Przemysł metalowy Podkategoria: Przemysł metalowy

1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »
 • Konstrukcje stalowe »

  Jeżeli rozszerzasz swoją rozrastającą się cały czas firmę i potrzebujesz pomocy w budowie hali stalowych, różnego rodzaju konstrukcji stalowych, demontażu na dużych wysokościach i miejscach z utrudnionym dostępem spółka z o.o. AKRIM zapewni ci profesjonalną obsługę w zakresie takim jak: projektowania, montażu, doradztwa inwestycyjnego i konserwacji konstrukcji w przyszłości. Polecamy nasze usługi, które są w naszej ofercie od lat, dzięki czemu ich poziom został dopracowany do najlepszych standardów. Przedzwoń lub prześlij zapytanie przez formularz na naszej stronie internetowej - realizujemy zadania w całej Wielkopolsce. Służymy również usługą nadzoru budowlanego na terenie całęgo kraju.

  Data dodania: 04 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Armatura przemysłowa »

  Budowlanka to gałąź gospodarki, która nie runie nigdy. Od niepamiętnych czasów człowiek stawiał ogromne budowle, które asystowały mu przez stulecia. Lecz zaledwie od niedawna, każda konstrukcja aby powstać musi być już na szczeblu przedsięwzięcia wyposażona ewentualnie zawarte muszą być składniki armatury przemysłowej. Jest ona niezbędna w procesie wznoszenia bloków i budynków gospodarczych. Armatura przemysłowa jest bardzo ważna, ponieważ dzięki niej realna jest konstrukcja sieci sanitarnych i wodociągowych. Bez nich nie ma perspektywy budowania nowoczesnych biurowców i domów jednorodzinnych.

  Data dodania: 04 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rozdrabniacz do drewna »

  W bieżących czasach skażenie otoczenia staje się raz za razem bardziej naglącym tematem. Wszędzie kulające się odpady to powszedniość. Człowiek od setek lat modyfikował pod siebie środowisko jednakże dopiero teraz począł o nie troszczyć się. My martwimy się o środowisko a fraza recykling jest nam doskonale znane. Już od dawna zajmujemy się recyklingiem. Dbamy o otaczające nas środowisko toteż zajmujemy się m.in. produkcją oraz sprzedażą maszyn do recyklingu. W naszej ofercie znajdziecie Państwo: Sito do tworzyw sztucznych, Pallet, Przesiewacz, Urządzenia do recyklingu, Brykieciarka,, Rozdrabniacz wstępny, Rozdrabniacz z tworzyw sztucznych, Klasyfikator powietrzny, Kruszarka, Separator pneumatyczny,, Pelleciarka, Młyny do tworzyw sztucznych, Kruszarka do tworzyw sztucznych, Recykling folii,, Rozdrabniacz do drewna, Prasa ślimakowa, Palletowanie, Maszyny do recyklingu, Recykling drewna, Młyn do tworzyw sztucznych, Brykieciarka do styropianu, Sito bębnowe,, Kompaktowanie styropianu. Z wykorzystaniem naszych urządzeń do recyklingu dynamicznie rozdrobnisz odpady drzewne, wyselekcjonujesz oraz pokruszysz tworzywa sztuczne a dzięki wykorzystaniu sita do tworzyw sztucznych w prosty sposób wykonasz separację pneumatyczną. Na naszej stronie mtrecykling.pl zapoznasz się dodatkowo ze sposobami rozdrabniania odpadów. Przeczytasz czym jest rozdrabnianie wstępne, kompresowanie styropianu, sito bębnowe, rębak, przesiewacz, prasa ślimakowa a nawet młyn do tworzyw sztucznych i palleciarka. Kupisz u nas maszyny do recyklingu takich firm jak: Tria, Spaleck, Metso. Dzięki nim bez kłopotu zagęścisz styropian, zredukujesz objętość styropianu oraz zkompaktujesz styropian. Miło zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi przez nas maszynami do recyklingu. Na pewno odszukacie urządzenie do recyklingu, którego potrzebujecie.

  Data dodania: 10 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kółka »

