Strony związane z hasłem 'adwokat':

1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »
 • Profesjonalna pomoc prawna w Lublinie - adwokat i radca prawny. Kancelaria Lublin »

  Lubelskie kancelarie - profesjonalne usługi prawne w Lublinie. Kancelaria adwokacka i radcy prawnego. Oferta dla klientów indywidualnych, przedsiębiorców i instytucji. Pomoc doświadczonych prawników, konkurencyjne zasady wynagradzania, porady prawne przez Internet.

  Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

  Data dodania: 17 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Kraków »

  Na omawianej stronie www swoją ofertę prezentuje kancelaria adwokacka posiadająca siedzibę w mieście Kraków. Jeżeli potrzebny Ci niezawodny prawnik, zaznajom się z naszą ofertą. Gwarantujemy kompleksową obsługę w zakresie doradztwa z przeróżnych dyscyplin prawa. Mamy wieloletnie doświadczenie i wysokie kompetencje zawodowe. Każde zlecone nam zadanie realizujemy z niebywałą dokładnością oraz zaangażowaniem. Dokładamy wszelkich trosk, aby jakość naszych usług satysfakcjonowała każdego klienta.

  Data dodania: 02 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Katowice »

  Na naszej witrynie dowiesz się więcej na temat usług prawnych, które proponowane są przez prawników pracujących w kancelarii adwokackiej Competia. Specjaliści tu zatrudniani pomogą Ci oferując swoje porady prawne dotyczące pomocy przy windykacji należności lub też w zakresie windykacji należności i długów.

  Data dodania: 10 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Wrocław »

  Kłopoty natury prawnej są bardzo częstszym problemem mieszkańców Wrocławia dlatego też coraz więcej osób poszukuje profesjonalnej a jednocześnie niezbyt drogiej pomocy. Pomoc taką można bez problemu uzyskać w mieszczącej się na ulicy Świebodzkiej kancelarii prawnej Łukasza Żurka. Kancelaria ta istnieje na lokalnym rynku już od ponad dekady, w czasie tym udało jej się zaskarbić zaufanie setek klientów. Kancelaria radcy prawnego Łukasza Żurka swoje usługi kieruje do osób fizycznych oraz tych posiadających osobowość prawną. Wśród szerokiej gamy porad prawnych każdy klient znajdzie coś dla siebie. Kancelaria zajmuje się bowiem takimi dziedzinami prawa jak prawo bankowe, prawo budowlane, prawo cywilne, prawo energetyczne, prawo nieruchomości, prawo farmaceutyczne, prawo korporacyjne, prawo pracy, prawo rynku kapitałowego, prawo zamówień publicznych, prawo reklamy i promocji, prawo własności intelektualnej, prawo podatkowe i celne. W kancelarii prawnej zatrudnieni są na stałe wykwalifikowani pracownicy, z którymi współpracują adwokaci, tłumacze przysięgli, notariusze, komornicy, radcy prawni, biegli, rzeczoznawcy. Z usług kancelarii prawnej można skorzystać udając się do siedziby biura lub też poprzez dostępny na stronie formularz kontaktowy, dzięki któremu można w kilka chwil uzyskać odpowiedź na nurtujące pytania dotyczące toczącej się sprawy sądowej lub też tej, która dopiero ma nastąpić. Kancelaria radcy prawnego Żurka to doskonały wybór dla każdego, odwiedź ją więc już dziś.

  Data dodania: 17 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Poznań »

  Profesjonalny prawnik z Poznania, właściwie wykształcony dzięki studiom na wydziale prawa i praktyce na stanowisku asystenta sędziego. Obecnie prawnik Radel należy do Wielkopolskiej Izby Adwokackiej. Gwarantuje pomoc w zakresie prawa cywilnego, rodzinnego, opiekuńczego, karnego oraz wykroczeń. Założeniem prawnika jest wstępne, szczegółowe sprawdzenie problemu i oszacowanie ich od strony szansy na wygraną. Wtedy też po ocenieniu typu i stopnia trudności sprawy ustalane jest honorarium. Nie ulega ono zmianie po zakończeniu sprawy. W razie, gdy klient zdecyduje się na usługi, cena konsultacji wlicza się w koszt usługi opieki nad sprawą.

