Konferencje Podkategoria: Konferencje

 • Sale szkoleniowe Łódź »

  Potrzebujesz sali konferencyjnej, ale nie wiesz, kto taką ma i gwarantuje jej wynajęcie? Przyzwoicie trafiłeś. Wynajem sal konferencyjnych w Łodzi to nasza specjalność. Posiadamy niezwykle urozmaiconą ofertę, która bez problemu przypadnie Ci do gustu. Oferujemy petentom klimatyzowane sale konferencyjne, jakie zmieszczą znaczną grupę ludzi. Dzięki nam będziesz zdołał zwołać naradę w fachowym miejscu. Nie czekaj dłużej i skontaktuj się z nami, ażeby oswoić wszystkie detale najmu.

  Data dodania: 26 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem sali centrum Katowic »

  W oparciu o nasze 20-letnie doświadczenie oferujemy Wam naszą nową usługę: wynajem sali konferencyjno-szkoleniowej w Katowicach. Zapewniamy bardzo korzystne warunki: nowoczesny sprzęt, wynajem w dogodnym trybie (stały lub czasowy), przystępne umiejscowienie biura. Nasze pomieszczenia wyróżnia wystrój zapewniający przyjemną atmosferę. Lokalizacja biura rozwiązuje problem z dojazdem, usytuowanie niedaleko dworca kolejowego pozwala na łatwe dotarcie na miejsce pieszo.

  Data dodania: 15 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia dla firm Kraków »

  Jeżeli zamierzasz odpowiednio dodać doświadczenia swoim pracownikom to trafiłeś w idealne miejsce. Nasz zespół doskonale zna się na tej dziedzinie. Zaaranżowaliśmy już odmienne szkolenia dla firm. Pole naszego działania to Kraków.
  Pracujemy na sprawdzonych metodach i szerokiej gamie szkoleń które poprowadził założyciel naszej firmy. Tomasz Solecki jest osobą z długim doświadczeniem w tej dziedzinie. Na portalu www.tomaszsolecki.pl trafisz na różnorodną propozycje w kwestii szkolenia dla firm. Kraków cechuje się doskonałymi ośrodkami, poprzez które zapewniamy poręczność i wygodę oraz spokój przy pracy.

  Data dodania: 09 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Poznaj naszą całościową propozycję skierowaną dla Ośrodków Doskonalenia Techniki Jazdy »

  Nasza firma oferuje ośrodkom szkolenia kierowców nowoczesny sprzęt szkoleniowy: autobusy szkoleniowe, samochody ciężarowe, trzy mobilne symulatory jazdy w warunkach specjalnych, e-learning szkolenia okresowe, programy nauczania, podręczniki,
  Oferujemy kompletne zaplecze szkoleniowe do przeprowadzania kwalifikacji wstępnej kierowców:
  Chcesz rozszerzyć swoją ofertę o kursy kwalifikacji wstępnej kierowców, ale nie posiadasz odpowiedniego zaplecza? Centrum Obsługi Ośrodków Szkolenia rozwiąże Twoje problemy! Jeżeli podpiszesz z nami umowę, zapewnimy: zezwolenie wojewody konieczne do prowadzenia kwalifikacji wstępnej, wykwalifikowaną kadrę wykładowców - instruktorów techniki jazdy, udostępnienie nowoczesnej floty szkoleniowej, w tym fabrycznie nowych samochodów ciężarowych i autobusów, przeprowadzenie jazd w warunkach specjalnych do którego wykorzystujemy symulator ciężarówki w warunkach specjalnych naszej firmy, program szkolenia ściśle zgodny z ustawą i zatwierdzony przez wojewodę,egzamin państwowy.
  Wszystkie elementy nauki odbywają się w jednym miejscu, na terenie całej Polski!
  Nasza oferta dla osk: Dzięki zastosowaniu Mobilnych Symulatorów firmy CARGO nawet zajęcia z jazdy w warunkach specjalnych mogą odbyć się także w Waszym ośrodku!
  Dojeżdżamy w dowolne miejsce w kraju!

  Data dodania: 15 03 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Konferencje