Kursy Podkategoria: Kursy

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »
 • Prawo jazdy Opole »

  OSK Opole STOP sp. z o.o. - prosta droga do prawa jazdy - najlepsza szkoła nauki jazdy w Opolu.

  Prawko Opole w naszym ośrodku zrobisz szybko i bezproblemowo, a nasze doświadczenie i wiedza zapewnia gruntowne przygotowanie do egzaminu. Szkoła nauki jazdy Opole STOP sp. z o.o. to najlepszy wybór dla osób, chcących zdobyć najważniejszą wiedzę oraz umiejętności potrzebne za kierownicą.

  Data dodania: 24 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kursy: Łódź, Opole oraz Częstochowa »

  Zajmujemy się organizowaniem kursów wśród interesantów z Łodzi, Opola oraz Częstochowy. Na kursy przyjmujemy osoby z województwa łódzkiego, opolskiego oraz śląskiego.

  Zachęcamy państwa do zerknięcia do pełnej oferty kursów zawodowych w której znajdziecie spis około 30 praktycznych, często poszukiwanych zawodów. Co ciekawe, nasza placówka, zajmuje się również kursami pierwszej pomocy i szkoleniami BHP.

  Data dodania: 10 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia sprzedażowe »

  Jak to się dzieje, iż pewny handlowiec działa sobie przyzwoiciej od innych? Czy szkolenia handlowe mogły się do takiego stanu rzeczy przysporzyć? Rzecz jasna, iż szkolenia biznesowe niesłychanie owocnie wpływają na podniesienie efektywności negocjacji handlowych i prawdopodobnie totalnie nikogo nie powinno się do tego przekonywać. Ewidentne jest również to, że takie szkolenia handlowe muszą być wykonane poprzez rzetelną firmę szkoleniową. Zapraszamy na witrynę zamieszczoną w sieci www takiej firmy.

  Data dodania: 08 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • BalticDive »

  Firma BalticDive zajmuje sie nauką płetwonurkowania według standardów IANTD - najbardziej szanowanej organizacji technicznej szkolących zarówno płetwonurków rekreacyjnych i technicznych. Programy IANTD są tak przygotowane, by gwarantowały wysoki poziom technik nurkowych u zrelaksowanych osób czujących sie pod wodą komfortowo. lt;br /gt;Szkolenia polegają na uczeniu technik oraz sprawności w różnych warunkach, dzięki czemu uzmysławiają nurkom ich możliwości co poprawia ich bezpieczeństwo pod wodą.lt;br /gt;Już przy kursie podstawowym mamy najwięcej zajęć praktycznych (8) dzięki czemu student jest bardziej wyszkolony.Szkolimy również młodzież już od dwunastego roku zycia. Proponujemy kursy rekreacyjne, specjalistyczne i techniczne. Organizujemy wyprawy na wraki Bałtyku i Zatoki Gdańskiej. Szkolenia odbywają sie na terenie miasta Elblag.

  Data dodania: 07 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia ADR »

  Zajmujemy się szkoleniem pracobiorców. Wszystkie nasze kursy prowadzone są profesjonalnie dzięki wykwalifikowanej kadrze dydaktycznej, po naszych zajęciach pracownik jest przygotowany do błyskawicznego podjęcia pracy na swoim stanowisku.
  adr-help.pl to firma która oferuje usługi w obrębie szkoleń transportu drogowego i artykułów niebezpiecznych dla kierowców - ADR, który obejmuje szkolenie podstawowe i przewóz w cysternach.
  Szkolenie certyfikat kompetencji zawodowych na przewóz osób i rzeczy, wykłady trwają trzy dni i następnie klient jest zgłaszany do egzaminu zewnętrznego.
  Szkolenie w obrębie obsługi stacji LPG, które zawiera: artykuły dydaktyczne, opłatę egzaminacyjną do TDT, obiad, dowóz uczestników na miejsce egzaminu.
  Szkolenie napełniania i opróżniania zbiorników transportowych w tym cystern paliwami płynnymi - kl 3.
  Instruktaż obsługi wózków widłowych, w którym zawarty jest praktyczny instruktaż stanowiskowy, dzięki któremu pracobiorca od razu może przystąpić do pracy, również prowadzimy badania psychotechniczne.
  Szkolenie obsługi żurawi samojezdnych i przenośnych HDS - kat. II Ż, w którego opłatę jest wliczone badanie lekarskie, egzamin przed UDT i materiały dydaktyczne.
  Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 21 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Jazdy Kielce »

  Witam i chciałbym zaprosić wszystkie osoby, które chcą nauczyć się dobrze jeździć do uczestnictwa w naszym kursie na prawo jazdy kategorii B. Jesteśmy jedną z nielicznych szkół, która oferuje oprócz kursu podstawowego kurs rozszerzony składający się z większej ilości godzin praktycznych tj. 40h. Oprócz tego, że mamy doświadczonych instruktorów proponujemy uczestnikom zajęć teoretycznych kawę lub herbatę, miła atmosfera. Instruktorzy doskonale przygotują Cię do egzaminu, z którym nie będziesz miał problemu. Odwiedź naszą stronę www.sj-sloneczna.pl

  Data dodania: 30 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia Sprzedażowe Marketing Zarządzanie Motywacja »

  Najważniejszym potencjałem firmy handlowej jest personel sprzedażowy. Dobrze zmotywowany i wyszkolony może zaprowadzić firmę na szczyty. Natomiast fatalny sprzedawca, nie rozumiejący procesów sprzedażowych, a przede wszystkim nie potrafiący kontaktować się z klientami, to same straty dla firmy.Ile razy zdarzyło się Tobie, że zrezygnowałeś z zakupu tylko dlatego, że sprzedawca Cię zignorował, wciskał Ci "coś na siłę" lub się źle czułeś w tym sklepie? Czy zdarza Ci się, że chcąc dokonać jakiegoś zakupu, wolisz pojechać dalej lub zapłacić więcej, ale będziesz zadowolony z obsługi, niż być mógł dokonać tego samego zakupu bliżej lub taniej?No dobra, a ilu szefów wie lub zdaje sobie sprawę, jak ich sprzedawcy oddziaływają na klienta? Dlaczego ludzie kupują drożej i dalej, choć mogli by zaoszczędzić w Twoim sklepie?"SPRZEDAWCA TO OSOBOWOŚĆ"Każdy z nas ma potencjał, nie każdy potrafi go jednak z siebie samodzielnie wydobyć i go pożytkować. Jak przełamać bariery, jak wykorzystać swoje umiejętności sprzedawcy, co należy wiedzieć o klientach, gdzie tkwi sukces sprzedaży?Jak już wiemy, co możemy i wierzymy w to że możemy, to trzeba poznać psychologię klienta. Tu przychodzą z pomocą techniki sprzedaży i merchandising.Czy to jest ważne? Tak, bo to nam powie, jak klienci poruszają się po sklepie, dlaczego najchętniej skręcają w ... stronę, co to jest ich średnia pólka, jak prezentować towar itp.

  Data dodania: 10 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia bhp Warszawa, obsługa bhp »

  Każdy pracodawca ma wobec pracowników obowiązki z zakresu bhp. Obowiązki te są określone w ustawie Kodeks Pracy, zgodnie z którym za stan bhp w przedsiębiorstwie odpowiada pracodawca. Jest on obowiązany do organizowania dla pracowników szkoleń bhp. Każdemu nowemu pracownikowi pracodawca przeprowadza wstępne szkolenia bhp, a po określonym w przepisach czasie wykonuje dla pracowników okresowe szkolenia z tego zakresu. Ważne jest, aby szkolenia były wykonywane terminowo, gdyż za brak lub wykonywanie z opóźnieniem szkoleń bhp pracodawca może zostać ukarany przez Państwową Inspekcję Pracy. W związku z tym dobrym wyjściem dla przedsiębiorstw jest nawiązanie stałej współpracy z firmą Bhpexpert, która wykonuje szkolenia bhp w mieście Warszawa.

  Data dodania: 06 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kurs rysunku »

  Zajęcia, w ramach prowadzonego przez pracownie Horyzont, kursu rysunku trwają cały rok, a 10-cio miesięczny program stanowi całość. Nie wymagamy od osób zapisujących się na zajęcia żadnej wcześniejszej praktyki rysunkowej, wiedzy ze szkoły średniej, dotyczącej rysunku, malarstwa i sztuki. Sprawdź szczegóły na naszej stronie www.

  Data dodania: 10 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie Poznań, kursy szkolenia Poznań »

  Od dłuższego czasu wielką popularnością w Rzeczypospolitej Polskiej cieszą się rozmaite kursy i szkolenia. Poznań to miasto, w którym aranżowanych jest całkiem sporo tego typu spotkań mających za zadanie podwyższanie umiejętności zawodowych. Pośród architektów tego rodzaju kursów na wyjątkową uwagę zasługuje sławetna i poważana firma AVENHANSEN. Na stronie internetowej szkolenia-poznan.info da się znaleźć dogłębne wiadomości, o tym jak wygląda aranżowane przez powyższą grupę szkolenie. Poznań ze względu na swoje rozliczne walory stał się głównym miejscem tego typu spotkań. Wielkopolska metropolia znajduje się w istotnym obszarze zamówień firmy AVENHANSEN, która może pochwalić się niezwykle wykwalifikowaną kadrą szkoleniową. Dogłębne dane dotyczące trenerów mieszczą się na stronie internetowej szkolenia-poznan.info.

  Data dodania: 12 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Posiadamy propozycje dobrą dla Ciebie. CEZ CARGO zagwarantuje symulator jazdy »

  Grupa CARGO powstało w 1992 roku. Działamy w kilku segmentach:
  - szkolenia zawodowe (operator maszyn, spawacz, florysta i wiele innych)
  - doskonalenie kadr (coaching i inne)
  - wynajem symulatora (kwalifikacja wstępna, symulator samochodu ciężarowego i autobusu)
  - badania psychologiczne (lekarz medycyny pracy, badania wstępne)
  - wynajem autokaru
  Serdecznie zapraszamy na naszą witrynę www gdzie można zapoznać się ze szczegółami naszej oferty. Oferujemy usługi dla klientów indywidualnych oraz grup zorganizowanych.

  Data dodania: 15 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kurs rysunku Kraków »

  Zapraszamy uprzejmie wszystkich Państwa do odwiedzenia naszego studia artystycznego w którym macie możliwość zwiększyć swoją wiedzę na temat rysunku. Dzięki zajęciom plastycznym prowadzonym w naszym studio, przyswoisz nowe interesujące techniki rysowania oraz spotkasz innych fanów sztuki podobnych do Ciebie! Szkoła artystyczna idealna jest głównie dla ludi, którzy chcą się dostać na studia wyższe ASP. Nasza szkoła rysunku jest zlokalizowana pod adresem ul. Ukryta 29 w Krakowie. Gorąco zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty nauki
  rysowania, dzięki czemu zaczniesz profesjonalnie posługiwać się pędzlem oraz ołówkiem. Pokażemy Ci jak przenosić na papier akty, martwą naturę a także operować cieniem i światłem. Czekamy na Ciebie!

  Data dodania: 19 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła językowa Wrocław »

  Dobra szkoła językowa wrocław zagwarantuje nam z całą pewnością świetne efekty końcowe. Dzięki takiej szkole można wszak podszkolić swój język obcy, a więc warto zdecydować się na ten krok. Musimy natomiast wiedzieć o tym, które szkoły językowe wrocław są dla nas najlepszym wyborem. Oczywiście szkoła językowa wrocław musi mieć w pierwszej kolejności dobrą kadrę nauczycielską, niemniej jednak w ogromnej liczbie przypadków na całe szczęście taka sytuacja ma miejsce.

  Data dodania: 05 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Wizażu »

  MUBU Kursy to nowoczesna szkoła wizażu połączona ze studiem urody. Nasza placówka szkoleniowa została dedykowana dla osób zainteresowanych podwyższeniem swych umiejętności w dziedzinie makijażu i szycia.

  Nasza kadra to wykwalifikowani ludzie aktywnie będący w swoim fachu. Sala do ćwiczeń praktycznych posiada pulpity make up stworzone na specjalne zamówienie. Posiadamy własne atelier fotograficzne i profesjonalny rzutnik Full HD.

  Kurs Wizażu Profesjonalnego przeznaczony został dla wszystkich osób, które chcą posiadać kolorowy zawód. W ramach kursu organizujemy dwie profesjonalne sesje zdjęciowe oraz plan filmowy, co sprawia że nasze kursantki mają zapewnione gruntowne przygotowanie do pracy. Malujemy tylko na profesjonalnych materiałach takich firm jak Grimas, Ben Nye, Celebre itp.

  Lekcje Makijażu kierujemy do osób, które chcą opanować technikę malowania w zgodzie z własną urodą. Już na początku kursu wykonujemy analizę kolorystyczną i wyjaśniamy w jaki sposób ją wykorzystywać. Nasza Szkoła Makijażu MUBU Kursy traktuje indywidualnie klientki dokonując analizy jej rodzaj urody i proponując charakter make up zgodny ze swoją naturą.

  Kurs Odzieżowy w Warszawie to oferta dla osób, które pragną nauczyć się samemu szyć. W trakcie szkolenia zapoznamy się z takimi tematami jak: Szycie Na Maszynie, Krojenie, Obrabianie Dziurek, itd.

  Salon Urody proponuje wykonanie dowolnego rodzaju wizażu przez naszych stylistów.

  Data dodania: 24 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Skoki spadochronowe »

  Na danej witrynie www swoją ofertę opisuje firma organizująca skoki ze spadochronem.Pewne skakanie w tandemie to szczególna oferta dla osób niepełnosprawnych. Naszym celem jest poczucie bezpieczeństwa klientów i niezapomniana przygoda. Proponujemy motywujące imprezy spadochronowe dla firm, mające miejsce na lotnisku. Naszą specjalizacją są spadochronowe wieczory kawalerskie i panieńskie. Jesteśmy zespołem doświadczonych instruktorów działających z zaangażowaniem. Zapraszamy na witrynę internetową w celu zapoznania się ze szczegółami oferty.

