Notariusz Wrocław

Kancelaria Notarialna
Andrzej Tkaczyński
Notariusz

Wrocław
ul. Sądowa 14/4

tel. +48 71 796 25 00
fax. +48 71 766 25 01

Na stronie Kancelarii znajdują się dane kontaktowe, informacje na temat dojazdu, godzin otwarcia i dokonywaniu czynności z udziałem notariusza, a także specjalna zakładka poświęcona nowej czynności notarialnej - stwierdzeniu nabycia spadku.
Zgodnie z art 79 ustawy z dnia 14 lutego 1991 r. - Prawo o notariacie, notariusz:
* sporządza akty notarialne,
* sporządza poświadczenia,
* sporządza protokóły dziedziczenia i akty poświadczenia dziedziczenia
* przyjmuje na przechowanie dokumenty, pieniądze i papiery wartościowe,
* spisuje protokoły,
* sporządza protesty weksli i czeków,
* doręcza oświadczenia,
* sporządza wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów,
* sporządza, na żądanie stron, projekty aktów, oświadczeń i innych dokumentów,
* sporządza inne czynności wynikające z odrębnych przepisów.
Notariusz sporządza w szczególności testamenty (także rejestrowane), pełnomocnictwa, umowy małżeńskie majątkowe, umowy o dział spadku i protokoły, oświadczenia o przyjęciu lub odrzuceniu spadku, umowy sprzedaży nieruchomości, umowy spółek.

Szczegóły strony www.tkaczynski.com:

Podlinkuj stronę www.tkaczynski.com:

Notariusz Wrocław

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 15 Odwiedziny googlebot 153

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelaria notarialna Kraków »

  Magister Piotr Faron to krakowski rejent świadczący usługi notarialne - biegle włada językiem angielskim, czynności notarialne wykonuje w języku polskim. XX-letnie doświadczenie pomaga w dbaniu o interesy swoich klientów oraz gwarantuje jakość usług notarialnych. Jeśli sprzedajesz dom lub mieszkanie, albo chcesz przygotować testament - zgłoś się do notariusza Piotra Farona w jego krakowskiej kancelarii.

  Data dodania: 10 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wzory umów »

  Kiedy potrzebować będziesz wsparcia prawnego w zakresie przygotowywania umów i dokumentów prawnych, to wiedzcie, że utrzymacie ja na poniższej stronie, która udostępnia darmowe wzory tego typu dokumentów.

  Data dodania: 10 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Artykuły dziecięce »

  Nasz sklep ma do zaproponowania akcesoria dla niemowląt doskonałej jakości, trwałe i zaopatrzone w rozmaite przydatne dodatki, z atestami bezpieczeństwa. Istotne jest też to, że sprzedawane prze nas wózki dziecięce są nadzwyczaj lekkie i zwinne. Sprzedajemy foteliki samochodowe także najbardziej bezpieczne z dostępnych na rynku. znakomicie wiemy, że wysokie bezpieczeństwo jest podstawowym aspektem, przy tak istotnym wyborze, jakim są foteliki samochodowe. Z myślą o wymagających posiadamy znakomitej jakości artykuły dziecięce. Jesteśmy pewni, że sprzedawane przez nas akcesoria dla niemowląt w żadnym momencie nie okażą się bublem. Ten wózki dziecięce to szybka obsługa i niebywały wybór. Decydując się na sklep dla dzieci, wybieracie zadowolenie smyków.

  Data dodania: 27 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Kraków »

  W serwisie przedstawiono kancelarię notarialną, którą założyli Państwo Kułakowscy. Zatrudnieni notariusze w mieście Kraków ustanowili główny miejsce działalności. Kancelaria podejmuje się także przechowywania np. pieniędzy. Klienci mogą tam uzyskać odpisy bądź wypisy różnorodnych dokumentów. Działalność obejmuje sporządzanie protokołów z różnych zgromadzeń. Istotne miejsce wśród usług zajmują akty poświadczenia, np. dziedziczenia. Specjalnością firmy są oczywiście akty notarialne, np. testamenty.

  Data dodania: 13 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Kraków »

  Zachęcamy do odwiedzin strony Kancelarii Notarialnej Anny Gaweł-Rościszewskiej. Aby nas odnaleźć w internecie wystarczy wpisać notariusz kraków lub notariusz sobota kraków. Notariusz Anna Gaweł - Rościszewska spełnia dla Państwa wszelkich czynności notarialnych i udziela darmowych porad legislacyjnych w tym przedziale. Czynności notariusz udziela w siedzibie Kancelarii czyli Kraków, ul. Konarskiego nr 54/6, a w uzasadnionych wypadkach też w mieszkania lub siedzibie klienta. Istnieje sposobność dokonania czynności w innym określonym z notariuszem terminie poza przedziałami pracy Kancelarii.

  Data dodania: 19 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz »

  Zróżnicowane zmartwienia prowadzą do wizyty u prawnika - notariusza, który pomoże Ci w każdej niejasności prawnej. Kancelaria Notarialna z Krakowa oferuje pomoc w ramach tworzenia testamentów.

  Krakowski notariusz zapewni Ci spokój skorelowany z solidnością wykonywanych usług bez jakichkolwiek niepokojów o dalszą przyszłość. Troska o pententa zapewnia wysoką jakość usług. Czekamy Na Twoje zgłoszenie. Kancelaria notarialna Olimpia Dudka czeka na Twoje zgłoszenie.

  Data dodania: 02 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna Łódź »

  kancelaria notarialna Łódź to biuro prowadzone przez notariusza Joannę Krasińską. Notariat Łódź, miejsce jego położenia jest idealne dlatego, że lokalizacja zapewnia dogodny dojazd z każdej części Łodzi, jednocześnie dla zmotoryzowanych oraz użytkowników komunikacji miejskiej. Pomimo określonych godzin w jakich otwarta jest kancelaria istnieje też możliwość uczynienia czynności w innych godzinach dowolnego dnia, jak również w sobotę, co jest wspaniałym udogodnieniem dla wielu nie mających czasu ludzi. Czynności notarialne jakich dokonuje dobry notariusz Łódź, czyli Joanna Karasińska to na przykład sporządzanie aktów poświadczenia dziedziczenia, sporządzanie protestów czeków, sporządzanie odpisów, wyciągów dokumentów, i przyjmowanie do przechowania papierów wartościowych. Rady jakich udziela rejent Łódź, miasto gdzie wielu osób poszukuje dobrych i niedrogich rozwiązań, są nieodpłatne. Wsazówek można zasięgnąć osobiście, telefonicznie bądź drogą mailową jeśli nie znajdziemy wolnego dnia aby poświęcić swój czas na dotarcie do kancelarii. Czynności notarialne, dokonywane poprzez rejenta czynione są w Kancelarii, ale czynność może być też dokonana w dowolnym miejscu, jeżeli sprawa tego wymaga. Dzięki tej elastyczności notariusz Łódź, Joanna Krasińska jest najlepszym w swojej dziedzinie urzędnikiem, zasługującym polecenia i zaufania.

  Data dodania: 18 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tani notariusz Magdalena Krok-Ordys »

  Kancelaria notarialna Magdalena Krok-Ordys mieści się w dogodnej lokalizacji, w nowoczesnym biurowcu Buma Square Business Park w pobliżu krakowskich regionów Wola, Podgórze, Kurdwanów oraz Prokocim. Kancelaria Ordys świadczy szeroki zakres czynności notarialnych i przyjmuje petentów przez cały tydzień a także, w nadzwyczajnych sprawach i po uprzednim ustaleniu w soboty i niedziele. Po więcej szczegółów na temat działalności kancelarii Ordys zapraszamy na firmową stronę www.

  Data dodania: 10 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna Magolan&Satora »

  Zawód notariusza to nie jest, przenigdy nie była i raczej nie będzie łatwa sprawa. Takie jednostki muszą charakteryzować się wyjątkową odpowiedzialnością i starannie podchodzić do rzeczy. Muszą być precyzyjni i nie mogą dopuścić, aby w ich poczynania wkradło się uchybienie, a sporządzane przez nich akty i pisma wkradły się błędy. Powinni wykazać się nienaganną znajomością prawa. Pełnią funkcję zaufania społecznego, ludzie nie tylko są ich klientami, ale zawsze liczą na godziwe i solidne podejście do sprawy. Korzystanie z usług kancelarii prawnej to coś więcej niż kupno usługi, zaufanie musi uzyskać tu najwyższy stopień. Jeszcze jeden ważny przymiot w pracy notariusza to precyzja, ale także wyobraźnia, aby rutyna nie dokonała, że niekiedy praca praktykowana będzie bez zastanowienia.

  Data dodania: 22 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Piotrków Trybunalski »

  Wszelkie nieodzowne dokumenty do kancelarii notarialnej, trzeba złożyć odpowiednio wcześnie, gdyż w poszczególnych przepadkach, pożądane może być ukazanie dodatkowych dokumentów, które zaproponuje prawnik – Radosław Teleman. Więcej wiadomości jest zamieszczonych na podstronie – akty notarialne Piotrków bądź też – notariusz Piotrków. Notariusz konieczny jest do odpowiednich działań. Bardziej szczegółowe wiadomości są zamieszczone na witrynie www. Wstukaj w wyszukiwarkę – "kancelarie notarialne Piotrków", a odnajdziesz szukaną witrynę Radosława Telemana.

  Data dodania: 23 07 2013 · szczegóły wpisu »