Strony związane z hasłem 'psychoterapia':

1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »
 • Psycholog Poznań »

  Oferta Centrum Psychoterapii MIND obejmująca pomoc psychologiczną i szkolenia rozwoju osobistego jest skierowana przede wszystkim do osób pragnących sobie pomóc. Doświadczony specjalista, sprawdzony psycholog, to profesjonalista docierający do istoty problemu, stosując najnowsze metody z dziedziny psychoterapii. Trudy dnia codziennego, strata, wycofanie, wina, osamotnienie - to wszystko może przekładać się na nasze relacje zarówno z otoczeniem, jak i (a może przede wszystkim) z samym sobą. Terapia poznawczo-behawioralna i terapia systemowa, które prowadzimy, to wyjątkowo efektywne techniki i niepowtarzalna szansa na nowe spojrzenie na siebie i rzeczywistość.

  Data dodania: 29 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Warszawa »

  Psychologia to jedna z nauk, która jest najbliżej każdego z nas. Zajmuje się ona zachowaniami człowieka nie tylko w stresowych okolicznościach, lecz zostaje wykorzystana do tego, aby stresowych okoliczności unikać albo sobie z nimi poradzić. Najbardziej boimy się lub wstydzimy się zarejestrować się psychologa lub psychoterapeuty. Jest to głęboko zakorzeniony wstyd przed innymi ludźmi. Na zachodzie coraz częściej rejestruje się przypadki korzystania z usług psychoterapeuty. Kiedy nie możemy sobie poradzić ze stresem lub ciężką sytuacją w naszej rodzinie, taką jak śmierć lub przemoc musimy zgłosić się na konsultacje do psychoterapeuty. Centrum Doradztwa i Pomocy Psychologicznej odszukamy po wklepaniu w wyszukiwarkę frazy „psycholog Warszawa”. Istotne jest, aby osoba zgłaszająca się na rozmowę była przekonana, że chce zerwać z przeszłością i zacząć zupełnie inne życie. Spotkania odbywają się w grupach lub indywidualnie, przeważnie trwają one mniej więcej 90 minut i odbywają się do 10 razy. Po takim okresie pacjent powinien zauważyć sporą poprawę zdrowia psychicznego.

  Data dodania: 20 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • IPP Instytut Psychoanalizy i Psychoterapii »

  Instytut Psychoanalizy i Psychoterapii jest Stowarzyszeniem powołanym formalnie w 1991 roku do podyplomowego szkolenia psychoterapeutów pracujących technikami psychoanalitycznymi zgodnie ze standardami Europejskiej Federacji Psychoterapii Psychoanalitycznej i Międzynarodowego Towarzystwa Psychoanalitycznego.

  Data dodania: 07 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie uzależnień »

  Mamy przyjemność zaprezentować oficjalną stronę www Poradni Leczenia Uzależnień Mandala – klinika ta działa komercyjnie na obszarze Dolnego Śląska. Przestrzeń działalności lecznicy Mandala obejmuje faktycznie wspomaganie ludzi walczących z nałogami, jednakże pragniemy skierować szczególną uwagę na to, iż ośrodek leczenia uzależnień kieruje pomoc do współuzależnionych, dorosłych dzieci alkoholików i również do bliskich uzależnionych. Kadra terapeutów pracujących w Ośrodku stosuje urozmaicone metody terapii, takie jak: farmakoterapia, relaksacja, czy trening umiejętności służących zdrowieniu, a wszystko to w celu, by leczenie hazardu przyniosło oczekiwane rezultaty.

