Strony związane z hasłem 'kredyty':

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »
 • Agencja Nieruchomości »

  Sprzedając własne mieszkanie możemy sami zająć się poszukiwaniem nabywcy oraz formalnościami związanymi z przekazaniem go nowym nabywcom i otrzymaniem pieniędzy albo zalecić tą czynność do Biura Nieruchomości zwanym też Agencją Nieruchomości. Wiele osób próbuje sprzedać własną nieruchomość samodzielnie aby zaoszczędzić na prowizji dla pośrednika. Oszczędności te są jednak często pozorne. Tracimy kupę czasu na poszukiwaniu kupców, wydajemy pieniądze na ogłoszenia sprzedaży nieruchomości, nie znamy tak rynku jak profesjonalista i trudno nam samym negocjować cenę. Dodatkowo istnieje duże ryzyko, że przez niewiedzę i brak doświadczenia przeprowadzona transakcja nie będzie bezpieczna. Stracimy zadatek albo poniesiemy inne dodatkowe straty finansowe. Kupujący często wnioskują o kredyt hipoteczny. Stwarzać może to dodatkowe zagrożenie związane z przedłużeniem się czasu do zawarcia transakcji i otrzymaniem pieniędzy. W przypadku odmowy banku transakcja może w ogóle nie dojść do skutku. Dlatego coraz częściej zamiast eksperymentować Warszawiacy zgłaszają swoje nieruchomości pośrednikom.

  Data dodania: 16 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przelewy Do Polski »

  Przelewy do Polski - jaką firmę wybrać, gdzie są najlepsze kursy walut? Przekazuj pieniądze do Polski taniej. Dlaczego masz przepłacać jeśli możesz zrobić to bez zbytnich kosztów. Oferty firm transferujących pieniądze są bardzo różnorodne. Różne kursy walut, różne opłaty, aż ciężko się czasami połapać. Nasz system pozwoli Tobie przejść przez dużą ilość trudnych decyzji w jaki sposób przekazać pieniądze do kraju. W serwisie pokażemy Ci innowacyjne rozwiązania, dzięki którym szybko, bezpiecznie i bez kłopotu zrobisz zagraniczny przelew międzybankowy, uregulujesz rachunki w Polsce, czy spłacisz kredyty ciążące na Tobie w Polsce. Skorzystaj z naszej oferty. Na pewno się nie zawiedziesz.

  Data dodania: 05 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Konto internetowe, banki online, kredyty »

  Porównanie ofert usług bankowych. Zestawienia kont bankowych, kredytów, ubezpieczenia i wiele innych. Skontaktuj się z doradcą poprzez wypełnienie formularza kontaktowego na stronie lub wyślij wniosek online na interesujący cie produkt finansowy. Na stronie dostępne także narzędzia finansowe, m.in. kalkulatory kredytowe, inne.

  Data dodania: 30 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Konsolidacja kredytowa »

  Zapraszamy na strone www poświęconą głównie kredytom konsolidacyjnym. Na czym polega temat przewodni strony - konsolidacja pożyczkowa? Nie wiesz co to oznacza, a już często spotkałeś się z tą nazwą? Konsolidacja to łączenie debetów, gdyby chcesz dowiedzieć się więcej odwiedź naszą stronę internetową. Na stronie odnajdziesz oferty debetowe wielu banków oraz klarownie zaprezentowane reguły kredytów konsolidacyjnych. Zawiła nomenklatura bankowa nie musi stanowić początkiem trudności oraz kłopotów. Wiedza jest w końcu na wyciągnięcie ręki! Wejdź na prezentowaną tu stronę i dowiedz się więcej! Raz jeszcze zapraszamy!.

  Data dodania: 20 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt na auto »

  Na tej witrynie internetowej opublikowana jest oferta większości popularnych banków, która dotyczy zaciągania kredytów samochodowych. Za pomocą naszej strony znalezienie głównych informacji o ubezpieczeniu samochodu oraz leasingu, nie będzie żadnym problemem. Opublikowane zostały propozycje kredytowe banków wg najbardziej istotnych cech w tej dziedzinie. Na stronie umieszczone zostało również zestawienie poszczególnych ofert banków oraz, w celu ułatwienia zainteresowanym wyboru kredytu samochodowego, skorzystać można ze specjalnej wyszukiwarki kredytów, gdzie pod względem wielu kryteriów przeglądać można oferty umieszone na naszej stronie.

  Data dodania: 24 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Konto Przez Internet »

  Banki, gdyż jest ich dużo i część oferuje coraz to nowe produkty, bardzo często pojawiają się one w spotach reklamowych. O cenie tych reklam krążą legendy, ale widocznie się to kalkuluje, gdyż co pewien czas takich reklam pojawia się sporo. Banki reklamują usługi typu konto, kredyty i usługi wirtualne. Oceny banków to interesująca lektura, ale od razu trzeba powiedzieć, że nie ma w tej chwili jakiś zupełnie niedobrych banków, jak i nie ma banków idealnych - te z czołówki rankingów mają również mniej interesujące produkty w ofercie.

  Data dodania: 30 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Konsolidacyjny kredyt »

  Kredyty w 15 minut to w naszych czasach nic niezwykłego. Trywialność udzielania kolejnych kredytów przynosi kredytobiorcom użyteczne możliwości lecz bywa też zaczątkiem kłopotu dla niektórych, którzy zaciągają lekką ręką, nazbyt dużo zobowiązan finansowych przy niemal każdej nadarzającej się okazji. W ten sposób zadłużenie rośnie i rośnie, wraz z lawinowo powiększającą się liczbą rachunków do regulowania co miesiąc. Nie jest trudno wówczas przeoczyć którąś spłatę aby doprowadzić się do finansowego załamania i innych jeszcze komplikacji z wypowiedzeniem kredytu przez bank włącznie, w odleglejszej perspektywie. Dlatego, aby uporządkować finanse sensownie jest dowiedzieć się czym są kredyty konsolidacyjne. Kredyt konsolidacyjny to kredyt, którego zastosowaniem jest spłacenie posiadanych dotychczas kredytów i pożyczek, co pozwoli na uporządkowanie swoich finansów. Ponadto, wybrane banki umożliwiają uzyskać dodatkową część pieniędzy na zaplanowane wydatki w ramach, które obejmuje kredyt konsolidacyjny. Przy okazji zamiany wielu kredytów na jeden można rozciągnąć czas spłaty, co pozwoli obniżyć wysokość comiesięcznej raty i jeśli zajdzie taka konieczność dać odetchnąć domowym finansom. Zdobądź informacje jakich korzyści da Ci Kredyt konsolidacyjny, a jakie wiążą się z nim koszty a także gdzie ubiegać się o najtanszy Kredyt konsolidacyjny, dowiesz się na witrynie, która umożliwi Ci podjęcie najtrafniejszej decyzji.

  Data dodania: 14 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt konsolidacyjny »

  Polecamy kredyty konsolidacyjne w serwisie kredyt24. Posiadamy możliwość porównania wielu ofert na polskim rynku, skupiamy oferty największych polskich banków, dzięki czemu oszczędzasz. W serwisie odnajdziesz kalkulatory, dzięki czemu obliczysz swoją zdolność kredytową.

  Data dodania: 17 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pochłaniacz wilgoci »

  Wielu osób nie stać na własne mieszkanie dlatego na ich nabycie są brane kredyty. Następnie inwestowane są środek pieniężny oraz nasza praca na ich remont, a po kilku latach w naszym nowym mieszkaniu rozpoczyna pojawiać się na ścianie pleśń. Grzyb ma wielce szkodliwy wpływ na nasze zdrowie, dlatego natychmiast trzeba się go pozbyć. Nawet w teraźniejszych czasach z tak sprawdzonymi oraz środkami usunięcie grzyba nie należy do najłatwiejszych zadań, a do tego związane jest to z zostawieniem na ten czas mieszkania, gdyż środki grzybobójcze zagrażają naszemu zdrowiu. Po wyeliminowaniu grzyba nierzadko pojawia się on na nowo po latach, ponieważ jest ogromna wilgoć w domu. Dlatego na rynku pojawił się pochłaniacz wilgoci firmy HumiStop. Wilgoć w domu niekorzystnie działa na artykuły wykończeniowe, powoduje korozję metali. Pozbądź się wilgoci w swoim mieszkaniu oraz nie zezwalaj na to, żeby grzyb burzył to na co od lat pracowałeś i pewno nadal pracujesz.

  Data dodania: 08 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Lokaty »

  Niniejszy portal finansowy zajmuje sie tematyka lokat bankowych. Znajdziesz tutaj informacje dotyczace lokat bankowych takie jak oprocentowanie lokat, rankingi, opinie, porady oraz najlepsze oferty w Polsce. Znajdziesz tutaj najlepsze informacje dotyczace tych instrumentów finansowych. Jezeli interesuje cie korzystne lokaty bankowe to nasz serwis ma wszystko czego potrzebujesz. W dodatku do tego mozesz odwiedzic nasze inne strony które opieraja sie na tematyce kredytów taki jak kredyty gotówkowe lub kredyt hipoteczny.

  Data dodania: 11 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsze konto - Kalkulator kredytowy | Tani kredyt, pożyczka, lokaty - Banki »

  Gdzie założę najlepsze konto osobiste? Pragniesz błyskawicznie zrealizować osobiste różne potrzeby lub pragnienia? Brakuje Ci w tej chwili właściwiej kwoty? Skorzystaj z szerokiej ilości produktów jak tani kredyt gotówkowy, szybka pożyczka z atrakcyjnym oprocentowaniem które przygotowały nam banki także pozyskaj coś dla Siebie. Już teraz jesteś w stanie starać się również o kredyt gotówkowy na ogromnie pożądanych warunkach. Wystarczy wnieść wniosek przez Internet. Te i również niemało innych produktów bankowych macie na wyciągnięcie ręki, jak również analizy i poradniki finansowe, najnowsze informacje także aktualne promocje bankowe na www.Banki-Kredyty.net.pl
  Być może zamierzasz zamianę obecnego samochodu na nowszą klasę bądź chciał byś posiadać w końcu swój osobisty samochód? Wyszukujesz dobry kredyt na samochód? Wybierz coś z naszego wachlarza obszernej ilości ofert bankowych w naszym centrum finansowym. Taki kredyt samochodowy jesteś w stanie przeznaczyć na kupienie nowego bądź używanego pojazdu jak na przykład samochód osobowy, ciężarowy czy też motocykl. W toku kredytu posiadasz też szansę zakupu kolejnego wyposażenia pojazdu czy też wykupić pakiet przydatnych ubezpieczeń komunikacyjnych.

  Data dodania: 01 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Konto oszczędnościowe »

  Omawiana strona internetowa została stworzona, aby podsumować informacje odnoszące się do kont bankowych. Zawarte tu kompendium informacji z pewnością okaże się przydatne dla klientów w różnym wieku. Pierwsze konto indywidualne, które zakładamy ma często nazwę „konto młodzieżowe”. W chwili zdobycia pracy zarobkowej konto jest wymagane, żeby wygodnie uzyskać wypłatę. W nastepnej kolejności potrzebne może okazać się konto dla przedsiębiorców lub oszczędnościowe. Istnieje wiele podtypów rachunków bankowych, opłaca się poznać je z pomocą naszego serwisu oraz wybrać to najbardziej odpowiednie.

  Data dodania: 20 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Chwilówki przez internet »

  W serwisie przedstawiona jest propozycja pożyczek online. Są to chwilówki dla jednostek zamieszczonych w BIK, a także dla bezrobotnych i pracowników. Ponadto w portalu można znaleźć artykuły o chwilówkach, z których do najpoczytniejszych przynależą Jak wyjść z długów finansowych czy co to jest KRD.

  Data dodania: 18 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Akredytywa »

  Na prezentowanej stronie zamieszczono charakterystykę usług firmy Renan Consulting. Trudni się ona głównie organizacją szkoleń z zakresu handlu zagranicznego. Oferuje także specjalistyczne doradztwo w tej branży. Tematyka szkoleń dotyczą takich kwestii, jak np. finansowanie transakcji gospodarczych, akredytywa czy płatności w handlu zagranicznym. A umieściła na stronie dużo cennych informacji pomocnych spółkom z działu handlu zagranicznego. Doświadczony i wysoce wykształcony zespół zapewni usługi na najlepszym poziomie.

