Medycyna Podkategoria: Medycyna

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · następna strona »
 • Informacja medyczna »

  Bardzo przydatny index serwisów www z tematyki zdrowia. Spis jest moderowany dzień w dzień, moderator stawia wysoki nacisk na estetyczne strony z tematyki zdrowia tudzież medycyny. Dodawanie interesujących stron firmowych jest bezpłatne, każdą zaakceptowaną witrynę można i warto ocenić w skali od 1 do 10. Najwyżej ocenione witryny są publikowane na podstronie wartościowe strony. Można również wyróżnić własny wpis, który będzie się wyświetlał we wszystkich kategoriach, taka reklama jest wyświetlana przez cały miesiac. Katalog stron jest zbudowany na skrypcie SEOKatalog jest to wybitnie funkcjonalny skrypt.

  Data dodania: 01 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sprzęt rehabilitacyjny »

  Pragniesz zdobyć wiedzę dotyczącą sprzętu rehabilitacyjnego? Poszukujesz dokładnych opisów poszczególnych produktów wraz z ich zdjęciami? Skorzystaj z pomocy, którą niesie nasz autorski blog tematyczny. Zajmujemy się właśnie takimi produktami medycznymi. Sprawdź kilka ostatnich wpisów dotyczących: orteza stawu kolanowego Genufit 27A oraz krótka orteza stopowo-goleniowa Pneumatic Walker. Zapraszamy do lektury oraz jednocześnie zachęcamy do regularnych odwiedzin.

  Data dodania: 17 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kalendarz ciąży »

  Wiele kobiet w ciąży poszukuje wiadomości na temat ciąży czyli jak się przygotować do porodu, jak się odżywiać, jaka dieta dla mamy w brzemienności będzie najlepsza?? te tudzież pozostałe informacje są wielce istotne, dlatego właśnie to mnie skłoniło do wykonania strony kalendarz-ciazy.net. Na portalu jest rozpisane cały okres ciąży, który jest podzielony na 40 tygodni. Informacje na portalu pisane są za pomocą lekarzy specjalizujących się w temacie ciąży, więc informacje są jak najbardziej obowiązujące.

  Data dodania: 02 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Encyklopedia chorób »

  Z zasóbu wiedzy encyklopedia chorób idzie zyskać wiedzę na temat choroby, która niejednokrotnie nas tłumi dając poczucie niezadowolenia. Toteż zastanawiamy się co nam dolega. Czemu zachodzą takie przypadłości? I co na nie wpływa?
  Czytając portale takie jak choroby informacje dowiemy się jakie leki i które warto zakupić na nasze przypadłości. Cały zasób przydatnych informacji wydobędziesz w encyklopedia leki. To niezbędnik jeśli chodzi o podjęcie kongruentnej diagnozy oraz dobre źródło informacji na temat tego czego powinno się wystrzegać w trakcie leczenia rozlicznych chorób. Weźmy to pod uwagę bo nasze zdrowie jest najważniejsze.

  Data dodania: 09 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Test na ojcostwo w ciąży »

  Czy wiesz, że w Polsce możesz wykonać test na ojcostwo w ciąży? Istnieją dwie skuteczne metody. Pierwsza z nich pozwala na ustalenie ojcostwa w czasie ciąży przy okazji diagnostycznych badań prenatalnych (amniopunkcja, biopsja kosmówki). Część materiału w postaci płynu owodniowego można przeznaczyć do testu. Badania na ojcostwo w ciąży można także przeprowadzić nowa, innowacyjną metodą. Do badania pobiera się krew od matki i ojca. Jest to w 100 bezpieczna metoda. Więcej informacji znajdziesz na stronie www.ojcostwoprenatalne.pl.

