Taniec Podkategoria: Taniec

 • Zespół na wesele »

  Proponujemy wybitnej jakości pracę weselnych muzyków. Niewątpliwie sprosta on wszystkim wymaganiom, bo jest to niezwykle kompetentny zespół na wesele nastawiony na zapewnianie Waszej frajdy. Gramy wszelaki repertuar, nowe szlagiery z list przebojów, jak i znane hiciory z lat siedemdziesiątych. Za każdym razem fachowo dobieramy charakter repertuaru wobec tańczących na zabawie weselnej gości. Nasz zespół weselny jest tak wspaniały, że każda impreza nabierze nietuzinkowego charakteru. Nasz zespół weselny, dostarczy młodym parom wspaniałych emocji z tego pięknego przyjęcia, którym zapewne jest wesele.

  Data dodania: 01 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Grające 24h Dance Party dla lubiących remiksowane znane stare i nowe hity. Dance4u.pl z Dj Arco »

  Dlaczego masz odwiedzić naszą stację a nie setki innych? Powodów jest wiele a najważniejszy jest taki ... gramy jak w dyskotece. Dołączając do słuchaczy doświadczysz tego co inni ... uwielbienie naszej muzyki. Wchodząc na stronę od razu poczujesz się jak w klubie, gdyż zostaniesz zalogowany na otwartym czacie. Tam osoby pomogą Ci zintegrować się z całym towarzystwem, które jest pełne energii, humoru i nie pozwoli ci się nudzić. Założycielem jest znany prezenter z Pomiechówka Dj Arco, lubiący bawić się muzyką na wszelkie sposoby od samplowania, aranżowania i nietypowego miksowania. Radio tworzą grupy osób począwszy od pilnie strzegących czata adminów po znanych prezenterów z klubów w Polsce. Większość z nich współpracuje ze znanymi producentami (np. Vnalogic czy David No Fuck czyli Different Sounds) z polskiej sceny klubowej. Zaczynamy przygodę radiową i jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje współpracy, sponsoringu, projektowania imprez plenerowych oraz pokazów muzycznych. Gramy legalnie z zarejestrowaniem w Zaiks, muzyka licencyjna z kilku źródeł stron typu DigitalPool, strona bez reklam, posiadamy ponad 350 slotów z możliwością zwiększenia, posiadamy możliwość wsparcia technicznego i graficznego dla stron chcących posiadać player radia Dance4.pl oraz bezpłatnego wsparcia dla wszelkich pomysłowych Event'ów muzycznych. Polecamy nasz FanPage na Facebook.com/Dance4upl szybko zbierający zasłużone Like :) Sprawdź to radio już dziś jako słuchacz, a jeśli masz licencję na tytuły i ukończone 18 lat, świetne podejście do słuchaczy i nienaganne umiejętne wysławianie się jako Dj / Prezenter dołącz do Nas (na stronie w Menu pkt. 8 Dj'e jest formularz rekrutacyjny). Szukamy również sponsorów dla naszego projektu (wystarczy opłacać Zaiks, opłaty licencyjne

  Data dodania: 04 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wszechstronny zespół muzyczny »

  Na stronie swoją ofertę zamieścił profesjonalny zespół muzyczny Savan. Ten zespół muzyczny dysponuje bardzo szerokim repertuarem. Muzycy tworzący grupę są utytułowani i mają duże doświadczenie muzyczne. SAVAN funkcjonuje jako zespół weselny, ale gra także np. na dyskotekach. Grupa współpracuje z rozmaitymi firmami, zajmującymi się np. oświetleniem. Swoje usługi opisywany zespół oferuje na terenie całego kraju. W serwisie można zapoznać się z repertuarem zespołu oraz realizacjami.

  Data dodania: 25 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka tańca Poznań »

  Najzdolniejsi, wykwalifikowani trenerzy tańca oraz dwie wygodne, rozległe sale taneczne do Państwa dyspozycji. Art of Move – studio tańca w Poznaniu zaprasza na lekcje salsy, hip-hopu, stretchingu, latino, tańca towarzyskiego, bachaty, zumby, swingu czy tańca brzucha. Solidne lekcje i warsztaty w miłej atmosferze dla par, młodzieży, dzieci, narzeczonych. W ofercie organizacja tematycznych wieczorków tanecznych dla firm. Zapisy przez Internet.

  Data dodania: 02 03 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Taniec