  Data dodania: 22 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychiatra Wrocław »

  Ośrodek Terapii Psychiatryczno-Psychologicznej Self z Wrocławia to ośrodek, w którym dobro chorego jest kwestią najbardziej istotną. Ośrodek Self tworzą specjaliści, którzy przez lata rozszerzali własną wiedzę z dziedziny psychologii i psychiatrii. Psycholog, psychiatra, psycholog kliniczny, specjalista terapii uzależnień są równocześnie biegłymi psychoterapeutami, którzy organizują zajęcia dla rodzin, par lub pojedynczych osób. Lekarze ci w obawie o rzetelność i korzyść pacjentów wykorzystują superwizję i bez ustanku rozszerzają swoje kwalifikacje. Spotkania z ekspertami wymagają telefonicznej rezerwacji. Psychoterapia Wrocław może pomóc osobom w trudnej sytuacji.

  Data dodania: 29 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Gdynia »

  Trójmiasto jest regionem w którym można spotkać się z wieloma gabinetami psychoterapeutycznymi. Chcemy przedstawić Państwu jeden z nich - prowadzi go psychoterapeutka z wieloletnim doświadczeniem terapeutycznym, która wie jak pomagać ludziom w ich trudnościach. Zapraszamy do wizyty na stronie jeśli mają Państwo potrzebę rozmowy z psychoterapeutą w Gdyni. Informacje zawarte na stronie to przede wszystkim zakres usług, oferta warsztatów i szkoleń oraz opis kompetencji psychoterapeutki.

  Data dodania: 15 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biofeedback »

  W Naszej przychodni Open Medical chcemy zająć się schorzeniem, z którym do nas przybywasz holistycznie. Niełatwo skoncentrować się na jednym schorzeniu i liczyć, że reszta sama się rozwiąże. Specjaliści naszego Centrum to lekarze pozostający ze sobą w nieustannym kontakcie. Konsultujemy się z kolegami z pracy, regularnie przekazując fundamentalne dla naszych pacjentów informacje. Aby pomóc Państwu myśleć o swoich potrzebach w zbliżony sposób, oferujemy szereg korzystnych pod względem finansowym pakietów usług prozdrowotnych dla dzieci i dla dorosłych. Zapraszamy.

  Data dodania: 25 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Poznań »

  Pracownia Terapeutyczna Skrzydła oferuje fachową pomoc psychologiczną. Poznań to miasto, w którym psycholog prowadzi zajęcia indywidualne i grupowe. Oferujemy pomoc osobom z rozmaitymi zaburzeniami psychologicznymi. Swoją ofertę adresujemy też do osób z traumatycznymi przeżyciami. Prowadzimy szkolenia obejmujące wiele tematów psychologicznych. Długoletnie doświadczenie zawodowe pozwala nam świadczyć usługi dopasowane do jednostkowych potrzeb każdego pacjenta. Zapewniamy dużą efektywność terapii.

  Data dodania: 02 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Kraków - Paweł Zaporowski - Psychoterapeuta Kraków »

  Jako doświadczony psychoterapeuta pomagam zmagać się z różnymi problemami, tj.:- porady małżeńskie- terapia związków i par- terapia depresji i stresu- terapia depresji poporodowej- wsparcie w przypadku rozwodu, straty i żałoby- wsparcie w przypadku niepokoju, smutku i stresu- porady w problemach wychowawczych- terapia zaburzeń odżywiania- terapia syndromu DDA (dorosłych dzieci alkoholików)- doradztwo i wsparcie w przypadku poczucia samotności- wsparcie w przypadku utraty sensu życia- pomoc w rozwiązywaniu problemów z rodzicami i rówieśnikami- rozwiązywanie konfliktów- pomoc w radzeniu sobie ze stresem w pracy- pomoc w radzeniu sobie z wypaleniem zawodowym.Psychoterapeuta KrakówPsychoterapia Kraków Ośrodek Psychoterapii

  Data dodania: 08 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Polska psychoterapia »

  Zapraszamy wszystkich na witrynę poświęconą problematyce psychoterapii. Przeglądając naszą stronę poznasz historię psychoterapii, słynne postacie, metody leczenia. Co więcej wyszukasz odpowiedzi na takie kwestie: kiedy wypada zgłosić się do psychiatry lub psychologa, gdzie także jak poszukiwać pomocy. Na stronie publikujemy także adresy solidnych poradni psychoterapeutycznych. Publikacje publikowane w serwisie pisane są przez osoby, które znają dobrze problem zaburzeń umysłowych. Uważam, że witryna internetowa przypadnie wszystkim do gustu, jestem przychylny na innowacyjne sugestie.

  Data dodania: 11 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Warszawa »

  Pracownia Psychologiczna Ego oferuje profesjonalną pomoc psychologiczną. Miastem, w którym odbywa się nasza psychoterapia jest Warszawa. Istotne miejsce w naszej ofercie piastuje terapia dla osób borykających się z depresją. Prowadzimy szkolenia dla firm pogłębiające potencjał osobisty pracowników. Zapewniamy profesjonalne wsparcie dzieciom przejawiającym trudności adaptacyjne. Specjalizujemy się w rozwiązywaniu problemów osobistych, rodzinnych, zawodowych itp. Na prezentowanej witrynie opublikowano wiele artykułów psychologicznych.

  Data dodania: 23 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Warszawa »

  GabineTY są prowadzone przez wykwalifikowanych psychologów oraz psychoterapeutów, którzy oferują Państwu swoją pomoc. Funkcjonują na terenie Warszawy i poprzez psychoterapię leczą ze stanów lękowych, depresji, uzależnień. Udział w zajęciach gwarantuje polepszenie samopoczucia, ale też zrozumienie sedna problemu. Na początku lekarze sugerują konsultację diagnostyczną. Podczas takich spotkań ustalają z Państwem zakres trudności oraz wybierają najlepszą metodę leczenia. GabineTY prowadzą też poradnię małżeńską.

  Data dodania: 15 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bezsenność »

  Aby należycie pozbyć się sprawy bezsenności, trzeba zapisać się do przychodni INZPiRO w Warszawie. Obecni lekarze leczą również bulimię, anoreksję i depresję. Na wszechstronną pomoc składają się porady, terapia lub treningi. Leczenie bezsenności może być proste lub skomplikowane, czyni się je metodami farmakologicznymi lub poprzez kontrolę boźdźców. Leczenie bezsenności w tym prestiżowym ośrodku owocuje przywróceniem komfortu codziennego funkcjonowania i zapobiega takiej samej dezorganizacji w przyszłości. Zapobieganie chorobom jest znaczącym czynnikiem dbania o zdrowie pojmowanego w znaczeniu fizycznym czy też psychologicznym. Bezsenność jest problemem społecznym, uskarża się na nią duża liczba osób w różnym wieku. Lecznie bezsenności w Warszawie możliwe jest w rozmaitych klinikach, ta jednak wyróżnia się profesjonalizmem i stosowaniem jednostkowo wymyślonych technik pomocy.

  Data dodania: 28 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie bezsenności Warszawa »

  W obecnym świecie bezsenność stanowi duży problem. Wiele ludzi chce odszukać swój prywatny sposób na bezsenność. Natomiast nie zawsze się to udaje. Z tej przyczyny warto zwrócić się o pomoc do specjalisty w tej dziedzinie. Grupa INZPiRO świadczy leczenie bezsenności. Można rozróżnić – bezsenność przygodną, krótkotrwałą i przewlekłą. Bezsenność przewlekła potrzebuje profesjonalnego leczenia.

  Data dodania: 05 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta Poznań »

  Kwestie psychiatryczne to wstęp do możliwie dość dużej choroby psychicznej. Jak często się słyszy choroby tego typu są znacznie gorsze do wyleczenia niż wachlarz chorób fizycznych jakich dotyka ludzkość. Poznański Ośrodek Psychoterapii dla swoich pacjentów jest w stanie profesjonalnie przeanalizować problemy natury psychicznej. Nasza oferta skupia się w obrębie rozwiązywania kwestii rodzinnych, małżeńskich oraz dzieci. Każda z wizyt jest starannie zaplanowana i ma swój odpowiedni scenariusz dzięki któremu można przeprowadzić analizę kłopotów pacjenta oraz postawić odpowiednią diagnozę.

  Data dodania: 05 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Warszawa »

  Natura i osobowość człowieka zachowuje się nieprzewidywanie w momencie kiedy wydarzy się jakaś tragedia lub nieszczęście w życiu lub poprzez długotrwały kontakt z stresem wynikającym z życia prywatnego jak i służbowego. W przypadku gdy nasza psychika nie potrafi właściwie sobie poradzić z tymi problemami bardzo owocna może okazać się wizyta u psychologa, który umie przeprowadzić taką terapię by nasza psychika i samopoczucie zawsze były odpowiednie i nie utrudniały nam funkcjonować. Terapianastroje.pl to grupa lekarzy, którzy w wielu dziedzinach takich jak logopeda, psychiatra, psycholog, dietetyk udzieli nam fachowej pomocy.

  Data dodania: 18 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dobry pedagog w Lublinie »

  Jeżeli chcesz pomocy psychologicznej tak jak na rzecz siebie jak i swoich najbliższych upraszamy o zapoznanie się z naszą kompleksową propozycją. Jako Gabinet Terapeutyczno-Pedagogiczny w Lublinie prowadzimy całkowitą pomoc indywidualną i kursy dla rodzin. Psychoterapia którą się zajmujemy to specjalistyczne techniki lecznicze lub wspomagające leczenie wielorakich zaburzeń które mają psychologiczne początki. Bardzo serdecznie zapraszamy na początkowe konsultacje z zawodowym pedagogiem jak i również przejrzenie szczegółowego planu terapii. Zajmujemy się także takimi zagadnieniami jak: dysgrafia, terapia psychologiczna, dyskalkulia, leczenie agresji i wiele pozostałych.
  Wszelkie informacje kontaktowe a także szczegółowa oferta pedagogiczna dostępne są na naszej stronie internetowej na którą nadzwyczaj miło zapraszamy.

  Data dodania: 04 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia indywidualna Białystok »

  Zajmuję się profesjonalną psychoterapią. W gabinecie prywatnym prowadzę psychoterapię indywidualną oraz rodzinną. Zawodowo pracuję również jako psychoterapeuta grupowy w jednym z białostockich szpitali. Mam doświadczenie w terapii uzależnień uzyskane w trakcie prowadzenie grup dla osób uzależnionych. Zajmuję się także leczeniem farmakologicznym chorób i zaburzeń psychicznych. Pomagam moim pacjentom korzystając z założeń psychoterapii psychoanalitycznej oraz opartej na teoriach systemowych. Moje wykształcenie umożliwia mi spojrzenie na problematykę pacjentów całościowo, starając się zrozumieć ich trudności i zaburzenia z perspektywy lekarskiej i psychologicznej.

  Data dodania: 04 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia DDA »

  Terapia DDA może być indywidualna lub grupowa. Najlepsze efekty uzyskuje się jednak podczas terapii grupowej. Terapia nastawiona jest na przepracowanie traumy z dzieciństwa, odkrycie dynamiki działającej w rodzinie z problemem alkoholowym oraz odkrycie swoich pozytywnych stron. Terapia grupowa jest polecana bardziej ze względu na zjawisko "lustra", które pozwala wyeliminować poczucie osamotnienia i własnej wyjątkowości.

  Data dodania: 10 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychologia w Poznaniu »

  Wszystkich, którzy potrzebują wsparcia zapraszamy do Pracowni Psychoterapii i Rozwoju Osobistego Humani. Pierwsze spotkanie z terapeutą to konsultacja. Umożliwia ona określenie natury sprawy i przedstawienia odpowiedniej formy pomocy. Jeżeli 3 wizytach konsultacyjnych potrzebna będzie dalsza terapia, może ona przybrać formę psychoterapii indywidualnej lub grupowej. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt: 793 700 087, humani@humani.pl ul. Szydłowskiej 42 Poznań.

  Data dodania: 07 10 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »