Oświetlenie Podkategoria: Oświetlenie

 • Oświetlenie LED Sklep »

  El-Meco.pl to bogato zorganizowany sklep elektryczny. Zapraszamy do nas osoby indywidualne, hurtowników oraz instalatorów. W naszym asortymencie dostępnych jest kilka tysięcy artykułów pochodzących od takich znanych producentów jak: Lapp Kabel, Legrand oraz Ensto. Nasz elektryczny sklep specjalizuje się w specjalistycznej sprzedaży takich produktów jak: przewody, aparatura przemysłowa, rozdzielnice. W sprzedaży mamy także produkty z kategorii automatyka przemysłowa, oświetlenie Spotline, uchwyty instalacyjne, Xcomfort, a także oświetlenie LED.
  W naszym sklepie ogromnym zainteresowaniem cieszą się także przedmioty z sekcji takich jak: wentylatory domowe, osprzęt odgromowy, a także przybory i mierniki. W kategorii kable i przewody można zamówić przewody sterownicze oraz przewody głośnikowe. W sekcji kable bez problemu odszukacie u nas Państwo także takie artykuły jak: lapp kabel czy kabel miedziany. Mnóstwo przydatnych przedmiotów mamy także w sekcji oświetlenie. To właśnie tu można zamówić oprawy z rozetą i lampy wiszące. Zapraszamy Państwa także do odwiedzania działów z ofertami promocyjnymi i nowymi produktami.
  Realizowanie zakupów w sklepie elektrycznym jest bardzo proste. Zamówienia należy nadsyłać poprzez formularz ze strony albo na adres naszej poczty. Następnie my wysyłamy potwierdzenie przyjęcia zamówienia. W sklepie można wykonać płatność w formie przedpłaty lub pobrania przy odbiorze. Wszystkie zamówione przedmioty dostarczamy kurierem lub za pośrednictwem Poczty Polskiej. Przedmioty za sumę powyżej 1000 zł przesyłane są nieodpłatnie. Dostawy trwają od 1 do 7 dni roboczych.

  Data dodania: 18 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Huta szkła »

  Każdy z nas raczej w swoim życiu spotkał się ze szkłem oświetleniowym. Czy to zwis oświetleniowy w sklepie, lampka nocna lub latarnia przy jezdni ma klosz. A na pewno mają je rzeczy, które są tradycyjne. Część rzeczonych kloszy sporządza się przy zastosowaniu automatów, tymczasem żaden automat nie wyda tego co idzie uzyskać wykorzystując ręczną technikę dmuchania. Na naszej stronie przedstawiamy jedną z ostatnich fabryk szkła, gdzie metodą manualną wyrabia się takie klosze.

  Data dodania: 08 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Lasery sceniczne »

  Wszystkie puby powinny być wyposażone w takie urządzenia, jakie proponuje sklep LEDprofi. Efekty sceniczne typu lasery dodają specyficznego klimatu każdemu tego rodzaju lokalowi i zapewnią rozrywkę na najwyższym poziomie. Dodatkowo wspaniałe nagłośnienie sprawi, że młodzi ludzie będą ochoczo wracać do Twojego lokalu, żeby się odprężyć. Spraw ażeby Twój lokal stał się bardziej żywy i bardziej interesujący, żeby przyciągał coraz większą ilość ludzi.

  Data dodania: 14 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nagłośnienie »

  Działalność AGM to zawodowcy od nagłośnienia a jednocześnie miłośnicy pięknego brzmienia muzyki. Pasja ta doprowadziła do pomysłu by założyć firmę, która będzie się specjalizowała profesjonalnym nagłośnieniem wszelkich imprez łącznie z koncertami. Wraz z rozwojem firmy, AGM wprowadził dodatkowe punkty do oferty, tak by samodzielnie móc zorganizować każdą imprezę. Ówcześnie obok nagłośnienia zadbamy o oświetlenie, scenę i zadaszenie, agregaty prądotwórcze czy barierki. Więcej o firmie, cenach jak i szczegółach oferty dowiesz się podczas kontaktu lub poprzez stronę www agm.com.pl.


  GRUPA AGM MACIEJ GRYSZKA
  ul. Zabłocie 23
  30-701 Kraków
  agm@agm.com.pl
  tel. 12 2923156

  REGON 351096420
  NIP 6771136887

  Data dodania: 31 08 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Oświetlenie