Przenośniki Podkategoria: Przenośniki

 • Urządzenia transportu bliskiego. Przenośniki w budownictwie »

  Budownictwo to jedna z bardziej istotnych dziedzin nowoczesnej gospodarki każdego kraju. Wyznacza kierunki rozwoju dla innych sfer gospodarki i decyduje o wzroście produktu krajowej brutto.Ważnym elementem są maszyny oraz przyrządy budowlane, których zadaniem jest umożliwianie trudnych i skomplikowanych przedsięwzięć.Maszyny transportu bliskiego to przede wszystkim suwnice podwieszane, które mają mocną konstrukcję. Głównym jej elementem jest dźwignik służący do unoszenia artykułów na niewielkie dystanse.Najczęściej spotykanym modelem suwnic jest suwnica jednodżwigarowa, a to z uwagi na prostą formę. Zapewnia ona korzystny stosunek masy do możliwości nośnych.Oferta Nasza zawiera także konserwacje suwnic oraz całościowy urządzeń budowlanych.

  Data dodania: 21 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prohamat - suwnice, przenośniki, żurawie »

  Wszelka praca wytwórcza wymaga odpowiednio trwałych urządzeń, w takim razie polecamy nasze przenośniki, które wspaniale zweryfikują się wszędzie w miejscu gdzie konieczny jest transport produktów na małe dystanse. Tworzymy oprócz tego żurawie, a specjalizujemy się w tych małych, które z prostotą można przyłączyć pod stropem ośrodka wytwórczego. Jeśliby nie ma perspektywy założenia żurawia to pożądane jest zastanowić nad innymi maszynami - suwnice. Te nasze to bardzo sprawne urządzenia zapewniające spokój pracy.

  Data dodania: 23 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kurier do Niemiec i do każdego innego kraju w UE »

  Tanie przesyłki do i z Polski, tani kurier do Niemiec, tanie paczki do Anglii i do innych krajów Unii Europejskiej. Tanie ładunki i przeprowadzki międzynarodowe. To wszystko może zaoferować ci Kurier Euro. To firma działająca od 2004 roku, lider na rynku kuriersko-spedycyjnym. Bardzo trudno jest znaleźć lepsza ofertę. Paczki do Niemiec o wadze do 31 kilogramów już za jedyne 16. 90 EUR. Takie tanie paczki międzynarodowe moze zaoferowac ci tylko Kurier Euro Ładunki handlowe na paletach euro i przeprowadzki międzynarodowe są również w atrakcyjnych cenach. Zamówienia w bardzo wygodny sposób można składać za pomocą formularzy online na stronie www. kurier-euro. pl

  Data dodania: 19 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • HDS Transport Dźwigi Wroclaw Transportujemy »

  Transport z HDS to nasza specjalność. Mogą być Państwo pewni, że współpraca z nami to gwarancja profesjonalnie, rzetelnie i terminowo wykonywanych usług. Doskonale wiemy jak wysokie są Państwa oczekiwania, dlatego proponujemy kompleksowe działania, obejmujące transport ciężarowy, materiałów budowlanych, transport z HDS kontenerów, maszyn ciężkich itd., stacjonarne prace żurawiem HDS oraz wiele innych.

  Data dodania: 30 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sprzęgła »

  Podaż znanego włoskiego producenta - Chiaravalli wystosowana jest do wszystkich firm funkcjonujących w branży rolniczej, spożywczej, maszynowej, tekstylnej, budowlanej, motoryzacyjnej. Firma znana jest z produkcji najwyższej jakości elementów do maszyn i urządzeń, a należą do nich między innymi koła pasowe, sprzęgła, koła łańcuchowe, koła zębate, przekładnie, zespoły łożyskowe. Chiaravalli Polska jest jednym z oddziałów tego największego w Europie fabrykanta członów przeniesienia napędu. Polski oddział dysponuje ogromnym magazynem, który umożliwia natychmiastowe dostawy potrzebnych części. Na stronie internetowej dostępne są katalogi z pełną ofertą firmy.

  Data dodania: 29 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Żurawie. Korzystne w budownictwie. »

  Strona Nasza zawiera jedne z najważniejszych urządzeń wchodzących w zakres urządzeń transportu bliskiego, których zadaniem jest transportowanie artykułów na stosunkowo małe odległości.Żurawie to powszechnie stosowana technologia w przemyśle budowlanym, ale przede wszystkim w halach produkcyjnych. Wszystko dzięki nieograniczone możliwości żurawi, które mogą działać na niewielkich obszarach.Bardzo często montowanym modelem żurawi są żurawie przyścienne, które rewelacyjnie zdają egzamin w procesie produkcyjnym przy taśmie produkcyjnej. Szybkość i precyzja to elementy wyróżniające żurawie.Dlatego żurawie to jedne z najpowszechniej stosowanych maszyn budowlanych obok suwnic jednodźwigarowych i przenośników łańcuchowych.

  Data dodania: 10 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Podesty ruchome »

  Firma Gaus zajmuje sie produkcją sprzętu logistycznego. Przedsiębiorstwo dostarcza windy towarowe, dźwiginiki stanowiskowe, pomosty przeładunkowe, wózki widłowe wysokiego podnoszenia jak również pakiety naprawcze i części zamienne. Specjalizacją spółki jest tworzenie wyjątkowych modeli, profesjonalne doradztwo i szybkie, zawsze na czas wykonanie. Do dyspozycji jest także serwis maszyn,a części zamienne dostarczane są na osobiste zamówienie. Przedsiębiorstwo cieszy się nadzwyczaj wysokim uznaniem w sektorze logistycznym.

  Data dodania: 24 01 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Przenośniki