Adwokaci Podkategoria: Adwokaci

1 · 2 · następna strona »
 • Profesjonalna pomoc prawna w Lublinie - adwokat i radca prawny. Kancelaria Lublin »

  Lubelskie kancelarie - profesjonalne usługi prawne w Lublinie. Kancelaria adwokacka i radcy prawnego. Oferta dla klientów indywidualnych, przedsiębiorców i instytucji. Pomoc doświadczonych prawników, konkurencyjne zasady wynagradzania, porady prawne przez Internet.

  Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

  Data dodania: 17 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Warszawa »

  Kancelaria adwokacka Marcina Hećmana jest firmą prawniczą, która proponuje usługi głównie w zakresie prawa cywilnego, gospodarczego, administracyjnego oraz karnego. Biuro firmy znajduje się w Warszawie, ale dzięki kooperacji z kancelariami na terenie całego kraju, adwokat nie sprowadza swojej działalności do województwa mazowieckiego. Swoim klientom oferuje profesjonalne doradztwo prawne, długoletnie doświadczenie oraz bardzo okazyjne ceny za swoje usługi. Do każdej sprawy podchodzi indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem.

  Data dodania: 18 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Poznań »

  Nasz własny team dysponuje wykwalifikowanymi pracownikami, radcami ustawowymi, prawnikami, aplikantami radcowskimi oraz także innymi aspektami prawnymi. Zasięg naszych krajowych usług ujmuje zawodowe doradztwo ustawowe, i także kierowanie treści wątpliwych i reprezentowanie delikwentów przed należytymi urzędami. Specjalizacją naszej kancelarii jest przekrojowa obsługa prawna odbiorców podmiotowych, i również obsługa podmiotów gospodarczych. Miło zapraszamy do krajowej kancelarii prawnej Urowska oraz Wspólnicy Sp. K.

  Data dodania: 29 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Rzeszów »

  Kancelaria prawna Zuzmak Rzeszów działa od 2010 roku, a jej korzenie sięgają do roku 2004. Działamy po to, aby oferować naszym partnerom pełen zakres usług, do których wchodzi obsługa prawna i karnoskarbowy aspekt prawa gospodarczego. Łącznie w naszej grupie pracuje na co dzień 10 osób, a wśród nich 9 prawników. Ofertę usługową kancelaria adwokacka adresuje do spółek prawa handlowego, zakładów opieki zdrowotnej, indywidualnych przedsiębiorców i do osób prywatnych. Na stałe kooperujemy także ze specjalistami z zewnątrz. Są to geodeci, rzeczoznawcy majątkowi i agenci nieruchomości. Jesteśmy gotowi przygotować odpowiednie dokumenty w języku angielskim, a także niemieckim. Jesteśmy gotowi świadczyć usługi w zakresie prawa gospodarczego, a także rodzinnego. Każdy kontrahent może sprawdzić w jakim tempie radca prawny realizuje prace dzięki monitorowaniu w trybie online. Jeśli niezbędny jest ci dobry adwokat czy prawnik możesz zgłosić się do nas, a my zapewniamy tobie realizację profesjonalnych usług w naprawdę przystępnych cenach.

  Data dodania: 27 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Wrocław, adwokat Grzegorz Szymczyk »

  Kancelaria adwokacka we Wrocławiu specjalizuje się w zakresie różnych dziedzin prawa w szczególności w zakresie:

  - prawa karnego (obrona oskarżonego i podejrzanego w postępowaniu przed prokuratorem i sądami (w tym w postępowaniu wykonawczym), reprezentowanie pokrzywdzonego,)

  - prawa cywilnego ( o ochronę dóbr osobistych, zniesienie współwłasności, zasiedzenie, ustanowienie zastawu, hipoteki, wykonanie lub nie wykonanie umowy)

  - prawa rodzinnego (rozwód, separacja, alimenty, opieka nad dziećmi, podział majątku małżonków, zniesienie wspólności majątkowej małżeńskiej)

