Ochrona Warszawa

Ochrona osób i mienia oferowana przez firmę Special Services prowadzona jest w formie bezpośredniej ochrony fizycznej, ochrony mienia, obiektów, osiedli oraz dzieci w województwie mazowieckim. Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas absolutnie najważniejsze. Stawiamy na jakość i sprawną obsługę klientów. Jesteśmy dumni z efektów naszej pracy. Staramy się być nowoczesną, przyjazną firmą, dla której najważniejsze jest indywidualne podejście do klienta i możliwość zaoferowania mu wszystkiego, co najlepsze. Identyfikacja potrzeb każdego klienta to dla naszej firmy punkt wyjścia do stworzenia optymalnej oferty dla każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. Podstawowym celem firmy jest proponowanie usług ochrony na miarę rozwiązań, które pozwalają możliwie jak najbardziej przystawać do oczekiwań.

Szczegóły strony www.specialservices.waw.pl:

Podlinkuj stronę www.specialservices.waw.pl:

Ochrona Warszawa

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 28

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Przeprowadzki Wrocław »

  Firma Sidor Transport świadczy usługi transportowe na bardzo wysokim poziomie. Zajmujemy się transportem krajowym oraz międzynarodowym. W ofercie: przeprowadzki domów, biur, szkół, bibliotek, sklepów, magazynów, instytucji i innych firm, przewóz mebli, sprzętu AGD i RTV. Polecamy szeroki asortyment usług, takich jak pakowanie mienia, demontaż i montaż mebli, wynajem pracowników lub samochodu z kierowcą. Posiadamy specjalistyczny kontener meblowy, który zapewni bezpieczny przewóz powierzonego nam mienia. Oferujemy Państwu profesjonalizm, bezpieczeństwo oraz wysoką jakość usług .

  Data dodania: 07 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Oszczędzanie »

  Użyj zaawansowanego instrumentu do zarządzania kapitałem osobistym. Zrozumiesz swój budżet domowy oraz skontrolujesz wydatki. Posiadaj cały dostęp do swojego kapitału bez potrzeby uwierzytelniania się w każdym banku z osobna. Całkowicie automatyczny pobranie danych z największych banków. Nie musisz już ręcznie sprawdzać wydatków.

  Data dodania: 10 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Noclegi łódź »

  Pensjonat znajduje się w sercu Łodzi przy centrum handlowym, z dobrym dojazdem do wszystkich obszarów miasta. Na obszarze jest parking, również dla samochodów ciężarowych. Ofertę tanich noclegów w Łodzi kierujemy do zakładów pracy zatrudniających pracowników spoza miasta, a także firm zewnętrznych. Noclegi Łódź Mile widziani również studenci również studentów oraz grupy turystyczne. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Przestronne pokoje dla 6 osób, w TV.

  Data dodania: 04 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz niemiecki »

  Całkowicie fachowe biuro przekładów oferuje swoje usługi w zakresie tłumaczeń z języka niemieckiego treści nieskomplikowanych, jaki tych wymagających wiedzy na temat specjalistycznego słownictwa. Do tych drugich zaliczają się między innymi tłumaczenia techniczne. Ponadto, za pomocą strony WWW biura tłumaczeń będzie można zamówić przekład niemieckiego online. Dla komfortu klienta oraz całego procesu, zapłaty również będzie można dokonywać przez internet. Ponadto witryna oferuje również możliwość wykonania przekładu przez internet czy zapoznania się ze szczegółowym cennikiem.

  Data dodania: 22 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Śruby pociągowe »

  Przedsiębiorstwo MIX to marka rekomendowana przez użytkowników obrabiarek. Potwierdzeniem tego jest trzydziestoletnia działalność zakładu. Ma on doradców technicznych i modernizuje tokarki czy wytaczarki. Usługi serwisowe dotyczą sprzętu na gwarancji oraz jej niepodlegających. Śruby pociągowe, kliny ustawcze, noże do gilotyn, wibroizolatory, pompy hydrauliczne, koła zębate, sprzęgła i hamulce elektromagnetyczne to wysokiej jakości części jakie można tu zakupić. Wśród elementów pneumatycznych zapewniane są podzespoły marki Comp-Air, a mianowicie kompresory i zawory koordynujące natężenie przepływu. Otrzymać można także maszyny używane. Realizacja zleceń, dzięki wyszkolonej kadrze i bardzo dobrej organizacji czynności, jest sprawna i terminowa. Baza usług jest elastyczna. Przedsiębiorstwo dostosowuje się do zainteresowanego.

  Data dodania: 05 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Opakowania mielec »

  Zakład Poligraficzny POLIMANIA to nowoczesna drukarnia oferująca wysokiej jakości wyroby poligraficzne i reklamowe. Wieloletnie doświadczenie, własne zaplecze produkcyjne, pozwala nam realizować najbardziej śmiałe i niekonwencjonalne pomysły dla rozległej i zróżnicowanej grupy klientów. Zajmujemy się równolegle realizacją prac we wszystkich technologiach stosowanych w poligrafii. W naszej ofercie znajduje się również bardzo szeroki wybór gadżetów reklamowych stanowiących doskonałą promocję Państwa firmy.
  Bogactwo opanowanych technologii oraz elastyczność działania pozwala nam na atrakcyjne propozycje współpracy już na etapie wykreowania marki, pełną obsługę graficzną, jak również zapewnienie kontrahentowi kompletu niezbędnych w toku działalności materiałów drukowanych i rozwiązań reklamowych.

  Data dodania: 28 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • ISO w medycynie »

  Jako kierownik przychodni byłam zobligowana, aby przybliżyć moim pracownikom czym jest ISO 9001. pierwszym etapem było zapoznanie ich z ogólnymi wiadomościami na temat systemu norm. A dopiero potem zaczniemy wdrażanie ISO w służbie zdrowia. Wiedziałam, że nie będzie to łatwe. Pracownicy sektora jakim jest ochrona zdrowia to osoby, które dość mocno są zastałe w swoich poglądach. Kurczowo się trzymają swoich przekonań. Trudno jest ich przekonać, że jeśli coś robią w ten sam sposób od kilku lat, to wcale nie znaczy, że robią to poprawnie. Zasady ISO w medycynie stawiały na próbę ich zdolność przyswajania wiedzy i skłonność do wprowadzania zmian. Niestety zarówno z chęcią wprowadzania zmian, jak i z ochotą na przyswajanie nowych wiadomości było kiepsko. Starałam się używać mało drastycznych argumentów, ale w pewnym momencie doszło do tego, że musiałam zagrozić, że jeśli nie zastosują się do procedur i wytycznych to będą zwolnienia. Ale wdrażanie systemu pod przymusem i pod presją, to chyba najgorszy możliwy sposób. Niestety czułam, że inaczej się nie da. Skoro nie chcieli przyjąć tej filozofii dobrowolnie, to ich zmuszę. Po dwóch miesiącach pojawiły się pierwsze efekty.

  Data dodania: 29 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Mailing sms »

  Lettel już od 10 lat wspiera pracę centrów telefonicznej obsługi klientów przez konstruowanie dla nich profesjonalnych rozwiązań. Partnerstwo z najogromniejszymi firmami call center w Polsce spowodowała, że zyskaliśmy potrzebne doświadczenie, co z kolei ukoronowało zbudowaniem innowacyjnej platformy służącej do realizacji masowych kampanii SMS oraz głosowych. Wszystkie te kampanie zawierają znaczne spectrum scenariuszy postępowań takich, jak informacyjne, marketingowe albo windykacyjne. Wypróbowana grupa wspólników technologicznych oraz dedykowana załoga jest gwarancją wysokiego poziomu proponowanych przez nas usług.

  Data dodania: 14 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sale szkoleniowe Łódź »

  Potrzebujesz sali konferencyjnej, ale nie wiesz, kto taką ma i gwarantuje jej wynajęcie? Przyzwoicie trafiłeś. Wynajem sal konferencyjnych w Łodzi to nasza specjalność. Posiadamy niezwykle urozmaiconą ofertę, która bez problemu przypadnie Ci do gustu. Oferujemy petentom klimatyzowane sale konferencyjne, jakie zmieszczą znaczną grupę ludzi. Dzięki nam będziesz zdołał zwołać naradę w fachowym miejscu. Nie czekaj dłużej i skontaktuj się z nami, ażeby oswoić wszystkie detale najmu.

  Data dodania: 26 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Renomowana agencja hostess z siedzibą w Warszawie »

  Do kooperacji zachęca sprawdzona Agencja Hostess. Warszawa stwarza spore zapotrzebowanie na przeszkolone, młode modelki do obsługi imprez. CHOICEMODELS spełnia te potrzeby, angażując doświadczone hostessy, modelki oraz fotomodelki, które ochoczo oferują się do usług (tu: choicemodels.com.pl). Większość naszych hostess może pochwalić się znajomością języków obcych. Obyte fotomodelki i hostessy Warszawa podniosą poziom każdego eventu. Nasza agencja wie, jak budować wizerunek marki. Jesteśmy nie tylko na terenie Warszawy, ale całego kraju.

  Data dodania: 08 02 2013 · szczegóły wpisu »