Strony związane z hasłem 'jachty żaglowe':

 • Stocznia Jachtowa Scandinavia Yachts »

  Scandinavia Yachts Prestiż, Komfort, Bezpieczeństwo. Scandinavia Yachts jest producentem jachtów żaglowych i motorowych. Doświadczenie skandynawskie wraz z nowoczesną technologią produkcyjną zaowocowały powstaniem nowoczesnych a zarazem bezpiecznych jachtów budowanych w wersji śródlądowej i morskiej.
  Wykorzystujemy CNC oraz technologie Vacuum Produkujemy laminaty poliestrowe na formach własnych i powierzonych.

  Data dodania: 19 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sprzedaż jachtów »

  Firma Nautiner Yachts specjalizuje się w produkcji jachtów żaglowych i motorowych. Oferujemy sprzedaż jachtów na rynku rodzimym oraz w krajach europejskich. Produkujemy szybkie i niezwykle wygodne jachty żeglarskie Nautiner 30S, a także luksusowe jachty motorowe Nautiner 38 Classic i Nautiner 40 Aft Cabin. Zapewniamy świetne właściwości nautyczne, wygodę użytkowania oraz ciekawy wygląd naszych jachtów. Wprowadzamy praktyczne rozwiązania. Działamy w oparciu o bogate doświadczenie oraz nowoczesne technologie produkcyjne.

  Data dodania: 29 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Luksusowe jachty czarter »

  Nautiner Charter zajmuje się czarterowaniem jachtów. Usługi świadczymy głównie na Mazurach. Posiadamy luksusowe jachty, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Polecamy komfortowo wyposażone jachty żaglowe Nautiner 30S, jak również eleganckie jachty motorowe Nautiner 38 Classic i Nautiner 40 Aft Cabin. Razem z firmą Nautiner Yachts uczestniczymy w imprezach targowych. Naszą misją jest realizowanie usług na jak najlepszym poziomie. Promujemy aktywne formy spędzania czasu.

  Data dodania: 24 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Busola Ogłoszenia Żeglarskie »

  Ogłoszenia dla Żeglarzy - Baza ofert żeglarskich: giełda żeglarska, jachty, czartery, rejsy, wolna koja, sprzedam jacht, praca w żeglarstwie, kursy żeglarskie. Oferty publikowane są bezpłatnie – wystarczy się zarejestrować. Jeśli chcesz coś kupić, sprzedać lub wynająć, szukasz załogi na rejs, czarter, jacht, zajrzyj na naszą stronę, może coś zwróci Twoją uwagę lub po prostu dodaj ogłoszenie. Wakacje nad Bałtykiem, na Mazurach, jachty żaglowe i motorowe, doświadczeni skipperzy. Nasze Ogłoszenia dla Żeglarzy to właściwy kurs!

  Data dodania: 31 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • FHU Wodniak-wodny sprzęt ratunkowy »

  O firmie FHU WodniakFirma Handlowo Usługowa Wodniak Mariusz Krajczewski działa w branży wodnego sprzętu ratunkowego i asekuracyjnego od 1986 roku. Dostarczamy wyposażenie ratunkowe i asekuracyjne na statki śródlądowe,jachty żaglowe,łodzie motorowe i promy rzeczne.Specjalizujemy się w kompleksowym wyposażaniu jednostek pływających w sprzęt ratunkowy i asekuracyjny.Oferujemy:kamizelki ratunkowe dla żeglarzy i motorowodniakówkamizelki asekuracyjne na skutery wodne i narty wodnekamizelki asekuracyjne na kajaki i spływy kajakowekamizelki pneumatycznekoła ratunkowe SOLAS na statki i jachtypasy ratunkowe SOLAS na potrzeby żeglugi morskiej i śródlądowejrzutki ratunkowe na kąpieliskapływaki ratunkowe 10 osobowe z uznaniem PRS-u na śródlądowe statki pasażerskiesondy drewniane do mierzenia głębokości nurtu na rzekach i jeziorachMy kamizelki ratunkowe nie tylko sprzedajemy, My je poprostu używamy.Kamizelka ratunkowa może uratować twoje życie !Od ponad 25 lat naszymi odbiorcami są firmy żeglugowe,armatorzy statków pasażerskich,żeglarze i motorowodniacy,kluby żeglarskie z całej Polski,kluby kajakowe,stocznie jachtowe,wypożyczalnie kajaków i sprzętu wodnego,organizatorzy spływów kajakowych w Polsce i na Litwie.Wykonujemy przeglądy techniczne skuterów i łodzi motorowych,wydajemy CertyfikatyPZMWiNW.

  Data dodania: 06 05 2012 · szczegóły wpisu »