Dolnośląskie Podkategoria: Dolnośląskie

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »
 • Usługi pogrzebowe Wrocław »

  Zakłady pogrzebowe Wrocław świadczą kompleksowe usługi związane z organizacją pochówków. Działalność jest prowadzona na terenie województwa dolnośląskiego, personel firmy służy bezpłatną informacją pogrzebową, doradza w wyborze akcesoriów funeralnych. Zakłady zajmują się świadczeniem kompleksowych, całodobowych usług (transport zwłok, organizacja kremacji, pogrzebów tradycyjnych, rezerwacje terminów pogrzebów na cmentarzach komunalnych, obsługa uroczystości pogrzebowych, sprzedaż trumien, urn, wieńców pogrzebowych na indywidualne zamówienie).

  Data dodania: 18 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki Wrocław »

  Zapraszam na stronę, która jest poświęcona przeprowadzkom. Działalność prowadzona jest przez firmę głównie na terenie Wrocławia. Usługi przez nich świadczone obejmują poza przeprowadzkami osób prywatnych, także przeprowadzki firm a także przechowywanie mienia swoich klientów. Strona informuje również o profesjonalnych pracownikach, którzy są zatrudnieni w firmie. Wykonują oni swoją pracę sumiennie oraz rzetelnie, dbając o zadowolenie klientów.

  Data dodania: 03 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Http://seodrukarenka.wordpress.com »

  Wszystkiej jednostce, organizacji natomiast także druk cyfrowy instytucji urządzającej potańcówki masowe konieczna istnieje bezproblemowa postać reklamy. Najłatwiejszą a przetestowana od latek są ulotki informacyjne natomiast plakaty. Drukarnia we Wrocławiu przeprowadza wydruk jacykolwiek typu budulców we wszystkich możliwych rozmiarach natomiast wielkościach. Dzięki kolosalnemu zasobowi materiałowemu zamówienia praktykowane są szybko natomiast wiernie i wszechstronność służby sprawia, że każde swoje zapotrzebowania zdołasz zorganizować w jednym położeniu - w drukarni. Nie czekaj natomiast skontaktuj się z nami po przygotowanie do druku. posiadacz firmy jak a figura ustępliwa za marketing wie, iż bez zgodnej reklamy przykuwamy harmonijny postęp jednostki http://seodrukarenka.wordpress.com/2013/07/18/szybki-offsetowy-druk-ulotki/. żeby podołać wyzwaniem reklamy, wszelcy chcą w jakiś sposób zaistnieć na rynku. Zawodowy mebel do nakładu, profesjonalna jego obsługa jak natomiast sumienność oraz znaczne doświadczenie sprawiają iż wszelcy nasi byli są bardzo wynagrodzeni z polskich służby. Inspirujemy wszelkie jednostki do nawiązywania stałych współpracy jako poligrafia.

  Data dodania: 20 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki Wrocław »

  Branża przeprowadzek to niełatwa i odpowiedzialna profesja, wymagająca wielkiego doświadczenia. Firm proponujących podobne usługi jest wiele, ale mało z nich działa tak fachowo jak nasza firma.
  Polecamy przeprowadzki mieszkań, firm, oraz biur. Zrealizowaliśmy już mnóstwo zleceń i to daje nam gwarancje, że niewiele może nas zaskoczyć. Posiadamy nowoczesny sprzęt, a nasze auta są specjalnie przystosowane do transportu mebli. Działamy w całym kraju oraz w Europie zachodniej. Przeprowadzki Wrocław z firmą Mirotrans to perfekcja w konkurencyjnej cenie.

  Data dodania: 11 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dom - sprzątanie »

  Najmniej lubiane czynności: czyszczenie przejęły wyspecjalizowane przedsiębiorstwa. Oni wiedzą jak sprzątnąć mieszkanie szybko i dokładnie. Lepiej więc zatrudnić firmę porządkową. Nie jest to wcale drogie i w zasadzie każdy może wykupić taką usługę sprzątania domu.
  Dodatkowo atutem jest tu to, że firma pracuje w oparciu o zaawansowane technologie: urządzenia sprzątające środki czyszczące najnowszej generacji.

