Usługi budowlane Podkategoria: Usługi budowlane

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · następna strona »
 • Stojaki na rowery »

  Wzrost znaczenia turystki rowerowej oraz wykorzystania rowerów w codziennej komunikacji spowodował, iż firma Stalkam podjęła decyzje o rozpoczęciu produkcji stojaków rowerowych. Stalkam oferuje stojaki na rowery, które znacznie ułatwiają parkowanie oraz pozwalają utrzymać ład i porządek przed szkołą, sklepem oraz na osiedlu.
  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą Klientów z Kielc, Końskich i województwa świętokrzyskiego.

  Data dodania: 17 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Remonty Gdańsk - wykończenia mieszkań pod klucz »

  Ile razy rozglądając się po naszym lokum, myślimy: Przydałby się remont. Ale na samą myśl o kilkutygodniowym bałaganie, wszędobylskim pyle i jeżdżeniu po sklepach w celu zakupienia odpowiednich materiałów, ogarnia nas zniechęcenie. Nasza firma remontowo budowlana sprawi, że remont mieszkania będzie z przyjemnością wspominany. Nie tylko wykonamy go szybko i dokładnie, bez zbędnych poprawek, ale też pomożemy Państwu przy wyborze, zakupie oraz transporcie farb, paneli i sanitariatów.
  Wykonaliśmy już ponad sto remontów i wykończeń lokali mieszkalnych oraz użytkowych. Nasze bogate doświadczenie pozwala nam precyzyjnie określić zakres potrzebnych prac remontowych i dostosować dobór materiałów do Państwa budżetu.

  Data dodania: 04 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Armatura przemysłowa »

  Budowlanka to gałąź gospodarki, która nie runie nigdy. Od niepamiętnych czasów człowiek stawiał ogromne budowle, które asystowały mu przez stulecia. Lecz zaledwie od niedawna, każda konstrukcja aby powstać musi być już na szczeblu przedsięwzięcia wyposażona ewentualnie zawarte muszą być składniki armatury przemysłowej. Jest ona niezbędna w procesie wznoszenia bloków i budynków gospodarczych. Armatura przemysłowa jest bardzo ważna, ponieważ dzięki niej realna jest konstrukcja sieci sanitarnych i wodociągowych. Bez nich nie ma perspektywy budowania nowoczesnych biurowców i domów jednorodzinnych.

  Data dodania: 04 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi hydrauliczne Warszawa »

  Szukasz hydraulika z Warszawy ? Pogotowia wodno kanalizacyjnego ? Z pewnością oferowana nasza strona wirtualna okaże się dla ciebie pomocna ponieważ posiada propozycję usług hydraulicznych, usuwania awarii kanalizacyjnych . Jeżeli potrzebujesz natychmiastowej pomocy musisz skorzystać z pomocy pogotowia jakim jest pogotowie hydrauliczne.Nasze prace wykonujemy głównie w Warszawie i woj. mazowieckie to główne miejsca naszych pracy lecz wykonujemy powierzane nam zadania również w innych regionach polski . Dbamy o niezawodność, bezpieczeństwo ciągłej pracy powierzonych nam instalacji sanitarnych o doskonały stan instalacji wodno - kanalizacyjnych szybko reagujemy w nagłych przypadkach. Można liczyć na profesjonalną poradę, dobrze sprawnie wykonaną pracę na najwyższym poziomie przy kompleksowej obsłudze.

  Data dodania: 13 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Stabilizacja gruntu »

  Gorąco witamy na stronie internetowej naszej spółki.
  NTS jest dynamicznie rozwijającą się spółką mającą w swojej ofercie usługi w zakresie nowoczesnych technologii stabilizacji gruntu, prac ziemnych, przygotowawczych i wykończenieniowych.
  Pracownicy nasi posiadają ponad dwudziestoletnie doświadczenie w prowadzenie przeróżnych projektów budowlanych. Wiedza i doświadczenie w połączeniu z innowacyjnymi rozwiązaniami gwarantuje wysoką jakość oraz terminowość wykonania podejmowanych kontraktów.
  Podstawowe usługi, które proponujemy, to:
  - stabilizacja gruntu z zastosowaniem różnego rodzaju spoiw;
  - odnawianie nawierzchni drogowych poprzez zastosowanie recyklingu na zimno;
  - prace ziemne;
  - prace przygotowawcze;
  - usługi sprzętowe następującymi maszynami renomowanych marek, np.: koparki, spycharki, zestawy do stabilizacji itd..
  Zapraszamy do skorzystania z naszych usług, a z całą pewnością będziecie zadowoleni.

  Data dodania: 23 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Transport ciężarowy Wieliczka »

  Miło nam zareklamować naszą firmę usługową, która wykonuje transport materiałów na obszarze Śledziejowic i Bieżanowa. Prowadzimy sprzedaż spóły, otaczaka i kruszywa ceglanego. Dysponujemy samochód ciężarowy marki MAN o ładowności blisko 20 ton. Proponujemy fachową współpracę i konkurencyjne ceny, które zadowolą oczekiwania potencjalnych klientów.

  Data dodania: 08 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Stojaki rowerowe »

  Artykuł "Rower – alternatywa dla samochodu" zamieszczony na wielotematycznym blogu infoteka-czlowieka.eu zawiera informacje o tym jakie warunki musi spełniać profesjonalnie wykonany stojak na rowery, aby zwiększyć poczucie bezpieczeństwa, a co za tym idzie rozpropagować jazdę po mieście rowerem.
  Zachęcamy do zapoznania się z artykułem "Rower – alternatywa dla samochodu", jak również innymi artykułami i poradami zamieszczonymi na blogu.

  Data dodania: 23 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Koparko ładowarka Łódź »

  Być może, dla wielu z nas głównym narzędziem budowlańca są wciąż kielnia i młotek. Niestety zmuszeni jesteśmy zgodzić się, iż nie wszystko da się wytworzyć tymi znanymi przyrządami. Bywa tak, że potrzeba mocnego sprzętu. Koparka Łódź jest jednym z tych pojazdów, jakie naprawdę mogą być bardzo potrzebne na placu budowy. Warto w takim wypadku nająć renomowaną grupę, z własnym sprzętem, która w najdokładniejszy sposób zajmie się obsługą tych maszyn. Jeśli w takim razie ciekawią cię wyburzenia Łódź to już teraz wejdź na nasz portal.

  Data dodania: 19 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sprawdź co buduje deweloper w twojej okolicy »

  Twierdzisz że uda Ci się samemu odnaleźć nieruchomość w wielkopolsce? My uważamy że z naszą pomocą znajdziesz jeszcze lepsze mieszkanie marzeń, ponieważ mamy informacje o obecnym stanie rynku deweloperskiego i współpracujemy z deweloper Poznań aby wszelkie wiadomości z naszej strony były jak najbardziej aktualne i najciekawsze. Gwarantujemy Ci że ponowne szukanie mieszkania będzie o wiele prostsze.

  Data dodania: 26 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Budownictwo drogowe świętokrzyskie »

  Firma powstała i działa na rynku budownictwa drogowego od roku 2003. Od tego momentu systematycznie inwestujemy w nasz rozwój, aby sprawnie konkurować z innymi firmami naszej branży. Inwestujemy zarówno w zakup nowoczesnego sprzętu drogowego, jak również w potencjał ludzki, dbając o dobre wykształcenie kadry technicznej. Obszarem naszych działań są Województwa ; Świętokrzyskie, Mazowieckie, Lubelskie. Natomiast Największymi naszymi odbiorcami usług są ;Urzędy Miast i Gmin oraz Starostwa Powiatowe z terenu Województwa Świętokrzyskiego, Spółdzielnie Mieszkaniowe, Świętokrzyski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Kielcach, Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, wiodące firmy drogowo-budowlane z terenu całej Polski.

  Data dodania: 30 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Remonty-Gorecki.pl »

  Solidna i terminowa firma remontowa to ogromna pomoc zawsze wtedy, gdy należy przeprowadzić prace remontowe czy odświeżenie lokalu. Górecki Remonty Rzeszów to specjalistyczna, doświadczona ekipa osób, które wyróżniają się fachowością oraz dużą sumiennością w swojej codziennej pracy. Naszą główną specjalnością są wykańczanie wnętrz i kompleksowe remonty w innych obiektach. Pracujemy zarówno dla osób indywidualnych oraz dla instytucji. Usługi budowlane zawsze kalkulowane są indywidualnie. Mamy duże doświadczenie, z tego względu możemy trafnie doradzać naszym zleceniodawcom. W ramach kompleksowych remontów jesteśmy w stanie przeprowadzić malowanie, tapetowanie, układanie płytek, podłóg, instalowanie parapetów, a także stawianie ścian lekkich. Nie boimy się nowoczesnych rozwiązań i śmiałych projektów, ponieważ dla nas najistotniejszy jest odbiorca usług i staramy się spełniać jego życzenia. Decydując się na współpracę z nami możecie Państwo być pewni, że remont przebiegnie szybko i bezproblemowo. Zapraszamy wszystkich do korzystania z naszych usług.

