Strony związane z hasłem 'jachty motorowe':

 • Stocznia Jachtowa Scandinavia Yachts »

  Scandinavia Yachts Prestiż, Komfort, Bezpieczeństwo. Scandinavia Yachts jest producentem jachtów żaglowych i motorowych. Doświadczenie skandynawskie wraz z nowoczesną technologią produkcyjną zaowocowały powstaniem nowoczesnych a zarazem bezpiecznych jachtów budowanych w wersji śródlądowej i morskiej.
  Wykorzystujemy CNC oraz technologie Vacuum Produkujemy laminaty poliestrowe na formach własnych i powierzonych.

  Data dodania: 19 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sprzedaż jachtów »

  Firma Nautiner Yachts specjalizuje się w produkcji jachtów żaglowych i motorowych. Oferujemy sprzedaż jachtów na rynku rodzimym oraz w krajach europejskich. Produkujemy szybkie i niezwykle wygodne jachty żeglarskie Nautiner 30S, a także luksusowe jachty motorowe Nautiner 38 Classic i Nautiner 40 Aft Cabin. Zapewniamy świetne właściwości nautyczne, wygodę użytkowania oraz ciekawy wygląd naszych jachtów. Wprowadzamy praktyczne rozwiązania. Działamy w oparciu o bogate doświadczenie oraz nowoczesne technologie produkcyjne.

  Data dodania: 29 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Łodzie motorowe »

  Każdy z nas pragnie chwili oddechu po ciężkim roku w pracy, po wielu stresujących sytuacjach, problemach różnorakiej natury. Wie o tym nasza firma, która chcąc Państwu zapewnić odpoczynek na najwyższym poziomie od lat produkuje łodzie motorowe, które to zagwarantują. Dzięki nam na Państwa twarzy pojawi się spokój i uśmiech.

  Data dodania: 14 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Luksusowe jachty czarter »

  Nautiner Charter zajmuje się czarterowaniem jachtów. Usługi świadczymy głównie na Mazurach. Posiadamy luksusowe jachty, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Polecamy komfortowo wyposażone jachty żaglowe Nautiner 30S, jak również eleganckie jachty motorowe Nautiner 38 Classic i Nautiner 40 Aft Cabin. Razem z firmą Nautiner Yachts uczestniczymy w imprezach targowych. Naszą misją jest realizowanie usług na jak najlepszym poziomie. Promujemy aktywne formy spędzania czasu.

  Data dodania: 24 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Czarter Mazury »

  Oferujemy profesjonalny czarter jachtów. Swoją ofertę adresujemy do osób, których celem podróży są Mazury. Mamy nowoczesne, kompleksowo wyposażone jachty motorowe. Mogą one być prowadzone przez osoby niemające patentu sternika. Organizujemy szkolenia w zakresie obsługi jachtu. Rekomendujemy rejsy po najpiękniejszych szlakach żeglugowych. Gwarantujemy komfortowe podróżowanie, atrakcyjne ceny, wspaniałą atmosferę oraz mnóstwo niesamowitych wrażeń. Proponujemy żeglarstwo jako znakomitą formę aktywnego wypoczynku.

  Data dodania: 23 03 2012 · szczegóły wpisu »