  Data dodania: 19 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odbitki zdjęć »

  Kochasz robić zdjęcia? ze stuprocentową pewnością pragniesz jednocześnie tym samym dysponować odbitkami zdjęć, które będziesz mógł umieścić w klaserach lub fotoksiążkach... Wszak nie ma to jak móc doprawdy ich dotknąć, zaprezentować swoim bliskim – najzwyczajniej: wyciągać z nich dużo więcej szczęścia aniżeli w przypadku „beznamiętnej” elektroniki. Fotosmart oferuje Ci znakomity sposób na wywołanie zdjęć online. Wystarczy wejść na naszą stronę i założyć tam konto – przez całą resztę formalne kwestie przeprowadzi Cię specjalny kreator. Dzięki nam wywoływanie może być znacznie łatwiejsze, aniżeli sądziłeś! Wypróbuj nasze usługi!

  Data dodania: 21 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Łańcuchy śniegowe »

  Stylauto to sprzedawca nowoczesnych łańcuchów śnieżnych Autosock, które doskonale sprawują się nawet w najtrudniejszych zimowych warunkach. Na witrynie internetowej autosock.com.pl zdobędziesz wszystkie niezbędne informacje o naszym systemie autosock oraz możesz dokonać zakupu. Autosock to alternatywa dla łańcuchów śnieżnych, jednak ich zamontowanie jest o wiele szybsze a co najważniejsze o wiele wygodniejsze. Zachęcamy każdego do kontaktu z nami w celu zapoznania się z naszym produktem.

  PHU STYL AUTO
  Izabela Żydowska
  Ulanowskiego 23A
  53-144 Wrocław
  tel. 71 33 84 999
  info@stylauto.com.pl

  Data dodania: 16 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Finanse i rachunkowość Wrocław »

  Serdecznie zapraszamy wszystkich absolwentów szkół średnich bądź abiturientów studiów magisterskich lub licencjackich do podjęcia kontynuacji kształcenia na studiach we Wrocławiu w Wyższej Szkole Handlowej. WSH wychodzi z ofertą studiów licencjackich bądź magisterskich we Wrocławiu na takich kierunkach jak Turystyka i Rekreacja, Bezpieczeństwo Wewnętrzne, Finanse i Rachunkowość oraz wielu innych ekonomicznych ścieżkach. Serdecznie zapraszamy do odwiedzania serwisu WSH, gdzie można zaznajomić się z pełną ofertą uczelni oraz sprawdzić warunki rekrutacji na studia.

  Data dodania: 23 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Agencje ochrony Wrocław »

  Na omawianej stronie mieszczą się informacje dotyczące usług oferowanych przez prestiżową agencję ochrony. Specjalizujemy się ochronie osób i mienia. Zapewniamy jakość proponowaną przez najlepsze agencje ochrony działające w mieście Wrocław i na szerszym terenie. Wieloletnie doświadczenie zawodowe pozwala nam na wykonywanie usług na najwyższym poziomie. W zakresie świadczonych usług znajduje się m.in. monitoring systemów alarmowych, ochrona fizyczna i osobista, wynajem powierzchni biurowych. Oferta obejmuje też usługi porządkowe.

  Data dodania: 10 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Praca Wrocław »

  Ciągle szukasz atrakcyjnej pracy w Rzeszowie, która będzie spokrewnioną z Twoimi zamiłowaniami i będzie należycie opłacana? Jeżeli tak to wyśmienicie trafiłeś ponieważ uruchomiliśmy w naszym portalu parę ofert pracy posegregowanych w stosownych działach tak aby maksymalnie uprościć nawigację wszystkim internautom. Chcemy aby każdy mieszkaniec miał opcję w odnalezieniu pracy w Rzeszowie, dlatego zapraszamy przedsiębiorców do zamieszczania ofert dotyczących ich firm oraz spółek. Praktycznie dwadzieścia kategorii w których można szukać oferty dla siebie między innymi: księgowość, administracja czy staże. Jeżeli nieustannie szukasz pracy a nie odszukałeś jej dla siebie w naszym portalu, prześlij ogłoszenie ze swoją osobą.

  Data dodania: 29 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro podróży Wrocław »

  Biuro turystyczne Sunn4you orgranizuje wyjątkowe wycieczki w bardzo niskich cenach. W ofercie Sunn4you znajdziesz wyjazdy do tak popularnych krajów jak: Egipt, Tunezja, Dominikana ale także o wiele bardziej egzotyczne wyprawy jak Z.E.A, Chiny i wiele innych rejonów.
  Sunn4you Biuro podróży Wrocław zagwarantuje Ci to co najważniejsze, czyli bezpieczny przelot z różnych miast Polski, hotele o najwyższym standardzie, profesjonalną obsługę zarówno przed wylotem jak i na miejscu wypoczynku oraz przede wszystkim 100% gwarancję, że dostaniesz dokładnie to co znajduje się w ofercie.
  Zapraszamy do analizy, przeglądania ofert jak i zdjęć na stronie internetowej sunn4you.pl. Oferty odświeżane są wiele razy dziennie a łatwa w obsłudze wyszukiwarka pozwoli dotrzeć CI szybko tam, gdzie chciałeś.

  Życzymy udanej podróży, Sunn4you.pl

  Travelage Sp. z o.o.
  Sunn4you.pl
  ul. Świdnicka 40
  50-950 Wrocław
  Tel. 71 324 90 12
  biuro@sunny4you.pl
  NIP: 8971759536
  REGON: 021194284

  Data dodania: 30 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odśnieżanie dachów Wrocław »

  Firma od kilku lat zajmuje się pracami wysokościowymi. W tym czasie zdobyła duże umiejętności oraz zaufanie klientów. Firma funkcjonuje w sposób profesjonalny, a jej pracownicy obsługują bardzo dobry sprzęt wspinaczkowy zapewniający bezpieczeństwo wykonywania zadań, są także regularnie szkoleni. To wszystko pozwala zapewnić super jakość świadczonych usług. Zaliczają się do nich na przykład takie zadania jak: odśnieżanie dachów płaskich, mycie kominów, malowanie dachów, udrażnianie rynien i inne. Obszarem działania jest Toruń oraz miejscowości w bezpośrednim sąsiedztwie. Nie wolno bagatelizować prac alpinistycznych: lepiej wynająć profesjonalistów.

  Data dodania: 08 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Węzeł betoniarski mobilny »

  Przedsiębiorstwo Cargotech to firma, która oferuje usługi z zakresu przemysłu ciężkiego a jej domeną jest transport oraz produkcja betonu a także żurawi i innych urządzeń hydraulicznych. Pompo mieszalniki, zabudowy komunalne, betonomieszarki oraz cały osprzęt to fragment oferty, której całość możesz zobaczyć w zakładce oferta na stronie internetowej cargotech.pl. Cargotech dba by jakość świadczonych produktów była w pełni profesjonalna(atrakcyjne stawki, nowoczesny sprzęt, miła i profesjonalna obsługa) to cechy, które powodują, iż klient który zdecydował się na naszą ofertę z przyjemnością do nas wróci a nawet zaproponuje nas swoim znajomym. Zapraszamy do współpracy.

  Cargotech
  Jarosław Brzazgacz
  tel. +48 506 422 881
  tel. 71 355 01 70
  50-305 Wrocław
  ul. Skrzydlata 23/5
  brzazgacz@cargotech.pl

  NIP: 8942972857
  REGON: 020953782

  Data dodania: 03 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wałbrzych »

  Portal powiatu wałbrzyskiego mój Wałbrzych to regionalny wortal informacyjny obejmujący swoim zakresem gminy Wałbrzych, Ziębice, Kamieniec Ząbkowicki, Piława Górna, Stare Bogaczowice, Żarów, Dzierżoniów, Lewin Kłodzki, Nowa Ruda oraz ziemię lądecką. W serwisie poświęconym Wałbrzychowi i okolicznym powiatom i gminom można znaleźć kącik z grami dla dzieci, repertuar kin w regionie, katalog firm, w którym poza specyfikacją firmy, ofertą i opisami produktów wraz ze zdjęciem można również zamieścić dokładną mapę dojazdów a także 15 minutowy klip promocyjny umieszczony poprzez stronę youtube.Poza tym witryna internetowa oferuje kilka opcji przydatnych każdemu poszukującemu informacji, między innymi zawiera takie działy jak: oferty pracy Wałbrzych, imprezy w gminie Duszniki-Zdrój, informator miasta Świebodzice, sport, bazę firm, oraz repertuar teatrów. Poza samą witryną internetową warto też zwrócić uwagę na dalszą okolicę, w której można odszukać pełno fajnych miejsc, które opisuje również ta strona między innymi: fotografie przedstawiające pochód pierwszomajowy w mieście Wałbrzych - pochód który dziś jest już tylko historią, Przedszkole Niepubliczne Zgromadzenia Sióstr świętej Elżbiety przy ulicy 11 Listopada, MPK Wałbrzych - największego przewoźnika komunikacji miejskiej w mieście i okolicznych powiatach, parowóz znajdujący się na Dworcu Głównym w Wałbrzychu.

  Data dodania: 09 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adkprint - najlepszy serwis drukarek Wrocław »

  Nasz serwis drukarek wykonuje naprawy i konserwacje drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych takich firm jak, HP, Canon, Lexmark, Brother, Samsung oraz pozostałych. Zapewniamy, iż naprawa drukarek w naszym serwisie wykonywana jest w sposób profesjonalny i ekspresowy. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.adkprin.pl

  Data dodania: 11 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Am Swiezepomysly »

  AM Świeże Pomysły specjalizuje się w wykonywaniu projektów stron www, pozycjonowaniu, projektach graficznych i usługach public relations.
  Obsługujemy klientów z terenu całej Polski. Współpracujemy z firmami z różnych branż:
  motoryzacyjnej, budowlanej, odzieżowej, handlowej czy usługowej.
  Wyróżnia nas profesjonalne podeście do klienta oraz atrakcyjne ceny.
  Skutecznie wypozycjonowaliśmy setki fraz z różnych dziedzin oraz wykonaliśmy wiele atrakcyjnych projektów stron www oraz projektów graficznych.
  Aby móc kompleksowo obsłużyć naszych klientów naszą działalność poszerzyliśmy o usługiPR.

  Agencja Marketingowa
  Świeże Pomysły
  Justyna Kobylańska
  Strońska 37/7
  50-540 Wrocław
  mail: biuro@amswiezepomysly.pl
  NIP: 8811069521

  Data dodania: 30 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Antyradary.c0.pl »

  Detekcji obmierzi rozróżnić czym wytrzyma laser a antyradar escort 9500ix euro www.youtube.com/watch?v=sRACvghJXBg, antyradary.sklep.pl/antyradar-escort-passport-9500ix-euro‎ czym się progresowi detektory od radaru, itd. Dzięki temu fotoradar, zwracają oni większa frakcje na urządzenia jak antyradary.w8t.pl dla prędkości. Antyradar escort x50 euro black ale możliwość przebiegania w danym miejscu bury drogowej natomiast samochodowe starają się zawczasu dostosować do zastrzeżeń. Najistotniejsze w detekcji kierowcy istnieje ale oczywiście owe, ze rzeczywiście demonstruje radary iskra. Na fotoradary dobry wzorek, jak np. pasma na podstępach wytrwa w stanie rżeć o przyzwyczajeniu fotoradaru z dobrych kilkuset kwintali, choć esencji escort czasem ponad kilometra. W ogóle zacne wykrywacze firmy Escort, te na zbyt europejski są nieuprzedzone o antyradarach do wykrywania radarów. Alkomaty natomiast nie.

  Data dodania: 11 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Producent siłowników »

  Z uwagi na fakt że jesteśmy producentem siłowników pneumatycznych oferujemy najnowocześniejsze napędy pneumatyczne oraz akcesoria. Naszą ofertę tworzą także:
  1. Tłoczne i ssawne węże przemysłowe. Węże przemysłowe z silikonu, teflonu bądź gumy czy nylonu. Węże przemysłowe zbrojone i nie posiadające zbrojenia. Węże przemysłowe dla różnych mediów.
  2. Certyfikowane zbiorniki ciśnieniowe udt. Zbiorniki ciśnieniowe udt do montażu pionowego i poziomego. Zbiorniki ciśnieniowe udt dostosowane do wydajności Państwa kompresorów.
  3. Ciągle aktualizowana oferta kompresorów używanych. Kompresory używane znanych producentów. Kompresory używane sprzedawane wraz z kompletną historią serwisową i eksploatacyjną.

  Data dodania: 10 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Outdoor »

  Sklep Turystyczny Pietros świadczy usługi z zakresu sprzedaży internetowej jak i w sklepie stacjonarnym. W ofercie Pietrosa znajduje się sprzęt górski zarówno specjalistyczny jak i standardowe wyposażenie każdego wycieczkowicza.
  Bluzy, buty, kije krakingowe, namioty, kurtki to tylko niewielka część naszej oferty, której całość znajduje się na witrynie www pietros.pl.
  Wyjątkowo zachęcamy właśnie teraz do zakupów, Pietros wprowadził mega atrakcyjną promocję na wszystkie towary z naszej półki w sklepie online jak i stacjonarnym, obniżając ceny aż o 12% co przy większych zakupach robi dość sporą różnicę w cenie. Promocja trwa do 12 stycznia. Życzymy udanych zakupów oraz wielu udanych chwil z naszym sprzętem turystycznym.  Sklep Górski PIETROS Świat Podróżnika
  Ul. Jedności Narodowej 45a
  50-260 Wrocław
  Tel. 71 3220884
  sklep@pietros.pl
  nip 8941077803
  regon 932976395

  Data dodania: 21 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem aut Wrocław »

  Najlepsza i najtańsza wypożyczalnia samochodów Viva-Car. Sprawdź naszą ofertę, porównaj ceny jak i samochody. U nas możesz liczyć na super promocje jak i na najlepsze modele aut.
  Flota Viva Car to dziesiątki samochodów, większości producentów, różnych modeli ale również różnych gabarytów, od niewielkich aut o niewielkiej pojemności, doskonale nadających się do jazdy po miastach do l luksusowych wozów biznesowych, doskonałych na odległe trasy.
  Wypożyczalnia samochodów Wrocław – Viva car, gwarantuje atrakcyjne ceny na rynku, w stu procentach sprawne samochody, które na bieżąco są przeglądane przez naszych mechaników oraz bardzo przyjazne umowy z minimalnymi kaucjami.
  Zapraszamy do kontaktu jak i do wcześniejszej rezerwacji auta, w celu wybrania i zarezerwowania dokładnie takiego modelu, które nam się od zawsze marzyło.

  VIVA CAR Małgorzata Zielińska
  ul. Łukasińskiego 4
  Wrocław 50-436
  510 066 418
  viva-car@wp.pl

  Nip: 8992284707
  Regon: 932632655

  Data dodania: 28 09 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Dolnośląskie