Lekarze Podkategoria: Lekarze

1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »
 • Polska przychodnia w Londynie »

  Potrzebujesz komfortowej i profesjonalnej opieki medycznej w Londynie? Zapisz się do Polskiej Przychodni w Londynie, która zaproponuje Ci pomoc kilkunastu polskich i znakomitych doktorów. Ta nowoczesna klinika funkcjonuje od wielu lat i dzień w dzień leczy pacjentów.
  Jesteśmy doświadczonym zespołem doktorów z wieloletnią praktyką. Zatroszcz się o swoje zdrowie razem z nami. Zapewne będziesz w pełni szczęśliwy z oferowanych świadczeń. W naszych kartotekach dostępnych jest bardzo wiele usatysfakcjonowanych petentów.

  Data dodania: 17 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek terapii uzależnień »

  Osoby mające problemy z alkoholem, zadające sobie pytanie jak przestać pić, zachęcamy do wybrania Ośrodka Oaza. Zapewniamy całkowitą dyskrecję i anonimowość. Dzięki umiejętnie poprowadzonej terapii alkoholowej, pomocy innych oraz najlepszej opiece medycznej i terapeutycznej da się pokonać własne słabości. Posiadamy spore doświadczenie w przeprowadzaniu pacjentów przez ciężki lecz skuteczny detoks alkoholowy. Akcent kładziemy także na jakość terapii, która przebyta w całości daje szanse na długotrwałą abstynencję. Mamy również specjalny program dla rodzin uzależnionych. Dane kontaktowe: nr tel. 530 18 70 70, 725 18 70 70, email info@osrodekoaza.pl.

  Data dodania: 01 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychiatra Wrocław »

  Ośrodek Terapii Psychiatryczno-Psychologicznej Self z Wrocławia to ośrodek, w którym dobro chorego jest kwestią najbardziej istotną. Ośrodek Self tworzą specjaliści, którzy przez lata rozszerzali własną wiedzę z dziedziny psychologii i psychiatrii. Psycholog, psychiatra, psycholog kliniczny, specjalista terapii uzależnień są równocześnie biegłymi psychoterapeutami, którzy organizują zajęcia dla rodzin, par lub pojedynczych osób. Lekarze ci w obawie o rzetelność i korzyść pacjentów wykorzystują superwizję i bez ustanku rozszerzają swoje kwalifikacje. Spotkania z ekspertami wymagają telefonicznej rezerwacji. Psychoterapia Wrocław może pomóc osobom w trudnej sytuacji.

  Data dodania: 29 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • IPP Instytut Psychoanalizy i Psychoterapii »

  Instytut Psychoanalizy i Psychoterapii jest Stowarzyszeniem powołanym formalnie w 1991 roku do podyplomowego szkolenia psychoterapeutów pracujących technikami psychoanalitycznymi zgodnie ze standardami Europejskiej Federacji Psychoterapii Psychoanalitycznej i Międzynarodowego Towarzystwa Psychoanalitycznego.

  Data dodania: 07 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dokąd pójść żeby dobrze wykonać badanie kierowców? »

  Poszukujesz przychodni, która da Ci zaświadczenie lekarskie do pracy? Wykonaj u nas badania wstępne. Jaworzno posiada jedną z najnowocześniejszych placówek tego typu na śląsku, dzięki czemu badania okresowe wykonywane są w komfortowych warunkach. Posiadamy nowy, wysokiej jakości sprzęt umożliwiający profesjonalną i kompleksową obsługę. Gwarantujemy także bardzo korzystne ceny, co czyni naszą ofertę bardzo atrakcyjną. Oferujemy rabaty tym, którzy zapisali się na nasze szkolenia zawodowe. Sprawdź naszą pełną ofertę!

  Data dodania: 12 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • MEDAR OPTYK »

  Szkła korekcyjne stosowane w salonach MEDAROPTYK.PL są technicznie doskonałe, wyprodukowane w najlepszych światowych fabrykach soczewek. Dzięki zastosowaniu i wykorzystywaniu najwyższej jakości urządzeń optycznych możemy naszym klientom zaoferować perfekcyjnie wykonany i znakomicie prezentujący się produkt, który z satysfakcją i zadowoleniem używają przez długi czas. Szerokie spektrum oferowanych produktów, ich wysoka jakość, a także precyzyjne wykonanie krótki czas realizacji powoduje, że nasi klienci są w pełni usatysfakcjonowani. W naszych salonach oferujemy okulary korekcyjne dla dorosłych, dla dzieci, korekcyjne okulary przeciwsłoneczne, okulary przeciwsłoneczne dla dzieci oraz okulary wykorzystywane przez sportowców.

  Data dodania: 27 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Aparaty słuchowe Oticon »

  Na stronie www znajdują się informacje na temat profesjonalnego badania słuchu. Proponujemy aparaty słuchowe znanej firmy Oticon, objęte także refundacją NFZ. Prowadzimy także badania słuchu dla małych dzieci za pomocą audiometrii zabawowej. Na wybór aparatu przewidujemy przynajmniej półtorej godziny, by odpowiednio go dopasować. Przy trwałym niedosłuchu zapewniamy fachową pomoc w wyborze aparatu słuchowego. W razie stwierdzenia niedosłuchu odwracalnego odsyłamy pacjenta do laryngologa z wynikami badań.

  Data dodania: 15 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dobry pedagog w Lublinie »

  Jeżeli chcesz pomocy psychologicznej tak jak na rzecz siebie jak i swoich najbliższych upraszamy o zapoznanie się z naszą kompleksową propozycją. Jako Gabinet Terapeutyczno-Pedagogiczny w Lublinie prowadzimy całkowitą pomoc indywidualną i kursy dla rodzin. Psychoterapia którą się zajmujemy to specjalistyczne techniki lecznicze lub wspomagające leczenie wielorakich zaburzeń które mają psychologiczne początki. Bardzo serdecznie zapraszamy na początkowe konsultacje z zawodowym pedagogiem jak i również przejrzenie szczegółowego planu terapii. Zajmujemy się także takimi zagadnieniami jak: dysgrafia, terapia psychologiczna, dyskalkulia, leczenie agresji i wiele pozostałych.
  Wszelkie informacje kontaktowe a także szczegółowa oferta pedagogiczna dostępne są na naszej stronie internetowej na którą nadzwyczaj miło zapraszamy.

  Data dodania: 04 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Ursynów »

  Wszystkim, którzy szukają dobrego stomatologa w Warszawie, pragnę polecić nowoczesną klinikę stomatologiczną na Ursynowie. ANIDENT, bo o niej mowa, jest obecny w Warszawie od 2004 roku, kiedy to otwarto na Ursynowie czterogabinetową klinikę stomatologiczną z własną pracownią rentgenodiagnostyki (RTG zębowe i pantomogram). W klinice stomatologicznej ANIDENT pracuje kilkunastu lekarzy stomatologów. Każdy stomatolog regularnie uczestniczy w szkoleniach i kursach podnoszących kwalifikacje. Wśród naszych stomatologów są również specjaliści z takich dziedzin jak implanty, ortodoncja i chirurgia stomatologiczna. Wprowadzamy implanty markowych amerykańskich systemów o uznanej renomie, takich jak implanty 3i BIOMET oraz implanty Zimmer. Na naszej stronie pod adresem implanty zamieszczamy szczegółowe kompendium poświęcone implantologii, podajemy także ceny różnych wariantów leczenia z wykorzystaniem implantów w zależności od liczby i rozmieszczenia brakujących zębów. Nasza strona to także swego rodzaju poradnik z zakresu ortodoncji, bowiem na stronie ortodoncja Warszawa zamieszczamy szczegółowe informacje na temat tej dziedziny leczenia stomatologicznego. Dzisiejsza ortodoncja to przede wszystkim niewidoczne aparaty ortodontyczne takie jak aparaty porcelanowe czy kryształowe. W wielu dziedzinach leczenia stomatologicznego niezbędny jest pantomogram. Pantomogram to zdjęcie ogólnodiagnostyczne, na którym uwidaczniają się wszystkie - górne i dolne - zęby, a także otaczające je tkanki. Dlatego pantomogram jest niezbędny jeśli planujemy implanty czy leczenie ortodontyczne. W klinice stomatologicznej ANIDENT Warszawa Ursynów pantomogram można wykonać na miejscu, wykonujemy także pantomogramy dla pacjentów innych klinik i gabinetów stomatologicznych. Aktualna cena zdjęcia pantomograficznego jest zawsze zamieszczona na stronie pantomogram Warszawa. Tam również zamieszczamy szczegółowe informacje o pantomogramie, przedstawiamy przewagę cyfrowej techniki nad pantomogramem na kliszy.

