Urządzenia dźwigowe Podkategoria: Urządzenia dźwigowe

 • Case cx700b »

  Nasza firma zajmuje się handlem ogromnie specjalistycznych maszyn budowlanych takich jak koparko-ładowarki, spychacze, wózki widłowe, urządzenia Manitou, John Deere i wiele innych. Gorąco zachęcamy do wypróbowania naszej specjalistycznej oferty. Nasze urządzenia dla budownictwa to urządzenia nieprześcignione na każdym miejscu gdzie Twoja firma coś buduje. Wszystkie oferowane przez naszą firmę narzędzia to produkty najwyższej jakości poświadczone przez producentów.

  Data dodania: 25 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Windy dla niepełnosprawnych »

  Witamy, jesteśmy bezpośrednim przedstawicielem i montażystą platform dla niepełnosprawnych - windy dla niepełnosprawnych. Przez wiele lat zainstalowaliśmy kilkaset sztuk różnych platform. Pomagamy osobom mniej sprawnym pokonywać bariery architektoniczne jakie napotykają na swojej drodze. Platformy dla niepełnosprawnych wraz z konstrukcją szybu i obudową są przeznaczone do transportu na małą i średnią wysokość osób niepełnosprawnych (osoby na wózkach) lub osób o zmniejszonej sprawności (osoby starsze, schorowane). Prosta konstrukcja tych platform powoduje, że są łatwe w obsłudze. Prosta konstrukcja wpływa również na niską awaryjność i łatwość konserwacji - platformy dla niepełnosprawnych. Przeszklona konstrukcja i spokojne tempo podnoszenia sprawia iż osoby starsze zazwyczaj obawiające się tego typu środków transportu czują się pewniej i decydują się na przejażdżkę. Platformy takie są również wyjątkowo odporne na próby wandalizmu przez co świetnie sprawdzają się w szkołach i innych obiektach użyteczności publicznej, a zwłaszcza w obiektach, które dotychczas nie były przystosowane do odwiedzania przez osoby niepełnosprawne - windy dla niepełnosprawnych.

  Data dodania: 08 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dźwigi Radom »

  Spółka Euro Dźwig trudni się wynajmem dźwigów. Główna siedziba przedsiębiorstwa mieści się w Radomiu, ale Euro Dźwig świadczy swoje usługi na obszarze całego kraju. Zarządza takimi markami dźwigów jak Faun, Grove i Bumar. Biznes jest znany ze swojego wieloletniego doświadczenia w branży, profesjonalnego podejścia do pracy i gwarancji bezpieczeństwa. Podejmuje się rozładunku i załadunku maszyn, ładunków z samochodów ciężarowych i tych ułożonych na paletach. Wykonuje również prace typowo budowlane.

  Data dodania: 09 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi dźwigowe »

  PM Serwis to firma, należąca do Pana Pawła Maniewskiego. PM Serwis oferuje maszyny jak i usługi związane z przemysłem ciężkim. Żurawie Wrocław, relokacja maszyn, linie technologiczne czy wózki do transportu maszyn to niektóre elementy naszych usług. Firma Pm Serwis to ogromna staż pracy na rynku polskim i zagranicznym i ciągle rozwijająca się oferta, która procentuje nie tylko nabywaniem nowych klientów ale także w coraz większą ich satysfakcję z otrzymanych produktów i usług. PM Serwis posiada biuro w Wrocławiu, ulica Bajana gdzie zapraszamy do wizyt i zadawania pytań naszym specjalistom.

  PM Serwis Paweł Maniewski
  Bajana 49/8
  54-129 Wrocław
  tel. 696 029 128
  pmserwis@pmserwis.pl

  Nip: 8941077803
  Regon: 932976395

  Data dodania: 27 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zawiesia linowe »

  Dla przedsiębiorstw, które nie posiadają własnego mechanika, usługi INTERFORK są optymalnym rozwiązaniem. Nasz serwis odda do użytku wózki widłowe (platformowy, gospodarcze, podnośnikowe etc.) przed upływem doby od zebrania całości potrzebnych elementów. Większość robót wykonujemy u zleceniodawcy. Poza bieżącymi naprawami realizujemy inspekcje konserwatorskie oraz sporządzamy dokumentację zgłoszeniową wózków do UDT.

  Data dodania: 10 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dźwigi »

  /Oferta firmy Euro Dźwigi obejmuje wypożyczenie żurawi i podnośników wraz z obsługą operatorską. Działania, których podejmujemy się w ramach współpracy z klientami to m.in. załadunek i rozładunek towarów, transport materiałów w trakcie prac budowlanych, praca z konstrukcjami stalowymi, żelbetowymi oraz inne usługi dźwigowe. Euro Dźwigi realizuje usługi dźwigowe na terenie całego kraju z wykorzystaniem nowoczesnych maszyn. Nasza oferta jest dostosowana do potrzeb zleceniodawców. Udzielamy pomocy merytorycznej i wskazówek doświadczonego personelu. Zapraszamy.

  Data dodania: 06 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przenośniki »

  Firma PROMAG oferuje nowoczesne podajniki. W ofercie sprawdzonej firmy Promag są prócz tego przenośniki pionowe i praktyczny taśmociąg. Przenośniki taśmowe wykorzystywane są w dziale przemysłowym, jak również rolniczym. Najróżniejsze urządzenia, np. windy towarowe, powinny pomóc w modernizowaniu linii przewozowych. Wszystkie bliższe, bezspornie pomocne dane, są zamieszczone na stronie www. Specjalnością firmy jest poza tym rzetelne poradnictwo proponowane przez najlepszych zawodowców przedsiębiorstwa. Bez wątpienia dopomogą oni w dobraniu optymalnych rozstrzygnięć.

  Data dodania: 12 07 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Urządzenia dźwigowe