Wzory umów

Kiedy potrzebować będziesz wsparcia prawnego w zakresie przygotowywania umów i dokumentów prawnych, to wiedzcie, że utrzymacie ja na poniższej stronie, która udostępnia darmowe wzory tego typu dokumentów.

Szczegóły strony www.umowa-wzor.pl:

Podlinkuj stronę www.umowa-wzor.pl:

Wzory umów

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 2 Odwiedziny googlebot 34

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Porady prawne Warszawa »

  Kancelaria prawna Veritas zajmuje się kompleksowym doradztwem prawnym na terenie Warszawy i okolic. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych jak i firmy. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze prawnej z zakresu: prawa upadłościowego (ogłoszenie upadłości), prawa rodzinnego (rozwody, separacje, alimenty, podział majątku), prawa pracy (odszkodowania, pozwy o przywrócenie do pracy), prawa administracyjnego (zażalenia, odwołania, skargi), prawa cywilnego (prawo nieruchomości, sporządzanie wniosków, prawo spadkowe, prawo własności).

  Data dodania: 18 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dobry Adwokat Poznań »

  Czasami w życiu przydarzają się tego typu sytuacje, że jesteśmy zmuszeni szukać pomocy u adwokata. W takiej sytuacji przemierzamy portale internetowe i codzienne czasopisma w poszukiwaniu kompetentnej osoby lub przydatnych porad prawnych. O ile potrzebujecie Państwo usług adwokackich na terenie Poznania i jego pobliskich miasteczek to zapraszam na nasza witrynę internetową. Oferujemy Państwu pomoc prawną z obszaru nie tylko prawa cywilnego czy prawa rodzinnego, bo dokonujemy także porad prawnych z zakresu administracji i prawa pracy. Priorytetowo trudnimy się prawem karnym. Oferta naszej kancelarii adresowana jest zarówno dla osób fizycznych jak i podmiotów gospodarczych. Gdy potrzebny Ci jest radca prawny, który pomoże Ci sfinalizować skomplikowane problemy, udzieli porad prawnych, a również stanie w Twojej obronie przed sądem to dobrze trafiłeś. Inną usługą jaką oferujemy to sporządzanie różnego typu pism. Nasz adwokat sformułuje dla Ciebie zarówno apelacje jak i zażalenia. Kończąc: gdy poszukujesz adwokata z Poznania lub szukasz porad prawnych to zapraszam do zapoznania się z nasza ofertą.

  Data dodania: 16 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Bezpłatne porady prawne »

  Jeśli chcesz, aby Twoimi problemami prawnymi zajęli się prawnicy pracujący za darmo, to możesz uzyskać to odwiedzając naszą stronę, która oferuje porady prawne w zakresie wielu dziedzin prawa: od karnego po rodzinne.

  Data dodania: 10 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Umowa najmu mieszkania »

  Za namową znajomych prawników udało mi się zbudować niniejszą stronę internetową, która daje Wam dostęp do formularza kontaktowego z prawnikiem, który za darmo przeanalizuje Waszą sytuację dotyczącą prawa mieszkaniowego i przedstawi swe doradztwo.

  Data dodania: 10 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny Warszawa »

  Serwis www prezentuje ofertę kancelarii prawnej, która działa na terenie Warszawy. Powinien się tam udać każdy, komu potrzebny jest doskonale wykwalifikowany radca prawny. Zespół zajmuje się między innymi sprawami powiązanymi z nieruchomościami, rozwodami czy odszkodowaniami. Kancelaria oferuje także doradztwo za pośrednictwem internetu. Na łamach witryny umieszczono wiadomości na temat adwokatów, którzy tworzą grono pracowników oraz dane na temat dostępnych usług. Serdecznie zachęcamy do kontaktu.

  Data dodania: 25 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gabrysz i Doradcy Kancelaria Partnerska - Sukcesja Finansowa »


  Sukcesja Finasowa. Gabrysz i Doradcy Kancelaria Partnerska oferuje profesjonalne doradztwo finansowe, prawne i podatkowe.
  Jak ważna jest dla Ciebie zgoda w Rodzinie? Poszukujesz nowoczesnych metod inwestowania? Czy jesteś pewny zdrowia i pieniędzy? Co robimy?
  Szukamy środków finansowych na wypadek różnych zdarzeń jak utrata pracy czy choroba, śmierć. Zapobiegamy problemom finansowym. Służymy dobrą radą Tobie i Twojej rodzinie.
  Długi w spadku są często katastrofą finansową. Jak odrzucić długi po zmarłym?
  Przekażesz kredyt w spadku, którego nie spłacasz ? Chciałbyś uchronić firmę przed przykrymi konsekwencjami?
  Śmierć wspólnika, czy wiesz co to oznacza?
  Spadek bez podatku? Jak zmniejszyć koszty?
  Samochód w spadku czy mieszkanie w spadku to zazwyczaj przekazywane składniki majątku przez spadkodawców.
  Wspólnie podpowiemy jak przebiega dziedziczenie przedsiębiorstwa.
  Dziedziczenie dotyczy każdego przedsiębiorcy. Jak je zaplanować? Potrzebne jest planowanie spadkowe.
  Na wszystkie wątpliwości znajdziesz u nas poradę.

  Data dodania: 27 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Universum - przewóz zwłok »

  Universum Spółdzielnia Pracy dysponuje nowoczesną bazą transportową, na którą składa się sześć pojazdów marki Fiat Scudo, zakupionych w 2009 roku oraz dwóch, marki Volkswagen Passat, nabytych w 2011 roku. Nasze autokarawany to profesjonalny przewóz zwłok, specjalistyczne pojazdy, które pozytywnie przeszły kontrolę Sanepidu i spełniają wszystkie normy określające specyfikę transportu zwłok oraz wybór odpowiedniej trumny. Obsługujemy przewozy na terenie całego kraju oraz Europy. Załatwiamy wszystkie formalności związane z dokumentami wymaganymi przez służby celne. W ramach oferowanych usług ubieramy również zmarłych i wykonujemy toaletę pośmiertną.

  Data dodania: 04 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro prawne w Lublinie »

  Nierzadko możemy znaleźć się w kondycji, kiedy pomocna jest nam porada prawna. Jeśli Ty podobnie należysz do grona osób, które wyszukują tego typu usług w Lublinie to migiem wejdź na rekomendowaną przeze mnie stronę WWW. Dowiedz się na niej, kto w Lublinie świadczy usługi prawne na wysokim poziomie oraz oferuje swoim klientom interesujące przeliczniki cenowe.

  Data dodania: 05 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prawnicy Bydgoszcz »

  Konsultacją w wielu dziedzinach prawnych służy Joanna Miśkiewicz – kompetentny prawnik. Bydgoszcz stanowi najistotniejszy rejon usług kancelarii Trust. Wielu klientów prywatnych oraz firm ceni przedstawicieli Trust za zaangażowane podejście do petenta oraz profesjonalizm usług (spis tych przedsiębiorstw znajduje się na stronie). Jeśli idzie o takie sprawy, jak choćby dochodzenie odszkodowań Bydgoszcz chwali się specjalistami w tych dziedzinach. Są to skomplikowane kwestie, w których miast szukać rozwiązań samemu, warto zaangażować kancelarie adwokackie. Bydgoszcz, ul. Śniadeckich 4/3, kom 608 688 023, fax 52 346 21 28.

  Data dodania: 22 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dobry adwokat Wrocław »

  W dużej liczbie przypadków, kiedy są najrozmaitsze spory, nieodzowny jest fachowy prawnik. Renomowana spółka prawnicza Modus Prawo Gospodarcze Wrocław oferuje swoje profesjonalne usługi. Znaczne doświadczenie i odpowiednia wiedza, którą posiadają specjaliści kancelarii pozwala na skuteczne działanie w zakresie zleconych zadań. Kancelaria prawna Wrocław to miejsce, w którym ona się mieści, odróżnia się ogromnym profesjonalizmem, cieszy się kapitalną opinią. Specjalnością kancelarii jest głównie poradnictwo powiązane z funkcjonowaniem najróżniejszych przedsiębiorstw i prawo medyczne. Uznana spółka prawnicza Modus Obsługa Prawna Firm Wrocław gwarantuje zupełne bezpieczeństwo prawne. Fachowcy zatrudnieni w kancelarii używają najnowocześniejszych technologii, które w znaczącym stopniu udoskonalają proces obsługi nabywców. Kancelaria oferowane jej zadania realizuje z pełnym poświęceniem, bez ustanku informując klienta o postępach w określonej sprawie. Bliższe dane są umieszczone na stronie internetowej.

  Data dodania: 24 05 2013 · szczegóły wpisu »