Psychologia Podkategoria: Psychologia

1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »
 • Psycholog Poznań »

  Oferta Centrum Psychoterapii MIND obejmująca pomoc psychologiczną i szkolenia rozwoju osobistego jest skierowana przede wszystkim do osób pragnących sobie pomóc. Doświadczony specjalista, sprawdzony psycholog, to profesjonalista docierający do istoty problemu, stosując najnowsze metody z dziedziny psychoterapii. Trudy dnia codziennego, strata, wycofanie, wina, osamotnienie - to wszystko może przekładać się na nasze relacje zarówno z otoczeniem, jak i (a może przede wszystkim) z samym sobą. Terapia poznawczo-behawioralna i terapia systemowa, które prowadzimy, to wyjątkowo efektywne techniki i niepowtarzalna szansa na nowe spojrzenie na siebie i rzeczywistość.

  Data dodania: 29 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Warszawa »

  Psychologia to jedna z nauk, która jest najbliżej każdego z nas. Zajmuje się ona zachowaniami człowieka nie tylko w stresowych okolicznościach, lecz zostaje wykorzystana do tego, aby stresowych okoliczności unikać albo sobie z nimi poradzić. Najbardziej boimy się lub wstydzimy się zarejestrować się psychologa lub psychoterapeuty. Jest to głęboko zakorzeniony wstyd przed innymi ludźmi. Na zachodzie coraz częściej rejestruje się przypadki korzystania z usług psychoterapeuty. Kiedy nie możemy sobie poradzić ze stresem lub ciężką sytuacją w naszej rodzinie, taką jak śmierć lub przemoc musimy zgłosić się na konsultacje do psychoterapeuty. Centrum Doradztwa i Pomocy Psychologicznej odszukamy po wklepaniu w wyszukiwarkę frazy „psycholog Warszawa”. Istotne jest, aby osoba zgłaszająca się na rozmowę była przekonana, że chce zerwać z przeszłością i zacząć zupełnie inne życie. Spotkania odbywają się w grupach lub indywidualnie, przeważnie trwają one mniej więcej 90 minut i odbywają się do 10 razy. Po takim okresie pacjent powinien zauważyć sporą poprawę zdrowia psychicznego.

  Data dodania: 20 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog dziecięcy łódź »

  PSYCHE to łódzka Przychodnia Psychologiczno-Psychiatryczna, która jest otwarta w dni powszednie. Przyjmują tu lekarze psychiatrzy i psychologowie. Oddział proponuje fachowe porady dla dzieci i dorosłych, dla rodzin oraz dla związków. Doświadczony zespół dokłada wszelkich starań aby leczyć choroby psychiczne. Wybitni psychoterapeuci prowadzą również coaching. Leczą dzieci z depresji, złości, lęków, drgawek i nadruchliwości. Dorośli otrzymają tu ratunek w zaburzeniach snu, żywienia, nerwic a także świadomości.

  Data dodania: 22 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • IPP Instytut Psychoanalizy i Psychoterapii »

  Instytut Psychoanalizy i Psychoterapii jest Stowarzyszeniem powołanym formalnie w 1991 roku do podyplomowego szkolenia psychoterapeutów pracujących technikami psychoanalitycznymi zgodnie ze standardami Europejskiej Federacji Psychoterapii Psychoanalitycznej i Międzynarodowego Towarzystwa Psychoanalitycznego.

  Data dodania: 07 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie uzależnień »

  Mamy przyjemność zaprezentować oficjalną stronę www Poradni Leczenia Uzależnień Mandala – klinika ta działa komercyjnie na obszarze Dolnego Śląska. Przestrzeń działalności lecznicy Mandala obejmuje faktycznie wspomaganie ludzi walczących z nałogami, jednakże pragniemy skierować szczególną uwagę na to, iż ośrodek leczenia uzależnień kieruje pomoc do współuzależnionych, dorosłych dzieci alkoholików i również do bliskich uzależnionych. Kadra terapeutów pracujących w Ośrodku stosuje urozmaicone metody terapii, takie jak: farmakoterapia, relaksacja, czy trening umiejętności służących zdrowieniu, a wszystko to w celu, by leczenie hazardu przyniosło oczekiwane rezultaty.

  Data dodania: 22 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psychiatra Wrocław »

  Ośrodek Terapii Psychiatryczno-Psychologicznej Self z Wrocławia to ośrodek, w którym dobro chorego jest kwestią najbardziej istotną. Ośrodek Self tworzą specjaliści, którzy przez lata rozszerzali własną wiedzę z dziedziny psychologii i psychiatrii. Psycholog, psychiatra, psycholog kliniczny, specjalista terapii uzależnień są równocześnie biegłymi psychoterapeutami, którzy organizują zajęcia dla rodzin, par lub pojedynczych osób. Lekarze ci w obawie o rzetelność i korzyść pacjentów wykorzystują superwizję i bez ustanku rozszerzają swoje kwalifikacje. Spotkania z ekspertami wymagają telefonicznej rezerwacji. Psychoterapia Wrocław może pomóc osobom w trudnej sytuacji.

  Data dodania: 29 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychiatra Warszawa »

  W dużych miejscowościach, jak np. Warszawa niemało osób egzystuje w notorycznym poddenerwowaniu. Wówczas byt ma od czasu do czasu niezwykłe tempo, któremu niektóry nie umie sprostać. Zbyt duży stres może mieć niekorzystne działanie na nasze zdrowie, zarówno fizyczne, a także psychiczne. Podczas gdy nie umiemy sobie poradzić z tym dylematem, to może musimy skierować się do osoby, która będzie potrafiła nam pomóc. Taką osobą jest na przykład psycholog Warszawa to miasto, w którym możemy znaleźć wielu dobrych ekspertów z tej dziedziny. Można zapytać znajomych albo znaleźć odpowiednią osobę w sieci Internetowej. Oczywiście tego rodzaju usługi nie należą do najtańszych, ale na pewno warto jest przeznaczyć znaczne środki finansowe na poprawienie naszej kondycji zarówno fizycznej i psychicznej. Kiedy umieli poradzić sobie ze stresem,to wtenczas nasze życie nabierze zupełnie innego kształtu. Staniemy się spokojniejsi, będziemy się częściej uśmiechać i lepiej wysypiać.

  Data dodania: 15 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Trema »

  Krakowski Ośrodek Doradztwa Artystów powstał by wspomagać wyjątkową w swojej specyfice grupę zawodową tj. artystom, którzy w swoim zawodzie ciągle borykają się z wieloma trudnościami. Otoczenie artystów opieką psychologiczną, umożliwia pokonanie problemów związanych np. trema warsztaty Kraków, jaka pojawia się u osób, które występują na scenie.
  Współpracujemy z artystami rozwijającymi swoje ambicje zawodowe, opierając się na najlepszych metodach psychologicznych i razem zmierzamy do osiągnięcia sukcesu zawodowego. Skierowaliśmy do Państwa propozycję współpracy prowadząc warsztaty, które dotyczą możliwości rzeczywistego zastosowania wiedzy w zakresie psychologia muzyki dla osobistego rozwoju i najlepszego funkcjonowania we współczesnym świecie uzdolnionych artystów niezależnie od wieku. Wspólnie odpowiemy na nurtujące pytanie - jak pokonać tremę?
  Swoją usługę kierujemy również do instytucji muzyków i aktorów organizując warsztaty grupowe. Zainteresowanych zapraszamy na zajęcia.

  Data dodania: 16 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Podświadomość, afirmacje, metody radzenia sobie z programami, rozwój i samodoskonalenie się »

  Strona www.podswiadomosc.eu zawiera szeroką wiedzę na temat podświadomości. Za jej pomocą dowiecie się czym jest podświadomość, jak działa, jakie są metody dotarcia do programów i przekonań w niej zapisanych. Zapoznacie się z tym jak przekształcać nie wspierające nas przekonania i wzorce zachowań. Dowiecie się jak budować afirmacje i jak z nimi pracować, aby odmienić swoje życie na lepsze. Na stronie znajduje się również blog poświęcony chorobie ZJD, w którym autor opisuje codzienne zmagania z tą chorobą. Wizyty u specjalistów medycyny konwencjonalnej jak i niekonwencjonalnej. Swoje wnioski i spostrzeżenia. Czego finałem jest pełne uzdrowienie i pozbycie dręczących objawów. Na stronie można zapoznać się z podstawami sztuki medytacji oraz jej pozytywnego oddziaływania na stres który tak często objawia się w naszym życiu. Strona www.podswiadomosc.eujest aktualizowana na bieżąco przy uwzględnieniu sugestii internautów odwiedzających stronę. Wkrótce też można będzie brać aktywny udział w forum dyskusyjnym. Pozwoli to nam na jeszcze lepsze udoskonalenie strony i dostarczenie jak najbardziej obszernych informacji w temacie podświadomości, a państwu w uzyskaniu odpowiedzi na nurtujące pytania. Zapraszam do odwiedzenia strony na www.podswiadomosc.eu

  Data dodania: 03 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Gdynia »

  Trójmiasto jest regionem w którym można spotkać się z wieloma gabinetami psychoterapeutycznymi. Chcemy przedstawić Państwu jeden z nich - prowadzi go psychoterapeutka z wieloletnim doświadczeniem terapeutycznym, która wie jak pomagać ludziom w ich trudnościach. Zapraszamy do wizyty na stronie jeśli mają Państwo potrzebę rozmowy z psychoterapeutą w Gdyni. Informacje zawarte na stronie to przede wszystkim zakres usług, oferta warsztatów i szkoleń oraz opis kompetencji psychoterapeutki.

  Data dodania: 15 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biofeedback »

  W Naszej przychodni Open Medical chcemy zająć się schorzeniem, z którym do nas przybywasz holistycznie. Niełatwo skoncentrować się na jednym schorzeniu i liczyć, że reszta sama się rozwiąże. Specjaliści naszego Centrum to lekarze pozostający ze sobą w nieustannym kontakcie. Konsultujemy się z kolegami z pracy, regularnie przekazując fundamentalne dla naszych pacjentów informacje. Aby pomóc Państwu myśleć o swoich potrzebach w zbliżony sposób, oferujemy szereg korzystnych pod względem finansowym pakietów usług prozdrowotnych dla dzieci i dla dorosłych. Zapraszamy.

  Data dodania: 25 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog dla młodzieży »

  Masz problemy z trudną młodzieżą? Zajrzyj na prezentowaną stronę internetową i skorzystaj z jej oferty. Pani psycholog ma bardzo dobre podejście do młodzieży, co nieraz zostało już udokumentowane. Sprawdź jej kompetencje i spróbuj sobie pomóc, a na pewno nie pożałujesz swojej decyzji.

  Data dodania: 05 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychiatra Warszawa »

  W ramach oferty znajduje się diagnozowanie również leczenie chorób psychicznych. Jeżeli chcesz skorzystać z moich porad proponuje wizytację w gabinecie albo w pilnych sytuacjach proponuję wizytę domową. Gabinet istnieje od 1999 roku oferuję swoje usługi w Warszawie, Otwocku również Pomiechówku. Od tego czasu pozyskałem bardzo rozliczne doświadczenie, jakie jest niezbędne w tyn zawodzie. Wchodząc na naszą witrynę internetową znajdziesz dużo wskazówek oraz cennik za usługi.

  Data dodania: 06 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Kraków - Paweł Zaporowski - Psychoterapeuta Kraków »

  Jako doświadczony psychoterapeuta pomagam zmagać się z różnymi problemami, tj.:- porady małżeńskie- terapia związków i par- terapia depresji i stresu- terapia depresji poporodowej- wsparcie w przypadku rozwodu, straty i żałoby- wsparcie w przypadku niepokoju, smutku i stresu- porady w problemach wychowawczych- terapia zaburzeń odżywiania- terapia syndromu DDA (dorosłych dzieci alkoholików)- doradztwo i wsparcie w przypadku poczucia samotności- wsparcie w przypadku utraty sensu życia- pomoc w rozwiązywaniu problemów z rodzicami i rówieśnikami- rozwiązywanie konfliktów- pomoc w radzeniu sobie ze stresem w pracy- pomoc w radzeniu sobie z wypaleniem zawodowym.Psychoterapeuta KrakówPsychoterapia Kraków Ośrodek Psychoterapii

  Data dodania: 08 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Polska psychoterapia »

  Zapraszamy wszystkich na witrynę poświęconą problematyce psychoterapii. Przeglądając naszą stronę poznasz historię psychoterapii, słynne postacie, metody leczenia. Co więcej wyszukasz odpowiedzi na takie kwestie: kiedy wypada zgłosić się do psychiatry lub psychologa, gdzie także jak poszukiwać pomocy. Na stronie publikujemy także adresy solidnych poradni psychoterapeutycznych. Publikacje publikowane w serwisie pisane są przez osoby, które znają dobrze problem zaburzeń umysłowych. Uważam, że witryna internetowa przypadnie wszystkim do gustu, jestem przychylny na innowacyjne sugestie.

  Data dodania: 11 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Depresja »

  Internetowa Poradnia Psychologiczna to serwis utworzony z myślą o osobach, które walczą z różnorodnymi problemami życiowymi. Prowadzimy fachowe porady psychologiczne online. Depresja, uzależnienia, stany lękowe to tylko nieliczne z dysfunkcji, którymi się zajmujemy. Gwarantujemy anonimowość oraz wyjątkowo dużą skuteczność naszych działań. Posiadamy bogate doświadczenie oraz wysokie kwalifikacje zawodowe. Naszym głównym zadaniem jest rozwiązywanie trudności, które obniżają jakość Państwa życia.

  Data dodania: 29 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Warszawa »

  Pracownia Psychologiczna Ego oferuje profesjonalną pomoc psychologiczną. Miastem, w którym odbywa się nasza psychoterapia jest Warszawa. Istotne miejsce w naszej ofercie piastuje terapia dla osób borykających się z depresją. Prowadzimy szkolenia dla firm pogłębiające potencjał osobisty pracowników. Zapewniamy profesjonalne wsparcie dzieciom przejawiającym trudności adaptacyjne. Specjalizujemy się w rozwiązywaniu problemów osobistych, rodzinnych, zawodowych itp. Na prezentowanej witrynie opublikowano wiele artykułów psychologicznych.

  Data dodania: 23 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta Poznań »

  Kwestie psychiatryczne to wstęp do możliwie dość dużej choroby psychicznej. Jak często się słyszy choroby tego typu są znacznie gorsze do wyleczenia niż wachlarz chorób fizycznych jakich dotyka ludzkość. Poznański Ośrodek Psychoterapii dla swoich pacjentów jest w stanie profesjonalnie przeanalizować problemy natury psychicznej. Nasza oferta skupia się w obrębie rozwiązywania kwestii rodzinnych, małżeńskich oraz dzieci. Każda z wizyt jest starannie zaplanowana i ma swój odpowiedni scenariusz dzięki któremu można przeprowadzić analizę kłopotów pacjenta oraz postawić odpowiednią diagnozę.

  Data dodania: 05 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dobry pedagog w Lublinie »

  Jeżeli chcesz pomocy psychologicznej tak jak na rzecz siebie jak i swoich najbliższych upraszamy o zapoznanie się z naszą kompleksową propozycją. Jako Gabinet Terapeutyczno-Pedagogiczny w Lublinie prowadzimy całkowitą pomoc indywidualną i kursy dla rodzin. Psychoterapia którą się zajmujemy to specjalistyczne techniki lecznicze lub wspomagające leczenie wielorakich zaburzeń które mają psychologiczne początki. Bardzo serdecznie zapraszamy na początkowe konsultacje z zawodowym pedagogiem jak i również przejrzenie szczegółowego planu terapii. Zajmujemy się także takimi zagadnieniami jak: dysgrafia, terapia psychologiczna, dyskalkulia, leczenie agresji i wiele pozostałych.
  Wszelkie informacje kontaktowe a także szczegółowa oferta pedagogiczna dostępne są na naszej stronie internetowej na którą nadzwyczaj miło zapraszamy.

  Data dodania: 04 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia DDA »

  Terapia DDA może być indywidualna lub grupowa. Najlepsze efekty uzyskuje się jednak podczas terapii grupowej. Terapia nastawiona jest na przepracowanie traumy z dzieciństwa, odkrycie dynamiki działającej w rodzinie z problemem alkoholowym oraz odkrycie swoich pozytywnych stron. Terapia grupowa jest polecana bardziej ze względu na zjawisko "lustra", które pozwala wyeliminować poczucie osamotnienia i własnej wyjątkowości.

  Data dodania: 10 10 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Psychologia