Strony związane z hasłem 'szkolenia':

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »
 • Internetowe Targi Przemysłu »

  Witamy, Chcielibyśmy przedstawić państwu projekt naszej nowej strony internetowej a mianowicie www.itp-polska.pl. Nasza witryna jest internetowym odpowiednikiem różnego rodzaju targów organizowanych w wielu miastach polski. Naszą działalność nastawiamy na Targi Przemysłu, stąd też wziął się pomysł na nazwę naszego serwisu. Znajdziecie u nas państwo wiele branż, m.in. automatykę, medycynę, górnictwo, hutnictwo, robotyka, szkolenia. Działamy na klika rynków - polski - angielski - niemiecki. Zapraszamy zatem do dodawania wizytówek swoich firm i wystawiania u nast wirtualnych stanowisk w różnych językach.
  Pozdrawiamy
  Zespół Internetowych Targów Przemysłu
  http://itp-polska.pl/pl/produkty/Akcesoria%20dla%20przemys%C5%82u
  http://itp-polska.pl/pl/produkty/Energetyka
  http://itp-polska.pl/pl/produkty/Robotyka

  Data dodania: 12 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kursy nurkowania, kursy DAN »

  Nurkowanie rekreacyjne (+48 608 88 00 64) jest to niebanalne spędzanie czasu w trakcie urlopu i nie tylko. W ramach zajęć prowadzone są kursy nurkowe pogłębiające wiedzę i możliwości płetwonurków. Kursy nurkowania prowadzone są zgodnie ze standardami KDP/CMAS. W ramach kursów P1 prowadzimy zajęcia basenowe na Miejskiej Krytej Pływalni w Brzezinach oraz na różnych polskich zbiornikach wodnych. Bezpieczeństwo bowiem jest przy rekreacji priorytetem. Prowadzimy kursy nurkowania dla płetwonurków P1, P2 i P3 z całej Polski. Natomiast ze względu na rejon zamieszkania zapraszamy w szczególności chętnych z takich miast i ich okolic jak Brzeziny, Koluszki, Łódź, Skierniewice, Rawa Mazowiecka, Tomaszów Mazowiecki, Piotrków Trybunalski, Zgierz, Ozorków, Łęczyca. Prowadzimy także nurkowe szkolenia specjalistyczne PNO, PNA, PE, PN1, PZB, PSS. W ramach rozwijania wiedzy nurkowej szkolimy także w zakresie pierwszej pomocy tlenowej DAN oraz BLS, AED, AOFA, FA.

  Data dodania: 20 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Śrem »

  Wielokrotnie korzystamy z usług firm świadczących usługi. Kiedy remontujemy dom, szukamy malarza, gdy przestanie działać lodówka potrzebujemy elektromechanika. Zgłaszając się na szkolenia korzystamy z usług firm szkoleniowych. Chcąc zjeść dobry posiłek przebywając na delegacji poszukujemy firmy przygotowującej posiłki - restauracji. Aby móc szybko poszukać potrzebną firmę usługową mieszkańcy Śremu mają elektroniczny katalog placówek usługowych. Jest to wygodny baza informacji, bo daje możliwość szybkiego znalezienia telefonu do firmy. Wstawia się na przykład do Google słowa: „Śrem przedszkola”, „Śrem Broniarz” czy „Śrem autobusy” i w wynikach dostajemy placówki z bazy danych wraz z kompletem niezbędnych informacji, aby móc być obsłużonym przez firmę.

  Data dodania: 22 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • QuatroSoft - Systemy Informatyczne »

  Oprogramowanie dla firm: Systemy Symfonia, Systemy Enova, Finanse i Księgowość, Kadry i Płace, Handel, Fakturowanie. Siedziba w Krakowie.Obszar naszej aktywności skupia się głównie na produktach SAGE Symfonia i Enova - firm tworzących oprogramowanie dla biznesu. W naszej ofercie znajduje się oprogramowanie, wdrożenia, szkolenia oraz usługi programistyczne i informatyczne lecz potrafimy się dostosować do najbardziej indywidualnych oraz specyficznych potrzeb i wymagań klienta.

  Data dodania: 15 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sale Konferencyjne Rzeszów »

  Hotele, które mają pozytywną opinię u swoich gości to zazwyczaj nowoczesne obiekty mające dogodną lokalizację. Dokładnie taki jest hotel Mieszko, który usytuowany jest w Rzeszowie. Dla potrzeb gości oddajemy duży i wygodny obiekt, w którym wynajmowane są przytulne pokoje z pełnym wyposażeniem. Chcemy, żeby noclegi wszystkich gości były jak najbardziej komfortowe, z tego względu we wszystkich pokojach jest odrębna łazienka, tv, a także dostęp do Internetu. W hotelu jest także kameralna kawiarnia i bezpłatny parking przeznaczony dla gości. Udostępniamy także odpowiednio urządzone sale konferencyjne, gdzie można urządzać szkolenia i konferencje biznesowe. W naszym hotelu odbywają się również uroczyste imprezy okolicznościowe. Z pewnością warto zamówić jedną z naszych sal po to, żeby zorganizować doskonałe przyjęcie dla nowożeńców czy jubileusz małżonków. Wszystkie rodziny, które zdecydują się na nocleg nie muszą wnosić opłaty za pobyt dziecka do lat 4. Rezerwację pokoi można wykonać za pośrednictwem witryny internetowej.

  Data dodania: 19 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia katowice, szkolenia sprzedaży, miękkie, otwarte, zamknięte, kraków »

  Nasza firma posiada bogate doświadczenie w rozwijaniu umiejętności pracowników i organizacji. Opracowaliśmy skuteczne rozwiązania, pomagające firmom osiągać zamierzone cele biznesowe. Sami nieustannie się rozwijamy, przez co staliśmy się specjalistami w najnowocześniejszych formach przekazywania wiedzy z zakresu komunikacji, umiejętności handlowych, budowania zespołów i zarządzania nimi. Jesteśmy zespołem trenerów z doświadczeniem we współpracy z różnorodnymi branżami i organizacjami. Szkolimy w całej Polsce, współpracujemy z profesjonalnym zespołem trenerów i konsultantów, dzięki czemu oferujemy szeroki zakres usług. Naszym priorytetem jest odpowiadanie na indywidualne, konkretne potrzeby naszych Klientów. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 12 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia z perswazji »

  Wywieranie wpływu zdoła być tematem, który podoła rozłożyć skrzydła niejednej firmie. Wyjątkowo wiedzą coś o tym handlowcy, jacy pracowali przed odbyciem kursu z wywieraniu wpływu i w okresie po przebyciu takowego kursu. Podejście do Kontrahenta tak by nie zauważył delikatnej perswazji, by pomoc w podjęciu korzystnej decyzji była niemal niewidoczna. Tego da się wyszkolić. Zapraszamy na witrynę firmy, jaka specjalizuje się w niniejszego typu kursach. Na witrynie dane o firmie i oczywiście informacje o tychże szkoleniach z wywoływania wpływu.

  Data dodania: 08 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP Śląsk »

  Firma DBBHP istnieje na rynku dobrych parę lat. Świadczymy usługi z zakresu bhp, przeprowadzamy szkolenia grupowe, doradzamy pracodawcą. świadczymy usługi na zasadzie outsourcingu. Nasze usługi świadczone są na najwyżcszym poziomie. W szczególności zajmujemy się prowadzeniem szkoleń z zakresu bhp. Prowadzimy także pomiary elektryczne.Jeśli chodzi o szkolenia to wstępne i okresowe są w naszych usługach. Szkolenia okresowe są skierowane dla pracowników. Zakres szkoleń specjalistycznych to udzielanie pierwszej pomocy. Obsługujemy Śląsk i Zagłębie z nami czuj się bezpiecznie

  Data dodania: 28 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy Opole »

  OSK Opole STOP sp. z o.o. - prosta droga do prawa jazdy - najlepsza szkoła nauki jazdy w Opolu.

  Prawko Opole w naszym ośrodku zrobisz szybko i bezproblemowo, a nasze doświadczenie i wiedza zapewnia gruntowne przygotowanie do egzaminu. Szkoła nauki jazdy Opole STOP sp. z o.o. to najlepszy wybór dla osób, chcących zdobyć najważniejszą wiedzę oraz umiejętności potrzebne za kierownicą.

  Data dodania: 24 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Poznań »

  Oferta Centrum Psychoterapii MIND obejmująca pomoc psychologiczną i szkolenia rozwoju osobistego jest skierowana przede wszystkim do osób pragnących sobie pomóc. Doświadczony specjalista, sprawdzony psycholog, to profesjonalista docierający do istoty problemu, stosując najnowsze metody z dziedziny psychoterapii. Trudy dnia codziennego, strata, wycofanie, wina, osamotnienie - to wszystko może przekładać się na nasze relacje zarówno z otoczeniem, jak i (a może przede wszystkim) z samym sobą. Terapia poznawczo-behawioralna i terapia systemowa, które prowadzimy, to wyjątkowo efektywne techniki i niepowtarzalna szansa na nowe spojrzenie na siebie i rzeczywistość.

  Data dodania: 29 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Kraków »

  Biuro księgowe Kraków wykonuje swoje usługi na rzecz firm i osób fizycznych począwszy od 1993 roku. Zespół specjalistów pracujący w Luka s.c. posiada dużą wiedzę z zakresu rachunkowości, prawa pracy oraz księgowości oraz kilkunastoletnie doświadczenie w branży. Swoją znajomość przepisów systematycznie poszerzają, biorąc czynny udział w profesjonalnych szkoleniach i wykładach branżowych. Biuro podatkowe Kraków mieści się przy ul. Łukasiewicza 1 na terenie Instytutu Nafty i Gazu w Krakowie. Biura rachunkowe Kraków doradzają również przy otwieraniu nowej działalności tj. jak założyć nową firmę, gdzie należy się udać aby wszystko poszło sprawnie, jaki system opodatkowania wybrać itp., my także świadczymy takie usługi. Nasze usługi księgowe i doradztwo podatkowe dopasowujemy indywidualnie do potrzeb każdego klienta. Jakość naszych usług jest od lat niezmiennie na najwyższym możliwym poziomie.

  Data dodania: 11 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kursy: Łódź, Opole oraz Częstochowa »

  Zajmujemy się organizowaniem kursów wśród interesantów z Łodzi, Opola oraz Częstochowy. Na kursy przyjmujemy osoby z województwa łódzkiego, opolskiego oraz śląskiego.

  Zachęcamy państwa do zerknięcia do pełnej oferty kursów zawodowych w której znajdziecie spis około 30 praktycznych, często poszukiwanych zawodów. Co ciekawe, nasza placówka, zajmuje się również kursami pierwszej pomocy i szkoleniami BHP.

  Data dodania: 10 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • PRO-WIDEO, Wideofilmowanie, Kamerzysta, Videofilmowanie, Nowy Sącz, małopolskie »


  Firmę PRO-WIDEO cechuje uczciwość, rzetelność i włożone serce w nagrania i w końcową obróbkę video. Jeżeli pragniesz, aby twoje nagranie było niepowtarzalne i jedyne, wybierz właśnie naszą firmę. Pracujemy wyłącznie na markowym, fachowym i sprawdzonym sprzęcie wideo. Nasz kamerzysta i monter wideo regularnie uczestniczą w kursach i odpowiednich szkoleniach. Proponujemy państwu oryginalne nagrania i profesjonalną obróbkę HD.

  http://www.pro-wideo.pl
  http://www.pro-wideo.pl/galeria.htm
  http://www.pro-wideo.pl/oferta.htm

  Napisz do nas:
  biuro@pro-wideo.pl
  Odwiedź nas na facebooku
  https://www.facebook.com/prowideo

  Data dodania: 24 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia sprzedażowe »

  Jak to się dzieje, iż pewny handlowiec działa sobie przyzwoiciej od innych? Czy szkolenia handlowe mogły się do takiego stanu rzeczy przysporzyć? Rzecz jasna, iż szkolenia biznesowe niesłychanie owocnie wpływają na podniesienie efektywności negocjacji handlowych i prawdopodobnie totalnie nikogo nie powinno się do tego przekonywać. Ewidentne jest również to, że takie szkolenia handlowe muszą być wykonane poprzez rzetelną firmę szkoleniową. Zapraszamy na witrynę zamieszczoną w sieci www takiej firmy.

  Data dodania: 08 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Eventy, integracja »

  Public RelationsOferujemy szereg narzędzi wchodzących w skład kompleksowych strategii PR. W zależności od potrzeb klientów dobieramy poszczególne z nich - od kontaktów z mediami, komunikacji wewnętrznej firmy po wizerunek w Internecie czy kreację wydarzeń specjalnych. W ten sposób pomagamy klientom skutecznie komunikować się z otoczeniem firmy czy branży klienta

  Data dodania: 05 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kasy Fiskalne Częstochowa JOLANTA »

  Kasy fiskalne, terminale płatnicze, drukarki fiskalne, wagi elektroniczne, wagi sklepowe, programy dla firm, firma Jolanta Częstochowa. Zajmuje się już od wielu lat obsługą Klientów w tej materii. 100% zadowolenia! Pomoc w wyborze odpowiedniego urządzenia fiskalnego, ustalenie kodów do zaprogramowania, programowanie drukarek fiskalnych, szkolenie z obsługi, fiskalizacja, serwis i przeglądy okresowe kas. W ofercie urządzenia tylko dobrych producentów: Posnet, Elzab, Innova, Farex, Elemis. Kasy dla lekarzy, kasy dla prawników, kasy do sklepu. Prowadzimy własny sklep internetowy z kasami fiskalnymi. Ponadto kompleksowe systemy sprzedaży, czytniki kodów kreskowych, testery banknotów, liczarki. Można również odwiedzić nasz blog związany z kasami fiskalnymi. Działamy na terenie miejscowości: Częstochowa, Blachownia, Radomsko, Kłobuck, Myszków, Konopiska, Olsztyn i okolice.

  Data dodania: 23 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • HODOWLA OWCZARKÓW NIEMIECKICH PAJĘCZE SIECI »

  Hodowla owczarków niemieckich. owczarki niemieckie - Kraków, małopolska - szczeniaczki rodowodowe.Galeria, Porady, Mioty, Zdrowie, Żywienie, Szczeniaki, Krycie, Szkolenie, Wystawy.Nasza hodowla mieści się w miejscowości Będkowice( 22 km na północ od Krakowa ), powstała w 1990 roku. W naszej hodowli znajdą Państwo, owczarki - wystawowe,stróżujące a także pieszczochy. Nasze psy żywione są karmą Bosh i Josera. Położenie naszej hodowli zapewnia naszym psiakom, doskonałe warunki do rozwoju pod względem fizycznym, a także co dla nas jest najważniejsze to aspekt psychiczny naszych psiaków. W naszej hodowli znajdą Państwo, owczarki - wystawowe, stróżujące a także pieszczochy. Owczarek niemiecki – jedna z ras psów należąca do grupy psów pasterskich i zaganiających, zaklasyfikowana do sekcji psów pasterskich (owczarskich). Według klasyfikacji FCI podlega próbom pracy. ZAPRASZAMY SERDECZNIE do odwiedzenia naszej hodowli.

  Data dodania: 03 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Obsługa spółek Kraków »

  Wykonujemy kompleksowe usługi na rzecz firm, instytucji i osób fizycznych. Zadbamy aby rejestracja firmy Kraków przebiegła szybko i sprawnie. Doradzamy w wyborze sposobu opodatkowania, w doborze PKD oraz jaki rodzaj własności firmy najlepiej wybrać. Pomagamy w uzyskaniu dotacji unijnych, aby Twoja działalność się rozszerzała. Kadra specjalistów z zakresu szkoleń zatrudniona przez nas zadba o szkolenia BHP Kraków dla Twoich pracowników. Przeprowadzamy także szkolenia dotyczące ochrony PPOŻ. Posiadamy także zarejestrowane, posiadające NIP, zgłoszone do GUS, gotowe spółki Kraków. Na życzenie klienta zakładamy i rejestrujemy spółki z o.o. wraz ze zgłoszeniem ich do odpowiednich urzędów. Zajmujemy się również pozyskaniem licencji potrzebnych do ich późniejszej działalności.

  Data dodania: 10 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • BalticDive »

  Firma BalticDive zajmuje sie nauką płetwonurkowania według standardów IANTD - najbardziej szanowanej organizacji technicznej szkolących zarówno płetwonurków rekreacyjnych i technicznych. Programy IANTD są tak przygotowane, by gwarantowały wysoki poziom technik nurkowych u zrelaksowanych osób czujących sie pod wodą komfortowo. lt;br /gt;Szkolenia polegają na uczeniu technik oraz sprawności w różnych warunkach, dzięki czemu uzmysławiają nurkom ich możliwości co poprawia ich bezpieczeństwo pod wodą.lt;br /gt;Już przy kursie podstawowym mamy najwięcej zajęć praktycznych (8) dzięki czemu student jest bardziej wyszkolony.Szkolimy również młodzież już od dwunastego roku zycia. Proponujemy kursy rekreacyjne, specjalistyczne i techniczne. Organizujemy wyprawy na wraki Bałtyku i Zatoki Gdańskiej. Szkolenia odbywają sie na terenie miasta Elblag.

  Data dodania: 07 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia ADR »

  Zajmujemy się szkoleniem pracobiorców. Wszystkie nasze kursy prowadzone są profesjonalnie dzięki wykwalifikowanej kadrze dydaktycznej, po naszych zajęciach pracownik jest przygotowany do błyskawicznego podjęcia pracy na swoim stanowisku.
  adr-help.pl to firma która oferuje usługi w obrębie szkoleń transportu drogowego i artykułów niebezpiecznych dla kierowców - ADR, który obejmuje szkolenie podstawowe i przewóz w cysternach.
  Szkolenie certyfikat kompetencji zawodowych na przewóz osób i rzeczy, wykłady trwają trzy dni i następnie klient jest zgłaszany do egzaminu zewnętrznego.
  Szkolenie w obrębie obsługi stacji LPG, które zawiera: artykuły dydaktyczne, opłatę egzaminacyjną do TDT, obiad, dowóz uczestników na miejsce egzaminu.
  Szkolenie napełniania i opróżniania zbiorników transportowych w tym cystern paliwami płynnymi - kl 3.
  Instruktaż obsługi wózków widłowych, w którym zawarty jest praktyczny instruktaż stanowiskowy, dzięki któremu pracobiorca od razu może przystąpić do pracy, również prowadzimy badania psychotechniczne.
  Szkolenie obsługi żurawi samojezdnych i przenośnych HDS - kat. II Ż, w którego opłatę jest wliczone badanie lekarskie, egzamin przed UDT i materiały dydaktyczne.
  Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 21 09 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »