Szkoły Podkategoria: Szkoły

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Cervantes - Jestem świadkiem Chrystusa »

  Strona jest przeznaczona przede wszystkim dla uczniów szkół średnich. Znajdują się na niej materiały uczniów Technikum Hotelarsko-Turystyczno-Gastronomicznego oraz XXXIV Liceum Ogólnokształcącego im. M. de Cervantesa w Warszawie. Prace są udostępnione w różnej formie: artykuły, piosenki, wywiady, recenzje, reportaże, rysunki, prace malarskie, świadectwa, wiersze, prezentacje i inne. Na stronie są zamieszczone też materiały nauczycieli: programy, artykuły. Poprzez zaangażowanie uczniów przybliżone jest nauczanie Kościoła katolickiego.

  Data dodania: 25 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gimnazjum Warszawa »

  Gimnazjum znajduje się w Warszawie. Nasza oferta edukacyjna wyróżnia się wysoką jakością i innowacyjnością, zapewniamy rodzinną atmosferę oraz spory wybór absorbujących zajęć dodatkowych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Nabór trwa przez cały rok! Wszelkich informacji dotyczących szkoły, czesnego, planu zajęć udzielamy telefonicznie oraz osobiście. Znajdujemy się na skrzyżowaniu głównych arterii Warszawy - Trasy Armii Krajowej i ulicy Generała Maczka. Zapraszamy!

  Data dodania: 23 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Jazdy »

  Serwis poświęcony szkołom jazdy, kursom prawa jazdy i wszystkim co związane jest z nauką jazdy. Znajdziesz tu artykuły o szkołach jazdy, nauce jazdy i prawie jazdy. Serwis poświęcony szkołom jazdy, kursom na prawo jazdy i wszystkim co związane jest z nauką jazdy. Znajdziesz tu artykuły o szkołach jazdy, nauce jazdy i prawie jazdy.

  Data dodania: 26 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • TitoFirma PLECAK STARTER idealny do szkoły jak na wycieczki w niskiej cenie »

  Titofirma- sklep internetowy zajmujący się sprzedażą apaszek, chust plażowych jak i również plecaków Firmowych STARTER. Są one bardzo wytrzymałe i mogą służyć przez kilka lat. Idealnie nadają się wycieczki piesze jak i rowerowe. Wszystkie osoby zainteresowane zapraszamy na nasze aukcje na allegro gdzie można obejrzeć asortyment, który oferujemy Państwu. Przesyłki wysyłamy za pośrednictwem poczty jak i firmy kurierskiej.

  Data dodania: 10 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Finanse i rachunkowość Wrocław »

  Serdecznie zapraszamy wszystkich absolwentów szkół średnich bądź abiturientów studiów magisterskich lub licencjackich do podjęcia kontynuacji kształcenia na studiach we Wrocławiu w Wyższej Szkole Handlowej. WSH wychodzi z ofertą studiów licencjackich bądź magisterskich we Wrocławiu na takich kierunkach jak Turystyka i Rekreacja, Bezpieczeństwo Wewnętrzne, Finanse i Rachunkowość oraz wielu innych ekonomicznych ścieżkach. Serdecznie zapraszamy do odwiedzania serwisu WSH, gdzie można zaznajomić się z pełną ofertą uczelni oraz sprawdzić warunki rekrutacji na studia.

  Data dodania: 23 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła języków obcych Wrocław »

  Język angielski, niemiecki, polski dla obcokrajowców włoski to języki nauczane w Simply Speaking – to szkoła języków obcych, której serwis WWW Wam pokazujemy . Prowadzone lekcje stanowią wypełnienie pojedynczych potrzeb słuchaczy, odbywane są w siedzibie szkoły, która została designersko przygotowana oraz zawsze mają sympatyczny klimat . Lekcje służą przygotowaniem do egzaminów FCE i maturalnego, oraz do innych sprawdzianów takich jak matura z angielskiego, a nauka języka jest skuteczna.

  Data dodania: 26 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prywatne żłobki Kraków »

  Jeżeli rozwijasz się zawodowo i nie masz z kim pozostawić swojej pociechy, skontaktuj się z Nami, a przekonasz się, że Nasz żłobek Kraków to wyjątkowe oraz bezpieczne miejsce dla Twojego szkraba. Wiemy że najmłodsze dzieci wymagają zarówno ciągłej oraz troskliwej opieki, ale także zajęć, które umożliwiają im swobodne badanie świata, ludzi oraz przedmiotów je otaczających. Właśnie dlatego Nasze zajęcia dodatkowe mają na celu rozwój intelektualny malucha. Oferujemy też zajęcia manualne, które mają wpływ na jego kreatywność a także zajęcia ruchowe stymulujące rozwój fizyczny. Prywatny żłobek prowadzony przez Nas to miła atmosfera, wykwalifikowani opiekunowie oraz sprawdzone miejsce dla Twojego dziecka.

  Data dodania: 21 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Żagań »

  Wybór odpowiedniej szkoły jazdy to zadanie dość trudne. Dokonując analizy trzeba wziąć pod uwagę kilka czynników zarówno cenowych jak i poza cenowych. Do tych drugich należy przyporządkować doświadczenie oraz wiedzę instruktora prowadzącego a także sposób, w jakim prezentowana jest wiedza dot. przepisów ruchu drogowego. Szkoła nauki jazdy KAZAR działająca w Żaganiu z pewnością spełnia powyższe zasady, dlatego też cieszy się dużym powodzeniem na lokalnym rynku. Szkoła nauki jazdy oferuje kursy na prawo jazdy kat.B - podstawowe, dodatkowe oraz jazdy uzupełniające.

  Data dodania: 15 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy Łódź »

  Auto szkoła Łódź funkcjonuje od 2004 roku. Ma ona w swojej ofercie skuteczny kurs prawa jazdy Łódź, w kategorii B. Na dodatek można skorzystać z oferty szkoleniowej z Eco Drivingiem. W dzisiejszych czasach trzeba selekcjonować przetestowane auto szkoły, bowiem zezwoli to prawidłowo przygotować się do egzaminu. Nasze szkolenie pozwala każdemu chętnemu ukończyć szkolenie. Dla ludzi pracujących i wszystkich zainteresowanych, aranżowane są szkolenia przyśpieszone i weekendowe. Zdecydowanie warto zdecydować się na naszą szkołę jazdy, gdyż naszą siedzibę mamy w pobliżu WORDu. Proponujemy jazdy po szlakach egzaminacyjnych. Każdy kursant będzie mógł wyłonić najbardziej odpowiadający mu pojazd, z trzech dostępnych. O wysokiej formie kształcenia, świadczy fakt, że nasza szkoła nauki jazdy łódź zdobyła drugie miejsce w klasyfikacji zdawalności, który przeprowadzony został przez Dziennik Łódzki. Zapraszamy!!!

  Data dodania: 03 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia językowe dla firm »

  Na stronie linguadlafirm.pl zamieszczono informacje na temat Szkoły Języków Obcych LINGUA NOVA. Oferujemy Państwu różnorodne szkolenia językowe dla firm. Prowadzimy lekcje z języka ogólnego oraz kursy specjalistyczne. Kształcimy na różnych poziomach zaawansowania. Świadczymy usługi na obszarze całej Polski. Zapraszamy Państwa również do udziału w wyjazdach zagranicznych. Zapewniamy, że czas poświęcony nauce języka obcego, nie będzie zmarnowany. Dbamy o wysoką jakość nauczania.

  Data dodania: 18 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła językowa Wrocław »

  Dobra szkoła językowa wrocław zagwarantuje nam z całą pewnością świetne efekty końcowe. Dzięki takiej szkole można wszak podszkolić swój język obcy, a więc warto zdecydować się na ten krok. Musimy natomiast wiedzieć o tym, które szkoły językowe wrocław są dla nas najlepszym wyborem. Oczywiście szkoła językowa wrocław musi mieć w pierwszej kolejności dobrą kadrę nauczycielską, niemniej jednak w ogromnej liczbie przypadków na całe szczęście taka sytuacja ma miejsce.

  Data dodania: 05 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tablice interaktywne »

  Reklamowana strona internetowa prezentuje ofertę sklepu z urządzeniami elektronicznymi. Działalność firmy skupia się na sprzedaży materiałów szkolnych i biurowych. Oferta zawiera tablice interaktywne, służące wyposażeniu nowoczesnej sali lekcyjnej. Sprzedajemy projektory, tablice szkolne, ekrany, statywy do tablic, systemy nagłaśniające. Nasze produkty wzbogacą wizualnie również zajęcia akademickie, konferencje i szkolenia. Zaopatrujemy szkoły w innowacyjny sprzęt, który uatrakcyjnia prowadzone lekcje.

  Data dodania: 11 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Niepubliczna szkoła podstawowa Warszawa »

  Życie ulega zmianom. Nasze dzieci żyją w innej rzeczywistości niż nasze pokolenie. Dziś kształcenie jest zdecydowanie istotniejsze i od najmłodszych lat rodzice decydują się na edukację swoich pociech. To dla nich powstają profilowane przedszkola i szkoły podstawowe. W stolicy wybrać można oferty szkół im. Juliusza Verne’a. Są to prywatne szkoły na Bielanach, Targówku i Zaciszu. Profilowane dwujęzyczne szkoły, stawiające na naukę z językiem angielskim, by wychowywać młode, otwarte na świat, pokolenia. Szkoły świadczą sporo bogatych warsztatów. Twoje dziecko na sto procent nie będzie się tu nudzić!

  Data dodania: 23 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Pamięci IQ »

  Aby każdy z nas mógł skutecznie zapamiętać przekazywane nam zewsząd informacje potrzebne są treningi.
  To prawda znana od lat, a umiejętność zapamiętywania można przecież wytrenować!
  Ustka Szkoła Pamięci IQ organizuje tego rodzaju treningi przy udziale wyśmienitych fachowców już wielu lat, dokładnie od 1997 roku.
  Ustka jest miejscowością w powiecie słupskim, gdzie taka szkoła posiadająca nota bene certyfikat istnieje od tak dawna.Bliźniacze niemal szkoły, które prowadzą treningi zorganizowano w niżej wymienionych miastach: Szczecin, Kamień Pomorski, Połczyn, Koszalin, Darłowo, Kołobrzeg. Chętnych do poprawiania swoich zdolności umysłowych zapraszamy do wymienionych placówek. Niewielka wioska letniskowa Poddąbie też jest w zasięgu działania tej szkoły i zaprasza na treningi wszystkich chętnych.

  Data dodania: 22 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prace maturalne »

  Mamy już listopad. Wszyscy którzy w tym roku kończą liceum z pewnością już wiedzą co czeka ich w maju. Już teraz nadchodzi czas kiedy maturzyści będą musieli ostatecznie zdecydować jaki wezmą temat swej pracy maturalnej. Opcji jest mnóstwo, musicie wiedzieć jednakże, że istotne jest by temat był zgodny z Waszymi zainteresowaniami. Na naszej witrynie znajdziecie wiele opracowań, które moga Wam wydatnie pomóc. Jest także opcja zakupu autorskiego wzoru prezentacji. Tak więc czym prędzej zapoznaj się z naszym serwisem. Ze stroną uczniowisko.pl prace maturalne staną się naprawdę łatwe.

  Data dodania: 26 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie prac »

  F.U Consulting proponuje kompleksową pomoc w różnych dziedzinach nauki. W zakres działalności tej firmy wchodzi również tłumaczenie prac. Specjalnością zespołu stało się pisanie prac dyplomowych z różnych dziedzin. Oferta obejmuje bogaty asortyment tekstów, od referatów, po analizy. Gotową pracę można powierzyć firmie w celu dokonania obróbki. Kadra specjalizuje się w wielu zakresach, tak w ekonomii, jak i np. w historii. Osoby piszące prace mają duże doświadczenie w poszczególnych dziedzinach.

  Data dodania: 26 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kursy tańca Poznań »

  Jednostka Step Up zaś to znaczy tancapoznan chce Państwu zaprezentować, jak szybko tudzież dynamicznie idzie się nauczyć balować pod okiem wykwalifikowanych tudzież obeznanych nauczycieli szkoły tańca. Wśród naszych myśli udzielamy takie nauki jakże taniec przyjacielski, latino dance dla dam, lekcje prywatne, salsa w pojedynkę dla pań, salsa cubana, hip hop, taniec brzucha, zumba, strip dance, dancehall.To jedynie poniektóre propozycje niosące za sobą tyle korzyści na rzecz użytkowników naszej własnej profesjonalnej grupy tańca. Właściwie z tej przyczyny serdecznie zapraszamy do zaznajomienia się z naszą własną propozycją także zarejestrowania się na nasze kursy.

  Data dodania: 06 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Meble laboratoryjne »

  Często wycieczki szkolne udają się na wycieczki do laboratorium. Dla dzieci w wieku szkolnym zwiedzanie takiego miejsca jest fascynującym przeżyciem. Cieszy je to, że mogą rzucić okiem meble laboratoryjne a także na wszelkie inne sprzęty wchodzące w skład wyposażenia laboratorium. Zazwyczaj jest to dla dzieci pierwsze zetknięcie ze światem naukowców. Często ta pierwsza fascynacja przeradza się w miłość, która będzie dla niektórych sposobem na życie. Oczywiście, większość dzieci nie będzie pracownikami laboratoriów, ale na pewno warto pokazać im taką drogę, nigdy nie wiadomo bowiem, które z dzieci mogą mieć ku temu potencjał.

  Data dodania: 17 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dziennik elektroniczny »

  Prezentowany serwis www opisuje zalety nowoczesnego e-dziennika. Polecana strona to idealne źródło wyczerpujących wiadomości o tego typu dzienniku. Dziennik elektroniczny jest idealny dla rodziców, pozwala kontrolować np. osiągnięcia. Dziennik umożliwia nauczycielom skuteczne monitorowanie pracy ucznia. Atutem oprogramowania jest możliwość łatwego wydruku świadectw szkolnych. Proponowany dziennik wirtualny spełnia zalecenia Ministerstwa Edukacji Narodowej. Program posiada wiele funkcji i opcji m.in. plan lekcji dla ucznia i nauczyciela.

  Data dodania: 12 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kursy tańca Poznań »

  Oferujemy również popisy na zacisznych, rodzinnych akcjach. A ogół ten w niewiarygodnie małych zapłatach. Pracownia Tańca Step Up oferuje pokazy tańca towarzyskiego albo salsy na imprezach takich jak na przykład: bale, wesela, studniówki, sylwester, bankiety, pokazy mody, promocje towarów, premiery obrazów, pikniki, festyny, targi, galerie, przeglądy, występy i rozmaite inne pozostające akcje.Do naszej instytucji przystępnie dojedziesz, błyskawicznie się wyszkolisz tańczyć pod okiem wykwalifikowanych trenerów.Nie zdoła Tobie przekroczyć owa sposobność obok nosa. Tym samym sięgnij po usługi naszej własnej firmy.

  Data dodania: 14 11 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Szkoły