Wynalazki Podkategoria: Wynalazki

 • Posiadamy propozycje dobrą dla Ciebie. CEZ CARGO zagwarantuje symulator jazdy »

  Grupa CARGO powstało w 1992 roku. Działamy w kilku segmentach:
  - szkolenia zawodowe (operator maszyn, spawacz, florysta i wiele innych)
  - doskonalenie kadr (coaching i inne)
  - wynajem symulatora (kwalifikacja wstępna, symulator samochodu ciężarowego i autobusu)
  - badania psychologiczne (lekarz medycyny pracy, badania wstępne)
  - wynajem autokaru
  Serdecznie zapraszamy na naszą witrynę www gdzie można zapoznać się ze szczegółami naszej oferty. Oferujemy usługi dla klientów indywidualnych oraz grup zorganizowanych.

  Data dodania: 15 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsze listwy rolkowe »

  Przedsiębiorstwo handlowo - usługowe Construktor S.T.W. jest liderem w sprzedaży listew rolkowych. Od ponad dekady dzielimy się z Państwem naszą wiedzą i doświadczeniem w zakresie transportu wewnętrznego i systemów magazynowania w zakładach przemysłowych. Od pięciu lat jesteśmy też wyłącznym partnerem asortymentu niemieckiej firmy Rollex, która jest światowym liderem na rynku rolek transportowych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo różnego rodzaju rolki: od grawitacyjnych, przez napędowe aż po elektrobębny. Nasi inżynierowie czekają na Wasze zamówienia!

  Data dodania: 25 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Skorzystaj z naszego symulatora dachowania »

  Wynajem symulatora dachowania idealnie odzwierciedla położenie pojazdu po wypadku, gdzie doszło do dachowania.
  Symulator został specjalnie skonstruowany dla przyszłych kierowców, którzy chcą nabyć umiejętność zachowania się w takich ekstremalnych warunkach. Symulacja pokazuje wynik nie przestrzegania podstawowych przepisów bezpieczeństwa takich jak zapięcie pasów a także braku zabezpieczenia przedmiotów w samochodzie. Dostęp do symulatora możemy zrealizować poprzez wynajem symulatora dachowania u nas. Zobaczyć lub skorzystać z symulatora możemy także podczas różnych imprez. Symulator ma na celu zapobieganie bezmyślności kierowców. Każdy kierowca musi dbać o zdrowie swoje i pasażerów.

  Data dodania: 15 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Alkomaty »

  Zachęcamy do odwiedzenia nowego sklepu internetowego z alkomatami. U nasz każdy kierowca znajdzie coś dla siebie. Posiadamy alkomaty profesjonale oraz słabsze jakościowo a zarazem tańsze. Nie ryzykuj jazdy samochodem po spożyciu alkoholu. Zakup alkomat i bądź pewien, że jesteś trzeźwy. Zapraszamy na zakupy do naszego sklepu z alkomatami.

  Data dodania: 10 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • BMS »

  TGM Automatic to firma zajmująca się produkcją i implementowaniem profesjonalnych układów BMS oraz klimatyzacji. W naszej ofercie znajdziecie Państwo tak fundamentalne moduły na przykład szafy sterownicze, jak i pełne systemy wentylacji i automatyzacji budynkowej. Zapraszamy na naszą stronę www celem poznania zupełnej oferty a także obejrzenia naszych uprzednich adaptacji. Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego bądź prywatnego w naszej siedzibie w Krakowie.

  Data dodania: 20 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Secural - Kaszerowanie »

  Oferowane przez Secural s.c. opakowania kaszerowanie mogą służyć jako zabezpieczenie przed uszkodzeniem towaru. Warto przypomnieć dodatkowo o następnej znaczącej funkcji opakowania, a mianowicie - marketingowej. Toteż jeśli chcemy zachęcić konsumentów do zakupu naszego artykułu, istotne jest ażeby opakowanie, było wyprodukowane w sposób umiejętny i przyjazny dla oka

  Data dodania: 12 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem samochodów Lublin »

  Jednostki Wypożyczalnia samochodów Lublin przedkłada wozy eleganckie, komfortowe i co najważniejsze pewne. Wszystkie wozy, które dysponujemy rozporządzają 5 gwiazdek w randze 5 bezpieczeństwa. Taką opinię realizuję się w okresie w ciągu postępowania CrashTest'ów. Wynajem samochodów Lublin znajduję się w środkowym punkcie miasta. Aby się uzyskać do tego miejsca starczy wejść w jakikolwiek autobus wjeżdżający do miasta. Nasza jednostka to nie tylko ogólnopolska sieć wypożyczalni, to również globalne przedsiębiorstwo osiągalnie dla cudzoziemców. Rent a car Lublin ma wielu pracowników, którzy doradzą klientom w językach: Angielskim, Niemieckim oraz Rosyjskim.

  Data dodania: 06 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Mega Program »

  Darmowy serwis informacyjny, który pozwoli zaspokoić ciekawość wielu osób. Informacje są dodawane codziennie i pochodzą z najlepszych źródeł. Znajdziesz tutaj oprócz najnowszych wiadomości również ciekawe informacje lokalne. Dzięki temu będziesz na bieżąco.

  Data dodania: 12 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Epapierosy białystok - elektroniczne papierosy białystok »

  Jesteśmy sklepem z branży e-papierosy białystok. W naszej ofercie znajdują się markowe e-papierosy, bardzo wysokiej jakości części zamienne i akcesoria. W trosce o wasze zdrowie sprzedajemy wyłącznie produkty znanych na całym świecie marek. Wszystkie e-papierosy i akcesoria posiadają certyfikaty i zezwolenia dopuszczajace je do sprzedazy w Unii Europejskiej. W ofercie również bardzo szeroki wybór smaków liquidów w pięciu mocach. Bazy i aromaty do samodzielnego tworzenia liquidów. Odwiedż nasz sklep i sprawdz oferte, a miło się zaskoczysz. E-papierosy białystok, strona www epapierosowo.pl Zapraszamy!!!

  Data dodania: 06 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gps »

  Automapa to narzędzie zaprojektowane dla osób poruszających się w terenie, charakteryzujące się małymi wymiarami oraz niewielką ciężarem. W locie mierzy wysokość, aby zapewnić możliwie wydajny wynik przedstawianych danych. Urządzenie stosuje wysokiej czułości moduł GPS z obsługą standardów zapewniających błyskawiczne wyznaczanie miejsca. Jest też funkcję rzeczywistej temperatury oraz funkcję przypomnienia, która ostrzega użytkownika o dezaktywacji stopera w trakcie ruchu. Poza tym w ofercie znajdują się również inne produkty. Cb radio to najprostsza wersja, która pracuje w zakresie podstawowym 40 częstotliwości z mocą nie przekraczającą 8W.

  Data dodania: 02 12 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Wynalazki