Polska przychodnia w Londynie

Potrzebujesz komfortowej i profesjonalnej opieki medycznej w Londynie? Zapisz się do Polskiej Przychodni w Londynie, która zaproponuje Ci pomoc kilkunastu polskich i znakomitych doktorów. Ta nowoczesna klinika funkcjonuje od wielu lat i dzień w dzień leczy pacjentów.
Jesteśmy doświadczonym zespołem doktorów z wieloletnią praktyką. Zatroszcz się o swoje zdrowie razem z nami. Zapewne będziesz w pełni szczęśliwy z oferowanych świadczeń. W naszych kartotekach dostępnych jest bardzo wiele usatysfakcjonowanych petentów.

Szczegóły strony polskaprzychodniawlondynie.co.uk:

Podlinkuj stronę polskaprzychodniawlondynie.co.uk:

Polska przychodnia w Londynie

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 74 Odwiedziny googlebot 476

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • IPP Instytut Psychoanalizy i Psychoterapii »

  Instytut Psychoanalizy i Psychoterapii jest Stowarzyszeniem powołanym formalnie w 1991 roku do podyplomowego szkolenia psychoterapeutów pracujących technikami psychoanalitycznymi zgodnie ze standardami Europejskiej Federacji Psychoterapii Psychoanalitycznej i Międzynarodowego Towarzystwa Psychoanalitycznego.

  Data dodania: 07 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ginekolog Poznań »

  Wśród paru głównych badań, jakie powinno odbyć nowo narodzone dziecko, wymienia się usg bioderek. Jest to badanie profilaktyczne, któremu powinny ulec wszelkie małe dzieci. Głowa kości udowej jest zazwyczaj, u większej liczby noworodków, dopasowana do panewki (zagłębienia miednicy). Czasami zdarza się tak, że panewka nie jest odpowiednio głęboka lub kość udowa zbyt słabo zaokrągla się. Położenie takie zachodzi średnio u czworga, aż do sześciorga niemowląt, na sto. W medycynie, mówi się w takim przypadku o dysplazji bioderek. Jest to rozwojowa dysfunkcja, którą z reguły, niweluje odpowiednio szerokie pieluchowanie dziecka i częste pokładanie go na brzuszku. Polecamy badanie usg bioderek w Profesjonalne Centrum Zdrowia Kobiety, które jest jednym z najdłużej świadczących swoje usługi i najlepiej rozpoznawalnych gabinetów ginekologiczno-położniczych w Poznaniu. Swoją działalność zapoczątkowało w roku 1985 z inicjatywy lekarzy ówczesnej Akademii Medycznej, obecnie Uniwersytetu Medycznego im.

  Data dodania: 08 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta Londyn »

  Nie zwlekaj i zamów już dziś wizytę w prywatnej przychodni lekarskiej Polski Lekarz w Londynie. Podstawowe atuty prywatnej przychodni zdrowia to: wieloletnie doświadczenie specjalistów, zaawansowane technologie, promocyjne rabaty, bardzo dobra lokalizacja, możliwość rejestracji przez telefon, online, pocztą internetową jak i osobiście. Za sprawa nowoczesnego wyposażenia oferujemy bezpieczeństwo i skuteczną pomoc. Przychodnia lekarska Polski Lekarz zapewnia najwyższą jakość obsługi i komfort klienta.

  Data dodania: 20 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dobry psycholog Warszawa »

  Indywidualnie poprowadzona psychoterapia dla klientów z Warszawy. Wykształceni lekarze oferują wsparcie dla odbiorców w trudnej sytuacji oraz mających kłopot z nazwaniem swoich możliwości np. zawodowych lub nie umiejących kontrolować swoich uczuć. Zadaniem psychoterapii jest ustalenie powodów kłopotu i dopasowanie odpowiednich metod leczenia. W zależności od potrzeb oferowane są konsultacje specjalistów z innych specjalności np. dietetyka. Jeżeli masz takie doświadczenia jak bezsenność, depresja, lęki, przyjdź do nas. Psychoterapia może stać się dla ciebie punktem wyjścia do lepszego życia. Oferta jest skierowana do pełnoletnich ale też dzieci i młodzieży. Psychoterapia może przebiegać indywidualnie i grupowo. Oprócz psychoterapii oferowana jest również sama porada psychoterapeuty lub psychologa.Psychoterapia grupowa Warszawa Psychoterapia indywidualna Warszawa

  Data dodania: 14 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Laryngolog Warszawa »

  Strona www gabinetu lekarskiego dr n. med. Doroty Kapiszewskiej-Dzedzej. Zakres usług obejmuje konsultacje laryngologiczne dla dorosłych jaktakże małych dzieci. Lekarz specjalizuje się w leczeniu zaburzeń drożności nosa, zapalenia zatok i innych przypadłości laryngologicznych. W ramach praktyki lekarskiej prowadzone są zabiegi: klasyczne i endoskopowe, operacje przegrody, zatok i inne. Na witrynie odnajdziemy potrzebne informacje dotyczące terminów i miejsc konsultacji lekarza laryngologa.

