Blogi o sztuce Podkategoria: Blogi o sztuce

 • Imprezowo.eu - imprezy i koncerty - meble sklepowe, stoiska targowe, stoiska handlowe »

  IMPREZOWO.EU to blog o tematach związanych z imprezami i koncertami, eventami, konferencjami.
  Możesz się tu dowiedzieć o rzeczach przede wsytkim związanych z eventami i targami. Możesz poczytać o stoiskach targowych czy handlowych. O wykorzystaniu mebli sklepowych do celów wystawienniczych. Ale znajdzie się też coś dla miłośników imprez...

  Data dodania: 05 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Obrazy olejne na płótnie »

  Pracownia plastyczna „Goya”, zajmuje się wykonywaniem obrazów na zamówienie. Prowadzimy jednocześcnie szeroki zakres usług malarskich, artystycznych. Polecamy przede wszystkim wykonanie portretów na zamówienie. Portrety takie wykonujemy ze zdjęć nadesłanych poprzez klienta. Szczególną popularnością cieszą się portrety rodzinne i portrety dziecka. Wszystkie nasze pracę są zabezpieczane werniksem bądź fiksatywą. Ponadto warsztat prowadzi działalność wysyłkową tzn. ażeby odebrać wizerunek nie posiada potrzeby odbioru osobistego. Portrety wysyłamy w specjalnej tubie ochronnej. Wszystkie nasze pracę wykonujemy z dbałością o szczegóły. Pracownia zajmuję się jednocześnie kopiowaniem obrazów, reprodukcje takie wykonujemy ze zdjęć klientów, lub kopiujemy obrazy znanych mistrzów. Nasze obrazy sprzedajemy w rozsądnych cenach. Obrazy są idealnym rozwiązaniem do uzyskania komfortu w mieszkaniu - u nas możesz zamówić tanie obrazy do salonu z gwarancją satysfakcji. Zainteresowanych odsyłamy do strony internetowej naszej pracowni.

  Data dodania: 18 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Filozoficzne-życie.pl - Wielka wizja, małego człowieka. »

  Masz ochotę pijąc małą czarną zasięgnąć czegoś innego Coś co nie dadzą ci inni Odrobina prawdy napisana oczami prostego człowieka Nie pozwól zaślepić swego wzroku mediom, wejdź. Poczytaj, znajdź własne wnioski. Nie warto opierać się faktom, warto być lepszym ponad wszystko. Bądźmy pomocni dla innych, taka jest właśnie idea bloga, pomaganie! Cała otoczka ma służyć jednemu, pomocy. Charytatywność i dobro, to jest właśnie ten cel. Warto nie raz stanąć przed rozgrzeszeniem własnego sumienia, czy zrobiliśmy coś dobrego dla innych, warto to zrobić, tutaj możesz to zrobić, pomóc. Wystarczy kliknąć. Dziękuję.

  Data dodania: 02 06 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Blogi o sztuce