  Data dodania: 11 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Olsztyn »

  Centrum Kształcenia Campus zaprasza na kursy nauki jazdy samochodem oraz motocyklem. Profesjonalna i skuteczna nauka jazdy ma miejsce w mieście Olsztyn. Przedsiębiorstwo zapewnia konieczne w czasie kursu materiały szkoleniowe. Centrum dysponuje oświetlonym placem manewrowym. W zależności od potrzeb kursanta, istnieje opcja wykupienia jazd doszkalających. Warto pamiętać, że za kurs można płacić w nieoprocentowanym systemie ratalnym. W ramach kursu przeprowadzane są zajęcia z pierwszej pomocy. Wysoka zdawalność oraz doświadczeni instruktorzy to najlepsza wizytówka firmy.

  Data dodania: 19 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Motorowodna Bydgoszcz, kursy, sternik »

  Motorowodna Bydgoszcz.Strona Bydgoskiego Motorowodniaka Mariusza Krajczewskiego.
  Zapraszam na kursy motorowodne,szkolenia na patent sternika motorowodnego i starszego sternika motorowodnego.
  Moją pasją jest historia motorowodniactwa w Bydgoszczy.Od 30 lat jestem instruktorem motorowodnym,organizatorem i wykładowcą kursów motorowodnych w Bydgoszczy, członkiem Bydgoskiego Klubu Motorowodnego MORS.Opisałem i udokumentowałem 50-letnią
  historię Bydgoskiego Klubu Motorowodnego MORS,historię silników zaburtowych produkcji polskiej z lat 30-tych,historię bydgoskich silników "NIESOB" i silników "EM-KO",historię poznańskich "AS-ów".

  Rok 1957 - powstanie Bydgoskiego Klubu Motorowodnego MORS
  Pierwsza przystań klubu na ul. Mennica 2 do roku 1979.Od maja 1980r klub przeniesiony na tor regatowy w Brdyujsciu.Obecnie siedzibą klubu jest stalowa barka ELLA z 1929r zacumowana na Torze Regatowym w Brdyujściu.
  Strony zaprzyjaźnione :
  Strona klubu Mors www.morsb.republika.pl
  Historia klubowej barki ELLA www.bydgoskabarkaella.witryna.info
  Kamizelki ratunkowe www.wodnysprzetratunkowy.pl

  Data dodania: 06 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Naj- BHP, HACCP, pierwsza pomoc, ppoż, służba BHP - Job Safety »

  Job Safety to nie tylko szkolenia BHP, oferujemy szkolenia BHP, HACCP, pierwsza pomoc, ochrona przeciwpożarowa. Posiadamy bardzo rozbudowaną sieć specjalistów, co pozwala nam na prowadzenie szkoleń w dowolnie wybranym miejscu na terenie całego kraju. Wdrażamy system HACCP. Prowadzimy szkolenia, pomagamy wdrożyć system, opracować Księgę HACCP, instrukcje, procedury GMP/GHP dla branży gastronomicznej, małej gastronomi, barów, pizzerii, zajazdów, stołówek, restauracji, hoteli, hurtowni i sklepów wprowadzających do obrotu środki spożywcze.

  Data dodania: 04 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kursy tańca Poznań »

  Oferujemy również popisy na zacisznych, rodzinnych akcjach. A ogół ten w niewiarygodnie małych zapłatach. Pracownia Tańca Step Up oferuje pokazy tańca towarzyskiego albo salsy na imprezach takich jak na przykład: bale, wesela, studniówki, sylwester, bankiety, pokazy mody, promocje towarów, premiery obrazów, pikniki, festyny, targi, galerie, przeglądy, występy i rozmaite inne pozostające akcje.Do naszej instytucji przystępnie dojedziesz, błyskawicznie się wyszkolisz tańczyć pod okiem wykwalifikowanych trenerów.Nie zdoła Tobie przekroczyć owa sposobność obok nosa. Tym samym sięgnij po usługi naszej własnej firmy.

  Data dodania: 14 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rozwój osobisty »

  Teren, którym jest obecnie zmyślne rządzenie zasobami ludzkimi jest w aktualnym czasie nad wyraz znaczącym detalem w nurcie szkoleniowym wszelkiej jednej firmy. Użytkowane w tym celu wykłady biznesowe to coraz systematyczniej stosowane propozycje w celu podwyższenia ogólnej skuteczności kadry decyzyjnej pracującej w danej jednostce czy też spółce. Po więcej informacji zapraszamy na naszą www.

  Data dodania: 08 10 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Kursy