  Data dodania: 06 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Wrocław, adwokat Grzegorz Szymczyk »

  Kancelaria adwokacka we Wrocławiu specjalizuje się w zakresie różnych dziedzin prawa w szczególności w zakresie:

  - prawa karnego (obrona oskarżonego i podejrzanego w postępowaniu przed prokuratorem i sądami (w tym w postępowaniu wykonawczym), reprezentowanie pokrzywdzonego,)

  - prawa cywilnego ( o ochronę dóbr osobistych, zniesienie współwłasności, zasiedzenie, ustanowienie zastawu, hipoteki, wykonanie lub nie wykonanie umowy)

  - prawa rodzinnego (rozwód, separacja, alimenty, opieka nad dziećmi, podział majątku małżonków, zniesienie wspólności majątkowej małżeńskiej)

  - prawa spadkowego ( stwierdzenie nabycia spadku, dział spadku, sprawy o zachowek i inne sprawy testamentowe)

  - prawa gospodarczego ( obsługa prawna klientów indywidualnych prowadzących działalność gospodarczą a także spółek i innych podmiotów wymagających świadczenia pomocy prawnej, doradztwo przy zawieraniu i negocjowaniu kontraktów, doradztwo korporacyjne, windykacja należności)

  - windykacja – dochodzenie należności od dłużników w postępowaniu przedsądowym, Sądowym i egzekucyjnym, nadzorowanie postępowania komorniczego, dochodzenie należności od małżonka dłużnika, dochodzenie należności od wspólników i członków zarządu.

  - odszkodowania- dochodzenie odszkodowań z tytułu wypadku drogowego, wypadku przy pracy, wypadku losowego, szkód wyrządzonych przestępstwem oraz z tytułu bezumownego korzystania z nieruchomości.

  Data dodania: 28 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Rzeszów »

  Kancelaria prawna Zuzmak Rzeszów działa od 2010 roku, a jej korzenie sięgają do roku 2004. Działamy po to, aby oferować naszym partnerom pełen zakres usług, do których wchodzi obsługa prawna i karnoskarbowy aspekt prawa gospodarczego. Łącznie w naszej grupie pracuje na co dzień 10 osób, a wśród nich 9 prawników. Ofertę usługową kancelaria adwokacka adresuje do spółek prawa handlowego, zakładów opieki zdrowotnej, indywidualnych przedsiębiorców i do osób prywatnych. Na stałe kooperujemy także ze specjalistami z zewnątrz. Są to geodeci, rzeczoznawcy majątkowi i agenci nieruchomości. Jesteśmy gotowi przygotować odpowiednie dokumenty w języku angielskim, a także niemieckim. Jesteśmy gotowi świadczyć usługi w zakresie prawa gospodarczego, a także rodzinnego. Każdy kontrahent może sprawdzić w jakim tempie radca prawny realizuje prace dzięki monitorowaniu w trybie online. Jeśli niezbędny jest ci dobry adwokat czy prawnik możesz zgłosić się do nas, a my zapewniamy tobie realizację profesjonalnych usług w naprawdę przystępnych cenach.

  Data dodania: 27 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Warszawa »

  Obrót cywilny i gospodarczy jest wiodącym obszarem naszej praktyki.W naszym biurze prawnym uzyskacie Państwo doraźną pomoc prawną z zakresu prawa cywilnego, prawa gospodarcze , prawa handlowego, prawa pracy, prawa rodzinnego i opiekuńczego, prawa zamówień publicznych oraz prawa autorskiego. Specjalizujemy się w obsłudze takich zagadnień jak: zakładanie, likwidacja, przekształcenia i fuzje spółek, inwestycje i obrót nieruchomościami. W Zakresie naszych usług oferujemy również reprezentację klientów przed sądami.