  - prawa spadkowego ( stwierdzenie nabycia spadku, dział spadku, sprawy o zachowek i inne sprawy testamentowe)

  - prawa gospodarczego ( obsługa prawna klientów indywidualnych prowadzących działalność gospodarczą a także spółek i innych podmiotów wymagających świadczenia pomocy prawnej, doradztwo przy zawieraniu i negocjowaniu kontraktów, doradztwo korporacyjne, windykacja należności)

  - windykacja – dochodzenie należności od dłużników w postępowaniu przedsądowym, Sądowym i egzekucyjnym, nadzorowanie postępowania komorniczego, dochodzenie należności od małżonka dłużnika, dochodzenie należności od wspólników i członków zarządu.

  - odszkodowania- dochodzenie odszkodowań z tytułu wypadku drogowego, wypadku przy pracy, wypadku losowego, szkód wyrządzonych przestępstwem oraz z tytułu bezumownego korzystania z nieruchomości.

  Data dodania: 28 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Www.kancelaria-fides.pl »

  Serwis mieści wiadomości na temat świadczeń kancelarii prawnej Fides. Trudni się sprawami w dziedzinie prawa gospodarczego, handlowego, budowlanego, rodzinnego. Gwarantuje porady prawne online, przygotowuje także opinie prawne. Wyszkoleni, mający wieloletnie doświadczenie fachowcy specjalizują się w odzyskiwaniu należności i obsłudze przedsiębiorców. Kancelaria gwarantuje indywidualne podejście do każdej sprawy. Zapraszamy gorąco do nawiązania kontaktu za pomocą umieszczonego na portalu formularza.

  Data dodania: 24 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Kamil Hałabiś »

  Jest to strona kancelarii Kamila Hałabisia. Kancelarię tą znajdziesz w Rzeszowie. Świadczy ona większość usług prawnych. Możesz również skorzystać z porady on-line, wystarczy wypełnić odpowiedni formularz a kancelaria odeśle maila, w którym będzie cena tej usługi. Po dokonaniu wpłaty zostanie udzielona odpowiedź.

  Data dodania: 06 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Radom »

  Fachowa kancelaria adwokacka w Radomiu. O ile masz problemy z prawem to zwróć się do nas. Nasi prawnicy są do Państwa dyspozycji. Specjalizujemy się w kodeksie gospodarczym oraz cywilnym. Oferowane usługi świadczymy rzetelnie i na najwyższym poziomie. Oprócz tego nasi adwokaci pomagają załatwić wszelkie formalności prawne. Nasze usługi są de facto mało kosztowne. Jesteśmy młodym zespołem, który idealnie zna realia polskiego rynku. Zatem o ile masz problemy z prawem to należy do nas zadzwonić. Oczekujemy na Twoje zlecenie.

  Data dodania: 29 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny Gdańsk »

  Promowana kancelaria oferuje specjalistyczne usługi radcy prawnego oraz adwokata. Mieści się w Gdańsku, przy ulicy Jana Matejki 21. Klientami kancelarii są osoby prywatne oraz prawne. Firma trudni się między innymi problemami z obszaru prawa majątkowego, rodzinnego, nieruchomości, finansowego oraz upadłościowego. Gwarantuje usługi na najwyższym poziomie oraz całkowitą dyskrecję przekazanych informacji. Adwokaci cieszą się dużym zaufaniem swoich klientów. Zapraszają na witrynę kancelarii, pod adres www.kancelaria-sps.pl.

  Data dodania: 29 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Odszkodowawcza Adiutum Sp. z o.o. dochodzenie odszkodowań »

  Nasza kancelaria zajmuje się dochodzeniem odszkodowań od towarzystw ubezpieczeniowych a także od innych podmiotów, które w myśl właściwych przepisów prawa są zobowiązane do naprawienia wyrządzonej szkody.Osobom poszkodowanym oferujemy skuteczną i profesjonalną pomoc w dochodzeniu należnego im odszkodowania i zadośćuczynienia. Naszym Klientom zapewniamy fachową pomoc prawników, w celu uzyskania najwyższego możliwego odszkodowania w jak najkrótszym czasie.W razie odmowy wypłaty odszkodowania lub jego zaniżenie przez ubezpieczyciela nasi adwokaci zapewnią Ci reprezentację przed Sądami. Reprezentacja przez adwokata nic nie kosztuje. Wynagrodzenie adwokata stanowią wyłącznie zasądzone przez Sąd od ubezpieczyciela koszty zastępstwa procesowego.

  Data dodania: 21 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Katowice »

  Kancelaria Ewa Draga-Buchta to szeroki zakres usług, wysokie kompetencje i profesjonalizm. Kancelaria realizowała wiele projektów m.in. uczestniczenie w procedurach due diligence związanych z zakupem nieruchomości dla sieci, negocjacje w sprawie zakupu nieruchomości, monitorowanie zagadnień związanych ze zwrotem wywłaszczonych nieruchomości, także zawieranie umów przedwstępnych i ostatecznych na zakup nieruchomości, prowadzenie postępowań administracyjnych związanych z uzyskiwaniem pozwoleń na warunki zabudowy i pozwoleń na budowę oraz na użytkowanie obiektu, udział w rozprawach administracyjnych związanych z uzyskiwaniem w/w decyzji. Wszystkich szukających dobrej kancelarii prawnej w Katowicach zapraszam do odwiedzin mojej strony i bezpośredniego kontaktu.

  Data dodania: 10 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Warszawa »

  Trafiły Ci się problemy z prawem? Musisz znaleźć fachowego prawnika na obszarze Warszawy i okolic? Sprawdź ofertę Kancelarii Adwokackiej Adwokat Wioletty Szewczak. Zacznijmy może od referencji. Lata doświadczeń nabytych w roli prokuratora w Prokuraturze Rejonowej Warszawa-Mokotów mówią same za siebie. Pani Wioletta prowadzi sprawy we wszystkich rodzajach postępowań oraz reprezentuje oskarżonego przed sądem. Do najczęściej prowadzonych spraw może zaliczyć te z zakresu kodeksu wykroczeń z wyróżnieniem m.in. zakółcenia porządku publicznego.

  Data dodania: 12 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Bydgoszcz »

  Arkadiusz Lach jest adwokatem, który rezyduje i pracuje w Bydgoszczy. Jego kancelaria świadczy usługi między innymi z zakresu prawa karnego, cywilnego, rodzinnego, pracy oraz administracyjnego. Ponadto Arkadiusz Lach odznacza się biegłością w prawie europejskim i ochronie danych osobowych. Jest doktorem habilitowanym nauk prawnych, wielokrotnym stypendystą oraz autorem ciekawych książek. Był członkiem zespołu specjalistów "Implementacja prawa Unii Europejskiej w obszarze wolności, bezpieczeństwa i sprawiedliwości a ochrona praw jednostki".

  Data dodania: 08 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Wodzisław Śląski »

  Kancelaria Radcy Prawnego Barbary Sosny w Wodzisławie Śląskim niesie profesjonalną pomoc prawną dla podmiotów gospodarczych oraz osób indywidualnych. Adwokaci zajmują się reprezentowaniem stron przed sądami powszechnymi i administracyjnymi, sądami arbitrażowymi oraz organami administracji publicznej. Ponadto udzielają porad prawnych i stają w imieniu klienta przed Krajową Izbą Odwoławczą. Dzięki swojemu doświadczeniu i wiedzy kancelaria odnosi liczne sukcesy i cieszy się zaufaniem lokalnej społeczności.

  Data dodania: 10 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Warszawa »

  Katarzyna Deresz jest wpisana na listę adwokatów Okręgowej Rady Adwokackiej. Posiada swoją kancelarię w Warszawie, przy ulicy Słomińskiego 19. Wywodzi się z rodziny o prawniczych skłonnościach, zarówno jej dziadek jak i mama specjalizowali się w tym kierunku. Katarzyna Deresz trudni się zagadnieniami z obszaru prawa karnego, cywilnego oraz rodzinnego. Prowadzi również procesy spadkowe, rozwodowe, alimentacyjne oraz nawiązujące do prawa własności nieruchomości. Swoim klientom zapewnia całkowitą dyskrecję oraz godną reprezentację na sali sądowej.

  Data dodania: 23 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Poznań kancelaria prawna »

  Kompleksowe, rzetelne usługi prawne proponuje osobom fizycznym oraz podmiotom gospodarczym Kancelaria Prawna Sed-Lex Poznań (na witrynie sed-lex.pl znajdują się wytyczne jak dojechać). Jest możliwość skorzystać z pomocy radcy prawnego, albo wynajęcia adwokata do reprezentowania w sądzie czy uczestnictwa w negocjacjach w zakresie: spraw rodzinnych, majątkowych, wekslowych, spadkowych, nieruchomości, zasiedzenia, odszkodowań, windykacji należności, windykacji wierzytelności, określania praw i obowiązków stron, spraw upadłościowo-naprawczych itp. Porad prawnych użycza się po uprzednim zarezerwowaniu terminu wizyty (przez telefon – 61 843-93-35 (36), emailem – kancelaria@sed-lex.pl lub poprzez formularz kontaktowy na stronie). Kancelaria ma także własne filie w Wągrowcu, Gnieźnie i Wrześni.

  Data dodania: 06 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Kraków »

  Kancelaria adwokat Justyny Miechowskiej [adwokat=http://adwokatm.s27.o12.pl/Kancelaria.php]prowadzi sprawy rodzinne o rozwód, alimenty oraz podział majątku Specjalizuje się również w sprawach cywilnych o spadek, odszkodowanie, a także dotyczących nieruchomości. Kancelaria udziela porady prawne, w tym porady prawne online.[rozwód=adwokatm.s27.o12.pl]Kancelaria prawnicza specjalizuje się także w sprawach karnych i z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Przygotowujemy wnioski, pozwy i apelacje.

  Data dodania: 15 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat jaworzno »

  Czasy, w których żyjemy są niepewne, cały czas słychać o problemach finansowych różnych przedsiębiorstw i głębokim kryzysie. Prowadzi to do zwolnień, zastojów w pracy i niewypłacalności pracodawców. Jeśli uważasz, że Twój pracodawca postępuje nieuczciwie w stosunku do Ciebie, myślisz, że nielegalnie Cię zwolnił zgłoś się do kancelarii adwokackiej dr Izabela Dzierwa - Pabin.

  Data dodania: 16 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Kielce »

  Celem działalności Marty Treli jest fachowe świadczenie usług adwokackich. Kancelaria Adwokacka oferuje swoje porady osobom indywidualnym oraz firmom. Solidny adwokat w mieście Kielce zajmuje się obroną przed sądem i urzędami. Biuro udziela różnych porad prawnych bez konieczności prowadzenia sprawy. Kancelaria oferuje pomoc w opracowywaniu opinii prawnych, umów i wezwań do zapłaty. Świadczymy usługi z obszaru prawa pracy, spraw karnych, cywilnych. Proponujemy pomoc z zakresu spraw lokalowych i spadkowych.

  Data dodania: 16 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawo rodzinne i opiekuńcze Warszawa »

  Jesteśmy adwokacką kancelarią ds. prawa spadkowego w Warszawie. Oferujemy porady odnoszące się do informacji jak obniżyć alimenty. Proponujemy usługi adwokata w Warszawie ds. rozwodu. Polecamy prowadzenie negocjacji przy podziale majątku. Oferujemy reprezentowanie klienta w sprawach o ograniczenie władzy rodzicielskiej.

  Data dodania: 10 08 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Adwokaci