  Data dodania: 21 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczki »

  Na naszej platformie webowej odnajdziesz teksty dotyczące szeroko pojmowanej problematyki produktów pieniężnych. Witryna skupia się przeważnie na agencjach poza bankowych takiego rodzaju jak Provident, SMS365 jak również VIA SMS i tym samym oferowanych przez nich świadczeń. W obręb problematyki zamieszczonych na stronie w postaci wiadomości blogowych wchodzą pożyczki mieszkaniowe, pożyczki pod zastaw jak i chwilówki oraz kredyty za okazaniem dowodu tożsamości. Świetnym rozwiązaniem, które może stać się niezwykle pomocne dla niezorientowanych w tematyce finansowej, jest umieszczony w menu głównym odsyłacz do słowniczka kredytowego, w którym dość rzetelnie wyjaśniono najczęściej używane specjalistyczne nazewnictwo.

  Data dodania: 22 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty Samochodowe »

  Firma Jokan przedstawia swoją ciekawą ofertę ubezpieczeń i kredytów. Kredyty samochodowe obejmują auta różnego pochodzenia, nowe lub używane. Firma nie sprawdza zdolności kredytowej swojego nowego zleceniodawcy. Polecamy kredyty konsolidacyjne, zapewniające zmniejszenie rat. Oferta obejmuje korzystne ubezpieczenia, kredyty i leasing samochodów. Współpracujemy z licznymi bankami, towarzystwami i pozostałymi instytucjami. Nasi fachowi finansiści pomagają wybrać najlepszą formę finansowania. U nas otrzymasz kredyty bez opłat komisowych i dealerskich.

  Data dodania: 28 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczka na dowód »

  Dobra pożyczka na dowód jest przez Ciebie poszukiwana? Zajrzyj na naszą stronę gdzie opisujemy dostępne produkty kredytowe, gdzie jest wymagany minimum formalności, pożyczka na dowód lub bez bik jest dostępna od ręki. Wejdź na naszą stronę i wybierz dla siebie odpowiedni produkt kredytowy.

  Data dodania: 28 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty gotówkowe porównanie - Serwis kredytów gotówkowych »

  Serwis poświęcony kredytom gotówkowym .Z nami znajdziesz dla siebie najlepsze rozwiązanie i dobierzesz najlepszą ofertę.Pełna oferta kredytów bez zaświadczeń na dowód czy bez zabezpieczeń sprawdź  i porównaj  kredyty gotówkowe.Do dyspozycji kalkulatory porady i rankingi by jeszcze lepiej mieć możliwość sprawnego wyboru oferty zapraszamy barka jakichkolwiek opłat ani prowizji wszystko za darmo.

  Data dodania: 22 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt na dowód »

  Chwilówki na dowód – taka jest problematyka prezentowanej platformy. Interesanci poczytać na niej mogą mnóstwo przydatnych wiadomości na zagadnienia powiązane z podobnego gatunku zobowiązaniami finansowymi. Zawarte na platformie informacje są ułożone w prosty i jasny sposób, stąd też przedstawiana platforma oferuje wartościowe źródło informacji dla ludzi, którzy dopiero zaczynają swoje poszukiwania dotyczące pożyczek na dowód i chciałyby się dowiedzieć o nich podstawowych wiadomości. W umieszczonym w prawym boksie menu znajdują się także inne artykuły na temat zbliżonych kredytów pieniężnych.

  Data dodania: 16 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Portal finansowy »

  Posiadasz konto w banku, lecz jego oferta nie jest dla Ciebie atrakcyjna? A może poziom obsługi banku Ci nie odpowiada? Na naszym portalu napewno znajdziesz coś dla siebie. FreeBanking.pl to najbardziej opiniotwórczy portal bankowy. Prezentujemy oferty wszystkich banków w Polsce, zwracając szczególną kładąc nacisk na obsługę, bankowość elektroniczną, opłacalność, czy też formalności związane z zakładaniem i likwidacją danego produktu. Z pewnością macie już konta osobiste, ale płacicie za nie o kilka złotych za dużo. Dlaczego? Skoro inny bank oferuje o wiele lepsze warunki i to w dodatku za darmo. Daje Wam jeszcze wysoko oprocentowane konto oszczędnościowe. Korzystając z FreeBanking.pl będziesz wiedział jak zaoszczędzić na koncie osobistym, czy też oszczędnościowym, a także jak zaoszczędzić na kredycie czy pożyczce oraz jak rozsądnie korzystać z usług finansowych. To wszystko na FreeBanking.pl

  Data dodania: 21 03 2013 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »