Nauki przyrodnicze Podkategoria: Nauki przyrodnicze

 • Bibliografia z materiałami do prac »

  Bibliografia.eu - zajmujemy się wyszukiwaniem i dostarczaniem materiałów do prac naukowych, dyplomowych, magisterskich oraz doktoranckich. Specjalnie dla Ciebie przygotujemy bibliografię na temat, który nam zgłosisz. Wraz z bibliografią otrzymasz materiały w postaci elektronicznej.

  Każda bibliografia przygotowywana jest indywidualnie z zachowaniem norm oraz wykorzystaniem ponad 200 różnych źródeł informacji. Nasze doświadczenie pozwala nam zagwarantować klientom najwyższą jakość usług oraz dostarczenie dopasowanych i rzetelnych materiałów. Możesz również zamówić materiały w języku angielskim.

  Bibliografie przygotowywane są przez doświadczony zespół specjalistów od informacji naukowej, z wykształceniem kierunkowym. W razie potrzeby tematy bibliografii konsultowane są ze specjalistami dziedzinowymi.

  Informacją naukową zajmujemy się od ponad sześciu lat. Zrealizowaliśmy ponad 500 bibliografii do prac licencjackich, magisterskich, doktorskich oraz habilitacji. Właścicielem strony bibliografia.eu jest firma Solutions Group, właściciel marki Infobrokerska.pl. Od początku swojej działalności zajmujemy się dostarczaniem wyselekcjonowanych informacji.

  Korzystając z naszych usług oszczędzasz czas, który możesz poświecić pracy, przyjaciołom, rodzinie, swojemu hobby lub innym aktywnościom oraz zyskujesz wiarygodne i sprawdzone informacje.

  Wejdź na http://bibliografia.eu

  Data dodania: 11 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zadania z fizyki »

  Jeżeli szukasz dokładnych rozwiązań zadań z fizyki to portal zadania-fizyka.pl jest niewątpliwie perfekcyjnym wyborem. Serdecznie zapraszamy uczniów, którzy nie potrafią sami zrobić zadania jak również tych, którzy szukają zbioru zadań do poćwiczenia przed sprawdzianem. Znajdziesz tutaj zadania dla gimnazjum i liceum, krótkie i długie, trudne i proste. Chcemy aby wszyscy odwiedzający byli zadowoleni dlatego na stronie pojawiają się coraz to nowe problemy. W serwisie znajdują się zadania z takich działów jak: dynamika, prąd stały oraz bryła sztywna

  Data dodania: 30 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Matematyka finansowa wzory »

  Serwis prezentuje zagadnienia z zakresu matematyki finansowej. Przydatne zarówno dla studenta, jak i ucznia liceum ogólnokształcącego. Zagadnienia omawiane są na podstawie praktycznych przykładów wraz z dokładnymi rozwiązaniami. Tak by każdy mógł wszystko bezproblemowo i szybko zrozumieć. Dyskontowanie, kontrakty futures i forward, wycena akcji i opcji - zagadnienia te od dziś nie muszą być trudne.

  Data dodania: 23 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje w Łodzi »

  Studenci Uniwersytetu Łódzkiego Uniwersytetu Medycznego i Politechniki Łódzkiej oferują pomoc uczniom szkoły podstawowej, gimnazjum i liceum w nauce języka polskiego, języka niemieckiego, matematyki, fizyki i informatyki a także biologii i chemii oraz historii i prawa

  Dla osób pragnących podnieść swoje kwalifikacje zawodowe proponujemy naukę obsługi komputera, podstawowych programów biurowych.

  Potrzebujesz pomocy w nauce? Twoje dziecko ma problemy w szkole? Skontaktuj się z nami!

  Data dodania: 26 03 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Nauki przyrodnicze