Hodowle psów Podkategoria: Hodowle psów

 • Buldog angielski - Mrągowia Tym - buldogi angielsk »

  Prowadzimy małą domową hodowlę buldoga angielskiego. Razem z psami mieszkamy w Mrągowie na mazurach. Ta rasa zdecydowanie nie nadaje się dla ludzi bardzo aktywnych fizycznie, marzących o psie-towarzyszu podczas joggingu czy jazdy na rowerze. Buldogi angielskie należą do psów, które mimo miłości do wszystkich domowników, są tzw. psami jednego pana. W stosunku do dzieci są wyjątkowo cierpliwe i bardzo kontaktowe. Cieszą się na sam widok dziecka . Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony

  Data dodania: 01 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • HODOWLA OWCZARKÓW NIEMIECKICH PAJĘCZE SIECI »

  Hodowla owczarków niemieckich. owczarki niemieckie - Kraków, małopolska - szczeniaczki rodowodowe.Galeria, Porady, Mioty, Zdrowie, Żywienie, Szczeniaki, Krycie, Szkolenie, Wystawy.Nasza hodowla mieści się w miejscowości Będkowice( 22 km na północ od Krakowa ), powstała w 1990 roku. W naszej hodowli znajdą Państwo, owczarki - wystawowe,stróżujące a także pieszczochy. Nasze psy żywione są karmą Bosh i Josera. Położenie naszej hodowli zapewnia naszym psiakom, doskonałe warunki do rozwoju pod względem fizycznym, a także co dla nas jest najważniejsze to aspekt psychiczny naszych psiaków. W naszej hodowli znajdą Państwo, owczarki - wystawowe, stróżujące a także pieszczochy. Owczarek niemiecki – jedna z ras psów należąca do grupy psów pasterskich i zaganiających, zaklasyfikowana do sekcji psów pasterskich (owczarskich). Według klasyfikacji FCI podlega próbom pracy. ZAPRASZAMY SERDECZNIE do odwiedzenia naszej hodowli.

  Data dodania: 03 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • HODOWLA BORDER COLLIE - CLAN FAIR PLAY »

  Hodowla psów rasowych Border Collie - Clan Fair Play.
  Mam niesamowitą sukę Roly Poly, która uwodzi sędziów i z nimi flirtuje i to od niej wszystko się zaczeło. Dzięki Niej jest również z Nami w Rodzinie inteligenty czerwony samiec Fair Play i tak oto powstał CLAN. Razem ze mną i z mężem hoduje nasze psy od 10 miesięcy. Nasz Największy Skarb - Nasza Córka Alicja, a teraz pod koniec kwietnia 2012 mamą zostanie Roly Poly;-)

  SZCZENIAKI !!!

  Rodzice:

  Roly Poly KoToRa - Champion Polski, Młodzieżowy Champion Polski, Litwy i Słowacji, zwycięzca Klubu Litwy 2010, zwycięzca klubu polski 2011, Top Border Collie 2011 i 2010, nominacja na Cruft 2011

  Borderguard LENNY - Międzynarodowy Champion Wystawowy, Champion Polski i Słowacji, Młodzieżowy Champion Polski i Czech, Zwycięzca Bałtyku 2011 Zwycięzca Klubu i Rasy Polski 2010, Top Border Collie 2010.

  PLANOWANY TERMIN NARODZIN - 26.04.2012
  KONTAKT - 508337381 - clanfairplay@gmail.com
  www.clanfairplay.com

  Data dodania: 07 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Websitedog.pl - sposób na łatwe i szybkie stworzenie własnej strony internetowej »

  Przedstawiamy Państwu sposób na łatwe i przyjemne skonstruowanie własnej strony internetowej, poświęconej swoim Pupilom. Nie trzeba przy tym tracić czasu na zrozumienie skomplikowanego kodu strony.
  Serwis został tak stworzony aby prostymi krokami Klient szybko i profesjonalnie zaprojektował swoją witrynę.
  Website DOG daje wskazówki i porady na każdym etapie tworzenia. Dzięki temu możecie Państwo zaoszczędzić czas i wysiłek.

  Website DOG oferuje mnóstwo gotowych szablonów, które mozecie Państwo wybierać i edytowac do woli. Stosując się do prostych wskazówek - gotowa strona internetowa bedzie wyglądać profesjonalnie i działac jak należy.

  Oferujemy Pańswtu prócz prostego i przyjemnego tworzenia własnej witryny internetowej, możliwość umieszczania rozmaitych fotografii lub filmów video. Program pozwala na powiązanie konta z tak znanymi serwisami jak YouTube czy Google Video.
  Ponadto oferujemy również dodatkowe funkcje urozmaicające wygląd i działanie strony www. Takimi funkcjami mogą być wszelkie slajdy ze zdjęciami lub animacje Flash.

  Data dodania: 11 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Yorkshire Terrier »

  Fachowa hodowla psów Restart Yorkshire Terrier ma zaszczyt przedstawić swoją ofertę. Yorkshire Terrier to piesek o harmonijnej budowie i małej głowie. Jest to rasa wywodząca się z Wielkiej Brytanii. Wszystkie zwierzęta są przez nas zaszczepione i pod stałą kontrolą weterynarza. Mamy wieloletnie doświadczenie i wiedzę praktyczną dotyczącą hodowli psów. Nasze pieski zdobywają najlepsze miejsca na prestiżowych konkursach. W celu lepszego poznania naszej bogatej propozycji zapraszamy na stronę.

  Data dodania: 26 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psy Tropiące »

  Jestem marnym konfidentem z wrocławia. Sprzedałem każdego bo jestem marnym zerem. Jeśli tylko konfident wrocław to tylko ja. Sprzedałem każdego na gądowie i we wrocławiu. Konfident wrocław to ja. Jezu jakim ja jestem zerem. Sprzedawanie mam we krwi. Zobacz już teraz jak wyglądas konfident wrocław. Sprzedawałem i sprzedawać będę bo jestem marnym konfidentem z wrocka i okolic.

  Data dodania: 14 08 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Hodowle psów