Strony związane z hasłem 'finanse':

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • QuatroSoft - Systemy Informatyczne »

  Oprogramowanie dla firm: Systemy Symfonia, Systemy Enova, Finanse i Księgowość, Kadry i Płace, Handel, Fakturowanie. Siedziba w Krakowie.Obszar naszej aktywności skupia się głównie na produktach SAGE Symfonia i Enova - firm tworzących oprogramowanie dla biznesu. W naszej ofercie znajduje się oprogramowanie, wdrożenia, szkolenia oraz usługi programistyczne i informatyczne lecz potrafimy się dostosować do najbardziej indywidualnych oraz specyficznych potrzeb i wymagań klienta.

  Data dodania: 15 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Konsolidacja kredytowa »

  Zapraszamy na strone www poświęconą głównie kredytom konsolidacyjnym. Na czym polega temat przewodni strony - konsolidacja pożyczkowa? Nie wiesz co to oznacza, a już często spotkałeś się z tą nazwą? Konsolidacja to łączenie debetów, gdyby chcesz dowiedzieć się więcej odwiedź naszą stronę internetową. Na stronie odnajdziesz oferty debetowe wielu banków oraz klarownie zaprezentowane reguły kredytów konsolidacyjnych. Zawiła nomenklatura bankowa nie musi stanowić początkiem trudności oraz kłopotów. Wiedza jest w końcu na wyciągnięcie ręki! Wejdź na prezentowaną tu stronę i dowiedz się więcej! Raz jeszcze zapraszamy!.

  Data dodania: 20 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Facebook Tworzenie Aplikacji »

  Dzięki występującym aktualnie nowoczesnym rozwiązaniom takim jak Web Software House, aplikacje Facebook czy dedykowane aplikacje można efektywnie zarządzać każdą organizacją. Warto wdrażać tego typu narzędzia, gdyż dzięki nim poprawia się wizerunek firmy, a także jej sytuacja finansowa. Występujące współcześnie systemy komputerowe i informatyczne można swobodnie dostosowywać do charakteru konkretnej organizacji. Dzisiejsze programy umożliwiają prawidłową współpracę pomiędzy wieloma działami firmy. Pomagają one w szybkiej wymianie informacji. Zaoszczędzony czas przekłada się na finanse, dlatego tego typu rozwiązania stanowią dużą oszczędność. Każdy, kto myśli o efektywnej promocji dla swojej firmy winien więc postawić śmiało na tworzenie aplikacji na Facebooka. Ten bardzo popularny portal społecznościowy jest doskonałym miejscem do pozyskiwania klientów oraz nawiązywania kontaktów biznesowych. Firma Da Vinci Studio bardzo chętnie przygotuje dla Państwa specjalistyczne Facebook tworzenie aplikacji w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.

  Data dodania: 19 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Konsolidacyjny kredyt »

  Kredyty w 15 minut to w naszych czasach nic niezwykłego. Trywialność udzielania kolejnych kredytów przynosi kredytobiorcom użyteczne możliwości lecz bywa też zaczątkiem kłopotu dla niektórych, którzy zaciągają lekką ręką, nazbyt dużo zobowiązan finansowych przy niemal każdej nadarzającej się okazji. W ten sposób zadłużenie rośnie i rośnie, wraz z lawinowo powiększającą się liczbą rachunków do regulowania co miesiąc. Nie jest trudno wówczas przeoczyć którąś spłatę aby doprowadzić się do finansowego załamania i innych jeszcze komplikacji z wypowiedzeniem kredytu przez bank włącznie, w odleglejszej perspektywie. Dlatego, aby uporządkować finanse sensownie jest dowiedzieć się czym są kredyty konsolidacyjne. Kredyt konsolidacyjny to kredyt, którego zastosowaniem jest spłacenie posiadanych dotychczas kredytów i pożyczek, co pozwoli na uporządkowanie swoich finansów. Ponadto, wybrane banki umożliwiają uzyskać dodatkową część pieniędzy na zaplanowane wydatki w ramach, które obejmuje kredyt konsolidacyjny. Przy okazji zamiany wielu kredytów na jeden można rozciągnąć czas spłaty, co pozwoli obniżyć wysokość comiesięcznej raty i jeśli zajdzie taka konieczność dać odetchnąć domowym finansom. Zdobądź informacje jakich korzyści da Ci Kredyt konsolidacyjny, a jakie wiążą się z nim koszty a także gdzie ubiegać się o najtanszy Kredyt konsolidacyjny, dowiesz się na witrynie, która umożliwi Ci podjęcie najtrafniejszej decyzji.

