Rolnictwo Podkategoria: Rolnictwo

 • Drzewa i krzewy »

  Zima bez pośpiechu dobiega końca, już teraz można pomyśleć o zmianach, jakie chcemy wprowadzić do naszych ogrodów. Zachęcające drzewa i krzewy ozdobne z całą pewnością przysporzą wdzięku naszemu zieleńcowi. Obszerną propozycję sadzonek znajdą Państwo w szkółce Acrocona. Szkółka posiada najwyższej jakości materiał, specjaliści w niej pracujący doradzą wszystkim zainteresowanym. Z propozycją firmy bogato ilustrowaną na stronie internetowej można zaznajomić się już dziś.

  Data dodania: 29 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Taśmy transportowe »

  Bogato zaopatrzony magazyn, cotygodniowy system dostaw z krajów Europy, comiesięczny od producentów spoza starego kontynentu to główne atuty firmy Archimedes, dystrybutora szerokiej gamy elementów do urządzeń i maszyn znajdujących szerokie zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu. Spółka istnieje od 1998 roku. W swojej ofercie posiada towary od producentów zagranicznych, między innymi Ammeraal, Italvibras, Rosta, Motovario, Mercotac oraz od ponad 50 dostawców z Polski. Podstawowymi artykułami, które bez kłopotu można kupić w firmie Archimedes są między innymi taśmy transportowe, napędy specjalne, podzespoły maszyn wibracyjnych, silniki, łożyska, siłowniki elektryczne i wiele innych.

  Data dodania: 06 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Bydło »

  Wszystkich zainteresowanych zakupem, sprzedażą, eksportem lub importem żywych zwierząt, zachęcamy do nawiązania współpracy. Działamy w zgodzie z europejskimi wymogami, wykorzystujemy zaawansowane rozwiązania. Chcemy wytyczać nowe standardy w handlu żywcem (tuczniki, warchlaki duńskie i holenderskie, jagnięta, bydło), by móc zagwarantować wyłącznie najwyższą klasę usług. Naszym priorytetem jest bycie zaufanym partnerem dla odbiorców i dostawców. Dlatego dołączyliśmy niedawno do grona firm, których wiarygodność jest poświadczona i stale nadzorowana przez Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej S.A. Dzięki temu zyskujemy wiele korzyści: jesteśmy zabezpieczeni przed niewiarygodnymi partnerami, zwiększamy liczbę oddanych klientów oraz tworzymy pozytywny wizerunek firmy.

  Data dodania: 02 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Koparko ładowarka lebork wynajem »

  Szanowni Państwo zapraszamy do zainteresowania się Naszą ofertą. Od wielu lat prowadzimy wynajem sprzętu budowlanego wraz z operatorem np. koparko- ładowarki, ładowarki czołowe jak również samochody ciężarowe od ładowności 8 ton do 24ton. Zasięg naszych prac obejmuje teren Lęborka i cały powiat lęborski . Oferujemy również usługi polegające na wykopach pod domki, bloki, drogi leśne, prowadzimy także prace melioracyjne, pogłębianie, kopanie rowów, stawów rybnych czy basenów. Dysponujemy także koparką podsiębierną i obrotową firmy 0&k. Serdecznie zapraszam do http://sites.google.com/site/transportrobotyziemnelebork/bloczki-betonowewspółpracy. W naszej oferencie proponujemy także prace i usługi geodety między innymi: wznowienia granic, podziały gruntów, różnego rodzaju wytyczenia, pomiary wysokości terenu. Proponowane przez Nas produkty to całkowicie nasze materiały budowlane, prefabrykaty, bloczki betonowe, beton suchy, podsypkowy pod kostkę. Więcej informacji na temat Naszych usług oraz produktów możecie Państwo zaczerpnąć na Naszej stronie internetowej. http://robotylebork.pl/oferta.php

  Data dodania: 06 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Folia do ściółkowania »

  W ofercie prezentowanej przez Agrimpex znajdują się agrowłókniny na każdą z pór roku. Na wiosnę i lato polecane są: agrowłóknina brązowa i czarna – przeciwdziałające rozwojowi chwastów, przepuszczająca wodę i powietrze. Z kolei w zimie przydać się może kaptur ochronny zapobiegający wyziębieniu roślin. Plantatorom przydatne mogą okazać się również oferowane folie tunelowe, stabilizowane na szkodliwe działanie promieni UV, czy folie na truskawki, ułatwiające uprawę w naszym klimacie tych wymagających owoców.

  Data dodania: 21 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wylęgarnia Drobiu w Lęborku »

  Wylęgarnia Drobiu Lębork może poszczycić się działalnością już od roku 1972. Przez ten czas zdobyliśmy bogate doświadczenie, które pomaga nam w codziennej pracy i zapewnieniu najwyższej jakości piskląt.
  Podejmiemy współpracę hodowcami drobiu. Dostosowujemy się do potrzeb naszych klientów - bez względu na wielkość zamówienia. Mamy możliwość dostarczyć pisklęta na terenie całej Polski.

  Data dodania: 03 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pług do śniegu - Agrosped »

  11. Witamy Państwa serdecznie na naszej stronie www! Na tymże rynku znajdujemy się od dobrych kilku lat, jako wytwórca, jakiego produkty lądować będą w rękach na przykład konsumentów z naszego kraju ale przede wszystkim odbiorców zagranicznych! Kupiony u nas pług do śniegu, to pewność zadowalającej klasy produktu, solidności oraz satysfakcjonującej efektywności. Jeśli chcesz porządnie zapoznać i zaznajomić się z prezentowaną przez nas propozycją marketingową, zachęcali będziemy do konkretniejszego obejrzenia naszej witryny! Posiadamy ogromną nadzieję, że szybciej niż się spodziewasz będziesz częstym klientem.

  Data dodania: 18 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Growshop »

  Witam serdecznie na witrynie naszego sklepu ogrodniczego stworzonego z myślą o ludziach pasjonujących się ogrodnictwem i uprawą roślin w pomieszczeniach zamkniętych. Nasz sklep jest zaopatrzony w najlepszej jakości produkty wielu wiodących producentów akcesoriów i produktów rynku ogrodniczego takich jak ghe, hesi i bionova. Na naszych półkach znajdą państwo również wiele nowości z którymi staramy się być na bieżąco. Po przez nasze produkty chcemy być pomocni i brać czynny udział w tworzeniu państwa wspaniałych ogrodów, gdyż wasza satysfakcja jest również naszą satysfakcją. Zapraszamy.

  Data dodania: 30 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wycinka drzew »

  Niegdyś wykonywano ankiety obywatelskie na temat człowieczych fobii. I okazało się, że w większości wypadków, ponieważ aż 70 % ludzi, obawia się wysokości. Trudno im pokonać samą myśl o tym, że mieliby chodzić, przykładowo na wysokości 50 metrów, a co tu jeszcze powiadać o egzekwowaniu przez nich różnych, ponadplanowych prac! Tym samym, roboty na wysokościach, mogą przeprowadzać wyłącznie obywatele ryzykanccy oraz lubiący to robić. Ponieważ malowanie dachów, bądź pozostałe czynności związane z chodzeniem na krawędzi dachów względnie drzew, to nie drobnostki i oczy należy posiadać zawsze naokoło głowy. Śladowy chociażby błędny krok i nieszczęście gotowe. W następstwie tego, jeśliby masz w zamiarach wycinka drzew, to jak najszybciej zgłoś się do zawodowców ze strony tomasiak.eu. Oni nie wiedzą co to lęk wysokości, przekonasz się sam.

  Data dodania: 27 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szamba betonowe »

  Witryna firmowa przedsiębiorstwa Saptic, na witrynie przedstawiamy bieżące ceny towarów, i co najistotniejsze informacje kontaktowe. Ażeby złożyć zamówienie na szambo betonowe w naszej firmie po pierwsze musisz zatelefonować i dowiedzieć się o końcowe ceny transportu, jako że wszystko zależne jest jak daleko trzeba będzie jechać aby zamontować szambo betonowe.

  Data dodania: 03 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sprzęgła »

  Podaż znanego włoskiego producenta - Chiaravalli wystosowana jest do wszystkich firm funkcjonujących w branży rolniczej, spożywczej, maszynowej, tekstylnej, budowlanej, motoryzacyjnej. Firma znana jest z produkcji najwyższej jakości elementów do maszyn i urządzeń, a należą do nich między innymi koła pasowe, sprzęgła, koła łańcuchowe, koła zębate, przekładnie, zespoły łożyskowe. Chiaravalli Polska jest jednym z oddziałów tego największego w Europie fabrykanta członów przeniesienia napędu. Polski oddział dysponuje ogromnym magazynem, który umożliwia natychmiastowe dostawy potrzebnych części. Na stronie internetowej dostępne są katalogi z pełną ofertą firmy.

  Data dodania: 29 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zbiorniki na olej napędowy »

  Urządzenia standardowo zaopatrzone są w cały zestaw dystrybucyjny składający się z pompy paliwa, filtrów, cyfrowego przepływomierza oraz pistoletu. W czasach kiedy cena oleju napędowego rośnie w zastraszającym tempie, każdy z nas zastanawia się jak zmniejszyć opłaty połączone z wizytą na stacji paliw. Niektórzy spośród nas wlewają skromną ilość benzyny i żartują, iż dla nich cena oleju jest stała. Takie podejścia nie zapewniają prognozowanego rezultatu gdyż jesteśmy zmuszeni zwiedzać z większą częstotliwością dystrybutory paliw. Znaczący ból głowy mają firmy w których wykorzystanie paliwa liczone jest w granicach od kilku do nawet kilkuset tys. litrów oleju w skali roku. Dla takich jednostek zbiorniki dwupłaszczowe na olej napędowy to idealne wyjście. Ministacja paliw jest bardzo bezproblemowa w obsłudze a zarazem zupełnie funkcjonalna. Zbiorniki przenośne przeznaczone są w sporej mierze dla rolników, w niektórych pojemnikach tego rodzaju paliwo wolno przechowywać bezkonfliktowo z rozporządzeniem w pomieszczeniach bez dodatkowych zabezpieczeń. Wykorzystanie układu dystrybucyjnego pozwala nadzwyczaj praktycznie tankować maszyn bez wyjazdu na stacje paliw.

  Data dodania: 02 10 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Rolnictwo