Zjawiska paranormalne Podkategoria: Zjawiska paranormalne

 • Wielka Rzeczpospolita - rok 2062 »

  Wielka Rzeczpospolita stanowi niewyobrażalny absurd, po spotkaniu z którym do końca życia nie pozostaje nic, jak tylko rozwieść się ze zdrowym rozsądkiem. Najjaśniejsza Rzeczpospolita została założona w roku 2035. Zajmuje ponad trzy czwarte globu i liczy ponad 9 miliardów ludzi. Wielka RP uważana jest za najbogatsze i najpotężniejsze państwo w Galaktyce oraz szczyt rozwoju cywilizacji. Wielka Rzeczpospolita może bez większych problemów prowadzić siedemnaście konfliktów światowych równocześnie. Jednak naszym zdaniem, Ziemia nie wystarczy nam, toteż słupki graniczne Wielkiej RP widać już na Plutonie od roku 2055.

  Data dodania: 27 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tarot »

  Witam serdecznie na mojej stronie.
  Mam na imię Agnieszka. Jestem tarocistką, jasnowidzem.
  Od dziecka przyglądałam się jak moja babcia wróżyła członkom rodziny, przyjaciołom, znajomym.
  Była w tym naprawdę dobra, pomogła wielu osobom.
  Już kiedy byłam w szkole podstawowej koleżanki prosiły mnie abym stawiała im tarota. Wróżyłam także w czasach licealnych, na studiach.
  Kiedyś uważałam moją niezawodną intuicję za przekleństwo- często bałam się swych myśli, a także tego, że potrafię przewidzieć złe wydarzenia! Z czasem jednak dostrzegłam, że dzięki niej mogę wiele ofiarować innym.
  Dziś mam 27 lat i wróżę nadal. Dlaczego? Ano dlatego, że bardzo chcę pomagać osobom, które zmagają się z wieloma problemami. Tarot niejednokrotnie kieruje nas na właściwą drogę, podpowiada, doradza, daje odpowiedź na dręczące nas pytania.
  Do tej pory wróżyłam w domu, po wcześniejszym telefonicznym umówieniu spotkania. Jednak coraz więcej osób nakłaniało mnie abym prowadziła, , tę działalność” drogą internetową.
  Dlatego, już od teraz możecie poprzez E- mail czy SMS zwracać się do mnie o postawianie tarota.
  Ponadto na stronie znajduje się bardzo wiele ciekawostek. Możecie dowiedzieć się wiele o znaczeniu swego imienia, o Waszych znakach zodiaku, o wpływie numerologii, a także gwiazd i planet na nasze życie.

  Data dodania: 01 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Internetowa Wróżba z Kart Tarota - Stawianie Tarota Online za Darmo »

  Zadbaj o bezpieczeństwo i swoją przyszłość korzystając z darmowej przepowiedni online internetowej wróżki - Pozwól, aby Wróżka Zębuszka postawiła ci TAROTA online oraz pomogła przewidzieć przyszłość - Dowiedz się z kart tarota całkowicie za darmo, co ciebie i twoich bliski czeka w niedalekiej oraz tej bardziej odległej przyszłości!

  Data dodania: 04 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tarot »

  Serwis Kosmica oferuje kontakt do ponad setki znakomitych specjalistów od przewidywania przyszłości, między innymi tarocistów. Zapraszamy do rejestracji w naszym serwisie i wyboru odpowiedniego dla siebie doradcy.

  Data dodania: 16 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Krzesła ogrodowe »

  Wystrój wnętrz to niezmiernie istotna kwestia. Liczy się on nie tylko w mieszkaniach prywatnych, ale także w restauracjach, hotelach, barach czy sklepach. Wszędzie tam także ma znaczenie schludny wystrój i tzw. dobry klimat. To także zapewnia miejscu sukces. Dlatego trzeba dogłębnie przemyśleć wystrój restauracji, zanim ją otworzymy. To, w jaki sposób będzie zaaranżowana może bowiem wpłynąć na to, czy będzie chętnie odwiedzana przez ludzi. Okazuje się, iż jest bardzo dużo istotnych sprzętów, które musimy odpowiednio dobrać do restauracji. To, jakie dobierzemy np. krzesła do restauracji może odbić się na wielu kwestiach. Jeśli będą komfortowe, ludzie będą mieli ochotę siedzieć na nich godzinami i delektować się spędzaniem czasu u nas - meble technorattan. Jeśli dobierzemy nieodpowiednie krzesła do restauracji, ludzie będą woleli iść i zjeść gdzieś indziej, gdzie mają nie tylko wyśmienite jedzenie, ale i jest wygodnie i przyjemnie. Trzeba pamiętać, że krzesła do restauracji muszą być również ładne i pasować do reszty wystroju.

