Kancelaria Prawna Wrocław

Kłopoty natury prawnej są bardzo częstszym problemem mieszkańców Wrocławia dlatego też coraz więcej osób poszukuje profesjonalnej a jednocześnie niezbyt drogiej pomocy. Pomoc taką można bez problemu uzyskać w mieszczącej się na ulicy Świebodzkiej kancelarii prawnej Łukasza Żurka. Kancelaria ta istnieje na lokalnym rynku już od ponad dekady, w czasie tym udało jej się zaskarbić zaufanie setek klientów. Kancelaria radcy prawnego Łukasza Żurka swoje usługi kieruje do osób fizycznych oraz tych posiadających osobowość prawną. Wśród szerokiej gamy porad prawnych każdy klient znajdzie coś dla siebie. Kancelaria zajmuje się bowiem takimi dziedzinami prawa jak prawo bankowe, prawo budowlane, prawo cywilne, prawo energetyczne, prawo nieruchomości, prawo farmaceutyczne, prawo korporacyjne, prawo pracy, prawo rynku kapitałowego, prawo zamówień publicznych, prawo reklamy i promocji, prawo własności intelektualnej, prawo podatkowe i celne. W kancelarii prawnej zatrudnieni są na stałe wykwalifikowani pracownicy, z którymi współpracują adwokaci, tłumacze przysięgli, notariusze, komornicy, radcy prawni, biegli, rzeczoznawcy. Z usług kancelarii prawnej można skorzystać udając się do siedziby biura lub też poprzez dostępny na stronie formularz kontaktowy, dzięki któremu można w kilka chwil uzyskać odpowiedź na nurtujące pytania dotyczące toczącej się sprawy sądowej lub też tej, która dopiero ma nastąpić. Kancelaria radcy prawnego Żurka to doskonały wybór dla każdego, odwiedź ją więc już dziś.

Szczegóły strony www.kancelaria-zurek.pl:

Podlinkuj stronę www.kancelaria-zurek.pl:

Kancelaria Prawna Wrocław

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 6 Odwiedziny googlebot 19

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelaria prawna Kraków »

  Radca prawny Kohut działa w obszarze porad prawniczych tak klientom prywatnym, jak i klientom biznesowym. Zapewniamy kompleksową oraz profesjonlną obsługę prawniczą na wysokim poziomie. Doświadczenie jakie mamy oraz kwalifikacje nabyte podczas wielu lat pracy gwarantują skuteczne załatwienie każdej sprawy wymagającej porady prawnika. Biuro naszej kancelarii znajduje się w Krakowie przy ul. Friedleina 4-6, pok. 110, jednak z chęcią rozpoczniemy współpracę z podmiotami w pozostałych częściach Polski. Zachęcamy do przyjścia do biura naszej kancelarii osobiście bądź do wejścia na firmową strone internetową celem zaznajomienia się z ofertą naszej kancelarii.

  Data dodania: 03 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Warszawa »

  Adwokat Piotr Szumowski prowadzi kancelarię adwokacką w mieście Warszawa. Gwarantuję fachowe porady prawne, przedstawianie klientów przed organami państwowymi, wysoką jakość usług, efektywność realizowanych działań i pomyślną współpracę. Zakres proponowanych usług obejmuje m.in. prawo karne, prawo karne gospodarcze, prawo cywilne, pomoc osobom przy zatrzymaniu i tymczasowym aresztowaniu. Posiadam wieloletnie doświadczenie zawodowe oraz gruntowną wiedzę prawniczą. Zachęcam do współpracy tak osoby prywatne, jak i firmy.

  Data dodania: 20 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawo karne warszawa »

  Kancelaria Adwokacka SNOPCZYŃSKI mieści się w Warszawie. Właściciele to adwokat Mikołaj Snopczyński i radca prawny Maria Snopczyńska. Już 13 lat rozwiązują problemy prawne swych klientów. Mają duże doświadczenie i gwarantują kompletną obsługę. Propozycja obejmuje prawo cywilne i karne, fiskalne, rodzinne, nieruchomości i ubezpieczeniowe. Poza tym Spółka uczestniczy w ściąganiu odpłatności i majątków. Pomoc można osiągnąć również mailowo. Wycena jest gratisowa i nieomal błyskawiczna.

  Data dodania: 09 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Agencja detektywistyczna Warszawa »

  Biura detektywistyczne to nowoczesne rozwiązanie, które w ostatnim czasie z powodu narastających przeróżnych trudności w społeczeństwie cieszą się coraz to większą popularnością.
  Kancelaria detektywistyczna Na Tropie realizuje usługi detektywistyczne od wielu lat. W tym czasie spotkaliśmy się i co bardzo ważne udało nam się skutecznie rozwiązać wiele spraw z najróżniejszych dziecin życia od poszukiwania dowodów na zdradę małżeńską poprzez sprawdzanie kontrahentów firmy do weryfikacji stanu posiadania. Więcej informacji o firmie Na tropie znajdziesz na stronie internetowej kancelaria-detektywistyczna.pl. Zapraszamy do współpracy.

  Biuro detektywistyczne Na Tropie
  Andrzej Karzycki
  Telefon 22 3909097
  ul. Wiktorska 108d/121
  02-575 Warszawa
  biuro@kancelaria-detektywistyczna.pl

  NIP: 5716795260
  Regon: 830006750

  Data dodania: 05 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Radca-Pawlicki.pl - Radca Prawny Leszno »

  Zaufana kancelaria prawna to wielkie ułatwienie dla prawidłowego funkcjonowania każdej firmy. Radca prawny Przemysław Pawlicki z Gostynia to dobrze wykształcony specjalista, któremu można zaufać. Posiada on kompletne wykształcenie, a także długoletnią praktykę zawodową. Kompleksowe usługi doradcze świadczone są dla dobra firm, a także osób prywatnych. W zakresie usług występuje reprezentacja klientów przed organami sądowymi w sporach z zakresu prawa handlowego, a także cywilnego. Doświadczony radca prawny przeprowadza także odzyskiwanie należności i udziela porady prawne z obszaru prawa zobowiązań i działu spadków. Z wsparciem kancelarii można także założyć i zarejestrować spółkę handlową. Honorarium za świadczone usługi ustalane jest indywidualnie i może mieć postać ryczałtu miesięcznego lub premii za korzystny wynik postępowania. Ponadto pomagamy w rozstrzyganiu problemów rachunkowych i powiązanych z prawem pracy. Zajmujemy się przygotowywaniem i weryfikowaniem umów handlowych oraz prowadzeniem trudnych negocjacji.

  Data dodania: 20 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowanie - Codex »

  Centrum Obsługi Powypadkowej Codex Sp. z o.o. udziela pomocy w dochodzeniu odszkodowania i zadośćuczynienia należnego za poniesione szkody na skutek wypadków drogowych. Zatrudnieni eksperci na podstawie udzielonych pełnomocnictw mogą poprowadzić sprawę bez potrzeby stawiennictwa się na niej osoby poszkodowanej. Są do dyspozycji klientów w dowolnym miejscu ich zamieszkania, systematycznie informując go o aktualnym przebiegu postępowania i na bieżąco kontrolując podejmowane czynności. Uzyskane w ten sposób rekompensaty zazwyczaj znacznie przewyższają te osiągnięte poprzez bezpośrednie starania osób fizycznych.

  Data dodania: 03 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny Warszawa »

  Z pewnością windykacja to nie jest nic przyjemnego oraz łagodnego. To raczej proces, jaki na rzecz klienta z długami jest dużym kłopotem. Jednakowoż korporacje windykacyjne muszą pobrać należność. Taka jest ich praca. Wszystko jednak jest egzekwowane zgodnie z prawem. Dlatego nie musimy się niczego obawiać.

  Data dodania: 20 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Urlop prawo pracy »

  Gwarantujemy kompleksową obsługę z zakresu organizacji wysokiej jakości szkoleń. Kadry, płace, zarządzanie personelem, projekty unijne, zamówienia publiczne to dziedziny, z których szkolimy. Prowadzimy bardzo skuteczne kursy dla kadrowych. Polecamy udział w szkoleniach na temat prawa pracy. Współpracujemy z doświadczonymi trenerami będącymi specjalistami w swoich dziedzinach. W ofercie znajdują się szkolenia otwarte, zamknięte oraz e-learning. Zakres oferowanych usług obejmuje także fachowe doradztwo.

  Data dodania: 04 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Kraków »

  Naszym celem jest zapewnienie profesjonalnego doradztwa prawnego zarówno na rzecz podmiotów gospodarczych jak i osób fizycznych. Prawnicy Kancelarii posiadają specjalistyczną wiedzę z licznych dziedzin prawa, co umożliwia pełną i kompleksową obsługę Klienta. Obok naszych usług zapewniamy równocześnie pomoc kancelarii notarialnej, doradcy podatkowego, biura rachunkowego oraz tłumaczy przysięgłych. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszych usług oraz do współpracy.

  Data dodania: 23 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne przez internet »

  Portal prawny prawnik-radzi.pl oferuje szeroki zakres informacji oraz porady prawne najwyższej jakości. Serwis oferuje porady prawne przez internet. Zapewniamy rzetelne porady poparte szczegółową wiedzą prawniczą. Mamy do zaoferowania profesjonalne usługi w zakresie prawa cywilnego, prawa karnego oraz prawa pracy, a także udostępniamy wzory niezbędnych pism online. Każdy problem rozpatrywany jest przez nas indywidualnie. Jeżeli potrzebujesz porady prawnej nie zwlekaj skorzystaj z formularza kontaktowego na naszej stronie, a bez konieczności wychodzenia z domu uzyskasz w szybki i łatwy sposób fachową pomoc. Zapraszamy do odwiedzenia strony.

  Data dodania: 28 11 2012 · szczegóły wpisu »