  Data dodania: 04 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny Poznań »

  Od czasu do czasu w naszym życiu zdarzają się takie sytuacje, że jesteśmy wręcz zmuszeniu do tego by szukać dobrej rady adwokata. Wtedy przeszukujemy portale internetowe i codzienne gazety w celu znalezienia właściwej osoby lub pomocnych nam porad prawnych. O ile poszukujecie Państwo usług adwokata na terenie Poznania i jego okolic to zapraszam na prezentowaną tutaj stronę. W swojej ofercie posiadamy pomoc prawną z zakresu nie tylko prawa cywilnego czy prawa rodzinnego, bo udzielamy również porad prawnych z zakresu administracji i prawa pracy. W szczególności zajmujemy się prawem karnym. Oferta naszej kancelarii adresowana jest zarówno dla osób fizycznych jak i przedsiębiorstw i instytucji. Jeśli interesuje Cię radca prawny, który pomoże Ci ostatecznie rozwiązać dręczące Cię problemy, udzieli porad prawnych, a także stanie w Twojej obronie podczas procesu to idealnie trafiłeś. Inną usługą jaką oferujemy to pisanie różnego typu pism. Nasz adwokat napisze dla Ciebie zarówno apelacje jak i zażalenia. Podsumowując: jeśli potrzebujesz adwokata z Poznania lub szukasz porad prawnych to zapraszam do zapoznania się z nasza ofertą.

  Data dodania: 08 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Opole »

  Kancelaria prawna Laurifer proponuje w szerokim zakresie rozumianą pomoc prawną. Oferujemy usługi dla przedsiębiorców, podobnie jak dla osób nie posiadających działalności gospodarczej. Jak na razie otworzyliśmy kancelarię prawną w mieście Wrocław i w Opolu, niemniej jednak planujemy również otwarcie nowych kancelarii w innych polskich miastach. Mamy pewność, że sprostamy Twoim wymaganiom. Polecamy się szczególnie, jeżeli potrzebujesz adwokata lub radcy prawnego we Wrocławiu lub w Opolu.

  Data dodania: 24 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Radom »

  Fachowa kancelaria adwokacka w Radomiu. O ile masz problemy z prawem to zwróć się do nas. Nasi prawnicy są do Państwa dyspozycji. Specjalizujemy się w kodeksie gospodarczym oraz cywilnym. Oferowane usługi świadczymy rzetelnie i na najwyższym poziomie. Oprócz tego nasi adwokaci pomagają załatwić wszelkie formalności prawne. Nasze usługi są de facto mało kosztowne. Jesteśmy młodym zespołem, który idealnie zna realia polskiego rynku. Zatem o ile masz problemy z prawem to należy do nas zadzwonić. Oczekujemy na Twoje zlecenie.

  Data dodania: 29 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Kamil Hałabiś »

  Jest to strona kancelarii Kamila Hałabisia. Kancelarię tą znajdziesz w Rzeszowie. Świadczy ona większość usług prawnych. Możesz również skorzystać z porady on-line, wystarczy wypełnić odpowiedni formularz a kancelaria odeśle maila, w którym będzie cena tej usługi. Po dokonaniu wpłaty zostanie udzielona odpowiedź.

  Data dodania: 06 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Warszawa »

  Katarzyna Deresz jest wpisana na listę adwokatów Okręgowej Rady Adwokackiej. Posiada swoją kancelarię w Warszawie, przy ulicy Słomińskiego 19. Wywodzi się z rodziny o prawniczych skłonnościach, zarówno jej dziadek jak i mama specjalizowali się w tym kierunku. Katarzyna Deresz trudni się zagadnieniami z obszaru prawa karnego, cywilnego oraz rodzinnego. Prowadzi również procesy spadkowe, rozwodowe, alimentacyjne oraz nawiązujące do prawa własności nieruchomości. Swoim klientom zapewnia całkowitą dyskrecję oraz godną reprezentację na sali sądowej.

  Data dodania: 23 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Gorzów »

  Zapraszamy do kancelarii adwokackiej Kuśnierz i Milczarek znajdującej się w Gorzowie Wielkopolskim. Nasza oferta obejmuje kompleksową obsługę i pomoc prawną dla firm i osób fizycznych. Adwokaci z Pasją to właśnie my

  Data dodania: 01 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Umowa najmu mieszkania »

  Za namową znajomych prawników udało mi się zbudować niniejszą stronę internetową, która daje Wam dostęp do formularza kontaktowego z prawnikiem, który za darmo przeanalizuje Waszą sytuację dotyczącą prawa mieszkaniowego i przedstawi swe doradztwo.

  Data dodania: 10 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Warszawa »

  Kancelaria adwokacka Marcina Hećmana jest firmą prawniczą, która proponuje usługi głównie w zakresie prawa cywilnego, gospodarczego, administracyjnego oraz karnego. Biuro firmy znajduje się w Warszawie, ale dzięki kooperacji z kancelariami na terenie całego kraju, adwokat nie sprowadza swojej działalności do województwa mazowieckiego. Swoim klientom oferuje profesjonalne doradztwo prawne, długoletnie doświadczenie oraz bardzo okazyjne ceny za swoje usługi. Do każdej sprawy podchodzi indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem.

  Data dodania: 18 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Kraków »

  Profesjonalna kancelaria adwokacka zaprasza do korzystania ze swoich usług. Kancelarię w miejscowości Kraków prowadzi doświadczony adwokat - Bożena Turecka. Nasze działania wyznaczamy kierując się przede wszystkim wymaganiami klientów. Doradzamy m.in. w kwestiach prawa cywilnego, rodzinnego czy gospodarczego i handlowego. Dokumenty z niektórych gałęzi prawa mogą zostać przez nas zaopiniowane. Kancelaria pomaga w przygotowywaniu pism procesowych, wniosków, pozwów i umów. Fachowość i doświadczenie to tylko przykładowe atuty kancelarii.

  Data dodania: 02 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Katowice »

  Kancelaria Ewa Draga-Buchta to szeroki zakres usług, wysokie kompetencje i profesjonalizm. Kancelaria realizowała wiele projektów m.in. uczestniczenie w procedurach due diligence związanych z zakupem nieruchomości dla sieci, negocjacje w sprawie zakupu nieruchomości, monitorowanie zagadnień związanych ze zwrotem wywłaszczonych nieruchomości, także zawieranie umów przedwstępnych i ostatecznych na zakup nieruchomości, prowadzenie postępowań administracyjnych związanych z uzyskiwaniem pozwoleń na warunki zabudowy i pozwoleń na budowę oraz na użytkowanie obiektu, udział w rozprawach administracyjnych związanych z uzyskiwaniem w/w decyzji. Wszystkich szukających dobrej kancelarii prawnej w Katowicach zapraszam do odwiedzin mojej strony i bezpośredniego kontaktu.

  Data dodania: 10 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dobry Adwokat Poznań »

  Czasami w życiu przydarzają się tego typu sytuacje, że jesteśmy zmuszeni szukać pomocy u adwokata. W takiej sytuacji przemierzamy portale internetowe i codzienne czasopisma w poszukiwaniu kompetentnej osoby lub przydatnych porad prawnych. O ile potrzebujecie Państwo usług adwokackich na terenie Poznania i jego pobliskich miasteczek to zapraszam na nasza witrynę internetową. Oferujemy Państwu pomoc prawną z obszaru nie tylko prawa cywilnego czy prawa rodzinnego, bo dokonujemy także porad prawnych z zakresu administracji i prawa pracy. Priorytetowo trudnimy się prawem karnym. Oferta naszej kancelarii adresowana jest zarówno dla osób fizycznych jak i podmiotów gospodarczych. Gdy potrzebny Ci jest radca prawny, który pomoże Ci sfinalizować skomplikowane problemy, udzieli porad prawnych, a również stanie w Twojej obronie przed sądem to dobrze trafiłeś. Inną usługą jaką oferujemy to sporządzanie różnego typu pism. Nasz adwokat sformułuje dla Ciebie zarówno apelacje jak i zażalenia. Kończąc: gdy poszukujesz adwokata z Poznania lub szukasz porad prawnych to zapraszam do zapoznania się z nasza ofertą.

  Data dodania: 16 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Kraków »

  Przedstawiamy rozległą ofertę usług prawniczych naszej kancelarii. Pomagamy rozwiązać sporne kwestie w sprawach o alimenty. Kancelaria prawna w mieście Kraków specjalizuje się w rozwodach. Zajmujemy się zakładaniem podmiotów gospodarczych oraz spółek prawa handlowego. Mamy rozległy zakres usług dla przedsiębiorstw i osób prywatnych. Świadczymy porady prawne, a także reprezentujemy interesanta w procesach sądowych. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego interesanta. Kancelaria cieszy się bardzo dobrą reputacją wśród klientów.

  Data dodania: 08 03 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »