Polityka Podkategoria: Polityka

 • MON »

  Interesujesz się polityką? Jeżeli tak, to mamy Wam do zaprezentowania postać i dokonania Pana Romualda Szeremietiewa, bardzo popularnego profesora w świecie wojska i obrony narodowej. Możemy Was zapewnić, iż zagłębienie się w jego życiorys i publikacje będzie nadzwyczajnie ciekawe. Jego gorąca droga przez wszystkie szczeble kariery była niezwykle trudna i ciężka. Oprócz wielu dokonań takich jak m.in. współudział w utworzeniu Porozumienia Partii i Organizacji Niepodległościowych, opracowanie programu utworzenia sił Obrony Terytorialnej, uzyskanie jako pierwszy cywil tytułu doktora nauk wojskowych, to ponadto Romuald Szeremietiew napisał wiele publikacji, artykułów, a także był współautorem książek i uczestniczył w pięciu programach badawczych w AON. Osiągnięcia i dokonania Pana Romualda zostały uznane wieloma odznakami honorowymi, krzyżem oficerskim orderu Św. Brygidy Szwedzkiej i wieloma innymi zacnymi orderami. Jeżeli chcą się Państwo dowiedzieć więcej na temat tak ciekawego człowieka to gorąco zapraszamy na szeremietiew.pl.

  Data dodania: 11 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Polityka - polityczne opinie »

  Polityka - polityczne opinie czyli http://polityka.elk.pl jest portalem zbierającym ciekawe opinie na tematy polityki, polityczne. Nasz portal zawiera takie artykuły jak: wojna polsko-ruska, ratunek w faktach, Porażka anty-Tuska Bubel w Bagdadzie, Podpadłem jakiemuś dziennikarzowi, Pieski świat Klamerka i torebka, kto zrealizuje strategie dla polski Krytyka Polityczna kłamie, El Condor Tuska, Dobro zło prawo autorskie, Co nam wieszczy Wagner, Apel do Pani Debbie Schlussel. Dzięki naszej ulepszonej wyszukiwarce możesz szybko i w przystępnym czasie znaleźć swój ulubiony polityczny temat. Portal jest regularnie aktualizowany i dodawane są kolejne ciekawe artykuły. Serdecznie zapraszamy do http://polityka.elk.pl Polecam serdecznie! Polityka wojna polsko-ruska ratunek w faktach

  Data dodania: 23 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pozytywna Polska »

  Portal społecznościowo – publicystyczny „Polska Ma Sens” to miejsce, gdzie omawia się problematykę historyczną, literacką, czy nawet polityczną, a jej redaktorzy dbają, aby w publikacjach przedstawiona była pozytywna Polska. Można tu znaleźć wiele ciekawych i wartościowych artykułów, które dotyczą świata kulturalnego, a sama Polska ukazana jest tu zarówno z przeszłości, jak i teraźniejszości. W licznych tekstach nie brak opisu rzeczy negatywnych, ale redaktorzy tacy jak: Stanisław Mancewicz, Krzysztof Burnetko, Robert Makłowicz, Piotr Czyż, Jerzy Skoczylas, Witold Bereś, Jarosław Makowski skutecznie dbają, aby nie szerzyło się właśnie takie pesymistyczne stanowisko do świata i Polski. Stąd też hasło serwisu brzmi: „Myślę pozytywnie”, a zapewne każdy, kto podziela ten pogląd lub chce zacząć, znajdzie tu wiele wartościowych informacji, które pomogą mu odbierać otoczenie w bardziej pozytywnych barwach.

  Data dodania: 06 04 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Polityka