  Data dodania: 30 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie uzależnień »

  Mamy przyjemność zaprezentować oficjalną stronę www Poradni Leczenia Uzależnień Mandala – klinika ta działa komercyjnie na obszarze Dolnego Śląska. Przestrzeń działalności lecznicy Mandala obejmuje faktycznie wspomaganie ludzi walczących z nałogami, jednakże pragniemy skierować szczególną uwagę na to, iż ośrodek leczenia uzależnień kieruje pomoc do współuzależnionych, dorosłych dzieci alkoholików i również do bliskich uzależnionych. Kadra terapeutów pracujących w Ośrodku stosuje urozmaicone metody terapii, takie jak: farmakoterapia, relaksacja, czy trening umiejętności służących zdrowieniu, a wszystko to w celu, by leczenie hazardu przyniosło oczekiwane rezultaty.

  Data dodania: 22 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Trema »

  Krakowski Ośrodek Doradztwa Artystów powstał by wspomagać wyjątkową w swojej specyfice grupę zawodową tj. artystom, którzy w swoim zawodzie ciągle borykają się z wieloma trudnościami. Otoczenie artystów opieką psychologiczną, umożliwia pokonanie problemów związanych np. trema warsztaty Kraków, jaka pojawia się u osób, które występują na scenie.
  Współpracujemy z artystami rozwijającymi swoje ambicje zawodowe, opierając się na najlepszych metodach psychologicznych i razem zmierzamy do osiągnięcia sukcesu zawodowego. Skierowaliśmy do Państwa propozycję współpracy prowadząc warsztaty, które dotyczą możliwości rzeczywistego zastosowania wiedzy w zakresie psychologia muzyki dla osobistego rozwoju i najlepszego funkcjonowania we współczesnym świecie uzdolnionych artystów niezależnie od wieku. Wspólnie odpowiemy na nurtujące pytanie - jak pokonać tremę?
  Swoją usługę kierujemy również do instytucji muzyków i aktorów organizując warsztaty grupowe. Zainteresowanych zapraszamy na zajęcia.

  Data dodania: 16 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie kanałowe Wrocław »

  Prywatny gabinet stomatologiczny we Wrocławiu oferuje pełen zakres zabiegów stomatologicznych. Oferujemy Państwu następujący zakres usług: Chirurgia stomatologiczna: Usuwanie zębów, w tym zębów zatrzymanych, zębów mądrości; resekcje wierzchołków korzeni; operacyjne leczenie torbieli; replantacje i transplantacje zębów; chirurgiczne przygotowywanie jamy ustnej do protezowania; chirurgiczne leczenie chorób przyzębia; leczenie zębopochodnych ropnych zapaleń tkanek miękkich; leczenie zębopochodnego zapalenia zatok szczękowych; operacyjne leczenie przetok ustno-zatokowych; operacyjne leczenie guzów naddziąsłowych oraz zmian rozrostowych jamy ustnej; zabiegi wspomagające leczenie ortodontyczne (podcięcie wędzidełka, odsłonięcie zębów zatrzymanych); leczenie chorób ślinianek (stany zapalne, ropnie, kamica)

  Data dodania: 16 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • 4LIFE POLSKA Oficjalna Dystrybucja TRANSFER FACTOR - Strona główna »

  4LIFE POLSKA Transfer Factor oficjalny dystrybutor na terenie Polski. Najniższe ceny! Transfer Factor Classic, Transfer Factor Plus, Transfer Factor Tri-Factor Plus.

  Jak działa Transfer Factor?
  Wzmacnia – podwyższa sprawność układu obronnego, z ospałego, mało aktywnego staje się bardziej wydolny;
  Wycisza – z nadwrażliwego, rozchwianego
  uzyskujemy układ obronny stabilny reagujące tylko wówczas, gdy zachodzi taka potrzeba;
  Zapamiętuje– to mapa - część informacyjna układu odpornościowego. W tych małych cząsteczkach immunologicznych zakodowane są informacje na temat wirusów, bakterii, różnorodnych drobnoustrojów, z którymi być może zetknie się człowiek, a układ obronny natychmiast odpowiednio zareaguje.

  Transfer Factor Kids zawiera cząsteczki informacji immunologicznej Transfer Factor E-XF oraz 22 witaminy i minerały dzięki czemu jest jednym z najlepszych naturalnych suplementów odżywczych dla dzieci.

  Data dodania: 08 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Opieka medyczna Łódź »

  Poszczególne cechy publicznej służby zdrowia są główną przyczyną tego, że obecnie większość ludzi decyduje się na prywatne usługi medyczne. W tym przypadku opieka medyczna Łódź jest dwadzieścia cztery godziny na dobę, i tym samym zawsze możemy liczyć na pomoc ze strony wybranych specjalistów. Popularne oferty obejmują tego rodzaju usługi, jak opieka podczas ciąży, szczepienia albo też badania laboratoryjne. Każdy z nas może wspólnie z bliskimi przystąpić do opisywanej oferty. Należy podkreślić, że w zdrowiu niezwykle istotna jest profilaktyka, którą mamy okazję sobie zagwarantować właśnie dzięki nieograniczonej opiece medycznej. Powinniśmy jak najszybciej sprawdzić, co wchodzi w skład dostępnych abonamentów.

  Data dodania: 13 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog dla młodzieży »

  Masz problemy z trudną młodzieżą? Zajrzyj na prezentowaną stronę internetową i skorzystaj z jej oferty. Pani psycholog ma bardzo dobre podejście do młodzieży, co nieraz zostało już udokumentowane. Sprawdź jej kompetencje i spróbuj sobie pomóc, a na pewno nie pożałujesz swojej decyzji.

  Data dodania: 05 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Inhalatory »

  Mimo, iż inhalator to stosunkowo prosty sprzęt to jednakże w przypadku małych pacjentów jego wybór powinien należeć do lekarza. Inhalator dla dzieci nie tylko musi być w stu procentach bezpieczny, ale także zapewniać prawidłowe dozowanie leków. W leczeniu schorzeń dróg oddechowych obok popularnych inhalatorów oraz nebulizatorów stosunkowo często stosuje się ssaki medyczne.

  Data dodania: 22 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zdrowe życie - błonnik, niski cholesterol, zdrowe: odżywianie, odchudzanie, wątroba, jelita »

  Pewnie każdy z nas chciałby być zadowolonym z życia oraz wieść długie i zdrowe życie.
  Jednak nie wszyscy pewnie wiedzą jaka jest recepta na zdrowe życie.
  Niniejsza witryna przedstawia podstawowe czynniki mające wpływ na homeostazę organizmu, na zdrowego życie. Są to: aktywność ruchowa, zdrowa, zrównoważona dieta uzupełniana systematyczną suplementacją oraz eliminacja stresu.
  Na poszczególnych podstronach serwisu ukazane są sposoby dochodzenia do homeostazy organizmu. Przedstawione są naturalne metody leczenia całego organizmu jak i niektórych organów naszego ciała: nerek, wątroby, jelit, prostaty.
  Aby utrzymać w równowadze cały organizm, mieć zdrowe serce, zdrową wątrobę, zdrowe jelita, zdrową prostatę czy zdrowe nerki powinniśmy być aktywni ruchowo, stosować dietę bogatą w błonnik pokarmowy, pamiętać o niskim cholesterolu i suplementacji. Jeśli to tylko możliwe należy stosować naturalne preparaty roślinne w leczeniu w/w organów takie jak: Ostropest plamisty, Błonnik witalny, Triphala, Alveo.
  Portal też porusza temat zwalczania otyłości.
  Aby zwalczyć otyłość i zrzucić zbędne kilogramy należy podjąć decyzję o całkowitej zmianie nawyków żywieniowych.
  Zdrowe i skuteczne odchudzanie powinno być oparte na podstawowych zasadach zdrowego odżywiania.
  Poza odpowiednią zmianą sposobu odżywiania się, otyły człowiek powinien zwiększyć ilość ruchu, by wzmocnić osłabione mięśnie i spalić nadmiar tkanki tłuszczowej.

  Data dodania: 02 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Apteka internetowa »

  W różnorodnego rodzaju aptekach bądź sklepach z kosmetykami, można odnaleźć bardzo dużą liczbę artykułów. Ich bardzo duża liczba jak też różnice cenowe sprawiają, że często ciężko jest zdecydować się na konkretny krem, maść bądź żel. Dlatego też oferta apteki internetowej Gemini to wyjątkowe rozwiązanie, dzięki któremu spokojnie można wybrać kosmetyki Bioderma, Nuxe, Vichy czy też innego rodzaju marek. Wszystkie specyfiki jakie oferuje apteka internetowa Gemini posegregowane są w tematyczne kategorie. Dzięki temu szukając dla przykładu Mustela na rozstępy, sprawdza się grupę pielęgnacja ciała, a gdy potrzebny jest szampon Inneov na gęstość włosów, sprawdzana jest grupa pielęgnacja włosów. Kluczową grupę kosmetyków proponowanych w aptece internetowej Gemini stanowią dermokosmetyki. Artykuły takie jak krem No Scar, Bepanthen maść, Bioderma Sebium serum czy też wielorakiego typu kosmetyki Bioderma, charakteryzują się bardzo dużym i regularnym zainteresowaniem pośród klientów apteki internetowej Gemini.

  Data dodania: 24 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Płodne dni »

  Odpowiedzialne rodzicielstwo obejmuje aktualnie masę istotnych powinności. Formułują się troską oraz odpowiednim wykształceniem polskich dzieci. Pionierskie mężatki często ciekawią się przedmiotem płodności. Toteż ważne będzie rozumowe podejście przez znajomość wyrażenia dni płodne. Dodatkowym gruntownym problemem okaże się nadzwyczajny i dodatkowo nowoczesny dni płodne kalendarzyk. Posiadając na uwadze kwestię prędkiego dojazdu do lekarzy świetnym miejscem wyrazi się faworyzowany dobry lekarz : wnikliwie opisuje obowiązującą rodzinę polskich medyków. Nie ważne azali poszukujesz renomowanego pediatrę bądź sławnego okulistę skorzystaj zaprezentowaną stronę. Sztuka lekarska umożliwia godne również przyjemniejsze bytowanie. Pobudzamy do krzepkiego sposobu postępowania. Gratyfikacją za wysiłek jest bezcenne samopoczucie.

  Data dodania: 07 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Blog o medycynie sportowej »

  Sport, a zwłaszcza ten profesjonalny jest związany z kontuzjami. Na blogu „Medycyna sportowa”
  znajdują się opisy różnego rodzaju urazów od bólów kolan, stawu biodrowego po urazy mięśnia czworogłowego, czy urazu kręgosłupa szyjnego. Nie zabraknie wiadomości o znaczeniu rehabilitacji w procesie powrotu do formy oraz żywieniu sportowców. Interesujące opisy oraz praktyczne porady to wszystko znajdziesz na naszej stronie http://sport.wspolczesnamedycyna.com.pl/. Zapraszamy.

  Data dodania: 16 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zdrowe życie - błonnik, niski cholesterol, zdrowa wątroba, zdrowe nerki, zdrowa prostata »

  Pewnie każdy z nas chciałby być zadowolonym z życia oraz wieść długie i zdrowe życie.
  Jednak nie wszyscy pewnie wiedzą jaka jest recepta na zdrowe życie.
  Niniejsza witryna przedstawia podstawowe czynniki mające wpływ na homeostazę organizmu, na zdrowego życie. Są to: aktywność ruchowa, zdrowa, zrównoważona dieta uzupełniana systematyczną suplementacją oraz eliminacja stresu.
  Na poszczególnych podstronach serwisu ukazane są sposoby dochodzenia do homeostazy organizmu. Przedstawione są naturalne metody leczenia całego organizmu jak i niektórych organów naszego ciała: nerek, wątroby, prostaty.
  Aby utrzymać w równowadze cały organizm, mieć zdrowe serce, zdrową wątrobę, zdrową prostatę czy zdrowe nerki powinniśmy być aktywni ruchowo, stosować dietę bogatą w błonnik pokarmowy, pamiętać o niskim cholesterolu i suplementacji. Jeśli to tylko możliwe należy stosować naturalne preparaty roślinne w leczeniu w/w organów takie jak: Ostropest plamisty, Błonnik witalny, Cystone, Pro-State Power.