  Data dodania: 22 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dobry psycholog Warszawa »

  Indywidualnie poprowadzona psychoterapia dla klientów z Warszawy. Wykształceni lekarze oferują wsparcie dla odbiorców w trudnej sytuacji oraz mających kłopot z nazwaniem swoich możliwości np. zawodowych lub nie umiejących kontrolować swoich uczuć. Zadaniem psychoterapii jest ustalenie powodów kłopotu i dopasowanie odpowiednich metod leczenia. W zależności od potrzeb oferowane są konsultacje specjalistów z innych specjalności np. dietetyka. Jeżeli masz takie doświadczenia jak bezsenność, depresja, lęki, przyjdź do nas. Psychoterapia może stać się dla ciebie punktem wyjścia do lepszego życia. Oferta jest skierowana do pełnoletnich ale też dzieci i młodzieży. Psychoterapia może przebiegać indywidualnie i grupowo. Oprócz psychoterapii oferowana jest również sama porada psychoterapeuty lub psychologa.Psychoterapia grupowa Warszawa Psychoterapia indywidualna Warszawa

  Data dodania: 14 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Lekarz pulmonolog dr n. med. Maciej Tażbirek »

  Poradnia lekarska dr n.med. Macieja Tażbirka oferuje chorym możliwość skorzystania z rady doświadczonego lekarza w zakresie związanym z chorobami układu oddechowego i schorzeniem jakim jest bezdech we śnie.
  Gabinet doradza w przebiegu schorzeń takich jak zapalenia płuc, pylica, odma opłucnowa.
  Poradnia oferuje możliwość skorzystania ze świadczeń medycznych w Katowicach oraz Tychach, jednakże nie ma przeciwwskazań aby z oferty gabinetu korzystali także pacjencie z całego Śląska i Zagłębia.

  Data dodania: 07 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dietetyk Poznań »

  Diety, które zalecam nie są sztywne oraz skomplikowane. Są bazujące na najnowszych zaleceniach w dziedzinie żywienia, proste oraz sprężyste, indywidualnie dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego człowieka, różnych szeregów jego życia, stanu zdrowia (niedoborów, schorzeń), działalności zawodowej, trendu życia. Gwarantują pomyślność w drodze po wigor oraz sylwetkę.Wszyscy, co pragną schudnąć jak i przytyć, i co za tym idzie polepszyć własne zdrowie i samopoczucie.Zamiarem naszej poradni dietetycznej jest niesienie pomocy każdym osobom z kłopotami żywieniowymi.

  Data dodania: 13 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia indywidualna Białystok »

  Zajmuję się profesjonalną psychoterapią. W gabinecie prywatnym prowadzę psychoterapię indywidualną oraz rodzinną. Zawodowo pracuję również jako psychoterapeuta grupowy w jednym z białostockich szpitali. Mam doświadczenie w terapii uzależnień uzyskane w trakcie prowadzenie grup dla osób uzależnionych. Zajmuję się także leczeniem farmakologicznym chorób i zaburzeń psychicznych. Pomagam moim pacjentom korzystając z założeń psychoterapii psychoanalitycznej oraz opartej na teoriach systemowych. Moje wykształcenie umożliwia mi spojrzenie na problematykę pacjentów całościowo, starając się zrozumieć ich trudności i zaburzenia z perspektywy lekarskiej i psychologicznej.

  Data dodania: 04 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Alergolog Bydgoszcz »

  Założycielem promowanego serwisu online jest dr n. med. Jacek Gocki, specjalista w zakresie alergologii i chorób wewnętrznych. Prowadzi prywatną praktykę lekarską, w obrębie której zajmuje się zarówno diagnostyką, jaki leczeniem osób dorosłych, młodzieży, starszych dzieci. Pomaga pacjentom chorującym na przykład na: wyprysk atopowy, alergiczny nieżyt nosa, wyprysk kontaktowy, alergie na leki. Można przeprowadzić u niego testy naskórkowe z alergenami kontaktowymi. Odczulanie prowadzi szczepionkami podjęzykowymi, a także doustnymi.

  Data dodania: 16 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zgaga »

  Jeśli walczysz z przeróżnymi dolegliwościami żołądkowymi, koniecznie zaznajom się z treścią przedstawianej strony. Znajdziesz tutaj informacje odnośnie wyjątkowo efektywnego leku, sporządzonego na bazie ekstraktów roślinnych. Środek ten prędko przynosi ulgę w wielu schorzeniach jelitowych. Iberogast zapobiega dolegliwościom, takim jak zgaga, wzdęcia, zespół jelita wrażliwego. Nasz środek może być stosowany z powodzeniem również u dzieci. Mamy wyśmienite opinie od wszystkich klientów.

  Data dodania: 21 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zakład – Rehabilitacji Leczniczej przy POPON Poznań | Medycyna Pracy »

  Specjalizujemy się w schorzeniach
  ortopedycznych: choroby i uraz kręgosłupa; ból kręgosłupa odcinka szyjnego, piersiowego, lędźwiowego; stan pourazowy/po złamaniu/po skręceniu; choroby zwyrodnieniowe; skoliozy/dyskopatie/rwa kulszowa; w różnych dysfunkcjach narządu ruchu.
  neurologicznych: uraz rdzenia; udar mózgu; stany po urazach mózgowo-czaszkowych; schorzenia obwodowego układu nerwowego.
  Zabiegi rehabilitacyjne: masaż suchy, kąpiele lecznicze, ćwiczenia indywidualne, terapia manualna, kinesiology taping, fizykoterapia (magenetoterapia, laseroterapia, krioterapia, ultradźwięki, elektrolecznictwo).
  Konsultacje specjalistyczne: rehabilitacyjne, ortopedyczne
  Medycyna Pracy - BADANIA KIEROWCÓW NA WSZYSTKIE KATEGORIE, BADANIA DLA OSÓB UBIEGAJĄCYCH SIĘ O PRAWO JAZDY, BADANIA NA WYSOKOŚĆ, WÓZKI WIDŁOWE!
  Badania profilaktyczne (wstępne, okresowe, kontrolne).

  Data dodania: 09 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie Chorób Psychicznych »

  Dobry psychiatra to specjalista bardzo poszukiwany przez osoby, które cierpią na zaburzenia natury psychicznej. Dr Jakub Kaźmierski zdobywał praktykę między innymi w specjalistycznych szpitalach psychiatrycznych oraz w Klinice Psychiatrii Wieku Podeszłego. Doktorat z wyróżnieniem zakończył w 2008 roku. Tak samo jak inni psychiatrzy nieustannie realizuje aktywność naukową i zamieszcza publikacje w specjalistycznych pismach medycznych. Dzięki długoletniej pracy na oddziałach szpitalnych a także w gabinecie, psychiatria nie ma dla niego tajemnic. Wybierając gabinet psychiatryczny można uzyskać poradę związaną z długotrwałą depresją, zaburzeniami lękowymi oraz zaburzeniami podeszłego wieku. Dużą część wśród leczonych pacjentów stanowią osoby zapadające na chorobę Alzheimera. Dr Jakub Kaźmierski jest w stanie skutecznie diagnozować i leczyć osoby cierpiące na przewlekłą chorobę, którą jest schizofrenia. Konkretne terminy wizyt można wyznaczać telefoniczne lub przez Internet.

  Data dodania: 06 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dobry stomatolog Gliwice »

  Jesteśmy nowoczesnym centrum stomatologii w Gliwicach oferującym pełen wachlarz usług stomatologicznych. Nasi specjaliści to między innymi stomatolog Gliwice. Stworzyliśmy Ośrodek Leczenia Bólu Głowy i Dysfunkcji Narządu Żucia, w którym zajmujemy się diagnostyką bólu głowy oraz leczeniem bruksizmu. Po wykryciu przyczyn bólu wdrażamy leczenie przyczynowe. Gwarantujemy indywidualne podejście i pełen profesjonalizm. Zapraszamy na naszą stronę.

  Data dodania: 17 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Gliwice »

  Gabinety stomatologiczne DENTINAL (Gliwice) oferują specjalistyczne usługi stomatologiczne: leczenia zębów, protetyka, stomatologia estetyczna, chirurgia szczękowa, ortodoncja, implanty, leczenie kanałowe, leczenie dzieci i dorosłych. Do Państwa dyspozycji jest dentysta, protetyk, ortodonta i chirurg szczękowy. Wizyty w przyjaznej atmosferze, dobrze wyposażonych gabinetach i w dogodnej lokalizacji (dwa punkty w centrum Gliwic). Nasze gabinety dentystyczne DENTINAL już od 1992 roku dbają o uśmiech całej rodziny. Zapraszamy na naszą stronę.

  Data dodania: 05 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rehabilitacja Radom »

  Zdrowie to najważniejsze o co musisz zadbać, masz je tylko jedno na całe życie, nie pozwól aby ból przeszkadzał na przykład postęp twojej kariery zawodowej. Wychodzę na wprost twoim oczekiwaniom i oferuje Ci rehabilitację w miejscowości Radom. Elektroterapia, ultradźwięki, laser, kinezyterapia, masaż to wszystko co mogę Ci polecić, aby twoje zdrowie wróciło do wcześniejszego stanu, kiedy czułaś się dobrze. Świadczymy profesjonalne usługi, dysponujemy wykwalifikowaną kadrę pracowniczą i gwarantujemy indywidualne podejście do jakiegokolwiek pacjenta. Nasz oddział mieści się w miejscowości Radom, zapraszamy do odwiedzenia nas i skorzystania z usług, na pewno będą państwo zadowoleni z naszych usług.

  Data dodania: 24 09 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Lekarze