  Data dodania: 19 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sztukateria »

  Art-Deta oferuje wszechstronne usługi jako producent Elewacyjnych Profili Dekoracyjnych. Ozdoby stosowane są przy wykończeniu nowych i odnawianiu starszych obiektów. Sztukateria przeznaczona jest zarówno na zewnątrz, jak i do wnętrz obiektów. Proponowane profile są bardzo elastyczne, a do tego lekkie. Artykuły te cechuje najwyższa jakość wykonania oraz łatwość w montażu. Do produkcji elementów stosuje się surowce, takie jak gips oraz styropian. Oferta obejmuje bogatą gamę boni, listw itp.

  Data dodania: 06 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • BESPOKE KITCHENS »

  As we make all of our bespoke kitchens we have the ability to design any style. Traditional kitchens, modern kitchens, fitted kitchens or freestanding kitchens can be made. If you are looking for the leading company in painted kitchens, look no further. Whether you require a complete redesign of your kitchen and dining space or a set of custom made cabinets, you can be sure that everything will be made to the highest quality and fitted to the highest standard.
  These designer kitchens are only available through a selected few outlets in the Ireland and need to be fitted by skilled tradesmen to make the most of the style and quality of the sliding wardrobes and kitchens themselves.

  Data dodania: 11 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Deweloper wrocław »

  Fantazjujesz o swoim własnym gniazdku w stoickiej okolicy pomimo tego jednocześnie w pobliżu centrum miasta? Wynaleźć taką okazję to rzeczywiście trudna sprawa. Dziś większość deweloperów decyduje się na inwestycje mieszkaniowe z daleka od ulicznego gwaru na obrzeżach miasta lub totalnie poza nim. Są to w szeregu przypadków podmiejskie wsie i małe miejscowości. Nie ma tam niestety komunikacji komunalnej i trzeba dojeżdżać do centrum prywatnym samochodem. Jest to pewna z przyczyn małej popularności takiego rozwiązania. Dużo lepszym rozwiązaniem jest stawianie budynków mieszkalnych w niewielkiej odległości od centrum, pomimo tego w położeniu gdzie za pomocą komunikacji miejskiej w niedużym czasie dotrzemy w jakikolwiek zakątek aglomeracji. Mieszkania w takich okolicach cieszą się dużym zainteresowaniem mimo iż ich ceny z dnia na dzień wyrastają coraz to bardziej.

  Data dodania: 20 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Remonty Olsztyn »

  Firma, którą pragnę Państwu polecić specjalizuje się w pracach remontowo – wykończeniowych na terenie Olsztyna oraz północno-wschodniej Polski. Zajmujemy się głównie: malowaniem i szpachlowaniem natryskowym – agregatem hydrodynamicznym; malowaniem elewacji; montażem drzwi, paneli, parapetów, okien; układaniem glazury i terakoty; rozbiórką ścianek, wyrównywaniu ubytków, naprawie tynków; murowaniu kamieniem ozdobnym – ścian, filarów, czy kominków. W celu zapoznania się z szerszą ofertą firmy zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej. Remonty Olsztyn wykonujemy solidnie oraz szybko!

  Data dodania: 25 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • AC Klimatyzacja Usługi klimatyzacji wentylacji i chłodnictwa »

  AC Klimatyzacja jest firmą świadczącą usługi w zakresie klimatyzacji wentylacji i chłodnictwa.
  Oferujemy usługi z zakresu sprzedaż montaż i serwis klimatyzacji chłodnictwa i wentylacji oraz profesjonalnego doradztwa technicznego. Szczególnie na terenach miast Warszawa Józefów Legionowo i okolic ale również na terenie całej Polski
  Posiadamy doświadczony zespół mający wieloletni staż pracy i wszelkie niezbędne uprawnienia i certyfikaty.
  Stawiamy na jakość
  Klimatyzacja w ostatnich latach stała się rzeczą nieodzowną w domu oraz biurze oraz wszelkiego rodzaju miejscu pracy. Poprzez szereg nowoczesnych zastosowań filtrów jonów srebra, polifenolowych klimatyzacja pozwala na oczyszczenie powietrza w pomieszczeniu i utrzymaniu go na odpowiednim poziomie.
  Aby klimatyzacja spełniała swoja rolę należy dbać o jej odpowiednie utrzymanie poprzez regularne czyszczenie i odgrzybianie.
  Naszą ambicją jest stworzenie przyjaznego i zdrowego klimatu w każdym wnętrzu
  Dlaczego AC Klimatyzacja?
  • Profesjonalne doradztwo
  • Projektowanie
  • 24h nadzór systemów z niewielkim czasem reakcji
  • Przeglądy
  • Ekspertyzy
  • Realizacje

  Data dodania: 10 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nagrobki »

