilne w drodze przymusu egzekucyjnego. Wiadomo nikt z nas nie lubi jak przychodzi do niego komornik, ale jeśli każdy obywatel postępuje zgodnie z prawem to go nigdy nie spotka. Jako komornik w zakresie swoich obowiązków wykonuje między innymi spisy inwentarzowe, dzięki którym są sporządzane protokoły stanu faktycznego. Komornik Grójecki zaprasza w razie problemów z dłużnikami.

  Data dodania: 24 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Plisy Ruda Śląska »

  Tobof to przedsiębiorstwo zajmująca się produkcją rolet i moskitier materiałowych również na zewnątrz jak i wewnątrz, a dzięki temu że hala produkcyjna znajduje się na miejscu, szansa odbioru zamówionej rolety jest już po kilku dniach. Wykonujemy indywidualne projekty, dysponujemy możliwością nadruku na rolety zdjęcia, obrazu lub emblematu. Jesteśmy firmą która jest na rynku długo, a więc nasze rolety są wykonane profesjonalnie dzięki nabytemu doświadczeniu, w razie wady rolet dysponujemy serwisem, który za przystępną cenę naprawi szkody i doprowadzi do stanu pierwotnego. Również dysponujemy ekipą montażową, która szybko i sprawnie zamontuje rolety w wybranym przez Państwa miejscu. Nowością są produkowane przez nas rolety dzień noc, które umożliwiają całkowite zaciemnienie pomieszczenia. Produkujemy rolety na teren Śląsk, miedzy innymi Gliwice i Chorzów. Zapaszmy do sklepu który znajduje się w Ruda Śląska.

  Data dodania: 21 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Antybakteryjne i grzybobójcze tworzywa sztuczne Katowice »

  d2p® to marka handlowa dodatków wykorzystywanych przy produkcji tworzyw sztucznych i gumy. d2p® wprowadzone na etapie produkcji daje ochronę antybakteryjną i/lub antygrzybiczną. d2p® ma postać antymikrobowej przedmieszki przeznaczonej do specjalnych zastosowań. Nieorganiczny charakter, mały rozmiar cząsteczki oraz wysoka odporność aktywnego składnika na temperatury sprawiają, że produkt ten jest doskonały do zastosowania w szerokiej gamie procesów przetwórczych. d2p® jest skutecznym rozwiązaniem w stosunku do bakterii Gram-dodatnich i Gram-ujemnych . Zapraszamy serdecznie do współpracy z naszą firmą.

  Data dodania: 29 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zdjęcia ślubne Bydgoszcz »

  Ślub to niezrównany taki krótki czas, gdy wolno poczuć się jak w innym świecie. Jedynie wówczas marzenie o białym mustangu i rycerzu, o pałacu z basztą, o przechadzkach po leśnych zaroślach nie będzie dla pozostałych dowodem stracenia zmysłów. Tak przecież wykonuje się teledyski ślubne! Jednak, by taki twór z daleka nie pachniał tandetą potrzebny jest znakomity wybór filmowca. Kamerzysta Bydgoszcz spowoduje, iż Państwa souveniry ślubne będą wysokiej formy i z przyjemnością będzie można dać je do obejrzenia wszystkim przyjaciołom. Zdjęcia ślubne Bydgoszcz - naprawdę wszystko czego oczekujecie po tym specjalnym dniu w życiu.

  Data dodania: 25 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pomiary natężenia oświetlenia w Poznaniu »

  Firma ELEKO jest prężnie rozwijającą się gromadą profesjonalistów. Wieloletnie doświadczenie w branży oraz silna motywacja stały się zalążkiem powstania w 2004 roku firmy, która permanentnie dba o obronność własnych klientów.
  W naszej ofercie znajdą Państwo badania termowizyjne, pomiary natężenia oświetlenia, pomiary elektryczne, pomiary okresowe czy pomiary termowizyjne.
  Usługujemy profesjonalnym doradztwem na każdym poziomie współpracy, począwszy od początkowych uzgodnień, przez weryfikację, aż po finalny rezultat naszych prac. Usługi osiągamy kompleksowo, z odpowiednią pracowitością także z uszanowaniem biznesów klienta. Wszelkiego rodzaju produkcje działamy wykorzystując nasze wykształcenie, doświadczenia i najlepsze praktyki.

  Data dodania: 08 04 2013 · szczegóły wpisu »