  Data dodania: 14 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt konsolidacyjny »

  Polecamy kredyty konsolidacyjne w serwisie kredyt24. Posiadamy możliwość porównania wielu ofert na polskim rynku, skupiamy oferty największych polskich banków, dzięki czemu oszczędzasz. W serwisie odnajdziesz kalkulatory, dzięki czemu obliczysz swoją zdolność kredytową.

  Data dodania: 17 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wiadomości »

  Wstąp na stronę Nał.pl i wykop nowinki z różnych dziedzin takich jak finanse. Świeże wiadomości ukażą Ci aktualne nurty. Ciekawostki rozdzielone na różne branże upraszczają przeglądanie konkretnych ciekawostek. Odszukaj co nieco dla siebie za darmo jak najszybciej i udostępnij ciekawe informacje rodzinie. Nowości to fundament plotek - rozpocznij je.

  Data dodania: 28 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Kraków »

  Nie zgódź się, aby fiskalizm i podatki uprzykrzyły Twój żywot! Biuro rachunkowe Kraków zapewnia Ci pełną i skrupulatną obsługę kwestii związanych z Twoimi finansami. Jesteśmy odpowiedzialni za prawidłowość i rzetelność wykonywanej przez nas pracy. W razie potrzeby, gwarantujemy konsulting i obsługę prawną naszych klientów. Na skutek naszych działań pod żadnym pozorem nie będziesz musiał niepokoić się o finanse swoje lub swojej firmy!

  Data dodania: 14 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Poznań »

  Biuro Rachunkowe DOMINUS umieszczone w stolicy Wielkopolski - Poznaniu oferuje szeroki wybór zadań w prowadzeniu rachunkowości i obsłudze personalnej. DOMINUS cechują bardzo dobre doświadczenia oraz profesjonalizm oferowanych zleceń, dlatego, że na rynku biur rachunkowych istniejemy już od roku 2000. Wciągu tych lat udoskonaliliśmy jakość naszych prac, wszystko tak aby nasz Klient był rad z wykonanej przez nas pracy. Nasze prace realizujemy w w. Wielkopolskim.Nasza kancelaria podatkowa wykonuje usługi w zakresie usług rachunkowych m. in. sporządzanie list płac; obsługi personalnej m. in. prowadzenie dokumentacji w sprawach pracowniczych oraz działaności przędsiębirostwa m. in. doradztwo ekonomiczne w zakresie działalności firmy. Każde prace sprawujemy z najwyższą dokładnością, zatem Państwa finanse będą w dobrych rękach.Biuro Rachunkowe PoznańKancelaria Doradztwa Podatkowego i Rachunkowości DOMINUSul. św. Marcin 73/7b61-001 Poznańtel. kom. 790 824 163e-mail: kdpirdominus@biuropodatkowe.orghttp://www.biuropodatkowe.org

  Data dodania: 20 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przywództwo »

  Domowy budżet to nie przelewki. Budżet domu przypomina księgowość firmową. Nie można popełnić gafy i dopuścić się zaniedbania księgowości swojego domu. Dużo ludzi niestety zrozumiało, że musi to przyczynić się do poważnych efektów, nawet do utraty mienia. Jeżeli nie jesteś specjalistą w kwestii finansów lub ekonomii – to nie problem. Zarządzanie strategiczne to nasz konik, a my z przyjemnością Ci możemy pomóc. Wyróżnia nas to, że nie mniej ochoczo pomagamy prowadzić finanse gospodarstw domowych, jak również dużych firm. W tych niesprzyjających dniach prawdopodobnie przydać Ci się między innymi domowy budżet Excel.

  Data dodania: 25 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Stojaki rowerowe »

  Artykuł "Rower – alternatywa dla samochodu" zamieszczony na wielotematycznym blogu infoteka-czlowieka.eu zawiera informacje o tym jakie warunki musi spełniać profesjonalnie wykonany stojak na rowery, aby zwiększyć poczucie bezpieczeństwa, a co za tym idzie rozpropagować jazdę po mieście rowerem.
  Zachęcamy do zapoznania się z artykułem "Rower – alternatywa dla samochodu", jak również innymi artykułami i poradami zamieszczonymi na blogu.

