Teatr Podkategoria: Teatr

 • Kabaret »

  Kłaniam się nisko. Czy słyszeli Państwo dowcip o blondynce, która obrabowała bank? Związała sejf i wysadziła strażnika? Nie? To muszą Państwo koniecznie przyjść na nasz kabaret.
  Kabaret, kabarecik.
  U nas zawsze słońce świeci.
  Nawet, kiedy jest już wieczór,
  nawet kiedy jest po meczu.
  U nas zawsze jest wesoło.
  Uśmiechnięte gęby w koło.

  Data dodania: 10 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Agencja artystyczna Poznań »

  Profesjonalna Sollus Agencja Eventowa Poznań oferuje spotkania integracyjne, które łączą miłą zabawę z szkoleniami. Sollus Eventy Poznań – u nas każdy plan imprezy jest obmyślany po konsultacji z klientem. Sollus Online Bilety Poznań – bez wychodzenia z domu kupisz u nas wejściówki do teatru. Dystrybucja internetowa wejściówek na niezapomniane wydarzenia kulturalne Poznań. Sollus Koncerty Poznań – kompleksowa obsługa koncertów. Obsługujemy koncerty zarówno małe, jak również halowe. Współpracujemy z bandami grającymi różnego rodzaju muzykę. Sollus Teatry Poznań – bogata propozycja teatrów z Poznania. Bilety na przedstawienia.

  Data dodania: 28 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sosnowiec »

  41-200.pl to serwis miejski na temat Sosnowca. Prezentujemy najświeższe informacje z naszego miasta oraz regionu, informujemy czytelników o najbliższych wydarzeniach i imprezach oraz o ostatnich wynikach Zagłębia Sosnowiec. Zajrzyj na nasz portal i bądź na bieżąco. Zachęcamy do współpracy oraz wspólnego tworzenia naszego serwisu. Zapraszamy.

  Data dodania: 15 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Lycos »

  Jesteśmy nedznymi klakierami. Kłamiemy na zawołanie. Klakierzy z nas są najlepsi i poklepujemy się nawzajem po plecach. My klakierzy nie przestaniemy kłamać nigdy ponieważ mamy to we krwi. Ale jesteśmy beznadziejni. Klakierzy z forum google to szczyt kłamstwa. Wciskanie kitu to nasza specjalność. Jesteśmy nedznymi klakierami. Kłamiemy na zawołanie. Klakierzy z nas są najlepsi i poklepujemy się nawzajem po plecach. My klakierzy nie przestaniemy kłamać nigdy ponieważ mamy to we krwi. Ale jesteśmy beznadziejni. Klakierzy z forum google to szczyt kłamstwa. Wciskanie kitu to nasza specjalność.

  Data dodania: 28 08 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Teatr