Antykwariat Podkategoria: Antykwariat

 • Meble biedermeier »

  Oferujemy Państwu towary kupione w domach aukcyjnych całej Europy. Nasze starocie mają atesty jakości. Wystawiony przez nas asortyment jest bardzo zróżnicowany. W naszym antykwariacie odnajdą Państwo artykuły z XII wieku jak i z lat 60 XX wieku. Poza unikalnymi na skalę europejską produktami chwalimy się również naszą rzetelną wiedzą z zakresu historii sztuki, którą z prawdziwą pasją zgłębiamy. Niezwykle istotne jest dla naszego antykwariatu sprostanie oczekiwaniom naszych odbiorców. Dlatego staramy się o bardzo dobre przeszkolenie naszych doradców, z działu historii kultury. Nasze bogate doświadczenie w branży i znakomita wiedza o kierunkach w sztyce pozwala fachowym okiem ocenić wartość i wyjątkowy charakter danego przedmiotu. Zachęcamy do odwiedzin.

  Data dodania: 06 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Antyki, Ikony, sztuka użytkowa - Akon skup sprzedaż antyków srebro złoto »

  Strona główna Galerii antyków AKON, Warszawa kupno sprzedaż, antyki, srebro złoto,Salon Sztuki Akon, zajmujący się sprzedażą i zakupem przedmiotów zwanych potocznie antykami, działa od 1991 roku w Warszawie. I od tego czasu wciaż pod tym samym adresem Rynek Starego Miasta 1/3 Warszawa. Zapraszam do obejrzenia niewielkiej częsci przedmiotów, którymi dysponujemy. Jesteśmy zainteresowani odkupieniem od Państwa przedmiotów tego typu, który mozna zobaczyć na naszej stronie. Jesli macie pytania dzwońcie. czekamy również na maile ze zdjeciami.

  Data dodania: 29 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rosenthal w Antyk.net.pl »

  Pod szyldem antyki Warszawa funkcjonuje mnóstwo profesjonalnych jednostek, których głównym profilem działania jest skup, sprzedaż czy też różnego rodzaju konsulting w tym zakresie. Należy wspomnieć, iż dokonując zakupu bądź sprzedaży w wyżej wymienionych firmach, możemy być stuprocentowo pewni sumiennej a także uczciwej wyceny.Jeśli mamy w swoich zbiorach antyki na przykład porcelanę Rosenthal, bilony, obrazy i tym podobne, i chcemy je w niezwłoczny sposób sprzedać, to bez wątpienia warto skorzystać z specjalistycznych usług największego sklepu internetowego tej branży, którego adres odnajdziemy na stronie antyk.net.pl.

  Data dodania: 26 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Meble antyczne »

  Tak na dobrą sprawę, to chyba jest tylko jedna jedyna rzecz na świecie, która się starzeje, a jest wciąż na czasie – antyki. Należy szczerze przyznać, ktoś kto nie ma doświadczenia a także merytorycznego przygotowania, powinien zacząć zbierać np. stare meble lub też inne pociągające nas rzeczy od wizyty w specjalistycznych sklepach z antykami. Jednym z takowych jest z pewnością Antyk X. Zapraszamy do AntykX. Znajdziemy tu mnóstwo informacji o porcelanie i antykach. Odwiedź nas.

  Data dodania: 03 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zegarki kolekcjonerskie »

  Nieomal każdy posiada jakiekolwiek hobby. Jedni jeżdżą konna, natomiast jeszcze inni gromadzą wielorakiego rodzaju przedmioty. Są to przeważnie znaczki pocztowe,monety, a także zegarki. Idealnym miejscem do poszukiwania repliki zegarków jest superzegarki.net. Na stronie zdołamy odszukać wielorakie repliki zegarków, jak i także zegarki kolekcjonerskie. Serwis superzegarki.net usługuje pomocą dla person, jakie chcą zaoszczędzić na kupnie zegarka. Repliki zegarków promowane na stronicy superzegarki.net mają gwarancje świetnego zdublowania oryginalnych zegarków. Teraz każdy może się cieszyć z ślicznego zegarka. Na portalu superzegarki.net rzuca się w oczy również różnorodna oferta skierowana dla kolekcjonerów. Gigantyczną panoramę replik uzupełniają zegarki kolekcjonerskie. Superzegarki.net we własnej ofercie posiada towary rozmaitych marek, które z całą pewnością usatysfakcjonują najbardziej wybrednych prawdopodobnych kontrahentów. W celu zakupu danego zegarka zaleca się najpierw skontaktować się poprzez maila, aby orzec czy produkt dalej jest na stanie lub czy zegarek kolekcjonerski, jaki nas interesuje nie jest widoczny na stronie natomiast znajduje się w ofercie. Superzegarki.net została utworzona przede wszystkim dla fanatyków zegarków kolekcjonerkich oraz zasadniczo replik zegarków. Każdy znajdzie trochę dla siebie w sensownej i pociągającej cenie. Z pomocą superzegarki.net da się poprawiać swoją pasję jaką są zegarki.

  Data dodania: 10 08 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Antykwariat

stare meble (3), jewelery (2), meble biedermeier (1), akon (1), rzeźby (3), akongaleria (1), zegarki kolekcjonerskie (2), sklep antyczny (1), antyki (8), silver (1), antiques (1), starocie (5), antyków (2), sprzedaż (37), porcelana (7), miśnia (1), biżuteria (23), ikony (2), plater (1), skup (18), antykwariat (3), sztuki (2), dzieła (1), clocks (1), porcelana rosenthal (4), icons (1), gold (1), obrazy olejne (4), stare srebra (2), złoto (7), dekoracje (6), rosenthal (1), bagnety (1), meble antyczne (4), zegary (3)