Nauka angielskiego Podkategoria: Nauka angielskiego

 • Szkoła języków obcych Wrocław »

  Język angielski, niemiecki, polski dla obcokrajowców włoski to języki nauczane w Simply Speaking – to szkoła języków obcych, której serwis WWW Wam pokazujemy . Prowadzone lekcje stanowią wypełnienie pojedynczych potrzeb słuchaczy, odbywane są w siedzibie szkoły, która została designersko przygotowana oraz zawsze mają sympatyczny klimat . Lekcje służą przygotowaniem do egzaminów FCE i maturalnego, oraz do innych sprawdzianów takich jak matura z angielskiego, a nauka języka jest skuteczna.

  Data dodania: 26 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nowoczesna Szkoła Językowa GLOSSA - Nauka języków obcych - Kursy angielskiego »

  Szkoła językowa Glossa pragnie zaprosić na semestralne i wakacyjne kursy językowe. Nauka angielskiego stoi tutaj na najwyższym poziomie. Prowadzi również obozy językowe w 16 krajach na całym świecie. Zaprasza na kursy językowe oraz szkolenia językowe: angielskiego, hiszpańskiego, niemieckiego itd. Glossa ofertę swoją kieruje do ludzi w każdym wieku, do dzieci i młodzieży, czy też do ludzi już pracujących. Znajomość języków przydaje się bowiem każdemu.

  Data dodania: 13 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nauka języka angielskiego przez internet »

  Multipla proponuje innowacyjne rozwiązania w dziedzinie nauki języków obcych. Przedmiotem naszych działań jest nauka języka angielskiego przez internet. Oferowane kursy spotykają się z coraz większym zainteresowaniem. Odbywają się one w oparciu o serial prezentowany w trójwymiarze. W celu zwiększenia efektywności nauki, proponujemy klientom interaktywne kategorie ćwiczeń. Wprowadzamy metodę kształcenia przez zabawę. Posiadamy w sprzedaży e-learningowe kursy, dzięki którym nauka angielskiego będzie prostsza, przyjemniejsza i bardziej skuteczna.

  Data dodania: 08 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Koerpetycje angielski »

  Chcesz rozpocząć swoją konfrontację z językiem angielskim? Jeśli tak, to niezmiernie miło zapraszamy na stronicę firmy uczącej ten język gdzie edukacja bieżącego języka jest nader fajna. Nasi lingwiści przynależą do osób, które ogromnie kompetentnie przystępują do swoich uczniów. Zaręczamy miłą i pomyślną atmosferę podczas edukacji tego języka. Skontaktuj się z nami przez nasz sekretariat i rozpocznij swoja konfrontację z językiem angielskim.

  Data dodania: 08 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoły językowe w miejscowości Warszawa »

  W serwisie znajduje się oferta kursów angielskiego organizowanych przez szkołę English For You. Placówka uzyskała referencje od licznych instytucji i pozytywne opinie klientów. Oferta szkoły skierowana jest zarówno do dorosłych, jak i do dzieci. W ofercie znaleźć można kursy zarówno konwersacyjne, jak i egzaminacyjne. Lokalizacja w mieście Warszawa to atut, o którym marzą najlepsze szkoły językowe. Słuchacze są starannie kwalifikowani do grup o różnych poziomach zaawansowania. Na promowanej stronie zamieszczony został cennik i program zajęć.

  Data dodania: 26 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zostać poliglotą - Z pasją o językach obcych »

  Blog o językach obcych - angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, rosyjski i wiele innych. Opis wszystkich metod nauki oraz ciekawostki. Chcesz bez problemu rozmawiać w obcych językach, interesujesz się nimi, a może nie umiesz się przełamać by zacząć się ich uczyć? Tutaj przekonam Cię, że nauka języków obcych może sprawiać wielką przyjemność i że każdy może zostać poliglotą. Poliglota - kim jest?Języki obce - jak się ich uczyć?Łańcuch słów - jedna z szybkich metod nauki języków obcych.

  Data dodania: 06 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Gdańsk »

  Czy Twój język obcy nie jest na najlepszym poziomie? Czeka Cię uczelniany egzamin z języka niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego? Chciałbyś podnieść swoje kwalifikacje i zrealizować cele? Z naszą szkołą to osiągniesz! Już dziś wejdź na naszą stronę internetową ambit.edu.pl i przekonaj się jak atrakcyjną ofertę przygotowaliśmy dla Ciebie. Proponujemy Państwu zajęcia odbywające się w kilkuosobowych grupach, dwuosobowych oraz solo. Znajdziecie tam również informacje o lektorach, cenniku, rodzajach kursów oraz opis metod wykorzystywanych do nauki.

  Data dodania: 22 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Angielski »

  W ośrodkach lingwistycznych użytkowanych jest nader dużo metod wykładania języka angielskiego. Na naszej witrynie zamieszczonej w sieci obrazujemy te najpopularniejsze i prawdopodobnie zazwyczaj tak rzeczywiście stosowane. Pod warunkiem, że nie absolutnie nie masz pojecia, jaka technika wykładania języka angielskiego będzie dla Ciebie tą najbardziej skuteczną metodą, to zapraszamy nader ciepło na naszą stronę. Prezentujemy także tam ośrodki językowe z wyszczególnieniem technik które są w nich używane.

  Data dodania: 08 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Angielski konwersacje »

  Firma EnglishTalk to atrakcyjne lekcje oraz konwersacje z języka angielskiego poprzez program Skype. W przyjemnej, bezstresowej atmosferze popracujesz nad swoimi umiejętnościami językowymi. Nowoczesne rozwiązanie, czyli rozmowy przez internet pozwolą zaoszczędzić wiele tak cennego obecnie czasu. Dodatkowym atutem jest to, że lekcje dostosowane są do indywidualnych potrzeb oraz poziomu każdego ucznia.

  Data dodania: 17 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nauka angielskiego »

  Poznawanie języków obcych ubogaca. Wie to każdy, kto uczył się przynajmniej jednego języka. Wraz z nauką poznaje się także kulturę i całe bogactwo danego regionu. Językiem umożliwiającym bezproblemowe poruszanie się po świecie jest oczywiście angielski, który jest używany w każdym kraju. Angielski jest niezbędny dla osób chcących rozpocząć pracę w firmie międzynarodowej. W biznesie dobrze jest znać także inne języki, gdyż może to ułatwić relacje z partnerem z kraju, którego język się pozna. Naukę angielskiego można zacząć w każdym wieku, choć, jak wiadomo, najlepiej jest zacząć jak najwcześniej, dlatego istotne jest, by dzieci i młodzież mogły się uczyć tego języka i miały dostęp do wszelkich materiałów edukacyjnych. Na stronie prezentowane są podstawowy z zakresu wiedzy o nauce tego języka, takie jak czasy, zwroty, odmiany zaimków, czasowniki i inne.

  Data dodania: 14 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Puławy »

  Szkoła Języków Obcych HOUSE to szkoła o zdefiniowanej strategii działania: stawia na jakość i efektywność nauczania przez wykwalifikowaną kadrę z wykorzystaniem nowoczesnych środków przekazu (pracownie multimedialne wraz z interaktywnymi programami nauczania). Najważniejszym filarem naszej szkoły jest doświadczona i zaangażowana kadra lektorska: egzaminatorzy maturalni (jeden z nich posiada stopień naukowy doktora) i gimnazjalni oraz cudzoziemcy zwani popularnie ‘native speakers of English’. Prowadzimy kursy dla dzieci, młodzieży i dorosłych na wszystkich poziomach nauczania

  Data dodania: 08 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła językowa Bielsko »

  Big Ben to profesjonalna szkoła nauczania języka angielskiego. Mamy kilkuletnie doświadczenie w uczeniu języków obcych. Z każdym rokiem rozwijamy się otwierając nowe oddziały oraz poszerzając ofertę o kolejne rodzaje kursów. Wybierasz sprawdzoną szkołę oraz potwierdzoną przez naszych kursantów jakość. Gwarantujemy wysoki poziom nauczania, bo wdrożyliśmy system kontroli jakości oraz posiadamy wyjątkowo starannie dobieramy kadrę lektorską. Otrzymujesz wysoką jakość kursu za rozsądną cenę. Zapraszamy do nauki języka angielskiego dzieci, młodzież i dorosłych.

  Data dodania: 10 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń »

  El Mundo tłumaczenie biuro obecnie świadczy usługi dla kontrahentów korporacyjnych i instytucjonalnych w zakresie profesjonalnych tłumaczeń pisemnych i interpretacji.Jesteśmy jedną z niewielu polskich biur tłumaczeń z doświadczeniem w dostarczaniu tłumaczeń z jednego języka obcego na inny.Nasza propozycja obejmuje również tłumaczenia dokumentów opatrzonych klauzule poufności tłumaczenia techniczne. Takie dokumenty mogą być tłumaczone w poufnym biurze lub w siedzibie Klienta. priorytetowym aspektem działalności biurze tłumaczeń jest precyzyjnie dobrany tłumacza do tematu i stylu tekstu. Dlatego ściśle współpracować z tłumaczami, którzy są też eksperci w konkretnych wycinków zainteresowania: prawników, inżynierów i lekarzy.Innym istotnym aspektem jest fakt, że staramy się zapewnić najwyższą jakość tłumaczenia. Od otwarcia naszego serwisu, posiadamy wykonane ścisłe procedury kontroli, które pozwalają nam na zapewnienie naszym Klientom tekstów docelowych, które z uwagą przekazać znaczenie zasad języka docelowego.

  Data dodania: 05 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Język angielski jest super - nauka angielskiego »

  Strona miłośników języka angielskiego. Szybka nauka języka, zasady efektywnej nauki, recenzje angielskich książek wartych przeczytania, forum dyskusyjne, pomoc w odrabianiu zadań domowych, darmowe materiały, ciekawe artykuły i wiele innych. Ponadto, oprócz gramatyki angielskiej, znaleźć można zestawy słówek do nauki oraz ogólne informacje o języku angielskim. Strona ma na celu przede wszystkim wspomaganie nauki języka angielskiego.
  Słówka angielskie
  Zasady efektywnej nauki angielskiego
  Forum angielskiego

  Data dodania: 02 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Voowl - program do nauki słówek »

  W dzisiejszych czasach nauka języka obcego jest nieodłącznym elementem edukacji każdego z nas. Wiemy jednak jak monotonne i nudne może być wkuwanie słówek na pamięć. Program do nauki słówek Voowl powstał specjalnie po to, aby nie tracąc czasu w domu, można było wykorzystać czas, który marnujemy jadąc autobusem lub stojąc w kolejce na utrwalanie słownictwa obcego. Ta mobilna aplikacja na smartfony pozwala na tworzenie własnych testów z wybranego przez Ciebie słownictwa. Dodatkowym udogodnieniem jest możliwość powtarzania słówek w różnych konfiguracjach. Ponadto przygotowaliśmy gotowe już pakiety testów na różnych poziomach znajomości języka angielskiego, a także pakiety słownictwa specjalistycznego np. Business English. Mając program do nauki słówek zawsze przy sobie, możesz wykorzystać zazwyczaj marnotrawiony czas, aby utrwalić sobie i powtórzyć np. słówka angielskie czy niemieckie.Program do nauki słówek Voowl zaopatrzony jest również w słownik, dzięki czemu czytając książkę lub będąc na zajęciach możesz sprawdzić interesujące Cię np. słówka angielskie, a następnie dodać je do testów i utrwalać w wolnej chwili.Nauka języków może być przyjemna i nie pochłaniać dużo naszego czasu, wystarczy mieć tylko odpowiednie narzędzie, dzięki któremu nauka słownictwa nigdy nie była tak prosta.

  Data dodania: 17 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Poznań »

  Alfa Direct to szkoła językowa. Oferujemy między innymi kurs angielskiego oraz hiszpańskiego w Poznaniu. Gwarantuje wysoką jakość proponowanych kursów językowych. Wieloletnie doświadczanie gwarantuje wykwalifikowana kadra lektorska. Dużym walorem szkoły jest doskonałe zaplecze metodyczne i lokalowe. Dlaczego wybrać naszą szkołę? Uczymy do czterech razy skuteczniej, mamy idealne warunki dla każdego klienta, jednocześnie zapewniamy indywidualne podejście. Dla studentów mamy zniżki na cały rok.

  Data dodania: 06 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Niemiecki dla dzieci »

  Nasza spółka oferuje angielski dla dzieci oraz hiszpański dla najmłodszych. Krainabasni.com.pl – tutaj należy wyszukać dokładniejsze informacje. Oferujemy lekcje, które są niezwykle atrakcyjne, które w sporym stopniu utrzymują zainteresowanie malucha, są one realizowane w atmosferze zabawy. Metoda jest w zupełności wypróbowana i efektywna, dopasowana do zaleceń programowych. Nasz niemiecki dla dzieci nauczają dobrze wyedukowani lektorzy, mający sporą praktykę. Proponujemy przystępne ceny za znaczną jakość. Niniejszą propozycję kierujemy poza tym do licencjobiorców.

  Data dodania: 14 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szlifuj swój angielski »

  Kurs angielskiego online to znakomita opcja dla ludzi, z jakichś powodów, czy to z braku czasu, bądź z powodu słabej dostępności placówek, nie mogą uczyć się języka w tradycyjny sposób. Jest to bardzo wygodne, ponieważ można poznawać język bardzo efektywnie bez wychodzenia z domu oraz bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Uczyć można się w każdej wolnej chwili, dzięki czemu odpada problem niedopasowania godzin lekcyjnych do pozostałych zajęć, tak więc z kursu angielskiego online mogą korzystać również ludzie, którzy chodzą do szkoły lub do pracy. Inna dobra strona takiego kursu online polega na tym, iż można w nim uczestniczyć w dowolnym miejscu jeśli tylko posiada się laptopa. To bardzo dobre rozwiązanie, ponieważ można uczyć się angielskiego na przykład leżąc w łóżku. Taka nauka połączona z odpoczynkiem jest prawdziwą przyjemnością i daje dużo lepsze oraz szybsze efekty niż żmudne wkuwanie pojedynczych zwrotów albo czasochłonne ćwiczenia z lektorem.

  Data dodania: 12 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje z matematyki Wrocław »

  CleverMind to centrum korepetycji z dużymi tradycjami i doświadczeniem, która przygotowała sporą liczbę uczniów do najróżniejszych testów, sprawdzianów a także do celów służbowych z najróżniejszych dziedzin nauki. W ofercie firmy znajdziesz zarówno lekcje niemieckiego czy angielskiego ale również przedmioty takie jak fizyka, polski, matematyka. Wszystkie nasze zajęcia dostosowane są do wymogów klientów i są realizowane indywidualnie lub w małych grupach. Lekcje przeprowadzany w naszej szkole w Wrocławiu lub miejsca wskazane przez klienta. Zapraszamy szczególnie uczniów przedmaturalnych i oczekujących na egzamin gimnazjalnych, specjalnie przygotowany program przygotowany pod kątem tych egzaminów sprawi, iż egzamin ten stanie się dla Ciebie bardzo prosty.CleverMind Centrum Korepetycjiul. Legnicka 6254-204 WrocławKom: 519 103 644biuro@clevermind.plNip 883-139-64-47Regon 021051923

  Data dodania: 20 07 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Nauka angielskiego