  Kółka jesteśmy najmłodszym na rynku europejskim wytwórcą kółek i zestawów kołowych. Fabrykujemy kółka podług wypróbowanej niemieckiej technologii i przed momentem i tylko ze najlepszych towarów. Wręczamy najważniejszą postać w najkorzystniejszej daninie na rynku. Kółka gdyby będziecie Kraj zaintrygowani polska propozycją, skamlemy o przekazanie spytania w którym uwzględnicie nie ledwo przyciągający Was schemat, jednakże podobnie oddacie oczekiwana wielkość również lokalizacja dostawy. Te wiedzę są niezbędne aż do przyrządzenia najważniejszej propozycji na rynku. FACH-PAK Logistik s.c. jest wiodącym europejskim partnerem specjalistycznych rozpięć logistycznych. Kółka mina asortymentem zawierającym tradycyjne rozwikłania, oferujemy zarówno systemy zindywidualizowane dostrojone do praktycznych potrzeb petenta. Kółka wychodząc przeciw czekaniom rynku w 2006 roku, otworzyliśmy prekursorską kartę w znacznej poprzednio gamie przedkładanych za sprawą nas wyrobów do przewozu a przechowywania. Kółka naszym reprezentacyjnym towarem są kółka i zestawy kołowe podawane w ogromnym wyborze, przypuszczalnym do zastosowania w wszelkiej kondycji. Kółka w naszej ofercie przyuważycie Kraj podobnie jak kontenery termoizolowane modela TKT i wózki komunikacyjne modela Roltainer.

  Data dodania: 25 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • TopZinc Antykorozja prętów zbrojeniowych metodą katodową »

  TopZinc® to system ochrony antykorozyjnej stali zbrojeniowej produkowany przez firmę TopBuilding. Ochrona antykorozyjna zbrojenia jest jednym z najważniejszych elementów podczas projektowania konstrukcji betonowych. Poprawna ochrona zbrojenia przed korozją umożliwi zmniejszenie kosztów remontu i utrzymania konstrukcji nawet o 15%. System TopZinc wykorzystuję do ochrony antykorozyjnej metodę traconej anody, inaczej zwaną metodą katodową.

  Data dodania: 21 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Urządzenia transportu bliskiego. Przenośniki w budownictwie »

  Budownictwo to jedna z bardziej istotnych dziedzin nowoczesnej gospodarki każdego kraju. Wyznacza kierunki rozwoju dla innych sfer gospodarki i decyduje o wzroście produktu krajowej brutto.Ważnym elementem są maszyny oraz przyrządy budowlane, których zadaniem jest umożliwianie trudnych i skomplikowanych przedsięwzięć.Maszyny transportu bliskiego to przede wszystkim suwnice podwieszane, które mają mocną konstrukcję. Głównym jej elementem jest dźwignik służący do unoszenia artykułów na niewielkie dystanse.Najczęściej spotykanym modelem suwnic jest suwnica jednodżwigarowa, a to z uwagi na prostą formę. Zapewnia ona korzystny stosunek masy do możliwości nośnych.Oferta Nasza zawiera także konserwacje suwnic oraz całościowy urządzeń budowlanych.

  Data dodania: 21 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Węzeł betoniarski mobilny »

  Przedsiębiorstwo Cargotech to firma, która oferuje usługi z zakresu przemysłu ciężkiego a jej domeną jest transport oraz produkcja betonu a także żurawi i innych urządzeń hydraulicznych. Pompo mieszalniki, zabudowy komunalne, betonomieszarki oraz cały osprzęt to fragment oferty, której całość możesz zobaczyć w zakładce oferta na stronie internetowej cargotech.pl. Cargotech dba by jakość świadczonych produktów była w pełni profesjonalna(atrakcyjne stawki, nowoczesny sprzęt, miła i profesjonalna obsługa) to cechy, które powodują, iż klient który zdecydował się na naszą ofertę z przyjemnością do nas wróci a nawet zaproponuje nas swoim znajomym. Zapraszamy do współpracy.

  Cargotech
  Jarosław Brzazgacz
  tel. +48 506 422 881
  tel. 71 355 01 70
  50-305 Wrocław
  ul. Skrzydlata 23/5
  brzazgacz@cargotech.pl

  NIP: 8942972857
  REGON: 020953782

  Data dodania: 03 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Słupki parkingowe »

  Słupki parkingowe są produktem przedsiębiorstwa produkcyjnego Euro Spaw. Nasz produkt wytwarzany został z materiału najwyższej jakości. Każdy słupek został dookoła poobklejany folią odblaskową oraz pomalowany lakierem proszkowym. Słupek parkingowy przez nas tworzony posiada zapięcie na kłódkę. Produkt prosto od producenta daje Tobie 100% gwarancji na funkcjonalność towaru. Dzięki naszym słupkom zostaliśmy docenieni przez klientów, którzy kupili nasz towar. Zachęcamy do odwiedzenia naszej witryny oraz zapraszamy na zakupu tylko u nas zakupisz po konkurencyjnej cenie blokady parkingowe, słupki parkingowe bądź palnik na olej przepracowany.

  Data dodania: 20 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dobra i tania pneumatyka »

  Dobra i tania pneumatyka to taka pneumatyka, która jakością nie odstępuje na krok produkty najwyższej jakości a przy okazji pozwala nam zaoszczędzić nie wydając fortuny na prowizję pośredników. Dzięki temu możemy kupić tanie siłowniki pneumatyczne czy dobrej jakości i rozmiarowo różne zbiorniki ciśnieniowe.

  Data dodania: 10 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wały napędowe »

  Spółka Cardan Polska jest ekspertem w branży wałów pędnych. Wytwarza wyroby, które odnajdują zastosowanie w motoryzacji i przemyśle. Poza tym w ofercie firmy znajdziemy profesjonalne remonty i odnowę wałów. Przedsiębiorstwo Cardan kooperuje z najlepszymi producentami wałów i elementów. Jednym takim jest Dana Spicer. Zakład odtwarza wszelakie modele wałów, na życzenie wykona dowolny detal lub nowy wał.

  Data dodania: 14 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Stojak na rowery »

   
  Zapotrzebowanie na stojak na rowery jest coraz to większe. Dzieje się tak dlatego bo raz za razem większa liczba przedsiębiorców dostrzega potrzeby spersonalizowanych klientów, którzy raz za razem w większości sytuacji podróżują aktualnie rowerami. Nie pozostawaj w tyle i kup taki stojak. W naszym portalu znajdziesz szeroką propozycję takich stojaków. Zapraszamy do odwiedzin naszego portalu, sprawdzenia towarów, a dodatkowo port folio. Odwiedź nas i nie czekaj więcej. Nie zmarnuj indywidualnej szansy.
   

  Data dodania: 19 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Króciec »

  Przedsiębiorstwo Fantom od 2006 roku obsługuje klientów z kraju i zagranicy, dostarczając wysokiej jakości produkty. Realizuje projekty dostosowane do indywidualnych potrzeb odbiorców, zapewniając precyzyjne elementy mechaniczne. Przedmiotem jej głównej działalności jest obróbka stali kwasoodpornej, nierdzewnej i zwykłej. Wśród dostępnych produktów znajduje się króciec pomiarowy m64x4, a na stronie internetowej przedstawiono wskazówki odnośnie szczegółów ich montażu.

  Data dodania: 21 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Usługi dźwigowe »

  PM Serwis to firma, należąca do Pana Pawła Maniewskiego. PM Serwis oferuje maszyny jak i usługi związane z przemysłem ciężkim. Żurawie Wrocław, relokacja maszyn, linie technologiczne czy wózki do transportu maszyn to niektóre elementy naszych usług. Firma Pm Serwis to ogromna staż pracy na rynku polskim i zagranicznym i ciągle rozwijająca się oferta, która procentuje nie tylko nabywaniem nowych klientów ale także w coraz większą ich satysfakcję z otrzymanych produktów i usług. PM Serwis posiada biuro w Wrocławiu, ulica Bajana gdzie zapraszamy do wizyt i zadawania pytań naszym specjalistom.

  PM Serwis Paweł Maniewski
  Bajana 49/8
  54-129 Wrocław
  tel. 696 029 128
  pmserwis@pmserwis.pl

  Nip: 8941077803
  Regon: 932976395

  Data dodania: 27 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Lębork »


  Roboty ziemne Lębork to gwarancja zadowolenia sama w sobie. Niesłychanie fachowa oraz sławetna firma prowadzi roboty ziemne, sprzedaż oraz transport różnych materiałów sypkich. Dbałe wykonanie zatwierdził już niejeden kontrahent. W firmie tej zdołamy dodatkowo zakupić zaszczytne prefabrykaty budowlane oraz produkty z betonu jak na przykład pustaki betonowe czy beton towarowy. Roboty ziemne Lębork podejmą się każdej pracy i dokonają ją bardzo poprawnie i dokładnie i czysto. Satysfakcja każdego klienta gwarantowana.
  Roboty ziemne Lębork to znakomity wybór dla każdego kto pragnie uprzątnąć gruz i inne tego typu odpady tworzące się w trakcie rozbiórek różnorodnych budynków i wyburzeniach. Roboty ziemne Lębork bez problemu uporają się z jakimkolwiek wyzwaniem. Znaczne doświadczenie oraz bardzo solenna kadra są gwarancją zadowolenia kontrahenta. Mimo tego roboty ziemne Lębork prowadzą sprzedaż wszystkich zachwycających produktów z betonu. Perfekcyjna i solenna firma zaprasza do współpracy na najwyższym poziomie.

  Data dodania: 14 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Okna Kielce »

  Kilkanaście lat doświadczenia firmy PHU Dom w dziedzinie serwisu wszelkiego rodzaju parapetów i dodatków okiennych gwarantuje Państwu pewność stosownie zainwestowanych pieniędzy. Opierając się o doświadczoną kadrę techniczną, bardzo dobrze dostrzegamy potrzeby klienta. Serdecznie zapraszam do skorzystania z oryginalnej oferty firmy PHU Dom. Okna z Kielc są doskonałe. Wykorzystujemy do produkcji ciepłochronne szyby. Mogłoby się wydawać, że to całość, co należy, żeby zrobić wybornej jakości okno. Tymczasem potrzebne jest trochę więcej: znajomość technologii produkcji, zgodnej z normami budowlanymi.

  Data dodania: 14 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kowalski - niebanalne ogrodzenia z Rzeszowa »

  KOWALSKI Oferujemy miedzy innymi meble. Świadczymy usługi w oparciu o urządzenia będące na wyposażeniu firmy to jest odkuwanie ręczne, rozkucia mechaniczne, skrętarki, giętarki profili nośnych, prasy hydrauliczne, skrętarki elementów metaloplastyki (`C`, `S`, tralki). Posiadamy szeroką ofertę własnych opracowanych wzorów. Uzupełnieniem oferty firmy jest sprzedaż i montaż napędów bram przesuwnych i skrzydłowych takich firm jak TOUSEK czy CAME. Kierujemy naszą ofertę do osób ceniących sobie przede wszystkim solidność wykonania. Każdy z produktów oferowany jest standardowo z najlepszym dostępnym obecnie zabezpieczeniem antykorozyjnym poprzez cynkowanie ogniowe, co gwarantuje odporność na niesprzyjające warunki atmosferyczne. Firma KOWALSKI została utworzona w 2008 roku z pomocą Towarzystwa ALTUM – Programy Społeczno-gospodarcze oraz środkom pozyskanym z funduszy unijnych. Przyznane środki pozwoliły na zakup specjalistycznych urządzeń potrzebnych do produkcji głównie ogrodzeń.

  Data dodania: 26 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Hale fabryczne »

  Dla szukających nowoczesnych, bezpiecznych, funkcjonalnych i niedrogich rozwiązań architektonicznych – oferta Jartomu. Budujemy hale (przemysłowe, magazynowe, sportowe, wystawowe, sklepowe) wg amerykańskiego systemu Astron. Nasze hale o lekkiej, konstrukcji ze stali być stosowane na ogromnych rozpiętościach bez wsporników. Zajmujemy się także budową biur i budynków połączonych z halą. By zamieścić pytanie lub ofertę, uzupełnij formularz na stronie.

  Data dodania: 20 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Buditech s. c. »

  Firma Buditech s.c. zajmuje się wynajmem jak i sprzedażą rusztowań zarówno dla firm budowlanych jak i prywatnych inwestorów. Posiadamy własny transport oraz wykwalifikowaną ekipę montażystów co dodatkowo ułatwia realizację zleceń. Na cały asortyment posiadamy certyfikaty i pracujemy tylko na najwyższej klasy sprzęcie Plettac. Rusztowanie uniwersalne plettac SL 70 / SL 100 to niezwykle ekonomiczne rusztowanie ramowe do wszelkiego rodzaju prac budowlano-montażowych. Sprawdziło się ono znakomicie w wielu dziedzinach zastosowań i zalicza się w Europie do najczęściej stosowanych.Firma stale rozwija swoją działalność i poszerza grono zadowolonych klientów.

  Data dodania: 15 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prohamat - suwnice, przenośniki, żurawie »

  Wszelka praca wytwórcza wymaga odpowiednio trwałych urządzeń, w takim razie polecamy nasze przenośniki, które wspaniale zweryfikują się wszędzie w miejscu gdzie konieczny jest transport produktów na małe dystanse. Tworzymy oprócz tego żurawie, a specjalizujemy się w tych małych, które z prostotą można przyłączyć pod stropem ośrodka wytwórczego. Jeśliby nie ma perspektywy założenia żurawia to pożądane jest zastanowić nad innymi maszynami - suwnice. Te nasze to bardzo sprawne urządzenia zapewniające spokój pracy.

  Data dodania: 23 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Projektujemy i wytwarzamy nowoczesne żurawie. »

  Nasze przedsiębiorstwo to producent wysoko zaawansowanych technologiczne urządzeń budowlanych spełniające zaświadczenia o jakości oraz atesty bezpieczeństwa. Nasze suwnice to znana marka w Polsce, znajdująca swoich odbiorców zarówno w kraju jak i w całej Europie. Jakość, precyzja wykonania, najlepsze materiały wykorzystywane w etapie produkcji oraz kilkuletnie doświadczenie – dzięki temu Nasze suwnice to bezawaryjne działanie w każdych warunkach. Przedstawiamy Wam także produkowane przez Nas żurawie – urządzenia budowlane wykorzystywane zarówno w procesie budowy ale także w procesie produkcyjnym. Na każdy Nasz produkt dostają Państwo kilkuletnią gwarancję, oferujemy całościowy serwis gwarancyjny pogwarancyjny oraz udostępniamy części zamienne w przypadku awarii.

  Data dodania: 31 12 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Przemysł metalowy