Tłumaczenia Podkategoria: Tłumaczenia

1 · 2 · następna strona »
 • Tłumacz przysięgły języka niemieckiego Zielona Góra »

  LinguaSERV jest to biuro tłumaczeń z siedzibą w Zielonej Górze. Możemy zaproponować różne usługi, między innymi tłumaczenie tekstu, czy też kursy niemieckojęzyczne. Posiadamy wszelkie uprawnienia do prowadzenia kursów i tłumaczeń specjalistycznych przeznaczonych dla biznesu. Mamy w ofercie tłumaczenia w Zielonej Górze pisemne oraz ustne. Współpracowaliśmy z różnymi instytucjami i firmami polskimi, jak również zagranicznymi. Znajdą państwo w naszej ofercie szkolenia o zróżnicowanym stopniu zaawansowania, o tematyce ogólnej lub biznesowej. Oferujemy również szkolenia wakacyjne oraz ukierunkowane na przygotowanie do matury. Prowadzimy również kursy indywidualne, a dla przedsiębiorców dostosowane do wymagań klienta.

  Data dodania: 04 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz czeski warszawa »

  Twierdzi się, iż każda strona przekazu przysięgłego równa się 1125 znaków. Tłumacze przysięgli to postaci zaufania publicznego, specjalizujący się w przekazie dokumentów procesowych czy urzędowych. Jeżeli szukasz tłumacza czeskiego w warszawie to bardzo dobrze trafiłeś. Tłumacz czeski warszawa lub Tłumacz duński warszawa zajmie się Twoimi dokumentami niezwykle szybko i dodatkowo w przystępnych cenach. Wstąp na naszą stronę internetową oraz oddaj swoje pliki w ręce specjalistów. Przetłumaczyliśmy już tysiące stron z języka czeskiego na polski i na odwrót. Posiadamy olbrzymie doświadczenie. Wypróbuj naszą propozycję. Bezsprzecznie warto. Zobacz również: Tłumacz francuski warszawaTłumacz rosyjski warszawa

  Data dodania: 04 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz przysięgły angielskiego w warszawie »

  Twierdzi się, że każda strona przekazu przysięgłego wynosi 1125 liter. Tłumacze przysięgli to ludzie zaufania publicznego, specjalizujący się w tłumaczeniu dokumentów procesowych lub urzędowych. Jeśli poszukujesz tłumacza angielskiego w warszawie to bardzo dobrze trafiłeś. Tłumacz angielski warszawa lub Tłumacz czeski warszawa zajmie się Twoimi dokumentami niezmiernie prędko oraz w przystępnych cenach. Wstąp na naszą witrynę oraz oddaj swe dokumenty w ręce mistrzów. Przetłumaczyliśmy już tysiące stron z słownika angielskiego na polski i odwrotnie. Mamy duże doświadczenie. Wypróbuj naszą ofertę. Bezsprzecznie warto. Zobacz również: Tłumacz duński warszawa
  Tłumacz francuski warszawa

  Data dodania: 04 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Translation Place | o języku i tłumaczeniach »

  Blog o tłumaczeniach z języka angielskiego i o języku w ogóle – ciekawostki, problemy, przydatne materiały i terminologia, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń ekonomicznych i prawnych. Blog jest adresowany głównie do początkujących tłumaczy, ale profesjonaliści też powinni znaleźć coś dla siebie.

  Data dodania: 05 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz rosyjski warszawa »

  Przyjmuje się, że każda stronica tłumaczenia przysięgłego równa się 1125 znaków. Tłumacze przysięgli to postaci zaufania publicznego, specjalizujący się w tłumaczeniu dokumentów procesowych lub urzędowych. Jeśli poszukujesz tłumacza rosyjskiego w warszawie to niesłychanie dobrze dotarłeś. Tłumacz rosyjski warszawa lub Tłumacz szwedzki warszawa zajmie się Twoimi dokumentami niezwykle prędko jak i również w przystępnych kosztach. Wstąp na naszą stronę www i oddaj swe dokumenty w ręce mistrzów. Przetłumaczyliśmy już tysiące stron z języka rosyjskiego na polski i na odwrót. Posiadamy olbrzymie doświadczenie. Sprawdź naszą ofertę. Faktycznie warto. Zobacz również: Tłumacz ukraiński warszawa
  Tłumacz włoski warszawa

  Data dodania: 04 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz jezyk rosyjski »

  Rzetelne translacje języka rosyjskiego od doświadczonej tłumaczki z Wrocławia. Odwiedzając stronę poznamy szczegóły oferty, której atutami są atrakcyjne ceny tłumaczenia oraz możliwość przekładu skomplikowanych tekstów specjalistycznych. Dictum Tłumaczenia to także tłumaczenia ustne, podlegające indywidualnej wycenie i dostosowane do wymagań klienta. Każdy przekład może być dokonany w trybie przyśpieszonym, w czasie krótszym niż 24 godziny.