  Nasza ambicją jest wykonywanie bardzo trudnych i skomplikowanych nagrobków z najdroższych granitów. Najczęściej są to granity prestiżowe materiały - skandynawskie. Powstały one w surowym północnym klimacie, dzięki czemu są bardzo wytrzymałe - w zasadzie niezniszczalne. Nagrobki projektujemy w zaawansowanych programach Cad służących do trójwymiarowego projektowania płaszczyzn kamieniarskich.
  Dzięki możliwości podgląd modyfikacji projektowanego nagrobka w czasie rzeczywistym mamy możliwość dokładnego zaprojektowania nawet najmniejszych szczegółów nagrobka. Efekt przetworzonego projektu w takim programie graficznym jest w zasadzie fotorealistyczny. Dzięki temu klient wspólnie z nami ma możliwość projektowania nagrobka wspólnie z grafikiem naszej firmy. Projekt jest modyfikowany tak długo aż efekt końcowy będzie satysfakcjonował inwestora.
  Zapraszamy do naszych lokalnych przedstawicielstw.

  Data dodania: 30 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pogotowie kanalizacyjne Warszawa »

  Nasze zlecenia wykonujemy często w Warszawie zaś woj. mazowieckie to główne miejsca naszych usług choć wykonujemy powierzane nam zadania oraz w innych regionach . Dbamy o solidność, bezpieczeństwo ciągłej pracy powierzonych nam instalacji sanitarnych o perfekcyjny jakość instalacji wodno - kanalizacyjnych ekspresowo reagujemy w nagłych przypadkach. Mogą państwo liczyć na profesjonalną poradę, prawidłowo sprawnie wykonaną pracę na najwyższym poziomie w pobliżu kompleksowej obsłudze. Sprawnie zaś kompletnie działająca instalacja sanitarna wodno-kanalizacyjna, to zabezpieczenie czystości a higieny każdego domu. Bez nich nasze życie było by w dużej mierze trudniejsze a w dużym stopniu skomplikowane. Kogóż spośród nas nie przeraża brak wody w kranie, czy też niewielka wada instalacji grzewczej . Na szczęście w takich przypadkach pomocą służą nam profesjonalni hydraulicy z naszej firmy. Pogotowie kanalizacyjne zapewnia szybkie usunięcie awarii hydraulicznej
  .Zapraszamy do sprawdzenia z naszych usług kanalizacyjnych .Posiadamy bardzo dobry sprzęt do usuwania awarii hydraulicznych i kanalizacyjnych, rozmrażamy zamarznięte rur kanalizacyjne .Nasze pogotowie hydrauliczne jest gotowe do pomocy zawsze wtedy gdy wystąpiła nagła awaria . Zadzwoń do naszej firmy zgłoś awarię . Szybko przyjedziemy .

  Data dodania: 11 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Węzeł betoniarski mobilny »

  Przedsiębiorstwo Cargotech to firma, która oferuje usługi z zakresu przemysłu ciężkiego a jej domeną jest transport oraz produkcja betonu a także żurawi i innych urządzeń hydraulicznych. Pompo mieszalniki, zabudowy komunalne, betonomieszarki oraz cały osprzęt to fragment oferty, której całość możesz zobaczyć w zakładce oferta na stronie internetowej cargotech.pl. Cargotech dba by jakość świadczonych produktów była w pełni profesjonalna(atrakcyjne stawki, nowoczesny sprzęt, miła i profesjonalna obsługa) to cechy, które powodują, iż klient który zdecydował się na naszą ofertę z przyjemnością do nas wróci a nawet zaproponuje nas swoim znajomym. Zapraszamy do współpracy.

  Cargotech
  Jarosław Brzazgacz
  tel. +48 506 422 881
  tel. 71 355 01 70
  50-305 Wrocław
  ul. Skrzydlata 23/5
  brzazgacz@cargotech.pl

  NIP: 8942972857
  REGON: 020953782

  Data dodania: 03 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Generalni Wykonawcy »

  Branżowy budowlany serwis informacyjny w całości poświęcony tematyce generalnego wykonawstwa. Każdy generalny wykonawca po uzyskaniu aprobaty inwestora ma prawo podzlecania robót budowlanych. To zagadnienie jest podległe szczególnym regulacjom prawnym. Kazdy inwestor i wszyscy podwykonawcy znajdą w naszej witrynie spis generalnych wykonawców. Prezentowane listy generalnych wykonawców są uporządkowane wg województw. Zawierają dane pozwalające na szybki i bezpośredni kontakt z dowolną firmą. Zapraszamy generalnych wykonawców do obecności na naszych stronach.

  Data dodania: 14 01 2013 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Usługi budowlane