Test na ojcostwo w ciąży

Czy wiesz, że w Polsce możesz wykonać test na ojcostwo w ciąży? Istnieją dwie skuteczne metody. Pierwsza z nich pozwala na ustalenie ojcostwa w czasie ciąży przy okazji diagnostycznych badań prenatalnych (amniopunkcja, biopsja kosmówki). Część materiału w postaci płynu owodniowego można przeznaczyć do testu. Badania na ojcostwo w ciąży można także przeprowadzić nowa, innowacyjną metodą. Do badania pobiera się krew od matki i ojca. Jest to w 100 bezpieczna metoda. Więcej informacji znajdziesz na stronie www.ojcostwoprenatalne.pl.

Szczegóły strony www.ojcostwoprenatalne.pl:

Podlinkuj stronę www.ojcostwoprenatalne.pl:

Test na ojcostwo w ciąży

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 81 Odwiedziny googlebot 106

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Jak będzie wyglądało moje dziecko »

  Strona adresowana jest do osób, które niedługo chciałyby zostać mamą lub tatą. Można tam znaleźć odpowiedź na częste pytanie, jak będzie wyglądało moje dziecko. Oferowany tam specjalny test ma charakter czysto rozrywkowy. Tamtejszy test nie zawiera żadnych pytań i szybko można zobaczyć wynik. Użytkownikom strony zaleca się zgłębienie zamieszczonego tam regulaminu. Zapoznamy się tam z interesującymi informacjami o dziedziczeniu cech. Algorytm mający związek z rezultatami testu omówiony został w serwisie.

  Data dodania: 14 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • In vitro »

  Jeżeli Twoim problemem jest niepłodność, koniecznie zaznajom się z naszą ofertą. Oferujemy konsultacje, laboratoryjne badania diagnostyczne i skuteczne sposoby lecznicze. Stosujemy techniki wspomaganego rozrodu i zapłodnienie in vitro. Gwarantujemy pacjentom profesjonalną opiekę lekarską i psychologiczną. Nasi pracownicy każdego roku biorą udział w szkoleniach organizowanych w USA. Współpracujemy z embriologami wykształconymi w renomowanych ośrodkach zagranicznych. Zajmujemy się diagnozowaniem i leczeniem niepłodności partnerskiej.

  Data dodania: 26 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Moda ciążowa »

  Wiele kobiet lubi wyglądać pięknie, także w ciąży. Typową więc rzeczą jest, że bada aktulane trendy. Zwolenniczki mody ciążowej w stylu lat 20-tych mogą odważyć się o nonszalanckie zakładanie sukienek z obniżoną talią. Drapowania materiału poniżej talii nie są zbyt chętnie przyjmowane przez większość kobiet, jednak że świetnie mogą modelować sylwetkę kobiety w ciąży. Skóra cały czas jest trendy! Skórzane spodnie, spodenki skórzane lub spódnica ze skóry zapewniają doskonały sposób, by wyglądać sexy bez względu na to, czy jesteś w ciąży.

  Data dodania: 23 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Poradnik dla przyszłych mam »

  Opieka nad małym dzieckiem nie jest prosta. Troska o jego bezpieczeństwo stwarza, że częstą stawiamy sobie pytanie o to, czy postępujemy słusznie, duże utrudnienie stanowi zaś i to, że niemalże każda osoba znajdująca się w naszym otoczeniu próbuje udzielać nam, nie raz wykluczających się wzajemnie, wskazówek. Strona www zawierająca porady dla mam umożliwia usystematyzować wiedzę dotyczącą opieki nad maluchem. Ustalone na niej dane ułatwiają rozwiązywanie nawet tych problemów, które wydają się wyjątkowo trudne, przyczyniają się zatem i do tego, że sama mama zyskuje lepsze samopoczucie.

  Data dodania: 04 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ginekolog Warszawa »

  Inwitujemy Państwa do zapoznania się z ofertą placówkilekarskiej Demeter posiadającej swoje jednostki w trzech miejscach na terenie województwa mazowieckiego (ul. Targowa 2, ul. Białostocka 7, ul. Potocka 14). W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo usługi doktorów takich specjalizacji jak: stomatolodzy, ginekolodzy, dermatolodzy, kardiolodzy, urologowie jak i również pielęgniarze i pielęgniarki i inni. Świadczymy badania ultrasonograficzne np.: diagnostyka wad płodu, badania dopplerowskie tętnic kończyn dolnych, badania pozostałe (mn. jąder) i badania laboratoryjne(mn. toksoplazmoza, posiewy, monitorowanie przebiegu ciąży).

  Data dodania: 05 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ciąża, poród, wychowywanie dzieci »

  Blog powstał z założeniem o obecnych i przyszłych rodzicach, dla których dzieci są w życiu najistotniejsze. Na stronie znajdują się drobiazgowe wytyczne i podpowiedzi dotyczące różnych wątpliwości, zarówno zdrowotnych, jak i wychowawczych. Różnorodna tematyka odnosząca się pielęgnacji noworodka jak i starszego dziecka, oraz wątpliwości kobiety w ciąży. Poradnik obejmuje zasięgiem rozmaite newsy, takie jak sposoby odżywiania, zdrowie, choroby, kwestie wychowawcze, pielęgnacja, alergia, nie ignorując tematów tyczących się rozwoju i umiejętności dzieci w poszczególnych okresach życia.

  Data dodania: 20 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • INVITRA - leczenie niepłodności, leczenie bezpłodności, niepłodność leczenie, zapłodnienie in vitro »

  Klinika INVITRA pomaga parom leczyć niepłodność metodą in vitro. Nasze metody wspomagania rozrodu są stosowane obecnie w całej Europie. Otoczeni opieką przez nasz personel pacjenci, są diagnozowani a następnie otrzymują rzetelne informacje na temat ich płodności oraz odpowiednich dla nich możliwości zapłodnienia in vitro. Diagnoza i zabiegi są na najwyższym poziomie dzięki doświadczonemu personelowi i nowoczesnemu zapleczu sprzętowemu i lokalowemu. Mamy nadzieję, że doświadczenie naszych specjalistów okaże się pomocne w spełnianiu Państwa marzeń o dziecku.

  Data dodania: 09 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biofeedback »

  W Naszej przychodni Open Medical chcemy zająć się schorzeniem, z którym do nas przybywasz holistycznie. Niełatwo skoncentrować się na jednym schorzeniu i liczyć, że reszta sama się rozwiąże. Specjaliści naszego Centrum to lekarze pozostający ze sobą w nieustannym kontakcie. Konsultujemy się z kolegami z pracy, regularnie przekazując fundamentalne dla naszych pacjentów informacje. Aby pomóc Państwu myśleć o swoich potrzebach w zbliżony sposób, oferujemy szereg korzystnych pod względem finansowym pakietów usług prozdrowotnych dla dzieci i dla dorosłych. Zapraszamy.

  Data dodania: 25 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • In vitro »

  Jeśli szukasz miejsca, z którego możesz czerpać wiedzę w temacie in vitro, to trafiłeś/trafiłaś pierwszorzędnie. Omawiana witryna www stanowi bezdenną studnię informacji na temat in vitro, które pomału zaprzestaje być tematem tabu. Bezspornie, jest to okazja dla mnóstwa par, które zetknęły się z niepłodnością. W związku z tym, wskazane jest dowiedzieć się nieco więcej na ten temat. To właśnie gwarantuje nasz wortal - każda wiadomość, którą w tym miejscu zawarliśmy, z pewnością okaże się wartościowa.

  Data dodania: 14 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Hemoroidy »

  Hemoroidy? W końcu będziesz w stanie traktować je jak wspomnienie! Odwiedź już w tej chwili stronę anurex.com.pl, ażeby uzyskać najbardziej kluczowe fakty odnośnie oferowanego przez nas środka – który nazywa się Anurex. Jest to opatentowany w latach 80. farmaceutyk, którego działanie bazuje na wrażliwości hemoroidów na chłód. Jeśli masz dość tego wstydliwej dolegliwości, a nie wypróbowałeś do tej pory wszelkich możliwości, zachęcamy do wizyty w naszym serwisie. Zapewniamy, iż nie poczujesz się zawiedziony!

  Data dodania: 03 04 2013 · szczegóły wpisu »