Śruby Podkategoria: Śruby

 • Zawory grzejnikowe »

  Pewnym spośród kluczowych obiektów wynikających z instytucji Perfexim jest zamiar do zabezpieczenia Interesantom wysokiej jakości dostarczanych artykułów. Wszelki wyrób przechodzi poprawną operację weryfikacyjną, zaś po czym podlega stałej kontroli.Firma Perfexim Ltd Sp. z o.o., przystoi do społeczności wiodących fabrykantów/importerów instalacji instalacyjnej, sanitarnej i łazienkowej.Zapraszamy do współpracy z naszą instytucją - jesteśmy potężnym partnerem, o czym warto samemu się ugadać.„PERFEKCJA WE WSZELKIM RODZAJU" – to kwestia, jaka od wielu lat inicjuje się z firmą PERFEXIM. Symbolizuje to, że jakość i podejście do doskonałości jest zamiarem decydującym.

  Data dodania: 18 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ogrodzenia betonowe »

  Producent Ogrodzeń BetonowychF.P.H.U. El-Bet powstała w 1998r. i od samego początku zajmowaliśmy się produkcją betonowych elementów ogrodzeniowych, pustaków, daszków w Dębica Podkarpackie.Oferta firmy El-Bet obejmuje: ogrodzenia betonowe, słupki ogrodzeniowe betonowe, daszki na murki, daszki dwuspadowe, murki betonowe, murki ogrodzeniowe, podmurówki, daszki na słupki, siatka ogrodzeniowa, przesła betonowe, daszki betonowe, daszki czterospadowe, bloczki ogrodzeniowe, pustaki betonowe ogrodzeniowe.

  Data dodania: 11 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fosforanowanie »

  Firma Galess sp. z o.o. zajmuje się wykonywaniem powłok galwanicznych o najwyższej jakości(np. miedziowanie, fosforanowanie srebrzenie, niklowanie, cynowanie, cynkowanie galwaniczne). Zajmujemy się fosforanowaniem z obróbką końcową stali o maksymalnych rozmiarach detali 1300 x 400 x 200 mm w ilości 500kg/zmianę. W celu uzyskania oferty cenowej prosimy o kontakt.

  Data dodania: 04 10 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Śruby