Marketing Podkategoria: Marketing

1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »
 • Specjalista SEO »

  Bez wątpienia pozycjonowanie stron jest jedną z najpopularniejszych form dotarcia przekazu do ludzi, to też nikogo nie powinno dziwić, iż na rynku poszukiwane są osoby zajmujące się tego typu zagadnieniami. Specjalista seo to osoba z umiejętnościami marketingowymi i informatycznymi, kreatywna, potrafiąca myśleć analitycznie. Działając jako pozycjoner Częstochowa mamy do czynienia z wieloma trudnymi sytuacjami, gdzie często od trafnej decyzji zależą losy kampanii. Bardzo ważny jest wybór solidnej osoby do prowadzenia projektu, która pod presją czasu i naciskiem będzie w stanie szybko reagować na zaistniałe sytuacje. Pozycjonowanie stron Częstochowa może doprowadzić, iż Twoja firma rozkwitnie, będzie generowała spore dochody, co przełoży się bezpośrednio na zadowolenie Twoje i Twoich współwłaścicieli. Jeśli poszukujesz rzetelnej osoby od SEO, zapraszam do kontaktu.

  Data dodania: 19 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Reklama-ai | billboardy sprzedaż, produkcja »

  reklama-ai | reklama Kłodzko, tablice reklamowe Kłodzko, billboardy - produkcja i serwis, poligrafia, agencja reklamowa w Kłodzku. Firma reklama-ai świadczy usługi wynajmu powierzchni reklamowej w postaci billboardów, tablic reklamowych usytuowanych przy drogach krajowych, w bardzo atrakcyjnych lokalizacjach.

  Data dodania: 25 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kalendarze plakatowe »

  Nasza firma Strefa Kalendarzy może zaoferować szeroką gamę kalendarzy. Przewagą naszej firmy nad konkurencją jest fakt, że każdy z Państwa może zaprojektować swój indywidualny kalendarz, nasz grafik urzeczywistni Państwa projekt a nasza drukarnia ostatecznie go wyprodukuje. Nie ma zatem na co czekać tylko jak najprędzej trzeba zamówić kalendarz na zbliżający się rok. W naszej ofercie można znaleźć: kalendarze ścienne, jednodzielne, kalendarze książkowe oraz wiele innych. Zachęcamy do zakupu każdego posiadacza firmy.

  Data dodania: 24 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Public relations »

  Agencja PR  Exacto pomaga kreować pożądany wizerunek firmy, a także poprawiać jakość komunikacji z otoczeniem. Oferowane przez nas usługi obejmują komunikację wewnętrzną, crisis management, media relations, SEO PR oraz organizację eventów i szkoleń z zakresu public relations. Ponadto Exacto przeprowadza różnorodne badania wizerunkowe. Naszym produktem jest program znany w branży pod nazwą „Barometr Komunikacji” – narzędzie do pomiaru efektów public relations.

  Data dodania: 20 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • SMS api »

  Usługi jakie kieruje TideMobile do klientów, to wszechstronne narzędzia marketingu mobilnego, realizacje kampanii SMS, a także masowe wysyłki SMS i MMS. Oprogramowanie SMS Sender oraz SMS api, są przede wszystkim stosowane w biznesie, istnieje możliwość podłączenia tych usług do aplikacji takich jak ERP czy CRM. Mechanizm wysyłania hurtowych SMS-ów jest możliwy dzięki automatycznemu mechanizmowi powiązanemu z procesami firmy. Ten zautomatyzowany sposób oszczędza nakład pracy, a masowe SMS-y są wysyłane do grupy zainteresowanych w celu powiadomienia SMS-em. Dzięki tej usłudze, wysyłanie SMS-ów jest szybkie a marketing mobilny jest efektywny.

  Data dodania: 07 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia Sprzedażowe Marketing Zarządzanie Motywacja »

  Najważniejszym potencjałem firmy handlowej jest personel sprzedażowy. Dobrze zmotywowany i wyszkolony może zaprowadzić firmę na szczyty. Natomiast fatalny sprzedawca, nie rozumiejący procesów sprzedażowych, a przede wszystkim nie potrafiący kontaktować się z klientami, to same straty dla firmy.Ile razy zdarzyło się Tobie, że zrezygnowałeś z zakupu tylko dlatego, że sprzedawca Cię zignorował, wciskał Ci "coś na siłę" lub się źle czułeś w tym sklepie? Czy zdarza Ci się, że chcąc dokonać jakiegoś zakupu, wolisz pojechać dalej lub zapłacić więcej, ale będziesz zadowolony z obsługi, niż być mógł dokonać tego samego zakupu bliżej lub taniej?No dobra, a ilu szefów wie lub zdaje sobie sprawę, jak ich sprzedawcy oddziaływają na klienta? Dlaczego ludzie kupują drożej i dalej, choć mogli by zaoszczędzić w Twoim sklepie?"SPRZEDAWCA TO OSOBOWOŚĆ"Każdy z nas ma potencjał, nie każdy potrafi go jednak z siebie samodzielnie wydobyć i go pożytkować. Jak przełamać bariery, jak wykorzystać swoje umiejętności sprzedawcy, co należy wiedzieć o klientach, gdzie tkwi sukces sprzedaży?Jak już wiemy, co możemy i wierzymy w to że możemy, to trzeba poznać psychologię klienta. Tu przychodzą z pomocą techniki sprzedaży i merchandising.Czy to jest ważne? Tak, bo to nam powie, jak klienci poruszają się po sklepie, dlaczego najchętniej skręcają w ... stronę, co to jest ich średnia pólka, jak prezentować towar itp.

  Data dodania: 10 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kampania Rtb »

  Remarketing to pojęcie oznaczające ponowne dotarcie do internauty, który już widział daną reklamę i kliknął w nią, ale z jakichś powodów nie dokonał zakupu. Możemy mu przypomnieć o ofercie, wykorzystując retargeting, czyli ponowne kierowanie tej reklamy na strony, które przegląda. Dzięki temu rozwiązaniu ułatwiamy mu podjęcie decyzji. Jest duże prawdopodobieństwo, że tym razem konwersja, czyli zakup towaru, zostanie zrealizowana. Warto przypominać o swojej ofercie klientom. Jest to bardzo dobry sposób, z którego korzysta wiele firm internetowych.

  Data dodania: 27 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Projekt Manager »

  Moje zajęcie można określić jako: freelance internet marketing manager, lub w języku ojczystym menedżer marketingu internetowego do wynajęcia. Na czym to zajęcie polega W dużym skrócie i uproszczeniu, na zarabianiu pieniędZakres moich usług jest bardzo szeroki – pomagam już w fazie opracowywania biznes planu i strategii. Służę radą w kwestiach związanych z niuansami prawnymi w internecie (bazy danych i GIODO, obostrzenia i przepisy w przypadku sprzedaży i promocji oraz reklamacje i zwroty w przypadku sprzedaży przez internet itd.)

  Data dodania: 11 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Projekty logo »

  Sprawdź nasze portfolio. Nasze doświadczenie używamy tworząc logo, identyfikację wizualną, wizytówki, ulotki, broszury informacyjne, teczki ofertowe, plakaty. Wykonana przez nas wizualizacje w prostych symbolach oddają charakter firmy. Jesteśmy głównym dostarczycielem kompleksowych usług związanych z wizerunkiem przedsiębiorstw na rynku. Wszystkie projekty są gotowe do druku. Zachęcamy do odwiedzenia witryny internetowej naszej agencji reklamy. Jesteśmy przedsiębiorstwem, która wykonuje projekty logo. Wszelkie projekty realizujemy dbając o wysoką jakość wykonania. Nasze projekty logo zyskały uznanie naszych Kontrahentów.

  Data dodania: 17 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Grupowe Zakupy »

  Mamy dobre wiadomości dla tych, którzy kochają promocje i wyprzedaże. Jeżeli dodatkowo lubią takie rzeczy jak podróże, imprezy rozrywkowe, zabiegi Spa lub wykwintne restauracje to nasz serwis jest właśnie dla nich. Dowiedz się więcej na temat zakupu grupowych i nie przepłacaj! Wszystko na ich temat znajdziesz na łamach naszego serwisu.

  Data dodania: 09 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pomada Fashion Office - Monitoring mediów »

  Showroom Pomada Fashion Office to firma, która trudni się profesjonalną komunikacją marketingową oraz kreowaniem pozytywnego wizerunku firmy. Nasze działania kierujemy w głównej mierze do producentów mody. Posiadamy kilkuletnie doświadczenie na rynku marketingowym. Nasza oferta to głównie profesjonalna organizacja spotkań prasowych oraz zapewnienie obecności produktu w kluczowych mediach. Dobrze zorganizowane konferencje prasowe to okazja do budowania korzystnej atmosfery wokół marki.
  Osobiście zajmujemy się też wysyłką odpowiednio skomponowanych materiałów do mediów. Nasza działalność obejmuje też takie tematy, jak: organizacja eventów, sponsoring, editorial placement, PR produktowy i działania na rzecz wizerunku B2C. O doskonałej jakości usług świadczonych przez Showroom Pomada Fashion Office przekonały się już tak duże i uznane firmy, jak: Troll, Modesta czy Kazar.
  Za pośrednictwem materiałów prasowych kreujemy pozytywny oraz nowoczesny wizerunek naszych Klientów. Czuwamy nad formułowaniem odpowiedniego przekazu, który trafia zawsze do odpowiedniej grupy docelowej. Organizowane przez nas imprezy to nie tylko okazja do spotkań z osobami z branży, ale również bardzo dobrze przeanalizowana strategia marketingowa, której podstawowym zadaniem jest umacnianie pozycji produktu na rynku.
  W swoich działaniach marketingowych podchodzimy indywidualnie oraz kompleksowo do każdego Klienta. Zachęcamy do kontaktu z nami oraz podjęcia wspólnej próby wykreowania nowoczesnej i efektywnej promocji. Wystarczy jedynie telefon, a my przygotujemy dla Państwa najlepszą ofertę.

  Data dodania: 20 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Drukarnia Szczecin »

  Drukarnia Szczecin to bardzo dobrej jakości wydruki a także najlepsi graficy komputerowi w Szczecinie i okolicach. Oferta firmy jest bardzo duża znajdziesz w niej takie usługi jak tworzenie: wizytówek, papieru firmowego, biznes kart, kalendarzy, plakatów, teczek papierowych oraz wielu innych gadżetów reklamowych.Nasza Firma realizuje zamówienia również z zakresu tworzenia projektów graficznych, jeżeli nie posiadasz swojego logotypu lub innej grafiki, nasi pracownicy z przyjemnością służą Ci swoimi umiejętnościami oraz niekonwencjonalnymi pomysłami.Gotowe wydruki wysyłamy kurierem, lub doręczamy osobiście na terenie Szczecina. Dokładna specyfikacja rozszerzeń plików, które możemy wydrukować znajduje się na witrynie internetowej drukarniaszczecin.eu, tam też cennik jak i inne ważne informacje o drukarni. Zapraszamy do kontaktu.ul. Szczecińska 1B72-123 Kliniska WielkieTel. 602 675 728biuro@drukarniaszczecin.euNIP 851-165-80-87

  Data dodania: 21 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • FocusPP - Prezentacje multimedialne »

  Projektujemy i wykonujemy gotowe prezentacje multimedialne. Nie czekaj i skorzystaj z naszych najnobliwszych okazji które dla ciebie przygotowaliśmy. Trzy poziomy skomplikowania slajdów do wyboru, niskie ceny i krótkie terminy realizacji. Posiadanie profesjonalnej prezentacji PowerPoint jeszcze nigdy nie było takie proste. Jeżeli potrzebujesz większą ilość prezentacji napisz do nas a przygotujemy specjalną ofertę cenową. Nasi graficy czekają na twoje zlecenia.

  Data dodania: 22 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Redagowanie tekstów »

  Jeśli potrzebują Państwo tekstu branżowego, tekstu użytkowego czy odmiennego rodzaju tekstu na zlecenie, zachęcamy do skontaktowanie się z Weną. Wena jest wyspecjalizowana w pisaniu tekstów na zamówienie, proponując bogaty wachlarz usług dziennikarskich.

  Nie każda redakcja czy przedsiębiorstwo ma czas i odpowiednią liczbę osób, aby wszelkie niezbędne materiały opracowywać wewnątrz swojego zespołu. Dlatego funkcjonują tacy usługodawcy jak Wena. To tutaj mogą Państwo złożyć zamówienie na artykuły i krótsze materiały do gazet oraz czasopism, magazynów specjalistycznych, biuletynów custom publishing, jak również do użytku wewnętrznego w firmach. Copywriting Weny obejmuje także przygotowanie tekstów użytkowych i reklamowych dla firm.

  Zamówienie w Wenie pisania tekstów to pomysł dla tych, którzy chcieliby zachować cenny czas zespołu redakcyjnego lub przedsiębiorstwa, powierzając te obowiązki profesjonaliście. Wena gwarantuje swoim zleceniodawcom pisanie tekstów na zamówienie, zgodnie z wytyczonymi przez klienta zaleceniami. Pracuje na materiałach przekazanych przez klienta, ściśle w oparciu o jego wytyczne, co do stylu i tematyki tekstu lub wykonuje na jego zlecenie całą pracę; od wymyślenia odpowiedniego tematu, poprzez zgromadzenie odpowiednich materiałów i danych, niezbędnych do stworzenia tekstów, aż po etap samego pisania i ewentualnego przeredagowania artykułu.

  Wena przygotuje też takie materiały, jak: kalendaria; notki biograficzne, przemówienia okolicznościowe i jubileuszowe; życiorysy, listy służbowe; ogłoszenia prasowe, komunikaty prasowe, komunikaty oficjalne; życzenia świąteczne, imieninowe, urodzinowe, ślubne, a także wspomnienia okolicznościowe czy prezentacje sylwetek.
  Zapraszamy do skorzystania z usług Weny – doświadczonego twórcy tekstów na zamówienie!

  Data dodania: 15 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Katalog stron dla Ciebie »

  Szytula.com.pl to unikalny zbiór serwisów WWW. Masz możliwość dodania do niego przez Ciebie posiadanej witryny internetowej. Katalog Szytula zbiera wyłącznie wartościowe serwisy internetowe, gdyż jest moderowany. Z tego, też powodu jest on użyteczny dla ludzi. Dodanie do niego strony jest niezwykle przyjemne i wystarczy na to wyłącznie minuta. Pamiętaj, że jest to fantastyczny sposób na promocję w sieci Internetowej. Poza tym jest to totalnie darmowe. Zapraszam do częstego korzystania z katalogu Szytula, czy to w celu wysłania zgłoszenia o zamieszczenie w nim wpisu czy znalezienia jakiejś interesującej witryny.

  Data dodania: 12 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Agregatory Zakupów »

  Salony Spa, wykwintne restauracje, podróże, wejściówki do kin i teatrów. Teraz to wszystko jest w zasięgu Twojej ręki za połowę ceny. Nie przepłacaj i poluj na okazje. Zakupy grupowe to hit ostatnich lat. Poznaj zasady na jakich funkcjonują serwisy zakupów grupowych, zaprzyjaźnij się z agregatorami zakupów grupowych i zapoluj na wyjątkową okazję jeszcze dziś! Zapraszamy na nasz wortal o zakupach grupowych.

  Data dodania: 27 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Parasole »

  Serdecznie zapraszamy na naszą stronę – możesz tam zakupić parasole reklamowe, z samodzielnie zaprojektowanym nadrukiem. W przygotowanej przez nas ofercie znajdziesz obszerny asortyment modeli parasoli, m.in. parasole manualne, automatyczne, kwadratowe, składane, jak również parasole dla najmłodszych. Na wszelkim, wybranym przez Ciebie parasolu wykonamy wzór, z Twoim hasłem reklamowym lub logo. Wystarczy wysłać do nas swoją propozycję, a my zrobimy wizualizację – następnie możesz podjąć decyzję w sprawie zakupu i realizacji. Na naszej stronie www znajdują się wszystkie niezbędne dane, gorąco zapraszamy.

  Data dodania: 08 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Printmaster – wydruki Bydgoszcz, które polubisz »

  Zadowolenie – to właśnie powinien odczuwać klient drukarni po odbiorze swojego zamówienia. To przynajmniej czują kliencie naszej drukarni, bo wydruki Bydgoszcz, które dla nich przygotowujemy zawsze są na wysokim poziomie. Współpracując z takimi profesjonalistami jak my, nigdy więcej nie będziesz musiał martwić się o to, czy twoje wizytówki Bydgoszcz trafią do ciebie na czas. Jesteśmy rzetelnym partnerem biznesowym, który dba o interesy swoich partnerów tak, jak o swoje. Zamawiając u nas wizytówki Bydgoszcz, albo ulotki Bydgoszcz możesz być zawsze pewien kilku rzeczy. Po pierwsze wywiążemy się z terminu realizacji zamówienia, który wspólnie ustaliliśmy. Po drugie zamówienie będzie wyglądało dokładnie tak, jak sobie tego życzyłeś. Po trzecie nasza miła obsługa zadba o to, aby cała transakcja przebiegła szybko i sprawnie, a obie strony były z niej bardzo zadowolone i gotowe do dalszej współpracy. Czy inne drukarnie Bydgoszcz oferują tyle co my? Odpowiedz na to pytanie znasz tylko ty, jeśli jednak nie jesteś jej pewien, to damy ci dobrą radę. Skorzystaj z usług naszej drukarni, a przekonasz się, że w przyszłości inne drukarnie Bydgoszcz nie będą ci już potrzebne! Zaufało nam już wielu klientów, dla których zrealizowaliśmy mnóstwo zamówień, nie mniej mamy nadzieję, że również ty zechcesz do tego grona dołączyć.

  Data dodania: 10 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Parasole z nadrukiem »

  Gorąco zapraszamy na stronę internetową firmy Promark, która zajmuje się wykonywaniem nadruków na gadżetach reklamowych. Na naszym portalu znaleźć można obszerny wybór parasoli reklamowych, na których wykonamy dla Ciebie dowolny motyw. Sam zaprojektuj własny motyw bądź wyślij do nas gotowe logo własnej organizacji – my zaś umieścimy je na wybranym przez Ciebie parasolu. W naszym asortymencie widnieją np. parasole manualne, składane, automatyczne czy ogrodowe – wysokiej klasy, w interesujących kolorach jak również solidne i trwałe. Przygotowane przez nas parasole nie zawiodą w żadnych warunkach, sprawdź sam!

  Data dodania: 13 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Agencja reklamowa »

  Chilli gropu to agencja reklamowa zajmująca się projektowaniem stron internetowych, pozycjonowaniem, tworzeniem banerów reklamowych, wizytówek firmowych a skończywszy na oklejaniu witryn. Jesteśmy przedsiębiorstwem z dużym doświadczeniem, kooperujemy z wieloma firmami. Dzięki nam twoja działalność pozostanie wypromowana w sposób fachowy, szybki i tani. Naszą specjalizacją są folie reklamowe, ale nie są nam straszne specjalistyczne produkty takie jak folia mleczna, jest to folia na szyby, dzięki jakiej możemy zasłonić obszar który chcemy żeby nie był widoczny dla innych, przykładem mogą być przychodnie lekarskie czy toalety, dodatkowo folie te nie hamują przepływu fal słonecznych, dzięki czemu pomieszczenie jest niezaciemnione. Są także wyjątkowo odporne na uszkodzenia mechaniczne, można przykleić na nie dowolne obrazy, co jeszcze bardziej uatrakcyjni wygląd. W naszej ofercie znajdują się także folie samoprzylepne o bardzo dużej jakości druku, co gwarantuje wytrzymałość na warunki atmosferyczne i całkowitą gamę kolorów. Robimy również folie okienne one way vision, które stosowane są do oklejania szyb sklepów czy samochodów, gdyż ich właściwości pozwalają na przepuszczanie światła do środka, a z zewnątrz gwarantują idealnie wyglądającą reklamę.

  Data dodania: 20 09 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Marketing