  Data dodania: 29 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zjawiska paranormalne »

  Tutaj na forum dowiesz się jakie zjawiska niewyjaśnione są tymi z którymi mieli najczęstszy kontakt nasi użytkownicy. Porozmawiasz o Halloween i dowiesz się jakie kostiumy przyszykować. Przeczytasz legendy miejskie i przeraźliwe opowieści a także sprawdzisz gdziem można spotkać duchy i nawiedzone miejsca.

  Data dodania: 13 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wróżby z kart tarota »

  Na pewno większość z Was słyszało czym są wróżby z kart tarota. Jednak wciąż jest mnóstwo osób negatywnie nastawionych do owych rzeczy. Ja jestem profesjonalnym wróżbitą od paru lat i mogę z całą pewnością powiedzieć, iż przyniosłem pomoc niejednej osobie. Wielu klientów na początku lekceważyło to co mówię, ale kiedy przepowiednie zaczęły się spełniać zmienili całkowicie nastawienie. Prawda jest taka, iż są ludzie potrafiący zobaczyć przyszłość, i w razie jakichś problemów dobrze jest zdecydować się na ich usługi. Na pewno nie pożałujecie tego i będziecie regularnie korzystać z usług wróżek.

  Data dodania: 10 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wrozby »

  Wróżka Carolla oraz wróżbita Paweł to wieloletni przepowiadacze przyszłości, z których pomocy oraz uzyskanych informacji skorzystało już bardzo dużo osób. Duże doświadczenie poparte licznymi osobistymi wyprawami w różne zakątki Świata ale również dar który dostaliśmy sprawia, iż jesteśmy wstanie przewidzieć przyszłość, którą nikt inny nie jest wstanie zobaczyć. Tarot i jego wystawienie na kartach, horoskopy anielskie to oferta oferowana przez naszych wróżbitów. Zapewniamy dyskrecję oraz bardzo atrakcyjne ceny. Zaufaj naszym zdolnościom.

  Data dodania: 30 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Radio Paranormalium - audycje o tematyce paranormalnej »

  Radio Paranormalium to radiostacja z nagraniami o określonej tematyce omawiającymi tematy pojazdów z innych planet, fenomenów o nieznanej naturze, ezoteryki, teorii o rządzie światowym, zakazanej archeologii i różnym innym niezbadanym kwestiom. Powstało w 2011 roku jako wspólna inicjatywa kilku serwisów online. W Radiu Paranormalium można wysłuchać między innymi takie produkcje, jak Para-Radio, Infra Fakty, Teoria Chaosu oraz nowe nagrania audycji mp3 serwisu Paranormalium.pl. Autorzy audycji traktują poruszane przez siebie sprawy w sposób rzeczowy i racjonalny. Na stronie www Radia Paranormalium udostępnione jest całe archiwum audycji do pobrania w formacie MP3.

  Data dodania: 26 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Paranormalne zjawiska. Strona nie z tego świata. »

  Strona http://paranormalne.waw.pl poświęcona jest tematyce paranormalnych zjawisk i innych. Paranormalne zjawiska. Strona nie z tego świata. Nasza strona zbiera artykuły o zjawiskach paranormalnych i opisuje wszystko w artykułach: paranormalne, paranormalne zjawiska, człowiek, karma, Kim jest człowiek, liczby, przypadek, Znaki zodiaku, Ślepy przypadek, czy karma. Możesz znaleźć ciekawe artykuły używając wbudowanej wyszukiwarki. Jeśli posiadasz ciekawe informacje i chcesz się nimi podzielić, wyślij je na nasz adres mailowy. Możesz tu znaleźć także wiele artykułów na temat karmy i numerologii. Strona często aktualizowana i odświeżana. Polecam http://paranormalne.waw.pl wszystkim. paranormalneparanormalne zjawiskaczłowiek

  Data dodania: 16 07 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Zjawiska paranormalne