  Data dodania: 23 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie należnościami »

  Ekspresowe finansowanie należności oraz płynność finansowa, to to co zapewnieni twojemu przedsiębiorstwu Bibby Financial Services. Dzięki usługom faktoringowym nie będziesz musiał się martwić przestojami w firmie, brakiem gotówki i niewypłacalnymi klientami. Bo oprócz usług takich jak faktoring z regresem, faktoring pełny oraz eksportowy, firma dodatkowo zajmuje się wykupem wierzytelności i windykacją. Zapraszamy na stronę internetową Bibby Financial Services na której znajdziesz więcej informacji na tema działalności i usług świadczonych przez firmę.

  Data dodania: 15 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Finanse i rachunkowość Wrocław »

  Serdecznie zapraszamy wszystkich absolwentów szkół średnich bądź abiturientów studiów magisterskich lub licencjackich do podjęcia kontynuacji kształcenia na studiach we Wrocławiu w Wyższej Szkole Handlowej. WSH wychodzi z ofertą studiów licencjackich bądź magisterskich we Wrocławiu na takich kierunkach jak Turystyka i Rekreacja, Bezpieczeństwo Wewnętrzne, Finanse i Rachunkowość oraz wielu innych ekonomicznych ścieżkach. Serdecznie zapraszamy do odwiedzania serwisu WSH, gdzie można zaznajomić się z pełną ofertą uczelni oraz sprawdzić warunki rekrutacji na studia.

  Data dodania: 23 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt na dowód »

  Chwilówki na dowód – taka jest problematyka prezentowanej platformy. Interesanci poczytać na niej mogą mnóstwo przydatnych wiadomości na zagadnienia powiązane z podobnego gatunku zobowiązaniami finansowymi. Zawarte na platformie informacje są ułożone w prosty i jasny sposób, stąd też przedstawiana platforma oferuje wartościowe źródło informacji dla ludzi, którzy dopiero zaczynają swoje poszukiwania dotyczące pożyczek na dowód i chciałyby się dowiedzieć o nich podstawowych wiadomości. W umieszczonym w prawym boksie menu znajdują się także inne artykuły na temat zbliżonych kredytów pieniężnych.

  Data dodania: 16 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki prywatne bez BIK »

  Pożyczki prywatne są jedną z najbardziej popularnych i coraz chętniej wybieranych form finansowych tego typu. Rozmaite incydenty zdarzają się w naszym życiu. Czasami chwilowo nie możemy zgromadzić wystarczające ilości gotówki, a wtedy przydatna może okazać się właśnie pożyczka. Ofert jest wiele, jednak my, jako klienci banków, musimy racjonalnie oraz rozsądnie podchodzić do tego typu wielości ofert. Na naszej stronie odnajdziesz wiele różnego rodzaju artykułów oraz porad dotyczących tych kwestii. Doradzimy ci jak z korzyścią dla siebie wybierać spośród ofert i jak dopasowywać je do własnych możliwości finansowych. Wiedza na temat pożyczek prywatnych może okazać się bardzo przydatna.

  Data dodania: 20 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty bez BIK »

  Klienci, którzy pragną wziąć pożyczkę często obawiają się zaciągania kredytów w firmach pozabankowych. Do niedawna były to jeszcze słuszne lęki, gdyż część z takich instytucji zawyżała bardzo oprocentowanie czy stosowała ukryte opłaty. Obecnie pożyczenie gotówki od firmy pozabankowej może być korzystnym wyjściem, gdyż ich oferty niewiele różnią się od ofert bankowych. Główną korzyścią jest to, że taka instytucja nie sprawdza klientów w BIK, a najczęściej sam dowód osobisty może okazać się wystarczającym dokumentem do otrzymania pożyczki. Nasza strona dostarczy Państwu wszelkich wiadomości, które ułatwią wybór optymalnej oferty. Przedstawiamy również najbardziej znane i cenione firmy kredytowe.

  Data dodania: 14 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biznes »

  Kto z nas nie marzył nigdy o prowadzeniu własnej działalności? Prowadzenie swojego własnego biznesu bardzo często jest wspaniałą alternatywą wobec pracy na etacie u pracodawcy. Jednakże przed podjęciem tej odważnej decyzji, trzeba dokładnie przeanalizować parę istotnych aspektów. Specjaliści, a także praktycy w dziedzinie ekonomii są zgodni, że dobry pomysł stanowi połowę sukcesu. Z tego względu na samym początku warto pokusić się o szczegółową analizę rynku i wyselekcjonowanie swojej niszy. Następną kwestią jest rozeznanie się we wszelkich wymaganiach oraz formalnościach jakie musimy spełnić by zarejestrować swoją działalność. Warto tutaj zasięgnąć porady prawnika albo też przeczytać materiały dostępne w internecie. Jeśli chcemy uniknąć przykrych niespodzianek, kolejną istotną sprawą są finanse. Ważne jest sporządzenie szczegółowej kalkulacji obrazującej opłacalność naszego biznesu. Jak widać prowadzenie własnej działalności związane jest z wieloma czynnikami, które trzeba wziąć pod uwagę. Zapraszamy na naszą stronę internetową gdzie dowiesz się wszystkiego w kwestii tego jak rozpocząć swój biznes.

  Data dodania: 13 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Giełda new connect »

  Grupa Prawno-Finansowa Causa S.A. świadczy kompleksowe usługi w zakresie pomocy prawnej dla osób prawnych i fizycznch, windykacji należności oraz zastępstwa w negocjacjach z dłużnikami, pozyskiwaniu inwestorów dla przedsiębiorstw, pośrednictwa w pozyskanie kapitału poza bankowego oraz poprzez giełdę papierów wartościowych w Warszawie i New Connect. GPF Causa S.A. dysponuje wykwalifikowanym kapitałem ludzkim, posiada doskonałą wiedzę o oczekiwaniach klientów i doświadczenie potrzebne do pełnego ich zaspokojenia. Wraz z głęboką, wnikliwą i szczegółową znajomością rynku pomocy finansowo-prawnej stanowi gwarancję najwyższej jakości usług. W grudniu 2009 roku Grupa Prawno-Finansowa CAUSA S.A. zadebiutowała na parkiecie New Connect.

  Data dodania: 30 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia samochodu »

  Własny samochód to marzenie wielu mężczyzn. Z posiadaniem samochodu wiążą się jednak liczne opłaty. Jedną z nich jest koszt ubezpieczenia samochodu. Wśród ubezpieczeń wyróżnia się przede wszystkim OC, AC i NNW.Autocasco jest składką dobrowolną, którą wpłaca się jednorazowo albo w ratach. Dotyczy zwrotu kosztów likwidacja szkód komunikacyjnych w przypadkach, gdy pojazd został uszkodzony z winy właściciela, gdy nie wiadomo kto dokonał uszkodzenia, w przypadku zderzenia ze zwierzęciem, zniszczeń atmosferycznych (np. powódź), pożaru lub kradzieży pojazdu. Z kolei ubezpieczenie OC jest obowiązkową opłatą. Obejmuje ono okres 12 miesięcy użytkowania pojazdu i zostaje automatycznie przedłużana na kolejny rok. Ubezpieczenia OC regulują kwestie odpowiedzialności cywilnej posiadacza samochodu za spowodowanie wypadku, uszkodzenia pojazdu, spowodowanie śmierci lub okaleczenia innych użytkowników drogi.W naszej ofercie jest też leasing konsumencki samochodów.Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Chętnie odpowiemy na każde pytanie.

  Data dodania: 28 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty dla deweloperów »

  Strona internetowa firmy Kancelaria Prawo Podatki Finanse, która zajmuje się obsługą prawną transakcji. Służymy pomocą w pozyskaniu atrakcyjnych źródeł finansowania. Nasza oferta obejmuje także atrakcyjne finansowo kredyty dla deweloperów. Specjalizujemy się w prawie spółek oraz zakupach i sprzedaży nieruchomości. Z naszych usług skorzystało już przeszło 500 usatysfakcjonowanych klientów, Ty możesz być kolejnym. Bardzo serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi fachowcami, którzy pomogą Państwu bezpiecznie sfinalizować transakcje.

  Data dodania: 08 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczka bez BIK »

  Jeśli chcesz dobrze przygotować się do wizyty w instytucji bankowej pomocne może być wcześniejsze odwiedzenie naszej witryny internetowej. Kredyt gotówkowy dostępny jest za pośrednictwem Internetu oraz telefonu. Na naszej witrynie prezentujemy detale tych procedur – być może znajdą zastosowanie w twojej sytuacji. Opisaliśmy czynniki, które należy uwzględnić podczas wartościowania przydatności ofert, przytaczamy również produkty popularnych firm finansowych. Po przeczytaniu artykułów będziesz z pełną świadomością uczestniczyć w formalnościach.

  Data dodania: 27 12 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »