Lekarze Podkategoria: Lekarze

1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »
 • Polska przychodnia w Londynie »

  Potrzebujesz komfortowej i profesjonalnej opieki medycznej w Londynie? Zapisz się do Polskiej Przychodni w Londynie, która zaproponuje Ci pomoc kilkunastu polskich i znakomitych doktorów. Ta nowoczesna klinika funkcjonuje od wielu lat i dzień w dzień leczy pacjentów.
  Jesteśmy doświadczonym zespołem doktorów z wieloletnią praktyką. Zatroszcz się o swoje zdrowie razem z nami. Zapewne będziesz w pełni szczęśliwy z oferowanych świadczeń. W naszych kartotekach dostępnych jest bardzo wiele usatysfakcjonowanych petentów.

  Data dodania: 17 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek terapii uzależnień »

  Osoby mające problemy z alkoholem, zadające sobie pytanie jak przestać pić, zachęcamy do wybrania Ośrodka Oaza. Zapewniamy całkowitą dyskrecję i anonimowość. Dzięki umiejętnie poprowadzonej terapii alkoholowej, pomocy innych oraz najlepszej opiece medycznej i terapeutycznej da się pokonać własne słabości. Posiadamy spore doświadczenie w przeprowadzaniu pacjentów przez ciężki lecz skuteczny detoks alkoholowy. Akcent kładziemy także na jakość terapii, która przebyta w całości daje szanse na długotrwałą abstynencję. Mamy również specjalny program dla rodzin uzależnionych. Dane kontaktowe: nr tel. 530 18 70 70, 725 18 70 70, email info@osrodekoaza.pl.

  Data dodania: 01 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • IPP Instytut Psychoanalizy i Psychoterapii »

  Instytut Psychoanalizy i Psychoterapii jest Stowarzyszeniem powołanym formalnie w 1991 roku do podyplomowego szkolenia psychoterapeutów pracujących technikami psychoanalitycznymi zgodnie ze standardami Europejskiej Federacji Psychoterapii Psychoanalitycznej i Międzynarodowego Towarzystwa Psychoanalitycznego.

  Data dodania: 07 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychiatra Wrocław »

  Ośrodek Terapii Psychiatryczno-Psychologicznej Self z Wrocławia to ośrodek, w którym dobro chorego jest kwestią najbardziej istotną. Ośrodek Self tworzą specjaliści, którzy przez lata rozszerzali własną wiedzę z dziedziny psychologii i psychiatrii. Psycholog, psychiatra, psycholog kliniczny, specjalista terapii uzależnień są równocześnie biegłymi psychoterapeutami, którzy organizują zajęcia dla rodzin, par lub pojedynczych osób. Lekarze ci w obawie o rzetelność i korzyść pacjentów wykorzystują superwizję i bez ustanku rozszerzają swoje kwalifikacje. Spotkania z ekspertami wymagają telefonicznej rezerwacji. Psychoterapia Wrocław może pomóc osobom w trudnej sytuacji.

  Data dodania: 29 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Opieka medyczna Łódź »

  Poszczególne cechy publicznej służby zdrowia są główną przyczyną tego, że obecnie większość ludzi decyduje się na prywatne usługi medyczne. W tym przypadku opieka medyczna Łódź jest dwadzieścia cztery godziny na dobę, i tym samym zawsze możemy liczyć na pomoc ze strony wybranych specjalistów. Popularne oferty obejmują tego rodzaju usługi, jak opieka podczas ciąży, szczepienia albo też badania laboratoryjne. Każdy z nas może wspólnie z bliskimi przystąpić do opisywanej oferty. Należy podkreślić, że w zdrowiu niezwykle istotna jest profilaktyka, którą mamy okazję sobie zagwarantować właśnie dzięki nieograniczonej opiece medycznej. Powinniśmy jak najszybciej sprawdzić, co wchodzi w skład dostępnych abonamentów.

  Data dodania: 13 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Poznań »

  Pracownia Terapeutyczna Skrzydła oferuje fachową pomoc psychologiczną. Poznań to miasto, w którym psycholog prowadzi zajęcia indywidualne i grupowe. Oferujemy pomoc osobom z rozmaitymi zaburzeniami psychologicznymi. Swoją ofertę adresujemy też do osób z traumatycznymi przeżyciami. Prowadzimy szkolenia obejmujące wiele tematów psychologicznych. Długoletnie doświadczenie zawodowe pozwala nam świadczyć usługi dopasowane do jednostkowych potrzeb każdego pacjenta. Zapewniamy dużą efektywność terapii.

  Data dodania: 02 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Medyczne Hygea - Tychy »

  Lekarze specjaliści CM Hygea świadczą porady medyczne z zakresu szeregu specjalizacji medycznych. W Centrum Medycznym działają między innymi gabinet chirurgiczny, gabinet logopedyczny, poradnia psychiatryczna, gabinet ortopedyczny, poradnia rehabilitacyjna.
  Poza wyżej wymienionymi w Hygei swoje usługi świadczy także neurolog, psycholog oraz lekarze innych specjalności.
  Centrum świadczy swoje porady przede wszystkim osobom zamieszkałym w mieście Tychy oraz miejscowościach okolicznych, to jest w Bieruniu, Lędzinach, Pszczynie. W Centrum Medycznym Hygea pracują wyłącznie doświadczeni lekarze - specjaliści.

  Data dodania: 22 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Okulista Łódź »

  Niezbyt dobry wzrok nie wydaje się być tak wielką trudnością, jeśli masz odpowiednie okulary. Fachowy sklep okulistyczny - okulary Ray Ban Łódź - www.italooptica.pl jest gwarancją najwyższej klasy okularów. Na stronie italooptica.pl zakupisz binokle od Persol, D and G, Vogue jak i wiele innych. Poza tym pod adresem www.italooptica.pl odnajdziesz centrum pomocy, a także dużo różnych porad. Italo Optica to domena z wygodnym designem a także wieloma wyrobami, z których wiele to wysokiej marki szkła. Twoja para okularów od Italo Optica na sto procent wywierają na wszystkich ogromne wrażenie.

  Data dodania: 25 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dokąd pójść żeby dobrze wykonać badanie kierowców? »

  Poszukujesz przychodni, która da Ci zaświadczenie lekarskie do pracy? Wykonaj u nas badania wstępne. Jaworzno posiada jedną z najnowocześniejszych placówek tego typu na śląsku, dzięki czemu badania okresowe wykonywane są w komfortowych warunkach. Posiadamy nowy, wysokiej jakości sprzęt umożliwiający profesjonalną i kompleksową obsługę. Gwarantujemy także bardzo korzystne ceny, co czyni naszą ofertę bardzo atrakcyjną. Oferujemy rabaty tym, którzy zapisali się na nasze szkolenia zawodowe. Sprawdź naszą pełną ofertę!

  Data dodania: 12 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Ursynów »

  Wszystkim, którzy szukają dobrego stomatologa w Warszawie, pragnę polecić nowoczesną klinikę stomatologiczną na Ursynowie. ANIDENT, bo o niej mowa, jest obecny w Warszawie od 2004 roku, kiedy to otwarto na Ursynowie czterogabinetową klinikę stomatologiczną z własną pracownią rentgenodiagnostyki (RTG zębowe i pantomogram). W klinice stomatologicznej ANIDENT pracuje kilkunastu lekarzy stomatologów. Każdy stomatolog regularnie uczestniczy w szkoleniach i kursach podnoszących kwalifikacje. Wśród naszych stomatologów są również specjaliści z takich dziedzin jak implanty, ortodoncja i chirurgia stomatologiczna. Wprowadzamy implanty markowych amerykańskich systemów o uznanej renomie, takich jak implanty 3i BIOMET oraz implanty Zimmer. Na naszej stronie pod adresem implanty zamieszczamy szczegółowe kompendium poświęcone implantologii, podajemy także ceny różnych wariantów leczenia z wykorzystaniem implantów w zależności od liczby i rozmieszczenia brakujących zębów. Nasza strona to także swego rodzaju poradnik z zakresu ortodoncji, bowiem na stronie ortodoncja Warszawa zamieszczamy szczegółowe informacje na temat tej dziedziny leczenia stomatologicznego. Dzisiejsza ortodoncja to przede wszystkim niewidoczne aparaty ortodontyczne takie jak aparaty porcelanowe czy kryształowe. W wielu dziedzinach leczenia stomatologicznego niezbędny jest pantomogram. Pantomogram to zdjęcie ogólnodiagnostyczne, na którym uwidaczniają się wszystkie - górne i dolne - zęby, a także otaczające je tkanki. Dlatego pantomogram jest niezbędny jeśli planujemy implanty czy leczenie ortodontyczne. W klinice stomatologicznej ANIDENT Warszawa Ursynów pantomogram można wykonać na miejscu, wykonujemy także pantomogramy dla pacjentów innych klinik i gabinetów stomatologicznych. Aktualna cena zdjęcia pantomograficznego jest zawsze zamieszczona na stronie pantomogram Warszawa. Tam również zamieszczamy szczegółowe informacje o pantomogramie, przedstawiamy przewagę cyfrowej techniki nad pantomogramem na kliszy.

  Data dodania: 22 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dobry stomatolog Gliwice »

  Jesteśmy nowoczesnym centrum stomatologii w Gliwicach oferującym pełen wachlarz usług stomatologicznych. Nasi specjaliści to między innymi stomatolog Gliwice. Stworzyliśmy Ośrodek Leczenia Bólu Głowy i Dysfunkcji Narządu Żucia, w którym zajmujemy się diagnostyką bólu głowy oraz leczeniem bruksizmu. Po wykryciu przyczyn bólu wdrażamy leczenie przyczynowe. Gwarantujemy indywidualne podejście i pełen profesjonalizm. Zapraszamy na naszą stronę.

  Data dodania: 17 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zakład – Rehabilitacji Leczniczej przy POPON Poznań | Medycyna Pracy »

  Specjalizujemy się w schorzeniach
  ortopedycznych: choroby i uraz kręgosłupa; ból kręgosłupa odcinka szyjnego, piersiowego, lędźwiowego; stan pourazowy/po złamaniu/po skręceniu; choroby zwyrodnieniowe; skoliozy/dyskopatie/rwa kulszowa; w różnych dysfunkcjach narządu ruchu.
  neurologicznych: uraz rdzenia; udar mózgu; stany po urazach mózgowo-czaszkowych; schorzenia obwodowego układu nerwowego.
  Zabiegi rehabilitacyjne: masaż suchy, kąpiele lecznicze, ćwiczenia indywidualne, terapia manualna, kinesiology taping, fizykoterapia (magenetoterapia, laseroterapia, krioterapia, ultradźwięki, elektrolecznictwo).
  Konsultacje specjalistyczne: rehabilitacyjne, ortopedyczne
  Medycyna Pracy - BADANIA KIEROWCÓW NA WSZYSTKIE KATEGORIE, BADANIA DLA OSÓB UBIEGAJĄCYCH SIĘ O PRAWO JAZDY, BADANIA NA WYSOKOŚĆ, WÓZKI WIDŁOWE!
  Badania profilaktyczne (wstępne, okresowe, kontrolne).

  Data dodania: 09 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie Chorób Psychicznych »

  Dobry psychiatra to specjalista bardzo poszukiwany przez osoby, które cierpią na zaburzenia natury psychicznej. Dr Jakub Kaźmierski zdobywał praktykę między innymi w specjalistycznych szpitalach psychiatrycznych oraz w Klinice Psychiatrii Wieku Podeszłego. Doktorat z wyróżnieniem zakończył w 2008 roku. Tak samo jak inni psychiatrzy nieustannie realizuje aktywność naukową i zamieszcza publikacje w specjalistycznych pismach medycznych. Dzięki długoletniej pracy na oddziałach szpitalnych a także w gabinecie, psychiatria nie ma dla niego tajemnic. Wybierając gabinet psychiatryczny można uzyskać poradę związaną z długotrwałą depresją, zaburzeniami lękowymi oraz zaburzeniami podeszłego wieku. Dużą część wśród leczonych pacjentów stanowią osoby zapadające na chorobę Alzheimera. Dr Jakub Kaźmierski jest w stanie skutecznie diagnozować i leczyć osoby cierpiące na przewlekłą chorobę, którą jest schizofrenia. Konkretne terminy wizyt można wyznaczać telefoniczne lub przez Internet.

  Data dodania: 06 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Warszawa »

  Natura i osobowość człowieka zachowuje się nieprzewidywanie w momencie kiedy wydarzy się jakaś tragedia lub nieszczęście w życiu lub poprzez długotrwały kontakt z stresem wynikającym z życia prywatnego jak i służbowego. W przypadku gdy nasza psychika nie potrafi właściwie sobie poradzić z tymi problemami bardzo owocna może okazać się wizyta u psychologa, który umie przeprowadzić taką terapię by nasza psychika i samopoczucie zawsze były odpowiednie i nie utrudniały nam funkcjonować. Terapianastroje.pl to grupa lekarzy, którzy w wielu dziedzinach takich jak logopeda, psychiatra, psycholog, dietetyk udzieli nam fachowej pomocy.

  Data dodania: 18 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Planowanie ciazy »

  Blog ten taktuje o zakresie wiedzy jakim jest stan błogosławiony u kobiet jak i kłopotach wypływających w trakcie jej przebiegu czy też o tym Jak zrobić dziecko, badania udowadniają, że ponad 30% par zjawiających się na terapie ciążową wynikającą z ubytku możliwości poczęcia ma winowajce po obu uczestnikach płci, strona ta zawiera pomyślne wskazówki lekarzy traktujące o przebiegu procesu zapoczątkowania brzemienności jak i możliwych powikłań w trakcie Kiedy mozna zajść w ciąże, kolekcja wiedzy zawartych na stronie wesprze tak jak niewiastą jak i facetom przejść przez ten gorzki czas w o wiele większym wykwincie przez dostarczenie godziwej ilości informacji jak i rad lekarzy, matek i ojców, którzy sami zetknęli się z wieloma przypadkami oraz odmianami prawdopodobnych kłopotów czy utrudnień.

  Data dodania: 01 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dobry pedagog w Lublinie »

  Jeżeli chcesz pomocy psychologicznej tak jak na rzecz siebie jak i swoich najbliższych upraszamy o zapoznanie się z naszą kompleksową propozycją. Jako Gabinet Terapeutyczno-Pedagogiczny w Lublinie prowadzimy całkowitą pomoc indywidualną i kursy dla rodzin. Psychoterapia którą się zajmujemy to specjalistyczne techniki lecznicze lub wspomagające leczenie wielorakich zaburzeń które mają psychologiczne początki. Bardzo serdecznie zapraszamy na początkowe konsultacje z zawodowym pedagogiem jak i również przejrzenie szczegółowego planu terapii. Zajmujemy się także takimi zagadnieniami jak: dysgrafia, terapia psychologiczna, dyskalkulia, leczenie agresji i wiele pozostałych.
  Wszelkie informacje kontaktowe a także szczegółowa oferta pedagogiczna dostępne są na naszej stronie internetowej na którą nadzwyczaj miło zapraszamy.

  Data dodania: 04 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zgaga »

  Jeśli walczysz z przeróżnymi dolegliwościami żołądkowymi, koniecznie zaznajom się z treścią przedstawianej strony. Znajdziesz tutaj informacje odnośnie wyjątkowo efektywnego leku, sporządzonego na bazie ekstraktów roślinnych. Środek ten prędko przynosi ulgę w wielu schorzeniach jelitowych. Iberogast zapobiega dolegliwościom, takim jak zgaga, wzdęcia, zespół jelita wrażliwego. Nasz środek może być stosowany z powodzeniem również u dzieci. Mamy wyśmienite opinie od wszystkich klientów.

  Data dodania: 21 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia indywidualna Białystok »

  Zajmuję się profesjonalną psychoterapią. W gabinecie prywatnym prowadzę psychoterapię indywidualną oraz rodzinną. Zawodowo pracuję również jako psychoterapeuta grupowy w jednym z białostockich szpitali. Mam doświadczenie w terapii uzależnień uzyskane w trakcie prowadzenie grup dla osób uzależnionych. Zajmuję się także leczeniem farmakologicznym chorób i zaburzeń psychicznych. Pomagam moim pacjentom korzystając z założeń psychoterapii psychoanalitycznej oraz opartej na teoriach systemowych. Moje wykształcenie umożliwia mi spojrzenie na problematykę pacjentów całościowo, starając się zrozumieć ich trudności i zaburzenia z perspektywy lekarskiej i psychologicznej.

  Data dodania: 04 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Reha24.pl Sklep Medyczny i Rehabilitacyjny »

  W naszym sklepie internetowym mogą Państwo zakupić sprzęt medyczny, sprawdzić dostępność produktów, być na bieżąco z nowościami oraz promocjami, dokonać zakupu o dowolnej porze dnia i godziny, dowiedzieć się więcej na temat interesujących produktów, przeczytać opinie klientów, zakupić sprzęt w konkurencyjnych cenach. W razie szczegółowych zapytać można wysłać wiadomość poprzez formularz kontaktowy lub zadzwonić na bezpłatną infolinię. Znajdziecie tutaj Państwo pieluchy dla dorosłych, wkładki anatomiczne, podkłady, wózki inwalidzkie, sprzęt pionizująco- stabilizujący, kule, laski, balkoniki, chodziki, peruki, turbany i bieliznę dla Amazonek, ciśnieniomierze, termometry, glukometry, łóżka rehabilitacyjne i materace przeciwodleżynowe, podnośniki, schodołazy, produkty przeciwżylakowe, akcesoria do ćwiczeń, produkty ortopedyczne, ortezy i stabilizatory, sprzęt do diagnostyki, meble medyczne, sprzęt ułatwiający funkcjonowanie, sprzęt jednorazowego użytku, sprzęt do tlenoterapii, sprzęt urologiczny, artykuły i sprzęt rehabilitacyjny.

  Data dodania: 07 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Liposukcja laserowa »

  Jeżeli potrzebujesz wprowadzić jakieś modyfikacje w swym wyglądzie zewnętrznym, koniecznie musisz odwiedzić witrynę śląskiego doktora Marka Klara, chirurga plastycznego, który wyspecjalizował się w dziedzinie medycynie estetycznej. Wśród zapewnianych usług i zabiegów musimy wymienić między innymi: plastykę chirurgiczną brzucha, usuwanie żylaków i blizn, rekonstrukcję piersi, czy też lipoliza laserowa brzucha, ud, pośladków, a także innych części Twojego ciała.

  Data dodania: 22 09 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Lekarze