  Data dodania: 02 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz Kraków »

  Dzięki otwartym granicom w Uni Europejskiej zdołamy swobodnie i łatwo podróżować nieomal wzdłuż i wszerz bez bezcelowych formalności. To samo tyczy się wymiany dokumentów czy chociażby niektórych artykułów sprzedawanych przez naszych biznesmenów. Niestety nieznajomość języka w znacznym stopniu utrudnia porozumiewanie się czy chociażby przytoczony handel. Na szczęście w Krakowie działa biuro tłumaczeń ANGOS, jakie bez problemu pomoże Państwu w różnorodnych tłumaczeniach na wiele języków. Zapraszamy do odwiedzin w naszym biurze.

  Data dodania: 03 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacze »

  Profesjonalny tłumacz prócz należytej znajomości danego języka winien też mieć należytą wiedze merytoryczną dotyczącą problematyki dokumentów, które poddaje tłumaczeniom. Mając to na uwadze biuro tłumaczeniowe Supertlumacz.pl w swej kadrze posiada tylko tłumaczy, którzy wypełniają powyższe założenia. Wpływa na to szeroki obszar tematyczny tłumaczeń które biuro podejmuje się wykonywać. Są to m.in tłumaczenia medyczne, techniczne, tyczące się różnorakiego typu umów jak i dokumentów prawnych. Prócz fachowych tłumaczy, Supertlumacz.pl cały czas współpracuje także z konsultantami merytorycznymi – fachowcami, którzy wspierają pracę tłumaczy, dzięki czemu usługi tłumaczeniowe są na jak najwyższym poziomie. Natomiast spora grupa fachowców współpracujących z biurem sprawia, że wszelkie tłumaczenia są wykonywane szybko, nawet w sytuacji gdy tłumacz będzie musiał przeprowadzić konsultacje z konsultantem merytorycznym.

  Data dodania: 23 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie prac angielski »

  Bardzo często zdarza się, że pisanie prac po angielsku stwarza studentom wiele trudności. Dzieje się tak z wielu względów. Czasami jest to natłok obowiązków niezwiązanych z samymi studiami, innym razem brak chęci czy motywacji, a jeszcze innym wszelkiego rodzaju problemy osobiste. Niezależnie od sytuacji nasz serwis jest właśnie po to, aby ułatwić cały proces pisania pracy i umożliwić studentom sporządzenie wysokiej jakości pracy wyróżniającej się poziomem językowym jak i merytorycznym. Zakres usług serwisu obejmuje sporządzanie wzorcowych prac lub opracowywania ich poszczególnych części. Oferta dotyczy głównie dziedzin objętych programem studiów filologii angielskiej. Zapraszamy do odwiedzenia naszej witryny.

  Data dodania: 16 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz włoski warszawa »

  Przyjmuje się, że jedna strona przekazu przysięgłego równa się 1125 liter. Tłumacze przysięgli to ludzie zaufania publicznego, specjalizujący się w przekazie aktów procesowych bądź urzędowych. O ile szukasz tłumacza włoskiego w warszawie to nadzwyczaj dobrze trafiłeś. Tłumacz włoski lub Tłumacz angielski warszawa warszawa zajmie się Twoimi dokumentami niesłychanie prędko a także w przystępnych cenach. Odwiedź naszą witrynę jak również oddaj swoje dokumenty w ręce zawodowców. Przetłumaczyliśmy już tysiące stron z słownika włoskiego na polski i na odwrót. Posiadamy wielkie doświadczenie. Wypróbuj naszą ofertę. Bezsprzecznie warto. Zobacz również: Tłumacz czeski warszawa
  Tłumacz duński warszawa

  Data dodania: 04 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia Katowice »

  Tematyką rekomendowanej witryny jest działalność renomowanej firmy tłumaczeniowej. Katowice i okoliczne miejscowości to podstawowy rejon naszych działań. Proponujemy tłumaczenia ustne, pisemne, a także zwykłe i przysięgłe. Nasza firma trudni się także prowadzeniem szkoleń językowych. Współpracujemy z kompetentnymi tłumaczami będącymi specjalistami w swoich branżach. Gwarantujemy najwyższą jakości usług dopasowanych do potrzeb klientów. Zaangażowanie naszych pracowników przekłada się na rewelacyjne efekty ich pracy.

  Data dodania: 23 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz przysięgły duńskiego w warszawie »

  Ustanawia się, iż jedna stronica przekazu przysięgłego wynosi 1125 znaków. Tłumacze przysięgli to ludzie zaufania publicznego, specjalizujący się w przekazie aktów procesowych czy urzędowych. Pod warunkiem, że poszukujesz tłumacza duńskiego w warszawie to niesłychanie dobrze trafiłeś. Tłumacz duński warszawa lub Tłumacz francuski warszawa zajmie się Twoimi dokumentami niezmiernie prędko i dodatkowo w przystępnych cenach. Wstąp na naszą witrynę internetową jak również oddaj swe pliki w ręce specjalistów. Przetłumaczyliśmy już tysiące stron z języka duńskiego na polski i na odwrót. Posiadamy wielkie doświadczenie. Wypróbuj naszą propozycję. Faktycznie warto. Zobacz również: Tłumacz rosyjski warszawa
  Tłumacz szwedzki warszawa

  Data dodania: 04 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • SMART - mobilna szkoła językowa - Legnica »

  Mobilna Szkoła Językowa to szkoła, która umożliwia naukę języków obcych w sposób profesjonalny i efektywny, bez tracenia czasu na dojazdy. Nasi lektorzy bezpłatnie dojeżdżają do Słuchaczy na zajęcia w domu lub w miejscu pracy. Dostosowujemy się więc do Klienta, uwzględniając Jego indywidualne potrzeby oraz dyspozycyjność.

  W ramach Mobilnej Szkoły Językowej proponujemy naukę języka:
  * angielskiego
  * niemieckiego
  * francuskiego
  * rosyjskiego
  * portugalskiego

  W ramach Mobilnej Szkoły Jęzkowej
  proponujemy równiez:
  -pogotowie edukacyjne
  -tłumaczenia
  -korepetycje online

  Nasza oferta obejmuje indywidualne oraz grupowe kursy językowe na wszystkich poziomach zaawansowania i skierowana jest do:
  * Klientów Indywidualnych
  * Klientów Biznesowych
  * Dzieci

  Klientom zainteresowanym naszą ofertą proponujemy bezpłatną lekcję próbną (30 min), w ramach której słuchacz ma możliwość zapoznania się z lektorem oraz określony zostaje poziom językowy ucznia.
  Mobilna Szkoła Językowa to wygodny i skuteczny sposób nauki języków obcych.
  Wyróżnia nas:
  - dostosowanie zajęć do potrzeb słuchaczy
  - bezpłatny dojazd do Klienta
  - profesjonalni lektorzy.

  Data dodania: 11 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia ustne katowice »

  TOP TRANSLATOR jest wytrawnym Biurem Tłumaczeń z siedzibą w Tychach. Biurem kieruje od 7 lat doświadczona tłumaczka przysięgła, pani Karolina Grabowska- Jucha. Oferta firmy obejmuje tłumaczenia pisemne normalne i przysięgłe, ustne w czasie konferencji, procesów i w urzędach. Tłumaczenia są wykonywane w języku angielskim, niemieckim i włoskim. Możliwe jest też tłumaczenie za pośrednictwem poczty, faksu i Internetu. Oszacowanie usługi jest darmowa a zrealizowanie zamówienia jest bezzwłoczne i punktualne.

  Data dodania: 09 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia polsko francuskie »

  Kontrahenci indywidualni i podmioty gospodarcze doceniają usługi firmy Supertłumacz. Świadczone przezeń tłumacz francuski – polski prezentują wyśmienity poziom pod każdym względem. Następną zaletą, jaką posiada owo Biuro Tłumaczeń Języka Francuskiego jest dobra cena za usługę. Cieszy także szybkie tempo oraz wygodne formy płatności. Obsługą każdego tekstu zajmuje się solidny tłumacz. Język francuski to popularny język używany w kontaktach biznesowych. Supertłumacz posiada dobre rekomendacje od polskich i francuskojęzycznych przedsiębiorstw. Odwiedź naszą witrynę.

  Data dodania: 12 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Poznaj czteryjezyki.pl - angielski, francuski, niemiecki, hiszpański »

  Strona poświęcona nauce języków obcych: angielskiego, niemieckiego, francuskiego i hiszpańskiego. Poznaj cztery języki! A ponadto zasady szybkiej nauki języków, fora dyskusyjne, pomoc w odrabianiu zadań domowych, gramatyka, zestawy słówek do nauki, recenzje książek wartych przeczytania, ciekawe artykuły oraz galerie zdjęć z atrakcji turystycznych.
  język niemiecki | język hiszpański | język angielski |

  Data dodania: 02 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz przysięgły francuskiego w warszawie »

  Ustanawia się, iż jedna strona tłumaczenia przysięgłego równa się 1125 liter. Tłumacze przysięgli to postaci zaufania publicznego, specjalizujący się w przekazie dokumentów procesowych lub urzędowych. O ile szukasz tłumacza francuskiego w warszawie to nadzwyczaj dobrze dotarłeś. Tłumacz francuski warszawa lub Tłumacz rosyjski warszawa zajmie się Twoimi dokumentami niezwykle szybko i dodatkowo w przystępnych cenach. Wstąp na naszą stronę www oraz oddaj swoje dokumenty w ręce specjalistów. Przetłumaczyliśmy już tysiące stron z słownika francuskiego na polski i odwrotnie. Mamy wielkie doświadczenie. Sprawdź naszą propozycję. Faktycznie warto. Zobacz również: Tłumacz szwedzki warszawaTłumacz ukraiński warszawa

  Data dodania: 04 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia niemiecki »

  BTD to Biuro Tłumaczeń i Doradztwa pisemnego i ustnego z Milicza. Przeprowadza tłumaczenia standardowe i przysięgłe oraz korekty tłumaczeń i artykułów. Wszystkie usługi wypełniane są w języku angielskim i niemieckim a wybrane nawet w innych. Zespół profesjonalnych tłumaczy i fachowców zapewnia odbiorcom wysoką klasę usług w konkurencyjnych cenach.

  Data dodania: 14 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz angielski Wrocław »

  Profesjonalne tłumaczenia to zawód działalności Pana Tadeusza Szałamacha. Firma wykonuje tłumaczenia z języka angielskiego na polski i odwrotnie.
  Nasze biuro mieści się w Wrocławiu, gdzie posiadamy najwięcej klientów jednak bez trudności tłumaczymy teksty klientom spoza granic Wrocławia. My dostajemy treść na maila, wyceniamy go i jeżeli klient akceptuje nasze warunki przechodzimy do tłumaczenia, odsyłając także drogą mailową. Kwoty usługi zależą od wielu czynników: terminu tłumaczenia(na specjalne życzenie klienta tłumaczymy tekst w trybie awaryjnym od ręki, jednak przekłada się to na cenę), czy jest to tłumaczenie przysięgłe a także oczywiście od ilości tłumaczonego tekstu. Najtańszy tłumacz angielski Wrocław – Tadeusz Szałamacha. Dokładny cennik znajdziesz na witrynie tlumaczangielski.wroclaw.pl.

  Subway Business English Tadeusz Szałamacha

  603-582-594
  biuro@tlumaczangielski.wroclaw.pl
  ul. Stolarska 22
  Wrocław 53-205
  NIP: 894-103-11-78
  Regon: 932179291
  biuro czynne: poniedziałek-piątek 9:00-16:00

  Data dodania: 09 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia niemiecki »

  Firma tłumaczeń Futura zdobyło najlepsze referencje od usługobiorców indywidualnych i przedsiębiorstw. Ponadto posiada certyfikat Rzetelnej Firmy. Dzięki solidnej, bezzwłocznej obsłudze i wysokiej jakości każdego tłumaczenia niemieckiego, niniejsze Biuro Tłumaczeń Niemiecki nominowano do tytułu Jakość Roku 2012. Ofertą firmy będą usatysfakcjonowani wszyscy szukający wykonawcy tłumaczeń specjalistycznych. Team ekspertów terminowo wykona każde tłumaczenie z niemieckiego – dokumenty prawne, dokumentacje techniczne (patrz tłumaczenia techniczne niemiecki), wypisy ze szpitala, pisma biznesowe. Eksperci przestrzegają zasad poufności danych. Przybliżone stawki udostępniono na witrynie tlumaczenieniemieckiego.pl (w zakładce CENNIK). Wg życzeń zleceniodawcy, sfinalizowane tłumaczenie jest darmowo wysyłane poleconym priorytetem. Akceptowane są najróżniejsze sposoby płatności – karty płatnicze, przelewy internetowe, przekazy pocztowe etc.

  Data dodania: 19 12 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Tłumaczenia