  Data dodania: 16 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Opieka nad osobami starszymi Warszawa »

  Witam prowadzę firmę Mazowieckie Centrum Opiekuńcze, główną gałęzią, którą się zajmujemy jest opieka nad osobami starszymi. Kolejną wartością jest fakt że całość odbywa się w domu seniora bądź chorego. Osoby zatrudnione w mojej firmie w charakterze opiekunów, podaje rygorystycznej selekcji. W taki właśnie sposób selekcjonuję ludzi o dużej empatii, wytrwałości i wyrozumiałości wobec drugiego człowieka. Wszystkie te składniki kreują się na wysoką jakość świadczonych usług. Zasięg działalności obejmuję Warszawę i okolice. Prowadzę też rekrutacja na stanowiska opiekun lub opiekunka, pomoc domowa. Więcej informacji pod nr tel. 534 767 757, 535 767 757 i na stronie http://www.opiekadomowa.info.

  Data dodania: 22 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dom seniora »

  Na rzecz wszystkiego najważniejsza istnieje ród, a bez wątpienia że nie wszelki wydoła, jest w poziomie zaprzątać się postaciami starszymi skutkiem tego stanęła w samym sercu Beskidu Śląskiego: Willa Seniora. Owo racja krajowa zespół zaprząta się jednostkami starszymi, w podeszłym wieku, jakimi nie jest w stanie przez 24h opiekować się bliscy.

  W własnej Dom Seniora staramy się zadbać iżby nie było żadnych ograniczeń architektonicznych jakie kłopotałyby postać niepełnosprawnym w bezproblemowym poruszaniu. W przedmiocie odkrywa się winda, a w pokojach dowolnie mogą się poruszać jednostki na wózkach.

  Przede wszelkim w lokalnej placówce szanujemy sobie rodzinną aurę, by nasz obiekt nie kojarzył się źle z takimi wyrazami jak dom starości czy dom opieki osób starych. Dokładamy każdych starań tak aby uprzyjemnić wszystkim jednostką u nas mieszkającym mnogość atrakcji np: zapraszając do społecznego udziału w warsztatach tematycznych, zajęciach usprawniających i dom starości różnych rodzajach aktywności.

  Data dodania: 12 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Niedoczynność tarczycy »

  Dokładne wiadomości na temat niedoczynności tarczycy, jej objawy, kuracja i przyczyny. U nas w witrynie znajdziesz dokładne informacje na temat symptomów niedoczynności tarczycy, poznasz szczegółowo informacji na temat oznak w konkretnym narządzie. Poznasz informacje na temat diet, otrzymasz wiedzę na temat tego jakie składniki są zalecane, a z jakich powinno się zrezygnować. Uzyskasz wiadomości o objawach w trakcie ciąży również co może grozić maluchowi po urodzeniu, gdy matka nie leczyła się z niedoczynności podczas ciąży. Dowiesz się co to jest tarczyca a także poznasz jej budowę. Uzyskasz wiadomości o TSH, dowiesz się jakie badania należy zrobić aby dowiedzieć się jakie jest stężenie TSH. Objawy niedoczynności tarczycy u maluchów również u osób dojrzałych, poznasz jakie symptomy są odpowiedzialne za niedoczynność tarczycy a jakie za nadczynność i inne choroby tarczycy.

  Data dodania: 26 04 2013 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Medycyna