Rzeźba Podkategoria: Rzeźba

 • Portal o zespole Green Day »

  GreenDayPolska.pl to totalna nowość w polskim internecie. Strona ta taktuje o tematyce zagranicznego zespołu punk rockowego Green Day, który za granicą osiągnął ogromną popularność, a już w czerwcu zawita w Polsce, w Łodzi, gdzie zagra drugi już koncert w naszym kraju. To świetna okazja, aby lepiej poznać ten zespół. GreenDayPolska.pl to największy nieoficjalny portal o Green Day'u w Polsce. Znajdziesz tutaj najnowsze wieści o zespole, wywiady z między innymi Tre Coolem i innymi członkami zespołu. Dodatkowo naszą stronę zwiedza duża rzesza Polskich fanów, z którymi porozmawiasz lub omówisz ciekawe tematy związane z zespołem. Gorąco zapraszamy na GreenDayPolska.pl.

  Data dodania: 10 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rosenthal w Antyk.net.pl »

  Pod szyldem antyki Warszawa funkcjonuje mnóstwo profesjonalnych jednostek, których głównym profilem działania jest skup, sprzedaż czy też różnego rodzaju konsulting w tym zakresie. Należy wspomnieć, iż dokonując zakupu bądź sprzedaży w wyżej wymienionych firmach, możemy być stuprocentowo pewni sumiennej a także uczciwej wyceny.Jeśli mamy w swoich zbiorach antyki na przykład porcelanę Rosenthal, bilony, obrazy i tym podobne, i chcemy je w niezwłoczny sposób sprzedać, to bez wątpienia warto skorzystać z specjalistycznych usług największego sklepu internetowego tej branży, którego adres odnajdziemy na stronie antyk.net.pl.

  Data dodania: 26 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkło artystyczne »

  Firma Pani Agnieszki Kajper to mistrzowie w nietypowej branży jaką jest projektowanie szkła użytkowego oraz szkła artystycznego. Atutem naszej firmy jest fakt, iż wybierając nas, masz pewność, iż pomożemy Ci od projektu, poprzez procesy technologiczne, aż do procesu wdrożenia. Ekskluzywne karafki, kieliszki, figurki dedykowane, statuetki szklane oraz sporo innych ciekawych rozwiązań które wykonaliśmy możesz zobaczyć na stronie internetowej kajpera.com, wejdź i sprawdź sam jak cudowne rzeczy można wykonać z szkła artystycznego i użytkowego.Kajper mieści się w Wrocławiu, gdzie można spotkać się z nami osobiście. Bez problemu jednak nawiązujemy współpracę z klientami pozostałej części kraju.Agnieszka Kajperul. Jedności Narodowej 91A/5150-301 Wrocławe-mail: kajpera@kajpera.comtel.: 602 444 077NIP: 9372331293REGON: 072700715

  Data dodania: 04 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rzeźba »

  Znajdziesz tutaj Rzeźby których autorem jest rzeźbiarz uznany twórca ludowy. Prace są wykonane ręcznie w drewnie za pomocą stalowych noży i dłut. Galeria zawiera kolekcję rzeźb figur przedstawiających rzeźby świętych, rzeźby świeckie, płaskorzeźbę, wiele różnych rodzajów rzeźb ptaków (bocian, jaskółka, perliczka, paw, kruk, sowa, dzięcioł, kaczka), a także rzeźby zwierząt. Rzeźby są przedstawiane w sposób surowy jako niemalowane drewno lub też malowane farbami kolorowymi. Wszystkie prace posiadają atesty Stowarzyszenia Twórców Ludowych.

  Data dodania: 23 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Drewno dalbergia »

  Szukasz ciekawej strony zobacz naszą. Szukasz niezwykłych artykułów co do drewna dalbergia? Na naszej stronie znajdziesz między innymi zastosowanie tego drewna. Co więcej poznasz jego cechy. Nasza witryna ma charakter tylko i wyłącznie informacyjny. Za pośrednictwem tej stronie poznasz plusy i przymioty tego drzewa. Polecamy tą stronę wszystkim którzy chociaż troszeczkę są zaciekawieni kulturą i sztuką. Polecamy: www.elk.info.pl. www.augustow.info.pl oraz www.solskenglasses.com

  Data dodania: 10 08 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Rzeźba