  Data dodania: 08 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Logopeda Warszawa »

  Celem funkcjonowania poradni Logopedica jest wspomaganie rozwoju dzieci. Szczególnie zalecaną przez miasto Warszawa formą porady jest terapia si. Prowadzone są również solidne zajęcia z higieny i emisji głosu. Zalecamy m. in. terapię wad wymowy, terapię dysleksji, dysgrafii, dysortografii. Współpracujemy z wybitnymi specjalistami z różnych dziedzin. Dostarczamy pomocy psychologicznej, pedagogicznej i logopedycznej. Na naszej stronie internetowej znajdują się bardziej szczegółowe dane.

  Data dodania: 18 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Lekarz pulmonolog dr n. med. Maciej Tażbirek »

  Poradnia lekarska dr n.med. Macieja Tażbirka oferuje chorym możliwość skorzystania z rady doświadczonego lekarza w zakresie związanym z chorobami układu oddechowego i schorzeniem jakim jest bezdech we śnie.
  Gabinet doradza w przebiegu schorzeń takich jak zapalenia płuc, pylica, odma opłucnowa.
  Poradnia oferuje możliwość skorzystania ze świadczeń medycznych w Katowicach oraz Tychach, jednakże nie ma przeciwwskazań aby z oferty gabinetu korzystali także pacjencie z całego Śląska i Zagłębia.

  Data dodania: 07 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta Wrocław »

  Nasz Gabinet Psychoterapii "Zacisze" powstał z myślą o pacjentach dotkniętych różnymi problemami natury psychicznej i osobistej. Proponujemy profesjonalną pomoc psychologiczną oraz psychoterapeutyczną. Nasi specjaliści prowadzą psychoterapię indywidualną i grupową Psychoterapeuta Wrocław zapewni kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów dbając o całkowitą dyskrecję. Potrzebujesz wsparcia? My jesteśmy od tego by Ci pomóc. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami na naszej stronie www.psychoterapia-zacisze.pl

  Data dodania: 10 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Planowanie ciazy »

  Blog ten taktuje o zakresie wiedzy jakim jest stan błogosławiony u kobiet jak i kłopotach wypływających w trakcie jej przebiegu czy też o tym Jak zrobić dziecko, badania udowadniają, że ponad 30% par zjawiających się na terapie ciążową wynikającą z ubytku możliwości poczęcia ma winowajce po obu uczestnikach płci, strona ta zawiera pomyślne wskazówki lekarzy traktujące o przebiegu procesu zapoczątkowania brzemienności jak i możliwych powikłań w trakcie Kiedy mozna zajść w ciąże, kolekcja wiedzy zawartych na stronie wesprze tak jak niewiastą jak i facetom przejść przez ten gorzki czas w o wiele większym wykwincie przez dostarczenie godziwej ilości informacji jak i rad lekarzy, matek i ojców, którzy sami zetknęli się z wieloma przypadkami oraz odmianami prawdopodobnych kłopotów czy utrudnień.

  Data dodania: 01 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dermatolog Poznań »

  W przychodni Alterida przyjmuje pacjentów między innymi ginekolog Poznań może także liczyć na usługi stomatologa. Zapewniana jest rehabilitacja dzieci Poznań Alterida zapewnia wsparcie najmłodszym z wadami genetycznymi i nie tylko. Zerknij na stronę, jeżeli potrzebny Ci neurolog dziecięcy Poznań Alterida zapewnia leczenie wad serca u najmłodszych. Pomaga pozbyć się trądziku dobry dermatolog, Poznań ulica Haliny 14 to punkt lokalizacji placówki. Alterida.pl – tutaj zapoznasz się z tym w jakich godzinach oferuje usługi ortopeda.

  Data dodania: 17 05 2013 · szczegóły wpisu »